Keresés

Részletes keresés

Thomas Gerhard Creative Commons License 2017.08.08 0 0 1722

a "csokoládé slimet" előszeretettel ajánlom :) nemcsak fogyókúra elősegítéséhez, de egészségesebb életmód megőrzéséhez is kiválóan hozzásegít

Walaki_mas Creative Commons License 2017.08.01 0 0 1721

Noemi, a mondanivalom lenyege, hogy ha valaki szeretne, az egyszeruen es teljesen ingyen le tud fogyni. Miert adna ki valaki akkor 62 000 Forintot?

Az altalam hivatkozott modszer hatekony es termesztes, a 2-es cukorbetegsegbol valo gyogyulasra is hasznaljak.

Nincs szukseg kiegeszitokre, kulonleges dolgokra. Nincs kaloriakorlatozas, nincs ehezes. Egyszeruen csak edemes utananezni, megerteni es alkalmazni.

Előzmény: Noé81 (1720)
Noé81 Creative Commons License 2017.08.01 0 0 1720

Látom "alaposan" utána néztél a Programnak.

Árán kívül fogalmad nincsen miről van szó!

 

Erről 19 perc: https://www.youtube.com/watch?v=OUKanFTpVaA&feature=youtu.be

 

Program valóban ez. NAGYON MŰKÖDIK!

Történetem igaz és én voltam az első Magyarországon aki végigcsinálta, azóta

500 embert láttam kb lefogyni ezzel a módszerrel,  akik életmódot váltottak és jojo nélkül fogytak le a 3 év alatt.

szenvedélyesen kutatom azóta is milyen elveken működik, külföldön is több képzésen voltam, diplomát szereztem belőle.

 

Biztosan van több szuper módszer , én nem tudom, de ez működik, hatékony és tartós!

 

Csodamódszer nincsen, de ha valaki betartja és megtanul helyesen táplálkozni, megfelelő ételeket választani, működik.

Ebben ha kell orvos is ad segítséget. INGYEN! Illetve a Programról is konzultáció INGYEN!

 

Egyet viszont tudok, emberek szkeptikusak, mert annyi átverés van a neten és ez érthető!

Viszont ha van egy program, aminek van eleje és vége, és hozzá egy mentor aki segít végig, könnyebben végig lehet csinálni,

mint egyél ezt meg azt, illetve mit ne egyél...

 

Program ára pedig a kiegészítők hozzá, funkcionális német élelmiszerek, GMP standard, prémium minőség, még egy joghurtkészítő gép is jár hozzá,

otthon frissen készül a joghurt + kultúra, illetve aminosavak-ne az izomból fogyjál, vitaminok , ásványi anyagok és méregtelenítő tea.

NEM táplálkozás helyett, hanem kiegészítve azt. (különben összeesel, és éhes leszel) . 

EGÉSZSÉGPROGRAM, mellékhatása hogy fogyunk 3-10 kilót zsírból, de minden szervezet más.

 

Lehet nézegetni mindenféle videókat, hogyan kellene táplálkozni - amiből biztosan sokat lehet tanulni és hasznos, hiszem hogy így van!

De koncentráltan betartani ha nincsen egy pontos útmutatás nehéz.

91 kg- voltam ( most 74) 3 napig bírtam, hogy ne egyek ezt meg azt, de ha levan írva-személyre szabottan- és segítség hozzá könnyebb!

 

Ez csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni, mindenkinek megvan a saját módszere,az enyém ez!

Akit érdekel szivesen beszélgetek róla.

sejtanyagcsereprogram@gmail.com

 

Noémi

 

 

 

Előzmény: Walaki_mas (1719)
Walaki_mas Creative Commons License 2017.08.01 0 1 1719

Ugy latom, ez a program 62 000 HUF-ba keeul:

http://m.fogyas.info/28-napos-zsiregeto-fogyas-program_cellRESET.php

 

Aki pofonegyszeruen es teljesen ingyen szeretne valosagosan fogyni, annak tovabbra is javaslom:

- idoszakos bojt

- LCHF (low carb high fat) etrend.

