Keresés

Részletes keresés

Barthez Creative Commons License 2003.04.17 0 0 126
Ezek szerint te nem vagy megelédedve a főnököddel.
Miért lenne problémám a jövőbéli főnökeimmel?
Előzmény: www.arvai.hu (125)
www.arvai.hu Creative Commons License 2003.04.17 0 0 125
Szerintem mutasd ezt + a fônöködnek (vagy leendô fônöködnek)
Aztán kuksizzál jól ki a fejedbôl fizetésnapon! :-)
Előzmény: Barthez (89)
FotexZoli Creative Commons License 2003.04.17 0 0 124
a fontosság sorrend legalján azok a dolgok vannak, amik nagyon sokba kerülnek, és ezáltal sokakat érintenek.

BKV, MÁV, nyugdíj, eü. ellátás stb.....

egyedi dolgokra könnyű pénzt találni, mert töredéke a ktg.vetésnek: nemzeti színház, képviselői tiszteletdíjak emelése, stb...

a képviselőkről jut eszembe, nem engedném, hogy listáról jussanak be, küzdjenek meg

és így le lehetne csökkenteni a létszámot, ktg.-et

ez a parlament egy nagyobb országra lett méretezve, csak közben összement az ország, tehát nincs is szükség ennyi képviselőre

Takimate Creative Commons License 2003.04.17 0 0 123
Persze, robogó... Volt, csak sajnos el kellett adjam. Ha lenne (lesz.) nem lennének gondjaim.
Régebben mindig robogóval jártam keltem, és egyszeris véletlenül BKV-ra kényszerültem, persze hogy azonnal jött az ellenőr. Mondtam neki: Idefigyeljen! Robogóval járok idestova 2 éve. Nem használom az önök járműveit, úgyhogy nem vagyok hajlandó fizetni ezért a pár megállóért.
Rég láttam már embert ennyire hebegni habogni. Semmit nem tudott kinyögni, csak továbblépett.
Szegényt már a végén meg is sajnáltam.
Előzmény: zsombi (115)
nemamerika Creative Commons License 2003.04.17 0 0 122
Nekem nem kerülhet többe, mert az adót %-ban fizetem a jövedelmem után. A probléma az elosztással van, vagyis hogy a kormány a befolyt összegből mennyit szán a BKV-ra. Ha kevés a befolyt pénz, akkor max. emelhetik az adót (%-osan), ebben az esetben azonban mindenki többet fizetne.
A befolyt pénz pedig mindíg minden kormánynak kevés. Így atán csak az a kérdés, hogy melyik kormánynak milyen területek fontosak. A tömegközlekedés még soha egyetlen kormánynak sem volt központi kérdése. Max. kirakatvitákat tartottak a 4-es Metro kapcsán. De az csak a szöveg volt. Komoly előrelépés még nem történt. A kérdés adott: vagy rosszul gazdálkodik a mindenkori kormány, vagy a fontossági sorrend legalján helyezkedik el a tömegközlekedés kérdése.
FotexZoli Creative Commons License 2003.04.17 0 0 121
a lakosság 80%-a nem budapesten fizeti az adót, az ő adójukból miért kellene finanszírozni a BKV-t?

ahhoz mit szólnál, ha neked havi 1000 Ft többlet adódba kerülne a megyeszékhelyek tömegközlekedése?

Herold Creative Commons License 2003.04.17 0 0 120
A BKV költségvetésének csak egy része a fővárostól kapott támogatás. A másik részét saját maga gazdálkodja ki, de még így is veszteséget termel.

Én a következővel próbálom igazolni a bliccelést magamnak:
A tömegközlekedés az egész világon - kivéve Japánt - veszteséges. Mindenhol az állam támogatja, ennek nálunk is így kellene lennie, csakhogy a támogatás még a fenntartáshoz is kevés, nemhogy a fejlesztéshez.
Miért én fizessek az állam helyett, mikor fizetem az adót?

