Keresés

Részletes keresés

Babysittert Budapesten Creative Commons License 2015.08.19 0 0 812

Gyermekfelügyeletet vállalok főállásban h-p 

Életvidám  csecsemő gondozásban jártas pedagógiai végzettséggel és tapasztalattal rendelkező  34 éves nő vagyok. Ajánló levéllel rendelkezem. 

A házimunkába is besegítek  A gyermekeket ellátom szeretetteljesen gondozom. Ez mellett a gyermekeket fejlesztem. Ezeket évszakokra ünnepekre bontom életkoroknak megfelelően. Fő tevékenységek bábozás mesélés mondókázás  a zene az ének a  manuális tevékenységek rajz festés gyurmázás és sok sok játék!

Budapest egész területén de főként II-III- XIV XIII XII XI IX IV V VI kerületek

Ár: 500ft/óra ( több gyermek estén is) Iker és SNI gyerekek sem akadály

 

Várom jelentkezésüket bsitmunka@gmail.com

Üdvözlettel Krisztina

 

 

Kristóf Ramóna Creative Commons License 2015.08.10 0 0 810

Tisztelt Szülők!

 

Édesanyám diplomás fejlesztő pedagógus.Mozgás és képességfejlesztést vállal Gödöllőn.

Almásiné Kristóf Éva

06 70 230 38 62

 

Almási Ramóna Creative Commons License 2015.08.10 0 0 809

Kristóf Ramóna vagyok és Gödöllőn élek,20 éves vagyok és az ELTE csecsemő és kisgyermeknevelő szakára járok.Fiatal korom ellenére sok tapasztalatom van a gyermekkel bár tudom az Ön gyerekei már nem kisgyermekek de úgy gondolom ez számomra nem jelent problémát.Édesanyám fejlesztő pedagógus nővérem pedig tanítónéni úgy gondolom tudásom nagy része tőlük származik.Ha még nem találtak senkit nyugodtan írjon,ha szimpatikus voltam.

Köszönettel és tisztelettel:Kristóf Ramóna

Előzmény: Kivilll (806)
Fanni Benk Creative Commons License 2015.08.07 0 0 808

Kedves szülők!

 

Bébiszitteri állást vállalok a nyár elkövetkező részében (17-étől), főleg Baranyában, azon belül is inkább szívesebben PÉCS környékén. 16 éves lány vagyok, ám a korom ne riassza el önöket, mert nagy tapasztalattal rendelkezem. Szinte anyanyelvi szinten beszélek angolul, főzni tudok. Takarítást is vállalok. Érdeklődni: 06306481099 vagy benkofanni@freemail.hu

Kivilll Creative Commons License 2015.08.04 0 0 806

8 es 9 éves lány testvérek felügyeletére kreatív segítőt keresek Gödöllőn .

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 805

Kedves Szülők! 23 éves, nemdohányzó egyetemista hallgató vagyok. Gyermekfelügyeletet vállalok Székesfehérvár és környékén hétköznapokon illetve hétvégéken is. Jogosítvánnyal, több éves gyakorlattal rendelkezem. Forduljanak hozzám bizalommal. :) Érdeklődni: kym6wvan@gmail.com iletve a +3670 614 2715 telefonszámon.

Ami90 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 804
Tisztelt szülők!
Bébiszitterkedést vállalok hétvégén, kora reggel, illetve délutánonként.
Több mint 2 éves tapasztalattal, referenciával rendelkezzem, szinte minden korosztályra vigyáztam már. Megbizható, kedves, nyugodt, pozitiv személyiség vagyok, gyorsan megtalálom az összhangot a gyerekekkel.
Referencia levéllel is tudok szolgálni.
Hivjanak bizalommal.
Tel. 06209272844
Nikolett091 Creative Commons License 2015.06.29 0 0 803

Kedves Szülők! 

Bebiszitterkedest vallalok csütörtöki napokra reggeltől-estig.

Rólam amit tudni lehet hogy gyermekszerető,agilis,megbízható,türelmes referenciaval,tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok. Kedvező áron dolgozom. A hazi munkaban is besegítek.

Varom mielőbbi jelentkezesuket. 

Elore is köszönöm. 