 

Rengeteg ingyenes informacio talalhato itt:

- Dr. Jason Fung: Intensive Dietary Management Blog (erdemes a video eloadas sorozatot megnezni)

- Diet Doctor

Előzmény: Noé81 (1718)
Noé81 Creative Commons License 2017.07.31 0 0 1718

Sziasztok!

 

Sokat gondolkodztam azon megosszam-e Veletek a történetem, arra jutottam hátha segíthet másoknak is.

 

36 éves vagyok és lassan 4 éve szültem. Hasonlóan mint mások 35 kg-ot szedtem fel terhesség + szoptatás végéig.

Én az a típus vagyok aki szoptatás alatt nem hogy fogyna még 8kg-ot hízott.

Előtte nem fogyókúráztam csak a sport erejében hittem, így 91 kg testsúllyal is sporthoz fordultam.

3 kg-ot tudtam fogyni egy hónap kemény munkával, de sajnos az izületeim szétmentek, akkor jöttem rá a sport kevés, meg kell

változtatni a táplálkozásomat, diétába kell fognom.

Akkor kaptam egy Sejtmegújító diétát egy Svájcban élő barátomtól - fehérjéket , zöldségeket, gyümölcsöt, joghurtot kell enni egy hónapig (normális ételeket),naponta 4x-5x, mellette helyesen táplálkozni, pl nem inni vizet étkezés közben,lassan enni,  nem voltam egyszer sem éhes, első hét nehéz volt de utána megszoktam.

Mivel egysíkú ez a táplálkozás hozzá szedni vitamint, ásványi anyagot, aminosavat, méregtelenítő teát, házi joghurtot.

 

Első hónap alatt 12 kg-ot fogytam le zsírból. Műszerrel meg is mértem! Azóta még 6 kg fogytam és 3 éve tartom. Igaz megtanultam

egészséges ételeket készíteni, főzni, fűszerezni és rendgeteg körülöttem lévőnek segítettem akik látták a változásom.

 

Azóta ezt a Programot tanulmányozom és a hozzá kapcsolódó ételeket, egyfajta szenvedellyé vált.

Sok embert segítek azóta, hogy sikerüljön egészségesen fogyni első sorban sport nélkül ( persze ha utána sportol valaki az sokkal jobb.)

Program elsődleges hatása, hogy felgyorsítja az anyagcserét ezáltal a szervezet öngyógyító mechanizmusait is beindítja, ezáltal néha az egészségi állapotban bekövetkezett javulás nagyobb értékű mint maga a fogyás.

Mindez EGÉSZSÉGESEN!

 

Akit érdekel írjon : sejtanyagcsereprogram@gmail.com emailcímre és szívesen küldök egy részletes tájékoztatót mit hogy ettem/ittam a Program során,

aki szeretne egészségésen és éhezés nélkül fogyni, persze tenni kell érte de nagyon megéri!

 

Noémi

 

 

