Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.28 0 0 308
Műkörmös létemre leszedtem a műkörmöm és azt vettem észre, hogy milyen szép is a természetes körmöm!:) Lehet, hogy most az lesz feltűnő, ha valaki egyszerűen csak természetesen szép???:)
Gardo20 Creative Commons License 2009.10.19 0 0 307
Sziasztok!
Lenne egy eladó 14db-os pedikűr készletem műanyag tokban, asztali eszköztartóval, újszerű állapotban. Csak vizsgán volt használva! Kérésre képet küldök.
Email: skoda.krisztina@freemail.hu
krisztina.rudnay Creative Commons License 2009.09.24 0 0 306

Szeptember utolsó hétvégéjén: ÁRZUHANÁS!

2009. szeptember 25. péntek éjféltől 2009 szeptember 28. hétfő nulla óráig hihetetlen akciók közül válogathatsz a Köröm Enciklopédia Webáruházában. http://akorom.bolthely.hu

Dobd fel díszítéseidet, növeld meg bevételeidet akár 30%-kal!

A hétvégi rendeléseddel takaríts meg 20-50%-ot is akár, hétfőn pedig már meg is kaphatod a színes, csillogó, cuki díszítő elemeket.

http://akorom.bolthely.hu

Ne hagyd ki ezt az őrületes hétvégét!

 

 

automajer Creative Commons License 2009.09.11 0 0 305
Sziasztok!

Crystal Nails. zselék eladók.

slims@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.01 0 0 304
Mert nem akarjuk, hogy ellopják mások az ötleteinket, mert marha irigyek vagyunk!:))))
Előzmény: hannabori (303)
hannabori Creative Commons License 2009.07.28 0 0 303

Milyen fura hogy alig van itt kép...:(

 

beath76 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 302

Attól függ, hogy mire szeretnéd használni. Ha csak otthon hobbiból csinálgatnál körmöket, talán elég lehet egy okleveles tanfolyam, de ha ebben a szakmában szeretnél hosszabb távon dolgozni, akkor felesleges pénzkidobás, mivel előbb-utóbb kénytelen leszel elvégezni egy rendes állami okj bizonyítványt adó tanfolyamot. Oklevéllel csal alkalmazottként dolgozhatsz, vállalkozói igazolványt nem adnak rá, néhány boltban a szakembereknek szóló árnál csak drágábban vásárolhatsz, a továbbképzések egy részén nem vehetsz részt, pedikűrhöz nem fogsz érteni, ami szűkíti a vendégeid körét, stb, így elég jelentős hátránnyal fogsz indulni.

Előzmény: Civike (300)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.09 0 0 301
Nekem 120 ezerbe volt a sulim, mivel egy csomó anyagot meg kellett vennem. A végzettségemmel nem tudtam volna mit kezdeni, ha nem járok még önszorgalomból egyik másik körmöshöz el egy kis továbbképzésre és nem járok hétvégi oktatásokra.
Ez nagyjából minden tanfolyamra igaz.:)
Előzmény: Civike (300)
Civike Creative Commons License 2009.06.09 0 0 300
Szaisztok! Szeretnék elvégezni egy műkörmös tanfolyamot,még teljesen kezdő vagyok de nagyon érdekelne. Most a pedi-suli hirdet egy 1 hónapos tanfolyamot 33 ezer forintért, amit nem tudok az az, hogy mennyire lesz használható később az itt megszerzett tudás, illetve hogy ennyi pénzért tényleg tanítanak- e valamit. Tudom hogy ehhez még jön a vizsgadíj meg a könyvek, de a tapasztalt műkörmösöktől kérdezném, hogy mi erről a véleményük, illetve mit tudnának tanácsolni nekem. Előre is köszi a válaszokat:)!
krisztina.rudnay Creative Commons License 2009.05.26 0 0 299

FELHÍVÁS!

 

Lányok! Két hónapja futó (egyre nagyobb terjedelemmel és látogatottsággal) körmös blogomon, a www.cndsopron.blog.hu -n a "nekünk tetszik" rovat frissítéséhez szeretném a segítségeteket kérni.

 

Ebben a rovatban mindig közzéteszünk egy körmös legszebb képeit, névvel és elérhetőséggel feltüntetve. Aki kedvet érez hozzá (és tetszik a blog profilja) küldjön néhány képet a legszebb munkáiról, és felteszem a rovatba.

