Keresés

Részletes keresés

Random- Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1411
www.half-life.hu
HL DM szerver - 157.181.25.112 & 152.66.229.44:27016

Ezeken a szervereken szoktak lenni emberek.

Random_

Előzmény: nuclear_device (1410)
nuclear_device Creative Commons License 2003.05.22 0 0 1410
Sziasztok! Jaccik meg valaki a neten Half-Life-ot!???
Sose' talalkozok magyarokkal.
EverIce Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1409
Sziasztok !

Emlékszem annakidején a shareware verziót "HL" minden fokozaton végignyomtam. Rendkívűli játék volt, bár a közepén és a végén voltak uncsi részek.
Ez az új rész ahogy végignéztek a videókat, nagyon pazarul néz ki. A fizika nagyon-nagyon tetszet, plána a víz és a tűz effekt. Szuper. Öt év kemény munkája látszik benne.
Valószínű vannak benne huncutságok, például a biztos, hogy az AI scriptes, főleg amikor átbújik a folyosó alatt az a monster. Az elmozdítható tárgyak száma sem lesz végtelen, és az ablakon belövő katona is gyanús volt. Az effekteken és a fizikán viszont nem lehet csalni. Azok szuperek bár ezt már mondtam.
Egy kicsit el is kedvtelenítet őszintén a programozástól, egy kis csapatban fejlesztünk játékot. Látva, hogy ők hol járnak és mi milyen kis szarságokkal kínlódunk. eh

Összegezve, nagyon jó részek lesznek benne, de remélem nem lesz sok unalmas tereptárgy pakolgatás. Szeptember 15. -én készítem a pénztárcámat !

Mr_Fusion Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1408
A legtöbb fejlesztő/publisher szereti jó alaposan alábecsülni a minimális gépigényt.
De ha a Valve/Sierra hű marad magához, akkor a HL2 szépen futni is fog azon a konfigon, amit minimumnak mondanak.
A HL-el kapcsolatban is ezért tiszteltem őket nagyon, eszméletlenül gyenge gépen is szépen futott, főleg ahhoz képest, amit közben grafikailag produkált.

Hiába, csak van még 1-2 olyan csapat, amelyik nemcsak a feature hegyeket tolja az grafikai engine-be, "majd vesz hozzá új gépet is a user" alapon, de optimalizálni is igyekszik a cuccot.

Én remélem, hogy megőrizték ezt a jó szokásukat.

Előzmény: Brutalis Harmonia (1407)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1407
Ez nem mpond semmit. Allitolag a Forgotten Battles is fut 700-on, GeForce1-el, oszt a Duron 1000, GeForce2-nel ugy szaggat, hogy inkabb nagypapa haborus diavetitesenek tunik.
Előzmény: kmm (1406)
kmm Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1406
Előzmény: Brutalis Harmonia (1405)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.21 0 0 1405
Gyerekek, ez fantasztikus! Gepigenyrol van hir? Ugyanis az a gyanum, hogy a Duron mar nem jo... Penzem meg nincs uj gepre (egy eve vettem).
kmm Creative Commons License 2003.05.20 0 0 1404
Előzmény: Brutalis Harmonia (1403)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.20 0 0 1403
Es mit lehet tudni rola?
Előzmény: kmm (1401)
joci.joci Creative Commons License 2003.05.20 0 0 1402
köszzzzzzzzzzzzzzzzzz a válllllllllllllllllaszt.
Előzmény: kmm (1401)
kmm Creative Commons License 2003.05.19 0 0 1401
szept 30 és ez fix
Előzmény: joci.joci (1400)
joci.joci Creative Commons License 2003.05.19 0 0 1400
Hellosztok!!

Half- life 2 mikor jelenik +?

Előre is köszike mindenkinek!

zoomka Creative Commons License 2003.05.19 0 0 1399
Mr_Fusion!

Köszi szépen a könyvet! Csak beleolvaasgattam nagy hirtelenjében, de nagyon jónak tűnik!!!

Előzmény: Mr_Fusion (1395)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.17 0 0 1398
Mi a helyzet ezekkel a klanokkal? Mit csinalnak, es erdemes-e csatlakozni egyhez? (Egy hardcore offline jatekos.)
Albatros Creative Commons License 2003.05.17 0 0 1397
Én ezt úgy oldottam meg, hogy felugrottam vagy a lift korlátjának peremére, vagy betoltam a liftbe egy dobozt és ráálltam:)
Előzmény: Tamás (1387)
zoomka Creative Commons License 2003.05.16 0 0 1396
Mr_Fusion!

Nagyon megköszönném!

Előzmény: Mr_Fusion (1395)
Mr_Fusion Creative Commons License 2003.05.16 0 0 1395
Erm... Loller... :)

Én fordítottam a cuccot, sajnos csak 10 fejezetet írt meg belőle a szerző (de az tényleg nagyon jó).

Igazából már többször elgondolkodtam rajta, hogy befejezem, jó pár dolog össze is állt már, de mivel sajnos nem tudom, eredetileg mi lett volna a teljes történet, csak azokkal az infókkal legózhatok, ami az elkészült anyagban benne van (és van pár dolog, amit egyelőre minden igyekezetem ellenére nem tudok visszafejteni/kitalálni és egységessé tenni).
Többször próbáltam elérni a szerzőt, hogy elkérjem a vázlatait, ilyesmit, de nyomtalanul eltűnt. :(

Majd dobok belőle, akinek kell, weben már nem nagyon lehet megtalálni, az is csoda, hogy a HCG (ők voltak egykor a PGANet) ott felejtette az egykori magyar host oldalt valami sarokban porosodó szerverén... :)

Random- Creative Commons License 2003.05.15 0 0 1394
Hú nekem csak nyomtatásban van meg, de nem teljes mert a srác nem csinálta meg végig, de ami kész az nagyon jó.