Hapo Creative Commons License 2017.06.30 0 1 1716

JAJ-RÁK kitapasztaltam a "FRUKTÓZ", (semmi gyári édesített terméket ne egyél-igyál, mert azokban fruktóz van),
ami mindenben van AMÚGY CSAK NEM DÚSÍTVA!
És legalább 50-szer gyorsabban szaporítja a rákot, mint a répacukor=hazai kristálycukor.
Persze hogy az orvostudomány erről sem tud, annyira, hogy a PET_CT után magas energiájú agyoncukrozott nápolyit, csokit, és innivalót adtak. Feltehetően Fruktózzal édesített mind.
Az eu Bizottság elve szerinti "cukor" jelölés
miatt még a hozzáadott cukort is törölték a kötelező megjelölésből, mondván
Cukor=Bármilyen más cukor!
Emiatt adatnék nekik 1 evőkanálnyi tejcukrot pici-bociknak prebiotikum, vagy inulint, vagy oligo-szacharidot, ami embernek prebiotikum, utóbbi az anyatejbeli cukor, és bármelyiktől 3 napig fosnának, ugyanennyi
répacukortól csak a hasi háj vastagodna, az agyuk már úgyis el-hájasodott!
A FRUKTÓZ (a méz fő anyaga) 1 evőkanállal akár kiválthatja akkora rák-csomó keletkezését, amit a szervezet már nem képes eltakarítani, pláne ha naponta agyoncukrozott italokkal és ételekkel tömi magát a kisgyerek, a jövő reménysége sportoló, és fiatalon rákban halnak meg, ezévben is volt erről hír.
Amíg a hazai répacukor gyártás létezett VOLT ÉVENTE 30 ezer ÚJ RÁK-beteg, amióta a robbanó anyaggyártás mellékterméke a Fruktóz 96% tartalmú kukorica szirup a gyári élelmiszerek olcsóbb édesítője,
TAVALY MÁR 80 EZER ÚJ RÁKBETEG VOLT! Természetesen nincs kiírva miféle "CUKOR" van benne!

Előzmény: Hapo (1715)
Hapo Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1715

Súlyos betegsében, szívinfarktus szerű tünet után nem tudtam enni, illetve féltve a meghatározatlan belső szervem (Mentő+H. korház, 4 nap múlva urológus) előtte vese szakértő 2 féle semmi bajt nem talált nálam, ultrahang is mellényúlt, végül PET_CT mutatta ki a mellékvesén a rákot. Pedig ez kap a szívből friss vért, és állítólag a rák az oxigéndús vért nem szereti.
Na azóta a cukormentesség mellé szénhidrát majdnem mentességgel 12 kilót fogytam izomból, de a hasamon a háj nem sok volt, most is ugyanannyi. És a rák valóban lassabban nől alacsony vércukor szintnél,

amit a máj bármiből előállít, pl. 50gramm lecsókolbász vagy minőségi zsírdús zsírbász a reggeli éhgyomri

vércukor szintet 6,4-7,6 közé lövi fel, miközben az 5,1 és 1 esetben 3,1 már 12-14 órás éhezés után volt csak elérhető. De a vérzsírról alig van értelmes tájékoztatás.
Azaz a zsírlebontást eddig nem működött. Állítólag sűrű a vérem és attól volt magas vérnyomásom, de utóbbit a kendermag olaj helyre tette. A sűrű vért egy bőrgyógyász nő 2 év vérképeiből 5 perc tanakodás után megerősítette.
Sem azelőtt, sem azután hivatalos orvos bele sem gondol. Az Aspirin protect pedig ki tudja miféle mellékhatással jár, és csak szálakra hasogatja a vörös vértestek összetapadt csomóit..
A gagyi egészség központ szerint a vérzsírtól összetapadnak a vörös vértestek.
Szóval egészségügy elemi funkciókat sem képes rendbe tenni. Sok súlyos betegség emiatt alakul ki!

Andeee13270 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 1713

Eladó 3 doboz bontatlan regenor oldat áron alul.
Amennyibe érdekel kérlek írj az andeee13@gmail.comra vagy hívj a 06206696135-ös számon.köszi

Angel32 Creative Commons License 2017.06.12 0 0 1711

Érdeklődni szeretnék hogy a háziorvos tud vagy irhat fel olyan gyógyszert ami segít a fogyásban?Diéta mellett. Merckformint szedtem de abba kellett hagynom mert nem volt jó.Labor eredményeim jók!125 kg vagyok!Előre is köszönöm a válaszokat!

Bzsy Creative Commons License 2017.06.06 0 0 1708

Sziasztok!