 

Ha Te is szeretnéd, hogy egy kifejezetten körmös témájú honlapon a legszebb munkáid megjelenjenek, küldj néhány képet a cndsopron@gmail.com">cndsopron@gmail.com -ra, egy rövid bemutatkozó kíséretében.

 

Köszönöm, ha munkáitokkal segítetek még szebbé tenni a magyar körmös társadalmat.

 

Rudnay Krisztina

CND Sopron

Előzmény: krisztina.rudnay (298)
krisztina.rudnay Creative Commons License 2009.05.22 0 0 298

Egy blog csak körmösöknek!!!

 

www.cndsopron.blog.hu

 

- technikai problémamegoldások

- szakmai cikkek

- step by stepek

- események, találkozók, képek

- a legújabb trendek

 

Egy blog, ami csak körmösöknek szól. Naponta frissülő bejegyzésekkel.

Vali24 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 297

Tételek!

 

Eladó Kéz és lábápolás, műkörömépítés Tételek!

Érdeklődni: dankavali@gmail.com

KingaT89 Creative Commons License 2009.05.13 0 0 296
Sziasztok!
Eladó UV lámpa + kéz és lábápolás, műkörömépítés c. könyv 9000ért. Uv lámpa, vadiúj, sose használt 6000 FT, könyv 3000 Ft. Sűrgősen eladó!!!!!!
Érdeklődni: kingatulip@gmail.com
Darkbit Creative Commons License 2009.04.25 0 0 295
Sziasztok!

Eladó egy minimálisat(3-4 alkalommal) használt pedikűr készlet.Szénacél,14 db-os ,műanyag tokban,fém eszköztartóval.

Ára:12.000ft fix
Megtekinteni bármikor Monoron lehet.
Kérésre képet küldök.

juddyt@gmail.com
Érdeklődni 0670-389-46-38 Judit
mukorom1985 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 294
Szia! Én elég sok keresgélés után találtam rá a diamond nails-nél egy nagyon jó induló csomagra. Kezdőként sokat segítettek az oktatóvideóik is, sokat fejlődtem velük.
Előzmény: Petra & Molly (284)
csillagadry Creative Commons License 2009.04.16 0 0 293
Felszámolás miatt eladó egy teljes MŰKÖRÖMÉPÍTŐ SZETT!!

Professzionális magyar termékek. kezdőknek bátran ajánlom!!

UV lámpávall zselékkel, porcelánokkal, tipekkel, stb.. 25 termék!!!

Érdeklődésre küldöm a teljes leírását a termékeknek!

Külön külön nem eladóak!

Egyszer, vizsgán használtak, és SŰRGŐSEN eladóak!

Érd: csillagadry@tvn.hu
06/30-58-18-129
PlasticBeer Creative Commons License 2009.03.15 0 0 291
Nézd meg itt hátha:

http://mukorom.olcsoaruk.hu
Előzmény: katacd (285)
arieltina Creative Commons License 2009.03.10 0 0 290

Mivel csak manikűrrel, és pedikűrrel foglalkozom, az alábbi tanulóként kötelezően megvett műkörmös Tama termékek megmaradtak:

egyharmad adagok:
színtelen porcelánpor
fehér porcelánpor
liquid

teljes adagok:
színtelen zselé
fehér zselé

UV lámpa 9 wattos (kétszer használt)
50 darab kockasablon
reszelők (egyenes, csepp, buffer)

A készlet ára 14.000 ezer forint. Érdeklődni: arieltina@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.10 0 0 289
Mi lenne, ha csak kilakkoznád? Attól még senki nem kapott gombát, de sok szakszerűtlen otthoni Mekk Elekkel már találkoztam, amikor kértek, hogy segyitsek a körömgombákat megszüntetni, melyeket maguknak okoztak:(
Miért annyira fontos a műköröm, ha a sajátjaid szépek? Vegyél egy gyorsszárító kemény fedőréteget, kend a lakkra, aztán egy hétig nyugtod lesz!
Előzmény: m.bettyna (288)
m.bettyna Creative Commons License 2009.03.08 0 0 288

 

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni.
Nincs műkörömépítő tanfolyamon, de majd hamarosan beiratkozok valahova.
Addig is szeretném, hogy szép díszesek legyenek a körmeim, viszont a hagyományos körömlakk 2-3 óra alatt szárad meg és pár nap alatt elkezd lekopni.


