Keresés

Részletes keresés

mooe Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1455
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de miért vagy kibukva ennyire rá? Rokonod az elhunyt rendőr? Visszaolvasgatva csak fröcsögsz és anyázol, de semmi épkézláb hozzászólást nem olvastam tőled.
Előzmény: Justis_4_US (1452)
mooe Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1454
"2. Ha igen, akkor ezért kellő büntetést kapott-e?
Igen, kello buntetest kapott. Sztar volt es igeretes jovo elott allt. A baleset pillanataban azonban elvesztett mindent: a rajongoit, a jovojet... mondhatjuk igy: az eletet. "

Nem tudom, tudod-e mit csinál most Elődke? Itthon semmit sem hallani róla, de külföldön egyre híresebb. Nem egy mai menő világsztárnak szerez zenét, na persze nem Császár Előd néven... Egyrészt itthon jól meghurcolták, másrészt ott jóvel több pénz van, mint idehaza...

Előzmény: SzobaCica (1453)
SzobaCica Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1453
Nem tudom, hova tunt ez a hozzaszolasom a topiccal egyutt, amibe irtam. Azert ide is beteszem. Az elozmeny 3 kerdes volt amit valaki feltett a balesettel kapcsolatban.

Az en valaszaim:

1. Felelelős-e cse a rendőr a balesetért, a rendőr haláláért?
Igen, egyertelmuen felelos. Nagy hibat kovetett el, amikor
a) Beszivva volan moge ult.
b) Sokkal gyorsabban hajtott, mint szabadott volna.

2. Ha igen, akkor ezért kellő büntetést kapott-e?
Igen, kello buntetest kapott. Sztar volt es igeretes jovo elott allt. A baleset pillanataban azonban elvesztett mindent: a rajongoit, a jovojet... mondhatjuk igy: az eletet.

3. Ízléses dolog-e "visszatérnie" a történtek után?
Szerintem vissza KELL ternie, es megmutatnia az embereknek, hogy nem hagyja magat. Nem fog azert eltunni a sullyesztoben, mert a media felfujta ezt az esetet, es befolyasolta az embereket, akik emiatt megutaltak.
Szerintem eleg primitiv dolog, ha valaki nem tudja kulonvalasztani Csaszar Elod (vagy barki mas) szerepleset es maganeletet. Azon, hogy jol, vagy rosszul zenel-e, ne vitatkozzunk, teny es valo, hogy sok rajongoja volt.
Azoknak, akik a zenejet, vagy a musorait szerettek, de a baleset ota nem szeretik: Gondoljatok, valtozott barmi is? Ugyanolyan szinvolu zeneket csinalna most is, ha hagynak.
Miert kell minden hiresseg maganeleteben vajkali? Ezt mindig utaltam! Ha bekapcsolom a radiot, es tetszik egy szam, miert szamit, hogy az enekes drogos, homokos, satanista, vagy eppen balesetet okozott? Szerintem az eg vilagon semmit nem szamit, az az o dolga. Ram csak a zene tartozik, csak afolott van jogom itelkezni. Ezert is utalom pletykaujsagokat, direkt nem olvasom el, mert engem csak az erdekel, valaki milyen zenesz, szinesz, musorvezeto, rendezo, stb. , nem az, hogy a maganeletben milyen ember.

Nagyon remelem, hogy Csaszar Elod visszater a popszakmaba, nem csak azert, mert hianyoznak a szamai, hanem azert is, hogy megmutassa mindenkinek, mire kepes. Remelem, sikerul meg rendbehoznia az eletet.

Justis_4_US Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1452
Ha be van szívva, ne autózzon. Gyilkos.
Előzmény: SzobaCica (1450)
SzobaCica Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1451
Az en valaszaim:

1. Felelelős-e cse a rendőr a balesetért, a rendőr haláláért?
Igen, egyertelmuen felelos. Nagy hibat kovetett el, amikor
a) Beszivva volan moge ult.
b) Sokkal gyorsabban hajtott, mint szabadott volna.

2. Ha igen, akkor ezért kellő büntetést kapott-e?
Igen, kello buntetest kapott. Sztar volt es igeretes jovo elott allt. A baleset pillanataban azonban elvesztett mindent: a rajongoit, a jovojet... mondhatjuk igy: az eletet.

