Keresés

Részletes keresés

Danka Creative Commons License 1999.10.14 0 0 10
Hello
Én 1994-től jártam oda talán 98-ig.

No azalatt történt néhány változás:
új diri Herzig
Dezsőbá elment
Dikácz sincs, csak a fia, aki idén érettségizik.
Egy évig Fellner is volt igazgató, igaz csak helyettes, aztán Zimmermannal elment egy másik iskolába, ja és 6 osztályos lett az egész.

Nem hiszem, hogy ismeretlen tanáraim lettek volna:
Popperné Erika ofö
Tóth András
Dombovári
Zimmermann
Csizmadia
Szalayné
Mezei

Akit kihagytam, ne haragudjon!

Pénteken találkszunk!

Kilroy Creative Commons License 1999.10.13 0 0 9
Genialis: A levelet én is megkaptam, kiváncsi vagyok. A homepage-et láttam, nem rossz, de gondolom egyetértünk: még lehet fokozni. Megnyugodtam, eddig még senki sem írt ide, ezek szerint mégsem egyedül jártam gimibe.
Genialis Creative Commons License 1999.10.08 0 0 8
Ja és a tancsik:

Az Ofő-nk ugyanaz volt!
Egyébként Dr. Lukács Istvánnénak hívják.
A matektancsibácsik a mai napig Fellner Tibor, és Dombóvári László.
A magyartanárunk kezdetben ugyanaz volt mint nektek (asszem), de aztán megkaptuk Magyarország legjobb Magyar-Történelem szakos tanárát: Diószegi Endrét. Egyébként ő már jó sokat szerepelt a Repetában is.

MG.

Genialis Creative Commons License 1999.10.08 0 0 7
Én 92-től 96-ig jártam oda.

Hallottál már az Öreg Diákok Baráti Küréről? Tegnapelőtt kaptam egy levelet tőlük.

A gimi hompag-ja: http://www.aeg.c3.hu/INDEX.HTM
Két haverom csunálta. Meg a számtech szakkör :D (höhö)

MG.

Kilroy Creative Commons License 1999.10.08 0 0 6
Tobábbra is várom a tisztelt érdeklődőket!

Kilroy

Kilroy Creative Commons License 1999.07.07 0 0 5
Hi!

Valaki csak jart meg ide rajtam kivul?! En legalabbis nemcsak magamra emlekszem :-).

Kilroy

Kilroy Creative Commons License 1999.06.18 0 0 4
Mi az isten olyan jo poen a nullasozasban?! Inkabb sulirol, tanarokrol stb. kene ertekezni...

Kilroy

Előzmény: yzy (2)
Kilroy Creative Commons License 1999.06.18 0 0 3
Bocs, hogy probaszoveggel kezdtem, de nem voltam biztos benne, hogy kezdhetek-é egyaltalan.

Hasznalati utasitast nem adnek, a lenyeget csak kitalaljatok vhogy. Inkabb magamrol:

Nev: Na, ezt csak emilben (bocs).
Gimibe jartam: 1989-92 (asszem, a fene emlexik pontosan. Tudom: Cavinton :-) ). A-s voltam.
Tanarok (AKKOR):
Diri: Marosan Julia (mat-fiz):
Jo fej volt, bar nem tanitott. Erettsegin az egyik osztalytarsamnak lesugott egy egesz matekpeldat... Azota mar nem o a diri.
Kemia: Herczig Ferencne (Klari neni):
Az egyik legkedvesebb tancsi volt, mellesleg igazgatohelyettes. Most o a diri.
Francia-orosz:
Sajnos, nem emlexem a nevere (Lili neni). O volt az ofonk. Szigoru volt, de szeretett minket, ha ezt nem is mindig ereztuk...
Mat-fiz.: Az o nevere se emlexem (szornyu rossz a memoriam, foleg ha fel kell idezni valakinek a nevet :-( ). Beceneve Kanya volt. Szigoru, de jo fej tancsi volt. Allitolag zart korben es bizonyos teljesitmeny eseten tegezodesbe lehetett lepni vele, bar en senkit nem ismertem, akinek ez sikerult volna, igaz, en mesze nem ismertem mindenkit, es akkor meg rendes voltam magamhoz.
Biosz:
Mezey (i? nem biztos) Zoltan. Nagyon jo fej volt, de szigoru. Neha nagyon hulye kerdesekkel idegeltuk (Milyen nemu a belso szerveket szemlelteto gumibab? Kenyszeredett valasza: Unisex tanbabu... :-D ).
Torna (fiuke, mivel az vagyok es voltam): vmilyen Dezso. Eleg jo fej volt, bar jo kemeny orakat tudott tartani. Igaz, en sem voltam a legerosebb...
Magyar: Lombosne Andre Adrienn:
Szerintem nagyon jo tanar volt.

Tobb most hirtelen nem jut eszembe, bar mint mondam, baromi szar memoriam van, bar persze attol fugg, mire gondolok. van amit nem felejtettem el, de a nevekkel hadilabon allok sajnos. Ha barki megsertodne memoriaproblemambol eredo felejtes miatt, akkor ezer bocsanat. Ha kerhetnem: gimis becenevemet kerem mellozni, mivel nem nagyon szeretem (osztalytarsak tudhatjak, miert). Megkoszonnem.
Ezuton megkernek mindenkit, hogy a szemelyes ellenteteket mellozzuk itt. Ezt nagyon megkoszonnem.
Nem volt turelmem vegignezni az osszes topicot, ezert ha mar lenne ilyen temaju, akkor ertesitsetek es ezt megszuntettetem.

Kilroy

yzy Creative Commons License 1999.06.18 0 0 2
Nem filozófálni, hanem nullásozni :)
Előzmény: originalqszi (1)
originalqszi Creative Commons License 1999.06.18 0 0 1
A Csúnya Kiskacsa miatt lemaradtam:(((((( de sajnálom:(((((
yzy Creative Commons License 1999.06.18 0 0 0
Nulladikba jártam oda :)
Kilroy Creative Commons License 1999.06.18 0 0 topiknyitó
Elso avagy probaszoveg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!