 

2 üveg Regenor áron alul eladó. Érdeklődni privátban: bredanzsuzsa@gmail.com

 

Üdv: 

Ramona21 Creative Commons License 2017.06.05 0 0 1707

Sziasztok! 

Érdeklődeni szeretnék hogy valaki tudja e a hivatalos chocolate slim oldalát? Mert amit a Facebookon találtam anyukám megrendelte és elsőnek került postaköltséggel együtt valalami 12-13ezer ft-ba. Mire kihozta volna a futár addigra már lett belőle 18.600ft. Hogyha valaki az eredeti oldalát elküldené nekem a lajcsi23@citromail.hu-ra , vagy ide bemásolja nekem nagyon megköszönném.

 

Ramóna

ksanyi52 Creative Commons License 2017.05.25 0 0 1705

" A CHOCOLATE SLIM fogyókúrás italt használtátok és mi a véleményetek?"

 

Igen én használtam. Írtam is véleményt a honlapjukra. Január 3. án kezdtem 104 Kiloval. Rendszeresen fogyasztottam reggel és este. Február elején fogyott el és akkor 104 Kilo voltam. Kávé helyett nagyon jó volt, csak egy kicsit drága!. Ha valakinek rossz az étvágya melegen ajánlom! (HI_HI)

Előzmény: Arabella66 (1691)
Dimarkó Creative Commons License 2017.05.25 0 0 1704

Sziasztok! 

Egy hónapja írtam a fogyókúrámról, akkor 16 ment le, azóta még 12 kg-nál tartok! Aki szeretne ténylegesen lefogyni, annak tudok tanácsot adni. Írjatok privátba: chronosz@freemail.hu

Walaki_mas Creative Commons License 2017.04.30 0 0 1703

Sziasztok,

 

azoknak, akik fogyni szeretnenek, akik a 2-es tipusu cukorbetegsebol szeretnenek meggyogyulni ajnalom dr. Jason Fung blogjat:

 

A blog cime: intensive dietary management (A blogon sok videoanyag is talalhato)

Egy tars blog cime: Diet Doctor

 

(Sajnos csak angolul lerhetok az anyagok).

 

 

mozila Creative Commons License 2017.04.30 0 0 1702

Ismeroseim a Natur House szemelyreszabott etrendjeivel latvanyosan fogynak. Egyik -30kg, masik ismerosom -11kg nal tart. Pirulat gyogyszert allitolag nem szednek Letezik ilyen, valakinek Natur House-tapasztalat?

kokesz86 Creative Commons License 2017.04.29 0 0 1701

Az még létezik?

Előzmény: miti88 (1467)
Dimarkó Creative Commons License 2017.04.19 0 0 1699

Nekem is sikerült beindítani a fogyást, nem volt egyszerű! Stresszevő voltam, nagy akaraterővel, támogatással sikerült, most tartok 16 kg-nál, de még nincs vége! Ha bárki szeretne lefogyni, biztos sikerül együtt megcsinálni! Írjatok privibe: chronosz@freemail.hu

fitbodyteam Creative Commons License 2017.04.06 0 0 1698

A fogyókúra nem egészséges.

Viszont általában kitisztítani a táplálkozásunkat, igen.

Íme egy módja:

https://www.facebook.com/fitbodyteam/photos/a.1386404384710368.1073741828.1375707572446716/1651983118152492/?type=3&theater

csaxotam Creative Commons License 2017.04.01 0 0 1697

Én a szénhidrátokat hagyom most el, kipróbálom, mennyire működik. Most egy hete csinálom és már van némi változás. :-) Onnan indult, hogy a Biotech eladónője kínálgatott zero bar csokit, hogy az nem csak testépítőknek jó... hát most ez az uzsonnám és a reggelim. Nem is a súlyvesztés a komoly, mert eddig az egy kiló egy hét alatt, de jobban érzem magam.