3. Ízléses dolog-e "visszatérnie" a történtek után?
Szerintem vissza KELL ternie, es megmutatnia az embereknek, hogy nem hagyja magat. Nem fog azert eltunni a sullyesztoben, mert a media felfujta ezt az esetet, es befolyasolta az embereket, akik emiatt megutaltak.
Szerintem eleg primitiv dolog, ha valaki nem tudja kulonvalasztani Csaszar Elod (vagy barki mas) szerepleset es maganeletet. Azon, hogy jol, vagy rosszul zenel-e, ne vitatkozzunk, teny es valo, hogy sok rajongoja volt.
Azoknak, akik a zenejet, vagy a musorait szerettek, de a baleset ota nem szeretik: Gondoljatok, valtozott barmi is? Ugyanolyan szinvolu zeneket csinalna most is, ha hagynak.
Miert kell minden hiresseg maganeleteben vajkali? Ezt mindig utaltam! Ha bekapcsolom a radiot, es tetszik egy szam, miert szamit, hogy az enekes drogos, homokos, satanista, vagy eppen balesetet okozott? Szerintem az eg vilagon semmit nem szamit, az az o dolga. Ram csak a zene tartozik, csak afolott van jogom itelkezni. Ezert is utalom pletykaujsagokat, direkt nem olvasom el, mert engem csak az erdekel, valaki milyen zenesz, szinesz, musorvezeto, rendezo, stb. , nem az, hogy a maganeletben milyen ember.

Nagyon remelem, hogy Csaszar Elod visszater a popszakmaba, nem csak azert, mert hianyoznak a szamai, hanem azert is, hogy megmutassa mindenkinek, mire kepes. Remelem, sikerul meg rendbehoznia az eletet.


Előzmény: zofar (1320)
SzobaCica Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1450
"Külön nyomatékkal említi, miszerint ő úgyérzi, hogy az emberek többségét nem az érdekelte, hogy meghalt valaki, hanem kimondottan örömmel rúgott belé mindenki. Más szavakkal: mindenki örült, hogy végre van egy alkalom, amiért rugdosni lehet szegény Elődünket. Majd ismét hangsúlyozza, az elhuny ember szinte senkit nem érdekelt, ez neki szilárd meggyőződése."

Ez igy igaz. Az az ember, aki meghalt, senkit nem erdekelne, ha nem Csaszar Elod utotte volna el. En oszinten sajnalom szegeny Elodot, mert a media tonkretette a karrierjet, az eletet. Akkor is fel voltam habordva rajta, hogy igy felnagyitanak egy BALESETET (nem gyilkossagot!!!), es most is, ha szoba kerul, duhos leszek. Kivancsi vagyok, aki gyilkosnak nevezi ot, hogy birkozna meg azzal, ha egy nap vele tortenne mindez. Barki okozhat balesetet, es nevezhetjuk az illetot bunosnek, de gyilkosnak semmikepp!

Előzmény: Törölt nick (1444)
hmm Creative Commons License 2002.12.31 0 0 1449
SZVSZ lcsabábak igaza van. Én így látom: A szándékosság már automatikusan beépült a tudatába. Amikor életében először hajthatott 50 helyett 120-szal, akkor valószínűleg gondolt rá, hogy meghallhat valaki, magát is beleértve. Miután ez különösebben nem érdekelte, folytatta a gyakorlatot. Egy potenciális gyilkos volt. Az, hogy mikor következik be az első gyilkossága az csak az idő kérdése volt.
Előzmény: Ódri (1427)
lcsaba Creative Commons License 2002.12.31 0 0 1448
biztos, ami biztos az "igazságszolgáltatásunk" elintézi , hogy a Cini nevű művészt kivonja a forgalomból.
most aztán krvra megmutatták a keménységet...

Fijjuk !!! MI LESZ az elodkével ????!!!!

bugylibicska Creative Commons License 2002.12.25 0 0 1447
A dologhoz meg csak annyit, hogy én elhiszem azt a hihetettlen nagy letargiát amin átment, csakhogy az igazságszolgáltatásnak nem csak az a feladata, hogy az elkövetőt büntesse és kivonja a társadalomból egy időre, hanem mások felé is példát kell statuálni. Ebben az esetben pedig azt üzente a társadalom felé, hogy kis türelem, és minden a régi lesz - mármint elkövetői szempontból.
Előzmény: bugylibicska (1446)
bugylibicska Creative Commons License 2002.12.25 0 0 1446

Ilyen jó a kedvem, hiszen újra lehet jogsim!!
fiesol Creative Commons License 2002.12.23 0 0 1445
Ez az alak egyet tehetett volna: ELHÚZ NAGYON GYORSAN INNEN ÉS KUSSOL!!!! Erre ez mit tesz? Könyvet ír, nyilatkozik stb... Szégyelld magad te senkiházi!
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.23 0 0 1444
Éjjel 2 körül volt egy riport az RTL klubon a subject-beli illetővel. Természetesen nem miatta voltam ébren, hanem az átkozott számítógép, illetve Internet miatt. Ő inkább csak egy mellékszereplő volt a perifériális látómezőmben.

