Keresés

Részletes keresés

DoktorÚrVazze Creative Commons License 2004.12.16 0 0 91

Hűűű a Paulát utálrtam, és aztán be is jött a dolog, mert értettségin mindenből ötösöm volt, a biológia felvételim nem sikerült túl jól, és közölte, hogy hát sajnos csak hármast tud adni. Azért jelzem, hogy amit ő hármasra értékelt azzal felvettek az egyetemre pedig akkor 114 volt a ponthatár a 120-ból.

 

Gondolom el tudod képzelni, milyen jól hangzott, amikor felolvasták a jegyeket: 5-5-5-5-5-3!

 

Szia

 

DÚV

Előzmény: Raggi (90)
Raggi Creative Commons License 2004.12.16 0 0 90

Laurenszky tényleg zseniális volt, ő volt az orosz tanárunk. Mondjuk azt nem csíptem, hogy szeretett az ember képibe belebeszélni és nagyon köpködött. De kellő távolságból valóban lenyűgöző volt a tudása.

 

Párdányit és Iván Lacit nem ismertem, Fábián egy nagy link volt, nekem csak azért volt vele bajom mert olasz szakra készültem az ELTE-re és ő kevés volt a felkészüléshez (egyébként felvettek). Sarkadi Évát alig ismertem, eredetileg ő volt az ofőnk, de elment szülni még félév előtt és így nyakunkba kaptuk Szántaynét.  Ellenségemnek se kívántam volna :))

 

Fizikát egy hosszú hajú fiatal nő tanította, mi csak Röfinek hívtuk, nem állt a helyzet magaslatán.  Aztán jött egy fiatal pasi, nem emlékszem a nevére, őt kedveltük,  technikát is tanított később. A csillagászat iránt érdeklődött.

Volt még  Paula néni biológia- földrajzból, másokr anem nagyon emlékszem.

 

Tök ciki, teljesen kiestek a nevek .

Előzmény: DoktorÚrVazze (89)
DoktorÚrVazze Creative Commons License 2004.12.16 0 0 89

Húúúú basszus!!!!

 

Hiába no túl korán volt: 'brvcsipvr' = becsipve

 

Erre soha nem jöttél volna rá!!!  :-)))))))

 

 

Laurenszky Guszti zseniális volt, Iván Laci (fizika) szuper volt, Fábián (olasz) nagyon szerettük, ha jól emlékszem Sarkadiné váltotta 4-re, nagyon nem szerettük.

Ja és elsőben a töritanárunk volt a Párdányi Miklós, asszem most ő az igazgató. Hihetetlen jó fej volt

 

 

Üdv

 

DÚV

Előzmény: Raggi (88)
Raggi Creative Commons License 2004.12.16 0 0 88

Szántay anyu nekem osztályfőnököm volt.

Asszem ezzel gyakorlatilag mindent elmondtam a  Jóskáról, én utáltam odajárni.

Nem igazán voltak ott jó tanárok szerintem, vagy csak én fogtam ki nagyon. Tulajdonképpen egyedül  a Schulz volt zseniális, kár, hogy én a matekhoz nagyon hülye voltam.

KG tanár urat ismertétek? Mint töri tanárt? Nekem ő a másik brrrr. Mint tanár keményen követelt és szerintem az jó, de mint ember....

 

 

Nem tom, hogy a 'brvcsipvr' mit jelent.

 

 

 

Előzmény: DoktorÚrVazze (87)
DoktorÚrVazze Creative Commons License 2004.12.16 0 0 87

80-84 között jártam oda, de nem emlékszem, hogy valaha brvcsipvr láttam volna, sőt, még azok az osztálytársaim sem, akik abban az időben már keményen tudtak vedelni.

 

Nekem még kémia fakultációt is tartott...

 

DÚV

Előzmény: Raggi (85)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 86
ja, szerintem többen láttak jetit, mint őt józanon:-)))
Előzmény: Raggi (85)
Raggi Creative Commons License 2004.12.15 0 0 85

 Én is Jóskás voltam, 1979-83 között. Szántayné rémlik valakinek? Brrrrrrr....