Tisztelettel:Nikolett 

Email:nikolettt0815@gmail.com

Elerhetőség:06306439304 

nanán756 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 802

REGGEL  6  ÉS  8 ÓRA  KÖZÖTT  AZ  ŐRS  MELLÉ HA  TUDSZ  JÖNNI  AKKOR ITT  BESZÉLHETÜNK  VAGY tel  0630-7794886

Előzmény: simon andrea44 (796)
nanán756 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 801

GYEREKFELÜGYELŐT KERESÜNK  AZ  ŐR VEZÉR TÉR MELLÉ  A  6 ÉVES  KISLÁNYUNK  OVIBA  VIVÉSÉHEZ  NAPONTA  EGGY ÓRÁRA  REGGEL  6 ÉS  8  ÓRA  KÖZÖTT,AZ  OVI  10 PERCRE VAN  S JULIUS  ELEJÉTŐL  KELLENE  VALAKI DE  HA  LEHET  IDŐSEBB  NŐ  SZEMÉLYÉBENN. ÉRDEKLŐDÉS  , INFÓ  ITT  EZENN  AZ  ÓLDALONN

BabiTak Creative Commons License 2015.06.19 0 0 800

Bebiszitterkedest, keresek Becsben magyarul beszelo családoknal, meg Budapesten vagyok a párommal! Olcso, megfelelo szálláshelyet keresunk! Rolam annyit kozepkoru kedves, gyermekszereto  vagyok, konnyen megtalalom a kis lurkokkal a hangot! A ferjem festo. Hivjon bizalommal, várom! 

vargababika@gmail.com

0620/2539227.

Pircsi54 Creative Commons License 2015.06.18 0 0 799

Tanári diplomás,tapasztalt-11 év-babysitter,2 felnőtt lány édesanyjaként "pótnagyiságot"

vállal a XX.,XIX.kerületben.Kisebb házi munkákat is elvállalok,mint pl.:konyhai rendrakás,gyerekholmi vasalása,fölmosás.Dijazás:Csak gyermekfelügyelet esetén 800 Ft óránként,házimunkával bővitve 900 Ft.

stromannn Creative Commons License 2015.06.16 0 0 798

Erdőkertesre (Veresegyház) keresünk két kisfiú (2 és 3 évesek) mellé babysittert heti 3-4 napra.

Tapasztalt, gyakorlattal rendelkező hölgy jelentkezését várjuk.

 

krisztart@yahoo.com

stromannn Creative Commons License 2015.06.16 0 0 797

d

simon andrea44 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 796

46 éves szakképzett ápolónő /okj54/ vagyok. Főállásom mellé, heti néhány napban keresek mellékállást. Leginkább gyermekfelügyelet és
idősgondozás érdekelne,de bármilyen tisztességes munka szóbajöhet.
Három nagy gyermek édesanyja vagyok, 25 éve dolgozom ápolónőként. Jelenleg (2006 óta)
a Honvéd kórházban.
Könnyen megtalálom a hangot az idősekkel és a gyerekekkel is, szívesen foglalkozom velük.
Rugalmas vagyok, a beosztásom hónapokra előre tudom, így könnyü tervezni, természetesen
akár hétvégén vagy éjszaka is tudok menni. A fizetés megbeszélés kérdése

Nina88 Creative Commons License 2015.05.28 0 0 794

Gyermekfelügyeletet vállalok
Kedves szülők! 

 

Úgy érzi gyermeke nem figyel, nem hallgat Önre? Sok mindenbe belekezd, aztán félbehagyja? Könnyen elterelődik a figyelme? Feledékeny? Akaratos? Makacs? Hisztis? Tombol vagy dühkitörései vannak? Nehezen vehető rá bármire? Nem talál kiutat, sem segítséget? Azt érzi, könnyebb - ha enged? Mit lehet tenni? Egyszer fenn van érzelmileg egyszer lenn? Egykor dacos, máskor mérhetetlenül kedves és odaadó? Nem talál segítséget? Forduljon hozzám bizalommal. 

 

 

Budapest és környékén házi gyermekfelügyeletet/ és vagy nevelő női állást vállalok 2-3 éves kortól. Akár egy színház, mozi vagy vacsora idejére is / terápiás jellegű / vagy egyszerű bébiszitter üzemmódban folyamatosan - vagy alkalmanként, mini esetmegbeszélésekkel egybekötve. Főiskolai tanulmányaimat szociálpedagógusként végeztem, több évig dolgoztam egy gyermekotthonban gyermekfelügyelőként. illetve mellette családoknál is. Most családgondozóként fogok dolgozni így a gyermekek és a család segítésében is szívesen rendelkezésükre állok! Van tapasztalatom egészséges szexuális életre nevelés - családi életre nevelés, drogprevenció, bűnmegelőzés kapcsán is. 

