Keresés

Részletes keresés

Árpi Creative Commons License 1999.04.18 0 0 0
Szaporodnak az izgalmas visszaélések... Meg a topic-címek... :o))
NaNe Creative Commons License 1999.04.18 0 0 topiknyitó
Legjobbakat - szó szerint !

Én is ezt hittem, mikor bementem Budapest egyik legdrágább közértjébe a Városkapunál.
Van úgy, hogy az ember inkább többet fizet, de minőségi árút szeretne vásárolni. Nem sok ilyen van. A Julius Meinlt viszont jó áruháznak tartom.
Vagy tartottam ?

Szerintem mindenkinek elege van már abból, hogy rendszeresen átvágják. Az " így csal a ..." sorozat azon cégeket reklámozzák, akiknek minden fontosabb, csak nem a fogyasztó. A Matáv, Posta után jöjjön a Julius Meinl. (Előlészületben a SPAR)

Valahogy nem nagyon szeretem, amikor penészes ételt kell ennem. Túl azon, hogy nem igazán gusztusos - nem igazán egészséges sem.
Ez így volt a Julius Meinlben vásárolt tartós rozs termékekkel, zsemlével.
A szavatosság lejárta előtt hetekkel penészedett meg a bontatlan csomag zsemle (tartós).
Sajnos csak utólag vettük észre a maradékon, így egyelőre nem lehet tudni, milyen hatása lesz.

A gyártó :
Győri Sütőipari Kft. 1 sz. üzeme
9027 Győr, Reptér u. 1.
Tel : 96/317-566

Más ...

Gépsonka szintén a Julius Meinlben.
Reklám áron 700 Ft / Kg (!!!)
Vettem belőle negyven dekát.
Otthon a megkóstolás után persze kiderült, hogy nem sonka, hanem préselt löncshús.
Gyártó ismeretlen, nincs feltüntetve a terméken.

Más ...

Dobozolt szendvics paradicsom sok százért. Ez megúszta a vásárlást, addig rázogattam, míg kiderült, a belső darabok penészesek.
(Gyártó : (??) Két féle paradicsom kapható ilyen kiszerelésben. Az egyik forgalmazója egy izraeli cég. Ezzel nincs gond. A másikon nincs címke, a fele penészes)

Ez van ..

NaNe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!