Keresés

Részletes keresés

Pepsike. Creative Commons License 2022.12.08 0 2 1415

Sziasztok! Hamarosan nekem is lesz körülmetélésem, viszont az orvos azt mondta, hogy két fjata van a körülmetélésen belül ( Low and tight circumcision  vagy High and tight adult circumcision )  Én meg csak néztem és mondtam ,hogy ezt még nem is hallottam/tudtam.... Ti nektek mi a véleményetek melyiket érdemes? Köszönöm válaszotokat előre is! =)

Longdickman Creative Commons License 2022.11.22 -1 3 1414

10 éve csináltattam utoljára, nem bántam meg.

bmx 4 ever Creative Commons License 2022.10.27 0 2 1413

Nekem kicsit több mint 3 éve csinálták , maga a műtét kb fél óra-25 perc az injekció kicsit kellemetlen de egyáltalán nem volt elviselhetetlen , amint ki ment belőle az érzéstelenítő hatása volt némi fájdalom kb fél órán át de nem volt vészes , amit ott rá raktak kötést 3 nap után áztattam le óvatosan langyos kamilla teában mert bele volt ragadva a sebbe , a későbbiekben rendszeresen cseréltem rajta a kötés és kentem a sebet neogranormonnal , az éjszakai merevedések valóban nem

voltak kellemesek eleinte de az sem volt szörnyen rossz , úgy tudtam valamennyire csökkenteni a számukat hogy lefekvés előtt 1,5-2 órával már nem nagyon ittam folyadékot , ha leveszed majd először a kötést elég vadul fog kinézni mert kék-zöld lesz és feldagadt de attól nem kell megijedni mert kb 10 nap alatt lemegy róla 

 

Előzmény: habarcs67 (1410)


Longdickman Creative Commons License 2022.09.29 -1 3 1412

Nekem nem akarták megműteni, mert nem volt szűkületem, csak rövid fékem plusz fitymatúltengésem.
Érdemes a teljes körülmetélést választani, mert a részleges után nekem is kialakult a fitymaszűkület.
A műtét után kb 30 napig csak pisilésre lehet használni, de hát úgysem vagy már tini, kibírod.
A műtét utáni napokban a hajnali merevedések voltak a legrosszabbak, azokra mindig felébredtem és üvölteni tudtam volna a fájdalomtól úgy húzódott a varratoknál.
Alapvetően nem kell betojni, utána nem lesz szaga, meg nem lesz olyan érzékeny se.
No fityma, no smegma, no probléma.
1 hónap alatt hozzászokik, hogy szabadon van, aztán már észre se veszed.
A műtét után én szoros alsókat hordtam, ami fixen tartotta, meg rászoktam az ülve pisilésre, mert olyan szoros kötést tett rá a doki.
Él a földön kb 1milliárd ember körülmetélve, és nem jajjveszékelnek, hogy úristen hol az előbőrük :O, csak itthon a zsidókkal azonosítják.
Mehetsz vele bátran nudistrandra is, ott se fognak kinézni emiatt.

Előzmény: habarcs67 (1410)
Johnny Krill. Creative Commons License 2022.09.27 -4 0 1411

Huuhuhuuu a fityma felrántása....

 

Nekem is rántották fel, nem kívánom senkinek.

habarcs67 Creative Commons License 2022.09.26 0 2 1410

Nagy tisztelettel üdvözlök mindenkit, 50 éves elmúltam jópár évvel ezelőtt begyulladt a fityma és a makk egyszerre, aztán fokozatosan részleges letapadás jött létre, több orvos nál is jártam bőrgyógyász urológus, igazán csak tüneti kezelések folytak a valós problémát nem szüntették meg. Most ott tartok hogy a letapadást helyi érzéstelenítés ben fel akarják szabadítani, de mivel már régebben is egyrészét föl szakították fájdalomcsillapító nélkül, Így az a rész újra visszatapadt, ezért gondolkodom a teljes körülmetélés ben de egy kicsit be vagyok tojva, információt szeretnék kérni a műtét utáni napok hetek ről. még annyit a fitymát hátra tudom húzni tehát igazán nincs fitymaszűkületem legalábbis én azt a paszta lom, bár az orvosok egyik fitymaszűkületet ír a kezelő lap ra a másik fityma túltengés t innentől nem tudom hogy mi az igazság. Köszönöm szépen ha válaszoltok további jó egészséget és szép napot kívánok.