Sajna nem tudom a gyerek címét se mert a lkevelezésem meghalt egyszer.

Előzmény: zoomka (1393)
zoomka Creative Commons License 2003.05.15 0 0 1393
Üdvözletem!

Igazából a half-life regényt szeretném magyarul megszerezni. A http://quake.pganet.com/thln.html címről próbáltam letölteni, de én nem látom. Meg tudná mondani valaki hogy hol találom? Esetleg ha nem túl nagy kérés megdobná vele a magánpostaládámat?

Köszi!

Ui: Olvasta már valaki? Vélemények érdekelnének...

rumceisz Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1392
Ugrálj végig a platformokon a long-jump-al.
Előzmény: acuka (1390)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1391
http://www.planethalflife.com/half-life/

minden ami halflife

Előzmény: acuka (1390)
acuka Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1390
Hello!
biztos tudtok segíteni.
Elakadtam ezzel a fránya gaméval.
A Lambda Coreban vagy hol a fenében vagyok, az őr meg a doki felszerel minden földi jóval, aztán beterelnek egy nagy terembe. Valami doki magasról dumál, reaktor beindít, repülőszörnyek jönnek, hullanak mint a legyek, doki megint dumál, én megyek beugrom a fénylő reaktor közepébe(talán teleport), loading, aztán meg egy szigeten vagyok, körülöttem a csillagos űr.
Hogyan tovább? vagy vmit rosszul csináltam?
pROF Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1389
Nem csak hogy el tudom, de szerintem ha az emberre alien slave-ek és human grunt-ok várnak a liftajtó túloldolan, biztos vagyok benne, hogy nem áll nyugodtan :)
Előzmény: Brutalis Harmonia (1388)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1388
El tudod kepzelni, hogy valaki guggolva vagy ugrandozva liftezzen, mikozben idegenek es katonak vadasznak ra egy szupertitkos laboratoriumban? :)
Előzmény: Mr_Fusion (1386)
Tamás Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1387
Köszi, a software rendering valóban megoldotta a problémát. Hogy aztán a következő liftnél ugyanez előjöjjön még egyszer. :-)))))))

Egyébként még előtte én is végigpróbálgattam az általad említett további megoldásokat, de azok nem működtek.

Egyébként tényleg klassz játék, ha már így nem tudom, hány év után arra a következtetésre jutottam, hogy kipróbálom. :-)))))

Előzmény: Mr_Fusion (1386)
Mr_Fusion Creative Commons License 2003.05.14 0 0 1386
1x vagy 2x nálam is előfordult (asszem pontosan ugyanott, és csak ott), de csak az után, hogy valódi HW gyorsítással is rendelkező kártyán toltam (bizony, én anno még software módban nyomtam végig, többször is :).

További megoldások:
- állj a lift közepére
- ne állj a lift közepére
(ez nem vicc, a liftekben van valami bug, ami néha ezt eredményezi szegmensváltáskor, ha épp rossz helyen állsz, de hol ettől, hol attól jelentkezik/gyógyul)
- guggolj le liftezés közben
- ugrálj liftezés közben.

Persze lehet, hogy SW render módba kapcsolással már rég megoldódott a problémád... :)

Előzmény: Tamás (1383)
Tamás Creative Commons License 2003.05.13 0 0 1385
Körülbelül három órája nem műxik sajnos. Azért kösz.. :-)

Most olvastam a planethalflife fórumán egy ötletet... aszongya egy hasonló esetre, hogy a problémás résznél kapcsoljak software renderingre, aztán vissza... mindjárt meglátjuk.

Előzmény: Brutalis Harmonia (1384)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.05.13 0 0 1384
Neha nekem is beszorult a lathatatlan falba... Ilyenkor kilep, ujraindit, jatekallas betolt.
Remelem, mukszik.
Előzmény: Tamás (1383)
Tamás Creative Commons License 2003.05.13 0 0 1383
Sziasztok!

Volna egy kis problémám... hátha valaki más is belefutott már.

Szóval: "we have hostiles" vagy mifene pálya legvége, amikor is egy lifttel megindulok a felszín irányába. Lift indul, "loading" felirat. Majd amikor eltűnik, a következő történik: lift áll, valami zaj föntről (kijárat kb. húsz méter magasan), én meg mozdulni nem tudok, csak forogni, az életerőm meg folyamatosan fogy, amíg meg nem halok. Vazz.

Olyan, mintha beszorultam volna egy láthatatlan fal, meg a lift közé...

Mi a fene lehet ez? Biztos, hogy bug, mert kínomban belenéztem végigjátszásokba, és mindenhol annyi van, hogy menjek fel, aztán... hát mennék én... :-/

A játék egyébként eredeti.

Random- Creative Commons License 2003.04.29 0 0 1382
Nekem meg a feszítővasam tünt el. Szerintem a te ddc cuccodat is az a Freemen kölök vitte el aki vonatozni szokott és valami fekete Mézgában mászkál.
Előzmény: Caballero (1380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!