Előzmény: nemamerika (106)
Barthez Creative Commons License 2003.04.16 0 0 119
Velem is történt ehhez hasonló dolog. A családdal voltunk Újpest városkapunál, amikor leszálltunk és nem tudtam elkerülni az ellenőrt. Így aztán ott helyben rögtönöztem, elővettem a kabátomból egy már korábban használt jegyet és az ellenőr tovább engedett.
A jegyellenőrök időnként megfuttattnak, van aki utánan fut, van aki utánam kiált.
Egyszer az egyik ellenőr a metrón volt és én ki akartam szállni mivel rám akaszkodott. Aztán a trikómat megfogta, én pedig próbáltam elhozni egy másik ajtó felé. Erre elszakította a trikómat. Az iskolába kellett egy szakadt trikókba mennem. Az iskolában kaptam egy iskolatrikót ingyen.
Előzmény: zengei1 (117)
zengei1 Creative Commons License 2003.04.16 0 0 118
Én görkori :-)
De néha kombinálom is BKV-val.

Ez nem ellenőrös sztori, de szerintem mókás:
Múltkor éjjel felszálltam a villamosra első ajtónál görkorival, vezető zörögni kezdett miatta. De engem nem érdekelt túlzottan, mert csak görkorizni nem szabad a járműveken (ami az én olvasatomban gurulást jelent), és meg csak felszálltam és leültem.

Való igaz, ki volt ragasztva a piktogramm, egy piros csíkkal áthúzott görkori.
Ültek ott néhányan fiatalok is, az egyik megszólalt:
- Ez tényleg tilos! Ide van rajzolva, hogy csak piros csíkos görkorival szabad felszállni, a tiéd meg fekete!

Kicsit röhögtünk.

Előzmény: Timna (116)
zengei1 Creative Commons License 2003.04.16 0 0 117
A tesóm (fiú) eccer úgy menekült meg a metrókijáratnál leselkedő ellenőrök karmai közül, hogy jegyellenőrzésként határozott mozdulattal az ellenőr kezébe nyomta a semmit. Az meg elvette.
Tesóm ment tovább. Mikor visszanézett, az ellenőr még mindig a saját üres markát bámulta csalódottan.
Előzmény: Timna (116)
Timna Creative Commons License 2003.04.16 0 0 116
Azért volt BKV-s élményem. Valami kompjuteres mulaccságon vettem részt vagy 10 éve Pesten, és csak 1 jegyet vettem 4 villamosúthoz :) Naná, hogy visszaúton a Nyugati pályaudvar megállójában ért utol 1 ellenőr, vonatindulás előtt 5 perccel.
Odaadtam neki a 4x lukasztott, kb 8 lukat tartalmazó jegyet, majd azonnal leugrottunk és futottunk a vonatra. Szerintem azóta is a jegyet nézi a csóka :)
Előzmény: mogyka (60)
zsombi Creative Commons License 2003.04.16 0 0 115
Takimate

Én megtaláltam a legjobb megoldást közel 10 év BKV-zás után. Se tömegnyomor, se 4000 ft körüli havi kiadás (csak némi benzingőz, de azt ti is szívjátok). Vettem egy szakadt robogót. Sokkal nyugodtabb így az élet.

Előzmény: Takimate (108)
Timna Creative Commons License 2003.04.16 0 0 114
Én nem bliccelek, mert tapírságnak tartom. Akinek nem fussa, járjon gyalog, biciklivel, vagy vegyen kocsit :))

Azon azért felhúztam magam múltkor, hogy nem tudnak visszaadni (igaz, Szegedről van szó, SZKV), én meg 200-500 forintért NEM veszek meg egy 130 forintos jegyet. Elvből. Ha jönne ellenőr, megmondanám, hogy kérem, ha visszaad, vásárlok egyet szívesen :)
Tudom, ki van írva, hogy visszaadásra nem kötelezhetőek. Jó, de szerintem én se vagyok kötelezhető áron felül vásárolni egy szolgáltatást.

Előzmény: Törölt nick (69)
Timna Creative Commons License 2003.04.16 0 0 113
Jellemzően színvonalas poén... Már csak SasJózsi hiányzik.
Előzmény: Járaszája (75)
AbaTToiR Creative Commons License 2003.04.16 0 0 112
hát ez a módszer elég égő...
Előzmény: pdr (109)
Dévér Creative Commons License 2003.04.16 0 0 111
Minimum érettségi kell az ellenőröknek. Nem csak 8 általános.
És ők is emberek. (legalábbis van közöttük ember) :))))))))))

Előzmény: Bork (110)
Bork Creative Commons License 2003.04.16 0 0 110
"2000. január 1-től a BKV éjszakai járatain nem érvényesek az általános bérletek.
Ehelyett mindenki köteles 2 darab 95 Ft-os jegyet kezelni. "
"Igen, volt ilyen tervezet, hallottam is róla, de nem vezették be."