szasza_hungary Creative Commons License 2022.09.25 0 1 1409

akkor jó használatot hozzá :)

Előzmény: dunnolol (1408)
dunnolol Creative Commons License 2022.09.20 0 3 1408

Neharagudjatok, hogy nem írtam korábban, sűrűek voltak a napok.

Naszóval, Aug 3. volt a műtét, első 1hét neccesebb volt, csak 1x volt apró vérzés, azóta fokozatosan javult a szitu. Múlt héten (6.hét) estek ki az utolsó varratok, meg is volt az első éles bevetés, kicsit érzékeny még a varrás mentén, de hibátlannak tűnik eddig. 

Előzmény: Körülmetélés.HU (1392)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.11 -1 2 1407

Egyre jobb lesz, tapasztalatból mondom. Nekem 20 éve, felnőttkoromban csinálták, nagyon feszesre. Eleinte én is szenvedtem miatta, de az évek során kirúgta magát, és most pompás a szerszám. Semmi feszülés, semmi égető érzés. A makkom kevésbé lett érzékeny, a hosszú meneteket is bírja, az orgazmusaim pedig mélyebbről jövőek és hosszabbak lettek. Ami pedig a lányokat/asszonyokat illeti, soha, semmilyen megjegyzést sem kaptam, így kiegyensúlyozott és változatos a nemi életem. Az önkielégítés technikáján változtatnom kellett, de így is egyenértékű, sőt. Mivel kézzel nem közvetlenül a makkot izgatom, élvezés után szinte újra ingerelhető. Hogy milyen most a cucc, megtekinthető a kis kukis topicba feltöltött képen.

Előzmény: Gergő161616 (1405)
hot_JIZZ_band Creative Commons License 2022.09.11 0 0 1406

Csajok téged néznek, vagy érdekes vagy nekik vagy nem.  Az hogy ott milyen, az nekik sokadik szempont.

Előzmény: Gergő161616 (1405)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.09.11 0 0 1405

Több ilyen is van ...

De csajok se tudom, mit szólnak hozzá, tuti furcsának találják. 

Előzmény: hot_JIZZ_band (1404)
hot_JIZZ_band Creative Commons License 2022.09.09 0 0 1404

Ilyenek a csapat társaid edzésen ?  Hallod, betörtem volna az orrcsontját... Eléggé fasírtban lehettek.

Előzmény: Gergő161616 (1403)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.09.09 0 0 1403

Értem, na mnekem meg fordítva. A vágás a felétől a töve felé esik közelebb. 

És igen, már nem egyszer be is szóltak, de elég sokszor csak a megvető nézés is. Egyszer edzés után öltözőben egy csávó akivel fasirtban vagyunk, elkezdi h "öcsém neked jól megnyúzták a pöcsödet", máskor meg azon röhögtek a haverjaival, h akkor már miért nem vágták le az egészet, stb stb, tudnék mesélni ilyen beszólásokat. 

Majd vmikor tervezem h elmegyek vele dokihoz de én is félek h nem lesz ebből semmi ... Már egyszer elmentem amúgy de közölte h anyámék nélkül meg se vizsgálhatna. 

Előzmény: hot_JIZZ_band (1401)
Longdickman Creative Commons License 2022.09.08 0 1 1402

Tegyél fel képeket, ernyedt és merev állapotban is, kíváncsiak vagyunk milyen lett :)

Előzmény: Gergő161616 (1400)
hot_JIZZ_band Creative Commons License 2022.09.07 0 0 1401

Hi !