 

Magamról: Könnyen megtalálom a közös hangot, kifejezetten figyelem-és magatartászavaros, hiperaktív gyermekekkel is. Erősségeim: erőszakmentes kommunikáció és konfliktuskezelés, pedagógiai tanácsadás, játékpedagógia, figyelemfejlesztés, érzelmi támogatás. Korrepetálást is vállalok, irodalom-nyelvtan-történelem-biológia-környezettan- egészségtan stb. Bármilyen kérdéssel forduljanak hozzám bizalommal, emailen-vagy telefonon. Önéletrajzot szívesen küldök!

 

Köszönettel: Dörnyei Andrea

Mobil: 0630-361-8850

Email: dornyei.andrea@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2015.05.21 0 0 793

Kedves Szülők!

Bébiszitterkedést vállalok hétfő,szerda,pénteken ,csütörtök délután illetve minden második hét szombaton.

Kedves,agilis,gyermekszerető,tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok.

Kedvező áron dolgozom.

A takarításban is besegítek.

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Email.:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/643-9304

Ecskes Creative Commons License 2015.05.18 0 0 792

Nem dohányzó bébiszittert keresünk 1 éves kislányunk mellé a IX. kerületbe (József Attila lakótelep). Várhatóan szeptember végéig / októberig, hétköznapokra, napi kb. 8 órára. Az édesanya is otthon van, de ikreket várunk, és pihennie kell, ezért van szükségünk a segítségre. Ha úgy alakul, akkor az ikrek születése után is számítunk a segítségre. Előny, a gyermek alvása alatt minimális házimunkába való besegítés (főzés a kicsinek, száraz edények elpakolása). Fényképes önéletrajzokat várunk, telefonos elérhetőséggel, órabér, (vagy havi fix összeg) megjelölésével, az ecskes@gmail.com címre.

 

Csak Icus Creative Commons License 2015.04.26 0 0 791

Kedves szülök!

Bébiszitterkedést vállalok péntektöl vasárnapig akár egész nap,és éjszakára is.Ott alvással,de akár saját otthonomban is.Egyedül nevelem 9 éves kisfiam,igy tapasztalatom van.Fiatal,kedves,mosolygós,magára és környezetére igényes nö vagyok.Ha megbizható embert keres gyermeke mellé kérem hivjon!06302115995 Vagy irjon!feketeilona85@gmail.com

nagykitty77 Creative Commons License 2015.04.05 0 0 790

Veszprémben, 2 éves kisfiamnak keresünk pótnagymamát! Olyan pótnagyit keresünk, aki kölcsönös szimpátia esetén része lenne életünknek. Legyen megbízható, kedves, türelmes, rendezett körülményekkel, saját magára és környezetére is igényes.  Kizárólag a gyerek felügyelet és a vele való foglalkozás lenne az elfoglaltság.  Nincs családtagunk, aki segítene, ezért lenne szükségünk egy tündéri pótnagyira. Természetesen, az odafigyelés, a sok türelem és kedvesség nem maradna viszonzatlanul. Ha úgy gondolja, hogy szívesen segítene nekünk, kölcsönös alapon, akkor hívjon +36303354414, vagy írjon e-mailt: nagykrisztina77@gmail.com . Köszönettel, Nagy Krisztina

hazimunka Creative Commons License 2015.03.29 0 0 789

Ingyenesen hirdethet több kategóriában: gyermekek házi tanítása, gyermekek házi felügyelete, otthoni gondozás és ápolás:

 

www.hazimunkaero.hu

www.facebook.com/haztartasimunkaero.hu

 

 

Almási Ramóna Creative Commons License 2015.03.28 0 0 788

20 éves egyetemista vagyok.Az Elte csecsemő és kisgyermeknevelő szakán tanulok.Szívesen vigyáznék gyermekére elsősorban Gödöllőn.Fiatal korom ellenére már sok tapasztalatom van a picikkel ,hiszen amióta az eszemet tudom babákkal szeretnék foglalkoznj.Nyárra vagy huzamosabb időre is tudom vállani a "munkát".

Várom érdeklődését!Almási Ramóna

email:ramy24@feeemail.hu

BabiTak Creative Commons License 2015.03.22 0 0 787

Gyerekfelugyelot keres? Akkor hivjon bizalommal!! Budapest egesz teruletere megyek! 54 eves, nagyon energikus, fiatalos vagyok aki szereti a kis lurkokat! Semmilyen károsszenvedelyem nincsen! 

vargababika@gmail.com

0620/2539227.

Nikolett091 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 786

Kedves Szülők!

Bébiszitterkedést vállalok Budapesten.Hétfő-péntek-szombat egésznap illetve a többi napokon délutánonként és este.

Iskolából hazahozozatalt is vállalok.Szívesen segítek a takarításban is.