Tévedsz barátom, igenis volt ilyen, de lehet, hogy a nagy ellenállás hatására megszünt. Emlékszem, hogy jött az éjszakai full tömött 42-esre az ellen?r és követelte a dupla jegyeket, de gyorsan letett a dologról :))
Azért ? sem gondolhatta komolyan, hogy buliból hazajövet, az érvényes bérletemre 1 óra várakozás után megbüntet :)

Előzmény: Szaki Danee (85)
pdr Creative Commons License 2003.04.16 0 0 109
A legegyszerűbb módszer amely nálam bevált az, hogy a földről felveszek néhány használt jegyet (általában hármat) és ellenőrzéskor a kezébe nyomom az IQ bajnok, agyonképzett (full 8 általános) ellenőrnek. Lehet izomagyú is, mivel mire megnézi a jegyeket én már határozott és egyeneltes léptekkel megyek tovább. Általában nagyobb csoporttal megyek a mozgólépcsőn, így nem tudnak ellenőrizni.

Egyébként egy kis izgalom és rohangálás az ellenőrök miatt frissíti az elmét és jót tesz az izmoknak is.

Üdv. minden lógósnak!
P.

Takimate Creative Commons License 2003.04.16 0 0 108
"hiszen így kétszer fizetjük ki ugyanazt. Egyszer az adóból, másodszor meg csak úgy zsebből"

Sajnos ebben a mondatban nem kis igazság lapul ám ! De mit is tehetnénk. Utazunk tovább az állott, fertőszagú, takarítatlan "járműveken" és bliccelünk. Amíg végre össze nem jön egy saját járműre. Ekkor azonban az emberfia már nem ide fog látogatni, hanem Budapest közlekedési gondjaival kapcsolatosan fog öklöt rázni egy másik topikban. Node félre a pesszimizmussal! Éljenek a szép, napos, walkman-ezős, olvasgatós, ellenőrmentes utazások A pontból B pontba !!!

Barthez Creative Commons License 2003.04.16 0 0 107
Szinte mindenben egyetértek veled nemamerika!

Egy csomó országban működik a közlekedés úgy hogy az emberben fel sel merül, hogy blicceljen.
Azokban az országokban ahol bliccelnek a rendszer hibája és épen a rendszeren kell változtatni, és nem a bliccelőket kell lenézni akik csupán a rendszer áldozatai.

Előzmény: nemamerika (106)
nemamerika Creative Commons License 2003.04.16 0 0 106
Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek az alábbiakról:

1. Miért kell egy szolgaltatásért fizetni, amit eleve a már befizetett adóból hoztak létre?
Pl.: Autópályák??? vagy BKV??? Vagy pl. a Magyar Közlönyért??? stb. Ezeket én nem tudom felfogni, hiszen így kétszer fizetjük ki ugyanazt. Egyszer az adóból, másodszor meg csak úgy zsebből...
A BKV legalább a helyieknek legyen ingyenes szolgaltatás. A legkorrektebb az lenne, ha csak a külföldieknek kellene érte fizetniük valamennyit.

2. De. Ha már fizetni kell, és ha már szolgáltatásnak nevezzük, akkor hadd ne kelljen már fizetnem érte, ha egyszer nem vagyk megelégedve a szolgáltatásssal!!! Az étteremben sem fizetünk, ha elszúrták az ételt. És a BKV esetében nem az ízlésem finnyás, és nem az igényeim magasak. Hanem egyszerűen a BKV a saját szolgáltatási rendszerét (lsd.: menetrend) egyszerűen semmibe veszi. Elterelnek, átszállítanak, kimaradnak járatok, stb. Egyszer 3/4 órát vártam hétköznap du. 4 óra tájban egy 18-as villamosra (és még akor sem jött, csak meguntam a várakozást meg már elkéstem, így taxi-szolgáltatást választottam), de sorolhatnám ítéletnapig.
A lényeg: fizessék vissza a jegy árát, ha nem teljesítik a vállalt szolgáltatást. (Amit ugye nekem bizonyítanom kellene, de hogyan??? Ha pl. bérletet váltok, de a járat késik, kinek szóljak, hogy bizonyítsam, hogy már gyökeret eresztett a lábam a betonba???)
Vagy, mint az első pontban jeleztem, maradjon ilyen minősíthetetlen a szolgáltatás, de akkor legyen ingyenes.