Szóval nekem kisfiúként csak a makk látszott ki szinte. Hiszen kicsiként még szinte csak a fityma fityag ott, azt mind levágták. Csak utána ahogy nőttem (mármint a pénisz) úgy megnyúlt, és most már rendesen lelóg. A vágás nekem a felétől kicsit a makk felé esik. Nem tudom mit tudsz kezdeni vele, megszokáson és elfogadáson kívül. Lehet neked is normalizálódik majd.  Öltözőben miért lenne égő ? Beszólt miatta valami tuskó ?

Előzmény: Gergő161616 (1400)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.09.06 0 0 1400

Mármint úgy érted, a makkod fölött nem is látszik semmilyen eredeti bőr és tulképpen tövig vágták? 

Úr isten, azért az feszülhet rendesen, hát nekem csak kb a felénél van a heg, de így is szar. 

Alapból nem fáj amúgy csak égőnek érzem pl öltözőben, de ha merevedik, akkor fáj, igen. 

És igen, apám megmondta, hogy azért csinálták ... Akkor ezek utánnem tudom, az öcsémmel mi lesz, mert neki még feszesebbre metélték, neki még jobban fáj sztem ha feláll, csak nem mondja még. 

De sok ilyen van, jártam pszichológusnál is emiatt, és ő mondta, h nem vagyok ezzel egyedül és akadnak ilyen szülők bőven. 

De most még lehet ezzel kezdeni vmit vagy kizárt? 

Előzmény: hot_JIZZ_band (1399)
hot_JIZZ_band Creative Commons License 2022.09.05 0 0 1399

Nekem kisebb koromban csinálták nagyon szűkre, szinte csak a makkom maradt. De szerencsére megnyúlt a szár bőre, nem fáj a merevedés csak tényleg nagyon kifeszül. Ha fáj, az nem jó szerintem. Tényleg ez miatt csinálták, hogy ne tudj játszani magaddal ? Kegyetlenség !

Előzmény: Gergő161616 (1396)
bandolesa Creative Commons License 2022.09.05 0 1 1398

Ha nincs fitymaszűkúleted,12-évesen az orvosnak,azt kellett volna mondani,hogy nem vállalom,amíg a fiú 18-éves nem lesz,mer nincs rá ok,az ő szabad vélemébyét is ki akarom kérni!

-ne tudjon egy fiú önkielégíteni- ez így dúrva!

És akkor,hogy gondoltál,ha 15-évesen a hormonok termelik a sok spermát,mindig hoznak egy nőt neked hetente 3-szor?

Nem értem a szülőket,ez dúrva volt...

Hát remélem lesz kapcsolatod lánnyal, ha abba nem szólnak bele,hogy ki legyen.

Nézesd meg egy urológussal, ha a szexnél nem zavar majd, akkor oké lesz.

Előzmény: Gergő161616 (1397)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.09.05 0 0 1397

Á én nem döntöttem el, és senkivel se beszéltem. Anyámék csináltatták mikor 12 voltam. 

Amúgy mondtam nekik bár ciki, de anyám meg apám mániája is hogy ne tudjon egy fiú önkielégíteni és ez volt a fő cél, ezért lett ilyen feszes. Sajnos nagyon vallásosak, én viszont nem. 

Azzal vigasztalnak, hogy az öcsémé még feszesebb szóval én ne ugráljak (apám: "golyóig vágták", haha nagyon vicces. ). őt 10 évesen. Valószínű akkor neki még feszesebb vagy az lesz, nemtom. 

Eddig nem is foglalkozttam ezzel, de most olvasom a sok kommentet és emiatt figyeltem fel arra is, hogy az enyémen a vágási heg elég ferde is, azaz akkor elcseszték? Csak most tudtam meg, h ennyi féle létezik. 