 

Flap Creative Commons License 2003.12.27 0 0 84
Még egy esély ennek a topicnak! Talán......?
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 83
No persze, a te képed helyén csak egy nagy középső ujj van. :)))) Ha lesz időm a jövő héten, megpróbálok érdeklődni a tabló után. (Egy letűnt dicső kor emléke)
Szerinted lesz 15 éves buli? Egyáltalán eljönnél?
Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 82
A tablókat sztem kib..ták, mert ahova költöztek (ahova az Endréék jártak általánosba, nem jut eszembe a neve) ott még a padláson is ülnek ...
Mondok cifrábbat, egy ismerős mesélte, hogy jött egy új tanár, vidéken tanított általánosban, csak elüldözték, khmmm pedo-izé miatt. Ugye nálunk ilyen nincsen, aki ilyet mond az hazudik, de ezt a tanárt már nem tudták hova tenni, elvették az osztályát, aztán nem taníthatta a tárgyait, végül napközis felügyelő lett, de onnan is elzavarták. Na ez az ismerős mesélte, hogy a gyereke Jóskába kezdett nemrég, és majdnem sírva jött haza, mert ez a tanár ott volt... a testvére ott tanított, és odavitte ...
Hát ennyit a színvonalról...

tényleg tabló, vajon felkerült az a kép végülis, amin a középsőujjamat mutatom a fotósnak ? :-)

Előzmény: Flap (81)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 81
Pont ez a problémám ezzel az egész sztorival, hogy - amint írtad - ez volt azon iskolák egyike ahol valamilyen szinten, de folytatták a magas színvonalú és a Ciszter hagyományokhoz közel álló oktatást. Ennek ellenére történt ami történt. Kíváncsi lennék pl., hogy a tablónk hol van?
Lehet hogy az egész tortúra pont a gumilabda miatt van! :))))
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 80
Tényleg csúnyán kirakták őket, de sokan tanítottak tovább, nem is akármilyen szinten, a Palotás mesélt róla büszkén, hogy tartották a minőséget, sőt ...
Egyébként meg pont a Jóska volt az a hely, ahol - szinte - bármit meg lehetett csinálni. Te nem voltál még ott 86-ban, amikor a 30 éves évforduló miatt 11-kor jött egy csomó rendőr, kitereltek mindenkit az utcára, és kutyákkal, mindennel átvizsgálták az egész sulit. De a Palotás mindenkit megvédett, akkor volt, hogy előtte véletlenül öszetört a vöröscsillagos címer (spec tényleg véletlen, a gumilabdával találtam el, amivel később az ablakot is betörtem :-)), a József Attila kép került a helyére, és az E-sek meg egy Kossuth címert tettek fel.
Előzmény: Flap (79)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 79
Szerintem még megvan, de én sem tudok róla semmit.
A legelszomorítóbb a Ciszterekben, hogy az átkosban egyfolytában arról beszéltek, hogy milyen csúnyán kirakták őket, most meg ugyanazt eljátszották velünk, akik nem tehetünk róla, hogy az átkosban nem volt Szt. Imre Gimnázium. Pedig lehet, hogy jónéhányan közülünk szívesen jártak volna oda. No mindegy legközelebb én is bepróbálkozom.
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 78
Tényleg az öreglány él még ?
Pár éve be akartam nézni a suliba, de a csuhások nem engedtek, be, mondtam megnézném mi változott, erre közölte, hogy ez egyházi iskola, és én nem ebbe jártam ...
A Királyhegyi vad szdszeszes lett (hehehe a párttitkár) ennyit hallottam róla.
Előzmény: Flap (77)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 77
Na jó, most az egyszer, de csak neked. Jobb lenne még tovább vitatkozni ezen, mert így fent marad a topic, vagy esetleg hagyjuk süllyedni?
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 76
a másik nem én vagyok :-)
ha emlékeim nem csalnak, inkább illik hozzád a Johnny English :-)
Előzmény: Flap (75)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 75
Szerintem kéccer! Olááááááhre dzsoniinglis jú mín?
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 74
eccer, mér ?
ja, dzsémszbond, inkább dzsoniinglis :-)
Előzmény: Flap (73)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 73
Csak laza szivatásból! Vagy esetleg James Bond-os megtévesztésből. De azért megkérdezném, hogy te hányszor vagy rajta? :D
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 72
Mi az, nem ment az iqteszt az osztalytarsak.hu-n ? vagy megtévesztésből regisztráltál kétszer ?:-))
Előzmény: Flap (71)
Flap Creative Commons License 2003.12.10 0 0 71
Merre vagy Kirk Kapitány?
Flap Creative Commons License 2003.12.08 0 0 70
Utóbbi négy év azon ritka estéje, amikor van időm ilyenekkel foglalkozni. Szerintem ezt az osztálytársak.hu-t nem egy felhasználóbarát arc készítette. Lehetne egy kicsit logikusabb is.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 69
látom megtaláltad :-)
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 68
Mivel más nem jött harmadikban jelöljük meg ... és az mail címemből ki lehet számolni, hogy ki lehetek ...
Próbáld ki az osztalytarsak.hu-t, vannak még ott páran
Előzmény: Flap (67)
Flap Creative Commons License 2003.12.08 0 0 67
Megjelölöd a Bélát? Szerintem te sok Micimackót olvastál, ha nem tévedek.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 66
Béla ?
Előzmény: Flap (65)
Flap Creative Commons License 2003.12.08 0 0 65
Halihó, ébresztő Jóskások!