Nekem mindig ellenszenves volt az ábrázata, úgytűnik ez nem is változott. Nehéz megérteni, hogy lehet valakinek ilyen cinikus-vigyorgó-surmóképe, de nyilván ő ilyennek született, ilyennek nevelték, ilyen az arcberendezése.

Elhiszem, hogy nem a külsőségek számítanak, de számomra mégis nehéz megérteni, ki képes barátkozni egy ilyennel? Zsák a foltját? Gondolom a hozzá hasonló lelki rokonokkal jól megértik egymást.

Nem a külsőségek számítanak, de mégis úgygondolom, az ember lelke kiül az arcára. Születhet valaki nem túl vonzó arccal, mégis vonzóvá teheti a lelki nagyság (ilyenkor ugye szinte közhelyszerűen szegény Garas Dezsőt szokás felhozni példaként).

Teljesség igénye nélkül kiragadott részletek, nem szószerint, de tartalomhűen közvetítve:

Elődünk próbált meggyőzni minket, mennyire bán már azóta mindent, sőt ma már azt is képes beismerni, hogy ő volt a hülye. Ez a beismerés szerinte komoly eredmény. Lelki nagyságának fokozatos fejlődését próbálja elénk tárni, melytől nekünk valószínűleg meg kellene hatódnunk.

Külön nyomatékkal említi, miszerint ő úgyérzi, hogy az emberek többségét nem az érdekelte, hogy meghalt valaki, hanem kimondottan örömmel rúgott belé mindenki. Más szavakkal: mindenki örült, hogy végre van egy alkalom, amiért rugdosni lehet szegény Elődünket. Majd ismét hangsúlyozza, az elhuny ember szinte senkit nem érdekelt, ez neki szilárd meggyőződése.

Többek között elmondja, néhány napja ő már "jogosítványosítható", szerény szókincsének tárházából egy ilyen fura szót tudott előszedni. Riporterünk közbekérdez: azóta nem is ültél autóban? Alanyunk önérzetesen válaszol: dehogynem, majd még mielőtt bután elszólná magát, hogy talán nem is csak utasként, másfelé terelődik a szó.

Lelki érésének bizonyítékaként elmondja nekünk, hogy pár éve még arról ábrándozott, majd vásárol egy centit, naponként vágni fogja és amikor elérkezik ez a szép nap, ügyvéd haverjával beállít a rendőrségre, fensőbbségesen visszaveszi a jogosítványát, majd a rendőrség épülete előtt bevágja magát az autóba és (gondolom, vonyító gumikkal képzelte) elhúz onnan, mintegy ezzel a filmbe illő jelenettel torolva meg az őt ért sérelmeket.

De ez csak a múlt! Ma már olyannyira nem fontos számára ez a kicsinyes bosszú, melyről annyit ábrándozott kínkeserves szenvedései közepette, hogy még csak utána se nézett, hogyan is kellene jogsihoz jutnia.

De azért, együttérzésünkre apelláló hangsúllyal megemlíti, micsoda kellemetlen tortúra vár még rá, mert újra vizsgáznia kell sajnos.

Ezek után már nem tudom meghatottságomat leplezni és szinte elpityergem magam, amikor Elődöm cinikusan belevigyorog képembe még néhányszor, mielőtt elköszön. Szegénykém... neki ilyen a pofaberendezése, nem tehet róla...

_________.___________

Természetesen, bizonyos szempontból én is sajnálom, hogy ilyesmiket kellett átélnie, én is törtem már össze autót havas-jeges úton. Örülök, hogy nem járt arra gyalogos (persze akkor eleve másképp vezet az ember), így is elég lelki nyomás volt rajtam jó ideig, ráadásul 600 ezer kp. is elszállt a semmibe, valamint értékcsökkent lett az autó.

De mégis kénytelen voltam megállapítani, hogy havas út és még néhány szerencsétlen tényező ide vagy oda, sajnos az én hathatós közreműködésemmel tört össze a gép.

Tehát kimondottan tettem valamit az ügy érdekében!

Nem lehet ez másképp Elődünk esetében sem, szvsz nyilvánvaló, csak annyi a különbség, amennyit tudok a körülményekről, hogy ő pofátlanul-felelőtlenül nagyot kockáztatott, márcsak a sebességet is tekintve, míg én egy jóval kisebb kockázatot vállaltam, aztán bizonyos tényezőket alábecsülve ráfizettem. De csak én fizettem rá, nem más...