Akkor már a ferdeséget és a feszülést is jó lenne helyrehozni. De gondolom bőrt nem lehet már hozzáadni szóval lejjebb már tuti nem lesz a vágás ...

Előzmény: bandolesa (1391)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.09.05 0 0 1396

Köszi de mármint hogy érted a segítést? 

Az érdekelne, hogy akiket hasonlóan szűkre nyiszáltak, azoknak nyúlt-e még a bőr és mennyi idő múlva. 

Nekem nem akar ... és ha merevedik, akkor meg annyira feszül, hogy már fáj. De alapból is annyira feszül, hogy olyan mintha mindig félig felállna. 

Azzal vigasztalnak, hoigy a csajok biztos szeretni fogják, de ez hülyeség na meg ha fáj akkor hiába szeretik. 

Előzmény: hot_JIZZ_band (1390)
Johnny Krill. Creative Commons License 2022.09.03 -2 1 1395

Lehet hogy én is megblankoltatom.

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.09.03 -1 0 1394

Hogy áll a projekt?

Előzmény: SZDDA (1388)
Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.09.03 -1 0 1393

Üdv a klubban! Fog még nyúlni a bőr. pont jó lesz.

Előzmény: Gergő161616 (1389)
Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.09.03 -1 0 1392

Hogy állsz a projekttel, megvolt már a körülmetélés?

Előzmény: dunnolol (1384)
bandolesa Creative Commons License 2022.09.02 0 0 1391

Szia!  Hol műtöttek?- Ezt át kell előtte a dokinak beszéni veled,hogy mi legyen!

Na meg ezt ki a fene dönti el, hogy milyenre mektéli?

Ha nem tudsz te dönteni,akkor a doki saját elhatározása szerint jár el, persze te is mondhatsz lyat,ami szakmailag nem biztos,hogy jól kivitelezhető.

De a műtét előtt kell konzultásció a lehetőslgekről.

Előzmény: Gergő161616 (1389)
hot_JIZZ_band Creative Commons License 2022.09.01 0 0 1390

Engem is eléggé feszesre metéltek. Nyilván az orvos látta így jónak. Sajnálom, hogy fáj,  írj ha segíthetek valamiben.

Előzmény: Gergő161616 (1389)
Gergő161616 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 1389

Ez nagyon jó így. Véletlenül találtam a fórumra, erre pont itt van  a téma, amivel szenvedek évek óta. 

Nekem kb középen van a forradási hegg, és ráadásul nagyon feszül. Fitymafék nyilván nincs. 

Látom van itt olyan is, aki ért hozzá. Vajon fog ez még engedni, tud a bőr nyúlni vagy örökre ilyen feszes marad? 

Valaki esetleg van itt, akit túlmetéltek és hasonló gondja van? 

És most elkeseredek, mert látom, hogy van olyan is, akinek nagyon szépen sikerült, és pl itt a képen amilyen, na ez tuti nem is feszül. Hát jobb lenne így ... 

Na meg ezt ki a fene dönti el, hogy milyenre mektéli? 

(azt hiszem high and tight a neve, de nem vagyok ebben biztos, lényeg, hogy a makk aljától még mnagyon messze van az igazi bőr, és az egy dolog, hogy gáznak érzem, de sokszor fáj is a feszüléstől)

Előzmény: Zst95 (1381)
SZDDA Creative Commons License 2022.08.26 0 0 1388

Szia,

Nagyon szép lett a végeredmény! Meg kérdezhetem, hogy hol csináltattad? Én is el akarom végeztetni, de egyenlőre tanácstalan vagyok, hogy hol kellene....

Előzmény: Törölt nick (1362)
szasza_hungary Creative Commons License 2022.07.24 0 1 1387

attól ne rettegj, meg fogod szokni

Előzmény: Johnny Krill. (1386)
Johnny Krill. Creative Commons License 2022.07.24 -2 0 1386

Én a fedetlen makk hiperérzékenységétől rettegek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!