Ezért gondoltam arra, hogy veszek pár dolgot és itthon csinálom meg magamnak, tipet nem szeretnék a körmömre, csak éppen annyit, hogy ne kopjon le egyből és persze jó lenne ha gyorsan megszáradna. A körmeim hosszúsága megfelelő, így hosszabbítani sem kell.


Ebben az esetben megfelelő lenne-e ha vennék egy UV lámpát és természetes körömre való zselét? A zselébe beleszórnám a csillámporokat, majd egy újabb zseléréteg és erre pedig egy fixáló?

Sajnos nincs arra pénzem, hogy havonta 5ezret költsek a körmömre, és így magamnak itthon bármikor meg tudnám csinálni.


Még annyi lenne a kérdésem, hogy a zselét mivel távolítsam el itthon? Reszelővel esetleg lemosóval?


Tehát mire lenne szükségem egy itthoni alapfelszereléshez? (Uv lámpa, zselé, zselé ecset, díszítő ecset, csillámpor, fixáló lakk... kell még valami?)
Nem akarok csúcsminőséget elérni, tudom, hogy nem lesz olyan, mintha műkörmös csinálta volna. A célom az, hogy sokáig tartson, gyorsan megszáradjon és szép esztétikus legyen.


Köszönöm a választ!

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.26 0 0 287
mail ment
Előzmény: Petra & Molly (284)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.26 0 0 286
Fodrász boltok, DM, Rossmann.
Előzmény: katacd (285)
katacd Creative Commons License 2009.02.24 0 0 285
Öntapadós műköröm szettet keresek, van valakinek ötlete?
Petra & Molly Creative Commons License 2009.02.19 0 0 284

Sziasztok!

 

Kérdésem lenne felétek:)

Szeretnék beruházni egy olyan alapfelszerelésre, amivel otthon, magamnak tudok zselés műkörmöt csinálni. Tip nélkülit, mert erősek a saját körmeim, és hosszúta meg is nőnek, erre szeretnék simán zselét építeni.

Milyen terméket ajánlotok?

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.05 0 0 283
Ücsörgök és elmélkedek azon, hogy nagyon szép zselés körmöket csináltam magamnak, de még eddig bárki és bármilyen szépre csinálta, sosem volt szebb, mint az eredeti. Mi a fenének is nekem a műköröm????
Remélem egyszer végre ez a divat is letűnik, mert mostanában nagyon sok elrontott munkát láttam. Az egyik tanítványom tegnapelőtt mutatta, hogy gennyes a körömágya. Szerencsétlennek az épp műkörmös suliba járó barátnője csinálgatta a körmét...itt az eredménye.!:(
Brigi89 Creative Commons License 2009.01.13 0 0 282
Sziasztok!

Eladnám egyszer sem használt (kaptam a vőlegényemtől) termékeimet.
Van benne pl: uv lámpa ( fél év garanciával), ecsetek, minden ami kell.
Akit érdekel az írjon az e-mail címemre.

Köszönöm: Brigi
kisoo Creative Commons License 2009.01.09 0 0 281
Hapcimeno!
az ismerösöd hogyan értékeli a tanfolyamot, jol tud körmözni? állása van? és a keresetével megvan elégedve? Csak mert én is szeptembertől oda szeretnék menni okj-sra, és kiváncsi lennék érdemes-e:) KÖszi a választ!
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.03 0 0 280
passz:(
Előzmény: Barbiegirl19 (279)
Barbiegirl19 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 279
Sziasztok.

Érdeklődnék,hogy mi a véleményetek az IBD átlátszó építőzseléjéről?

Illetve még valami.A múltkor egy barátnőm,tipes zselés körmöt készített egy vendégének,és valamiért a fehér rész elszíneződött olyan sárgásra,pedig átlátszó zselét vitt a tipre.Az lenne a kérdésem,hogy a tip fehér részére kellene fehér zselé?vagy nem szabadna elszineződnie?

Köszönöm.

B.U.É.K
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.31 0 0 278
Boldog Újévet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!