Justis_4_US Creative Commons License 2002.12.19 0 0 1443
Tegnap volt 4 éve. Hogy lehet most a Szenderi család? Várják a karácsonyt?
Justis_4_US Creative Commons License 2002.12.17 0 0 1442
Én tényleg nem bírom. Ha valaki ekkora suttyó, hogy beszívva gázol, akkor az onnantól kezdve húzza meg magát, menjen el a faterja cégébe logisztikusnak.
Előzmény: freeze flash (1441)
freeze flash Creative Commons License 2002.12.15 0 0 1441
Nem vagy Te ennyire sötét, wazze. :-)
Értem az indulatokat, de akkor is van egy árnyalat a határon...
Kinek-kinek a maga keresztje. Én sem szeretem a fazont, de próbáljuk meg tárgyilagosan megítélni a dolgokat.
Sajnálom, hogy felfüggesztettet kapott, de ettől még nem gyilkos. /Ez nem neked szólt./

Gyere inkább a lecseszősbe! :-)

Ha elkaszálják, az a sors fintora - bár jogos mosoly lenne.

Üdv
freeze

Előzmény: Justis_4_US (1440)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.12.15 0 0 1440
Megjelent a könyve.

Hátha kaszál vele.

Hátha elkaszéljék őt is.

Előzmény: Attys (1439)
Attys Creative Commons License 2002.12.10 0 0 1439
17-én
Előzmény: lcsaba (1438)
lcsaba Creative Commons License 2002.12.09 0 0 1438
évforduló van....
hc Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1437
Ha a csemetédet és magadat biztonságban szeretnéd tudni, akkor ezzel a módszerrel hamarosan hitleri magasságokba jutnál népirtás tekintetében. :-(
Előzmény: lcsaba (1436)
lcsaba Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1436
kösz, de a gyerekem aktív közlekedő , és nem szeretném azt , ha az utcán hasonló mocsokkal találkozna !
Előzmény: hc (1435)
hc Creative Commons License 2002.10.22 0 0 1435
Gratulálok!! Ez egy őszinte, bunkó megnyilvánulás volt!!
Előzmény: lcsaba (1434)
lcsaba Creative Commons License 2002.10.22 0 0 1434
névnapja alkalmából, csak azt tudnám kívánni neki, amit ő okozott a rendőr családjának...
Attys Creative Commons License 2002.10.07 0 0 1433
Nem jól látod. A gyorshajtás volt szándékos, az emberölés nem. Ez persze nem menti fel az alól, hogy meghalt miatta egy ember, de akkor sem hozható egy szintre egy olyan emberrel, akinél egy másik ember megölése volt a cél.
Előzmény: lcsaba (1432)
lcsaba Creative Commons License 2002.10.07 0 0 1432
Ódri ! TE..., TE...,TE...!!!

Lakott területen 50 km/ó a sebesség felső határa!
Ha ott TE ezerrel szaggatsz , akkor az miamacskaszar, ha nem szándékosság ...
/és akkor még nem beszélgettünk , a művészúr nem bizonyított "kábultságáról" .../

Spanci Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1431
Óbazmeg kéremtisztelettel, szerencsére nincsenek ilyen surmó közeli ismerőseim.
De a fajtáját - lehetőleg jó messziről szemlélve - jól ismerem. Az utak királyai ők biza. Addig még jó, amig csak ők szállnak bele az első jegenyébe, a ciki az, ha mást sodornak a halálba.
Előzmény: Ódri (1429)
Attys Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1430
Kb. 1 millioan kelnek fel igy ma Magyarországon.
Előzmény: Spanci (1428)
Ódri Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1429
Ilyen közeli ismerősőd Előd, hogy tudod, hogy szokott felkelni?
Mert ne abbólj indulj ki, amit a médiában olvasol vagy látsz...
Előzmény: Spanci (1428)
Spanci Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1428
Igen, sajnos csak úgy kelt fel, ahogy mindennap, hogy szarok mindenkire, én vagyok a nyílpuska a kocsimban. Oszt sajnos rosszul sült el.
Előzmény: Ódri (1427)
Ódri Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1427
A gyilkosságnak azért van egy feltétele. A szándékosság. Előd meg azért valszeg nem úgy kelt fel aznap reggel, hogy igen, ma megölök valakit.
Előzmény: Justis_4_US (1425)
Spanci Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1426
Így van.
Előzmény: Justis_4_US (1425)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!