Kingának: külföldön (pl. Németországban) percre pontosak a járatok, ha bármi történik (defekt pl.), máris ott van egy mentesítő járat (vagy mi a neve), tiszták a járművek, stb. És az ellnőrökről: ritkán ellenőriznek, soha nem zaklatás szintjén, nem aláznak meg, ha blicceltél, és igazságosak. Nem történhet meg, hogy olyan embert, akinek van jegye, csak a szolgáltató hibájából ez nem kezelt, vagy ilyesmi, szóval hogy ilyen esetben megbüntessenek valakit. Ott vanak jogok, van tisztelet, és nincs kivételezés (nem kivételeznek a hajléktalanokkal, meg a más nemzetiségüekkel)!!!
Szóval a különbség ott és itt nem véletlen, és nem a fizetésen múlik!!!

Barthez Creative Commons License 2003.04.16 0 0 105
Milyen az ideális BKV ellenőr?
Nőből van, szép, kedves, aranyos, kitartó, türelmes. Ilyen ellenőrnek örömmel fizetek.
Előzmény: Dévér (104)
Dévér Creative Commons License 2003.04.16 0 0 104
Js és mit tehet az ellenőr akkor, ha nincs nálam semmi, mert othonhagytam???
Előzmény: Dévér (101)
FotexZoli Creative Commons License 2003.04.16 0 0 103
Utast harapott a BKV-ellenőr

Index
2002. augusztus 1., csütörtök 9:25

Megharapta a földalatti egyik utasának kezét egy BKV-ellenőr. A Magyar Hírlap beszámolója szerint az utasnak elszakadt az inszalagja, az ügyet a rendőrség is vizsgálja.

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerõsének!
Nyomtatható változat a támogatásával

A Hősök terénél szerdán történt incidens úgy kezdődött, hogy egy hölgy utas leszállt a földalattiról, és meglátva az ellenőröket elő akarta venni a bérletét. A három BKV-ellenőr közül az egyik jegyvizsgálónő eddig tisztázatlan okokból ki akarta tépni az utas kezéből a tárcáját, aki azonban nem hagyta magát. Az ellenőrnő a védekező utas hüvelykujját hátracsavarta és megharapta az alkarját.

A Magyar Hírlap beszámolója szerint az áldozat ezután értékeit hátrahagyva felrohant a lépcsőn, ahol szembetalálkozott egy rendőrrel. A riasztott egyenruhás jegyzőkönyvet vett fel, az ügyben vizsgálat indul. A földalatti utasának sérülése olyan súlyos, hogy amikor a Magyar Hírlapot telefonon tájékoztatta a történtekről, éppen operációra várt a baleseti sebészeten, mert elszakadt az egyik ínszalagja.

A harapdáló BKV-ellenőr áldozata a Magyar Hírlappal azt a félelmét osztotta meg, hogy a közlekedési cég szerinte el akarja hallgatni a történteket. A BKV egyelőre nem reagált a hírre, a napilapnak egy névtelenséget kérő BKV-munkatárs viszont annyit elárult, tudnak arról, hogy "utastámadás" történt.

FotexZoli Creative Commons License 2003.04.16 0 0 102
Az ideális BKV-ellenőr rámenős
Nincs kordiszkrimináció a közlekedési vállalatnál
Mészáros Zsófi
2001. április 20., péntek 16:30

Az eszményi jegyellenőr amellett, hogy udvarias, határozott, rámenős és ápolt, egy pszichológus empátiájával és egy élsportoló állóképességével is rendelkezik. A pszichológiai és egészségügyi alkalmassági vizsga ellenére átlagosan a közlekedési vállalat minden tizedik frontembere az ágyat nyomja, és évente negyven százalékukról derül ki, hogy alkalmatlanok hivatásukra.

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerõsének!
Nyomtatható változat a támogatásával


h i r d e t é s





A BKV Rt. nem törvénysértő, hanem félrevezető volta miatt vonta vissza azt az álláshirdetését, amelyben 25-40 év közötti munkatársakat kerestek jegyellenőri munkakörbe - tájékoztatta a nyilvánosságot Aba Botond, a közlekedési vállalat vezérigazgatója pénteken. Az ügy előzménye, hogy Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezető-helyettese kedden a parlamentben interpelláció útján emelt szót az álláshirdetés ellen, amely szerinte diszkriminatív megkülönböztetést tartalmaz.