 

http://fogyozom.hu/biotech-usa-zero-bar-teszt/

prosstto Creative Commons License 2016.12.21 0 0 1695

Fogyókúrás tabletta - http://thermаcuts.hu 11 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

fraul91 Creative Commons License 2016.11.28 0 0 1694

Szia!

Itt egy extrém gyors fogyókúrás program, ahol 10 kilót fogyhatsz 21 nap alatt. 3 hetes diétának hívják. Ezt egy Amerikai személyiedző találta ki, és nem sokkal kevesebb,mint 15e FT-ért tudod megvenni.
Őszinte leszek veled! Én nekem egy ismerősöm ajánlotta.
Mutatok róla előtte-utána képet. Nem akarok senkit sem átverni ezzel. Megnézed, aztán eldöntöd érdekel-e.

Elötte
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=6701.jpg
Utána
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=8652.jpg

Magyarországon a leghíresebb és a legjobb ilyen program az Insumed tápszer. Valódi dokikkal meg tápszerekkel meg mittudom én mikkel.
Az első kezelés 10e Ft. Az összes többi 6e Ft-ba kerül,ha jól tudom, a tápszer,amit egyébként csak tőlük tudsz megvásárolni. 14e Ft. Hát ezt összeadva nem semmi összeg jönne ki:D

Itt tudod megrendelni az e-bookot.
http://cdddeiswgniw6x5w84njm2pj92.hop.clickbank.net/?tid=REYES91

fogyigabi Creative Commons License 2016.11.17 0 0 1693

Üdv mindenkinek. Szeretném megosztani Veled is az általam megtapasztalt méregtelenítést, melynek következtében hat kilótól szabadultam meg egy hónap alatt, és meglepő vércukor értékei lettek. További infó: http://fogyiklub.eu Minden érdeklődőt szeretettel várok!

Arabella66 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 1692

Szia! Engem érdekelne, de csak ha tényleg igaz!

Előzmény: Törölt nick (1681)
Arabella66 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 1691

A CHOCOLATE SLIM fogyókúrás italt használtátok és mi a véleményetek?

bkinga11 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 1690

Hello! Készeítettem egy felmérést arról, hogy hol vásárolunk élelmiszert. Egy Budapestről készülő földrajzi tanulmányhoz van rá szükségem. A városban élők tölthetik ki. Hálás lennék, ha kitöltenéd. Köszönöm! Milyen messze utazol, hogy ételt vásárolj (Budapest)?https://nicpaul88.typeform.com/to/UjuxbR

Katalin1001 Creative Commons License 2016.10.23 -1 0 1688

Aki szeretne éhezés nélkül magyaros ételekkel fogyókúrázni annak ajánlom a  Reg-Enor étrend-kiegészítő folyadékkal történő Reg-enor diétát.

A regenor elősegítheti zsír- cukor anyagcsere optimalizálását, ezzel segít a szervezet sejt-közötti állományát méregteleníteni, ha csökken a zsírszövet akkor az fogyást eredményez. Segítek a fogyókúrában is, kattints a honlapomra 

http://termeszetgyogyaszom.hu/dieta/

Ingroup Creative Commons License 2016.09.22 0 0 1687

sziasztok, figyelmetekbe ajánlom most induló fogyókúrás csoport-tréningünket, ahol dietetikus és integrál szemléletű életvezetési tanácsadó segít az ideális súlyotok elérésében. Info: www.ingroup.hu

oooooopsz Creative Commons License 2016.09.07 0 0 1685

Sziasztok! 

 

Tud valaki Budapesten olyan éttermet, ahol egészséges, fogyókúrás kajákat lehet enni? 

 

Köszi!

 

Péter

Warcraft4beta Creative Commons License 2016.08.31 0 0 1684

Próbáljátok ki a szűzteát: http://szuzteakapszula.blogspot.com

Nekem bevált teljesen :) Csak óvatosan vele, nem szabad túlzásba vinni :))

Mannat Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1682

Reg-enor eladó, privátban lehet érdeklődni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!