Rólam amit tudni lehet,hogy kedves,türelmes,agilis,tapasztalattal rendelkező,gyermekszerető fiatal hölgy vagyok.

Kedvező áron dolgozom.

 Várom mielőbbi jelentkezésüket.

 

Email:nikodemia@freemail.hu

Tel:06306439304

Előre is köszönöm.

Tisztelettel:Nikolett

 

 

BabiTak Creative Commons License 2015.03.15 0 0 785

Kedves Anyukák!

Nagyon fiatalos,egeszseges, kedves,turelmes 54 eves  nagyi vagyok akinek szinten van egy 5 eves kislány unokája. Hamar megtalálom a kozos hangot kis lurkokkal, szivesen viszem oviba, iskolában a kicsit, vagyha beteg akkor is tudok vele lenni.Házimunkába is segitek ha szukseges. Imádok a gyerekekkel játszani, hintázni, szaladgalni, homokozni. Akár az ejszakai ugyeletet is elvállalom!! 

Ismerjen meg, Hivjon, vagy irjon!! 

Lencsi nagyi.

Tel:0620/2539227.

vargababika@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 0 0 784

Kedves Olvasók!

 

Bébiszittert keresünk Gödöllőre!

20 hónapos életvidám kisfiamra kellene vigyázni, hétköznaponként 3 alkalommal 16-18 között.

 

Jelentkezni lehet: maliboo125@gmail.com címen.

 

Zsu985

 

 

mekla33 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 783

SÜRGÖSENN gyerekfelügyelőt keresünk az  őrs  vezér tér  mellé a  hatház  utcába a reggeli  oviba  vivéshez. nagy  csoportos  a  kislány  , nagyonn  értelmes reggel 6 tól   kell  jönni s  amíg  elviszik  az  oviba  és  kész  délután  már  anya  hozza.  olyan  személy  kell  aki  nem  ebből  él  meg  csak  ráér  ,nem  kell  képzettség  sem  semmi  .  havonta  eggyszer  fizetünk  napi  800  ft  az  , heti  négy  ezer  HAVI   20  EZER   FT.ITT  ÉS  március  elsejétől kellene telefon számunk  . 0630-7794886  vagy  0630526-92-34  bármikor  hívhatnak  este  10  ig 

BébiszitterBp Creative Commons License 2015.02.05 0 0 782

Energikus nő vagyok! Gondozói bébiszitteri pedagógiai  végzettséggel rendelkezem 13 éves tapasztalatom és referenciám van. A szakszerű ellátás mellett fontos a gyerekek fejlesztése is. Ének zene mondóka manuális tevékenységek amelyeket évszakokra és ünnepekre bontok Figyelembe veszem a gyermekek életkorát egyéni sajátosságait. Nem dohányzom. Megbizható rugalmas vagyok a családhoz alkalmazkodok.Gyerekfelügyeletet vállalok Budapesten Teljes munkaidőben h-p ig, alkalomszerűen délelőtt délután este éjszaka hétvégén. Árajánlataim alkalomszerűen 700ft/óra több nap esetén 500ft/óra  teljes munkaidőben h-p fix kedvező ár!bsitmunka416@gmail.com referenciát önéletrajzot tudok küldeni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

beatrix721226 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 781

Üdvözlök Mindenkit!

Családi Napközi nyílik a XV .kerületben

-Kis létszámú csoportok
-Rugalmas nyitva tartás
-Kizárólag szakképzett személyzet
-Egészséges étkezés.
-Családias ,barátságos hangulat.
-Foglalkozások és játék



Várom jelentkezésüket szeretettel.

beatrix72@indamail.hu



Beatrix

beatrix721226 Creative Commons License 2015.01.25 0 0 780

Gyermekfelügyelet !

 

42 éves fiatalos , sportos , filigrán nő vagyok. Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónői-óvónői képesítéssel rendelkezem.

Gyermekfelügyeletet keresek , állandó vagy alkalmi jelleggel családoknál vagy intézményben.

Igény szerint házi gyermekfelügyelet is vállalok saját otthonomban 4-5 gyermek részére. 0-6 éves korosztály számára , megfelelő bútorral , játékokkal, étkezéssel. Munkaidőt illetően rugalmas vagyok . Napközben, este, hétvége , éjjel.

Családi napközikben és családoknál dolgoztam. Talpraesett, határozott , őszinte ember vagyok. Káros szenvedélyem nincs. Jogosítvány nincs. Hobbi , sütés , főzés. Referencia , és sok fotóm van gyermekekkel.

 

beatrix72@indamail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!