Fel kell ébreszteni ezt a topicot. Jómagam csak az utolsó két évet húztam le (87-89) Perczelné (Mama) osztályában tehát A-s voltam. Aki esetleg még emlékszik rá, annak csak annyit mondanék, hogy éljen a Robinson!!!!

Előzmény: viktor a takarító (64)
viktor a takarító Creative Commons License 2003.05.06 0 0 64
Barnás tanár Úr!!!!:-)))))
Igen!!! Felvidult a napom...."gyerekek, most van jó helyen a labda" "mi az, ki az, hol focizik?" "nézegetem, számolgatom, tíz ujj van a két ujjamon, számolgatom, nézegetem, tíz ujj van a két kezemen!"

csak néhány gyöngyszem a töri tanárunktól:-)))
Egyébként 89-93 között laktam ott, és eszméáletlen jó osztályunk volt nagyon jó emberekkel. Barlay tanárnő, Villányi Peti bioszból és föciből, Pinczinger az énektanár, Kemény Gáborné (?) magyarból, fizikából és kémiából volt vagy 3-3 tanárunk (köztük a helyettesítő "Hentes"), Simonkayné tanárnő töriből az első két évben, aztán egy mondóka a végére:
"Hideg van, de nem fázunk. Kiss Jenő a a tanárunk!"
(Ménesi kör, ahogy mi futottuk: Villányin jobbra el - Kertészetin átvágni - le a Móriczra és vissza)

üdv,

vat

ui:
H.B.K.L.Á.
K.P.
I.P.
és a többiek kerestetnek!

Előzmény: hefi (63)
hefi Creative Commons License 2002.05.13 0 0 63
Wow ilyen topik is van? :) En 93-97 kozott jartam a JAG-ba fizika/matek osztalyba (Szatmary Zsolt volt az ofom; neki meg mi voltunk az egyetlen osztalya:)

En a kovetkezo tanarokra emlekxem: Varkonyine M. Aniko (magyar) - o nagyon szeretett minket, mi kicsit kevesbe ot (talan azert, mert real osztaly voltunk), Kincsne - o nagyon jo fej volt, mindig videoztunk :), Lados - nala semmi ertelemeset nem tanultunk, foleg kulfoldi magyarlakta telepuleseket kellett magolni, Sarkadi tanarno - o tartotta nekunk az emeltszintu fizikat; valahogy engem nem birt szegeny; allandoan azt hajtogatta, hogy nem cseresznyezunk egy talbol, meg ilyeneket :)) Balogh Adam - o nagyon nagyon jo arc volt :)) Percre pontosan meg lehetett allapitani nala, hogy ki mikor felel, mert nevsor szerint haladt :)) Barnas Istvan!!! :)) O egy nagyon brutalis arc volt!! Iszonyatosan sok egyest kiosztott mindenfele jatek soran, es csak kepalairast kellett magolni :)) (3-tol Gianone Andras tanitotta a torit) Na hirtelen ennyi jutott eszembe. Olah Feco minket is tanitott. Persze a legnagyobb arc az osztalyfonokunk (topi), akivel meg most is szinte hetente talalkozunk.

Egyebkent par hete volt osztalytalalkozonk abban a teremben, ahol 4 evig huztuk az igat. Mikor elballagtunk nagyon tragya volt (ugye fiu osztaly voltunk), de most egesz jol nez ki (persze a parkany ala rejtett szendvics meg mindig ott van, es a szetzuzott hangszorot sem csereltek ki :))))). Az iskolaban amugy csak ciszter tablok lognak, vagy esetleg regebbi egyhazi osztalyok tabloi. Lepten nyomon beleakad az egyber egy puspok, vagy egy papa fenykepebe a folyoson.

Nalatok mennyire volt nagy az osszetartas ballagas utan? Nalunk 2 nagy klikkre bomlott a tarsasag, de az a 2 klikk mind a mai napig egyutt bulizik minden heten! Szoval valami hihetetlen az osszetartas (en ma pld. 6 osztalytarssal talalkoztam, es 1-gyel ebedeltem :)

<hefi>

Lorinc_d Creative Commons License 2002.01.22 0 0 62
A Joska mar teljesen bekoltozott a Valiba, all is egy Jozsef Attila szobor a suli elott.
Ja, en is Joskas voltam valamikor, ugy 89-93 kozott ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!