Az álláshirdetésre jelentkezők, a politikusokkal ellentétben nem értették félre a hirdetést, hiszen a megadott korhatáron kívül esők is pályáztak a jegyellenőri munkakörökbe, és többeket közülük fel is vettünk - fejtette ki Aba Botond, aki szerint érthető törekvés, hogy a vállalat "frontemberei" révén a legkedvezőbb arcát mutassa az utasoknak. A BKV ellenőreinek 6,8 százaléka 25 évnél fiatalabb, 63,2 százaléka 25-40 év közötti, 30 százalékuk pedig 40 év feletti. A cég dolgozói közül 7.390-en idősebbek 40 évnél. A legfiatalabb ellenőr 19, a legidősebb 52 éves.

Az ellenőrök sokat betegeskednek

Egy jegyellenőr kiképzése és felszerelése mintegy félmillió forintjába kerül a közlekedési vállalatnak, így a BKV-nak az az érdeke, hogy minél fiatalabb ellenőröket vegyen fel, akik hosszú távú befektetést jelenthetnek a cégnek - fejtette ki a vállalat munkaügyi stratégiáját Aba, majd hozzátette: az idősebbek is lehetnek hasznos munkatársai a cégnek. A BKV arra törekszik, hogy egészséges munkavállalói gárdája legyen, hiszen az ellenőröknek nehéz fizikai és pszichológiai környezetben kell helyt állniuk. "Egész nap mozgó, fertőzésnek és számos atrocitásnak kitett környezetben dolgoznak, így nem is csoda, hogy rendkívül magas, mintegy 11 százalékos a betegek aránya az ellenőrök között" - mondta el a vezérigazgató.

Az agresszivitás sokszor rejtve marad

Munkatársaink jelentős hányada generációk óta kötődik a céghez - mondta el az Indexnek Molnár György műszaki titkár, aki éppen a jövő héten vesz részt az ellenőrök törzsgárda találkozóján. Van olyan ellenőrünk, aki olyannyira megszerette ezt a szakmát, hogy már negyedszázada dolgozik nálunk, ám volt olyan is, akiről néhány hét alatt kiderült, alkalmatlan a feladatra. Bár a felvétel előtt pszichológiai és orvosi alkalmassági vizsgán is át kell esniük a jelölteknek, mégis előfordul, hogy egyes tulajdonságaik, például az agresszivitás, rejtve maradnak.

Jelenleg 468 ellenőr dolgozik a BKV kötelékeiben, de a rendkívül magas fizikai és pszichés megpróbáltatások miatt mintegy 40 százalékos a fluktuáció. Van, aki az utasok zaklatását nem bírja elviselni, és van olyan is, akit az utasok panaszolnak be erőszakossága miatt - vázolta az állandó munkaerőmozgás hátterét Molnár. A felvételnél a pszichológiai alkalmasság mellett feltétel még az udvarias, határozott magatartás és a gondozott, ápolt külső is - tette hozzá a műszaki titkár, aki azt is elárulta: az érettségi is előnyt jelent, ám aki diplomával jön ellenőrnek, annál már - anélkül, hogy leértékelném ezt a munkát - alaposabban utána kell nézni, nincs-e valami komolyabb baj.

"Az ellenőr nem jár egyedül"

A műszaki titkár azt is kifejtette, "a BKV-ellenőr sohasem jár egyedül": legalább párban, de a veszélyeztetettebb, tehát forgalmasabb területeken hárman vagy négyen dolgoznak együtt. Molnár emellett olyan kulisszatitkokba is beavatta az Indexet, hogy nem a megtévesztés, hanem az eredményesség miatt cserélték például hawaii ingre szigorú sötétkék egyenruhájukat a felszínen dolgozók.

A bliccelőkkel szemben emellett az úgynevezett célellenőrzést vetik be, amelynél egy "viszonylaton" minden járművet ellenőriznek, ilyenkor az ellenőrök láttán leszállók, a következő járművön ismét BKV-karszalagos dolgozókkal találkozhatnak. Eddig egyetlen esetben fordult elő, hogy visszaélés miatt bocsátotunk el ellenőrt a cégtől: nyolc-tíz évvel ezelőtt egy ellenőr nem adta le műszak után a karszalagját, és munkaidő után a saját szakállára bírságolta az utasokat- mondta el Molnár, aki azt is hozzátette: tökéletes ellenőrt ugyanolyan nehéz találni, mint tökéletes rendőrt vagy politikust.

Dévér Creative Commons License 2003.04.16 0 0 101
SZiasztok!
Általában van bérletem, viszont néha előfordul, hogy nem veszek, vagy otthonhagyom. Természetesen akkor mindig jön ellenőr. Körülbelül 20 be nem fizetett csekkem van otthon. :) Direkt nem dobom ki :)

Ha jön a postás fizetési felszólítással, akkor adsz neki egy százast és ráírja, hogy elköltözött... az eset le van tudva.. nem fognak keresni...

Mivel ajánlottként jön a felszólítás, akkor be kell menni érte. De postás általában ráírja apró betűkkel, hogy BKV így az is le van tudva :)

FotexZoli Creative Commons License 2003.04.16 0 0 100
Egy hamis lakcím elég a blicceléshez

Szegő Péter
2003. április 15., kedd 12:42

Az ember jogi értelemben ugyanúgy bliccelheti be magát a moziba vagy a múzeumba, kerülheti el a hamburger kifizetését a gyorsétteremben, ahogy a BKV-t próbálja meglopni. Az előbbiek azonban gyakorlatilag nehezen kivitelezhetőek, az utóbbi viszonylag könnyen megy. A BKV szerint ettől függetlenül hiú ábránd, hogy a hamis címet közlő bliccelők megúszhatják a büntetést.

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerõsének!
Nyomtatható változat a támogatásával

Egyre többen alkalmazzák a BKV tömegközlekedési eszközein a "hazudós" bliccelést, mivel a tapasztalatok szerint a közlekedési vállalat nem veszi a fáradságot a valódi személyazonosság megállapítására. A hazudós bliccelőnek új típusú személyi igazolványa van, ellenőrzéskor azt át is adja az ellenőrnek, de hamis lakcímet ad meg.

A törvény értelmében a BKV az igazolványról felírt adatok alapján a rendőrségtől megkérheti a valódi lakcímet, de a hazudós bliccelők azt hiszik (a kevésbé magabiztosak nyilván csak remélik), hogy a BKV nem foglalkozik a nem egyértelmű jegyzőkönyvekkel. A tapasztalatok szerint a cég csak a "madarakon", a helyszínen fizetőkön, illetve a lakcímet is tartalmazó régi személyi igazolványt átadókon hajtja be a büntetést.

Az ellenőr kérheti az okmányokat

Nagyon sokan azt gondolják, hogy az ellenőrök nem kérhetik el az utasok személyes okmányait. A Btk. 137. paragrafusának értelmében "közforgalmú tömegközlekedési eszközt működtető gazdálkodó szervezetnél végrehajtó vagy biztonsági szolgálatot ellátó személy" közfeladatot ellátó személy, és mint ilyen, kérheti a menetjegy vagy bérlet nélküli utas okmányait. Ugyanakkor az ellenőrnek nincs igazoltatási joga, és jogszerűen csak a menetjegy-ellenőrzés alá vont személy által önkéntesen átadott személyes adatokat rögzítheti.

Az adatvédelmi biztos állásfoglalása szerint pedig az érintett rendőri szervezet jogszerűen jár el, amikor személyes adatokat igényel vagy továbbít a bliccelés miatt.

A vonatkozó törvényi előírásokból következik, hogy bárkinek - így a BKV-ellenőrnek is - joga van ahhoz, hogy jogos érdeke érvényesítése érdekében a rendőrtől kérje más személy igazoltatását; az igazoltatáskor felvett személyes adatokat - az adatokhoz fűződő jogosultságának hitelt érdemlő igazolásával - kérje az illetékes rendőrkapitányságtól. A rendőrkapitányság pedig - a jogszabályban meghatározott feltételek esetén és az érintett értesítése mellett - köteles az igazoltatott személy személyazonosító adatait az igazoltatást kérőnek kiadni.

Több "hazudós" bliccelő állította az Indexnek, hogy sohasem indult eljárás ellenük, ha új személyi igazolványt mutattak fel, és hamis lakcímet diktáltak be. A BKV szerint ami késik, nem múlik: sokáig tart előbányászni az adatokat a lakcímnyilvántartóból.

A BKV lezárja a hazudósak ügyeit

A BKV kommunikációs osztályán azt a választ kaptuk, hogy a helyszínen a rendőr nem adhatja át a bliccelő adatait az ellenőrnek, de a cég hivatalosan megkérheti az adatokat az illetékes rendőrkapitányságtól.

A feljegyzett adatok valódiságát az ellenőr nem vizsgálja. A társaság a feljegyzett adatok alapján küldi a felszólítást a pótdíj befizetésére. Néhányszor előfordul, hogy a lakcímnyilvántartó adatai alapján előzetesen (azaz a felszólítás kiküldése előtt) ellenőrizteti a cég, hogy valóban az adott címen lakik-e a bliccelő.

A BKV sajnálkozását fejezte ki az Indexnek amiatt, hogy "vannak, akik előszeretettel diktálják be rokonaik, ismerőseik címét", de ebben az esetben is a fenti eljárás szerint küldik az értesítést. Ha az egyeztetéseknél kiderül, hogy hamis címet diktált be a jegy nélkül utazó utas, akkor az ügyet a cég lezárja

FotexZoli Creative Commons License 2003.04.16 0 0 99
ez nagyon jó volt, felvidultam korán reggel
Előzmény: zengei1 (98)
zengei1 Creative Commons License 2003.04.16 0 0 98
"Az az igazság, hogy egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy bérletet vegyek."

Ezt az álláspontot teljességgel magamévá tudom tenni :-)

"A cégtől kapott éves bérletemet is mindig eladom rögtön az év elején, 50e helyett 45e Ft-ért. "

Ez nadjon teccik :-)

Velem olyan mókás helyzet is volt, hogy megkérdezte, meddig megyek? Mondtam, hogy a végállomásig, a Keletiig.
- Jó, akkor majd ott leszállunk, és megvárjuk a rendőrt!
Erre nem tudtam mit mondani, mert ekkora naivitás láttán elállt a szavam.
Oda is értünk szépen a Keltihez, szállunk le, én meg persze megyek a dolgomra. Erre a nőci megfogja a karomat! Tettlegesség!
Mondom neki:
- Engedjen el. -és kihúztam a karom, aztán elgyalogoltam.
Ő pedig azt mondja a kollégájának:
- Láttad ezt? Elmegy!!!
Komolyan csodálkozott rajta, hogy nem várom meg vele önként a rendőröket...! :-)
Ilyen ártatlan, tágra nyílt szemű, gyermekien őszinte lelkekre van szüksége ennek a világnak.

Ja, olyan is volt, hogy a metrón kijáráskor kérték, én meg elgyalogoltam.
A nőci dühösen kiabált utánam:
- A hölgy talán süket?
Erre visszaszóltam:
- Igen.
Ebben maradtunk.

Nagyon mókásak ezek a közjátékok, edzik a jellemet, felbizsgetik az adrenalint, hosszú életet és egészséges székletet biztosítanak.

Előzmény: Takimate (97)
Takimate Creative Commons License 2003.04.16 0 0 97
Hehehe, kedves sztori. Igen lányoknak talán egyszerűbb a dolog. (mint megannyi más az életben:)) Az az igazság, hogy egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy bérletet vegyek. A cégtől kapott éves bérletemet is mindig eladom rögtön az év elején, 50e helyett 45e Ft-ért. A nénike idén januárban már felismert. Ha meg elkapnak, és minden kötél szakad, kifizetem a helyszini bírságot, persze csak ha van pénz nálam. Ha nincs, az pech. Miért pont akkor jött nem ? De.
Idén még egyszer sem kaptak el, tavaly SEM. Tavaly előtt 3*. 3 helyszini bírság szembeállítva kb 150.000 Ft-al, szerintem elég jó arány.

Épp a héten ! Megyek fel nyugati, west-end felé. "KÉREM KÉSZÍ..." óóó. Felérve persze nagyban vitázok a haverommal, hogy miért csak 2 nappal előtte képes szólni, hogy a Tamásék végül nem jönnek... Hát nem utánam szól, és jön a kis lelkes! De igen. Megfogta a karomat, és elkezdte végezni a munkáját. Kitéptem a karom és közepes hangon annyit mondtam, (miközben persze folyamatosan mentem el az irányából) hogy: "nna..."

Előzmény: zengei1 (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!