Keresés

Részletes keresés

Boszorka2 Creative Commons License 1999.08.02 0 0 137
Még-még, ez nekem annyira tecc. Érdekel, de komolyan.
:)))
dalia Creative Commons License 1999.08.02 0 0 136
:-))) társasjáték rulez, amig az ember humorral jácca nincs is baj! :-))

egyszerüen szvsz annyira klassz arra ébredni, hogy besüt a nap, mi jelentősége van ehhez képest annak, hogy (állítólag) belátnak a szembelévő házból esténként. _na_és_akkor_mi_van?!?!?!?!

Yv Creative Commons License 1999.08.02 0 0 135
Éééééééééés:) Még egy dolog:)
Amikor wisszakérdezek: "de biztos?" "tényleg?" "tuti?"
Állítólag amikor kötekedős kedwemben wagyok mindent legalább hatszor kérdezek meg:)
Persze most yot derültünk rajta, de a wégén már éreztem, hogy nem szabad towább feszítenem a húrt, mert robbanni fog:)))))
De legalább yot tett Neki az alwás. :)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.08.02 0 0 134
Nálunk sötétítőfüggöny megredőny is van...:-))
A férjem behúzza a sötétítőt, lehúzza a redőnyt, amint sötétedik (pedig olyan jó a kilátás tőlünk), én pedig kora hajnalban (7-kor) rohanok kihúzni,mert a virágaim reggel kap(ná)nak napfényt..
Jó kis társasjáték.
dalia Creative Commons License 1999.08.02 0 0 133
Húú, most eszembejutott, hogy az őrületbe bírtam kergetni exet azzal, hogy engem _nem_ idegesít, ha fel van húzva a redőny a hálószobában, vagy bárhol a lakásban!
Mekkorákat bírtunk ezen hisztizni Istenem, mármint, hogy fel vagy le azt a szerencsétlen sötétitő cuccot... :-)))))))
hm, az új lakásomban nincs is redőny...... :-)
Gonoszka2 Creative Commons License 1999.08.02 0 0 132
Bocsi a duplázásért.
Gonoszka2 Creative Commons License 1999.08.02 0 0 131
Szerintem mással nem idegesitem. Lehet, hgoy tévedek??? Jó lenne megkérdezni, hogy erről mit gondol ő?:))))
Tibiztosak vagytok abban, hogy nagyjából csak ezekkel???? :)))
Gonoszka2 Creative Commons License 1999.08.02 0 0 130
Szerintem mással nem idegesitem. Lehet, hgoy tévedek??? Jó lenne megkérdezni, hogy erről mit gondol ő?:))))
Tibiztosak vagytok abban, hogy nagyjából csak ezekkel???? :)))
gargoyle Creative Commons License 1999.08.02 0 0 129
én azzal öt, hogy ha mesél valamit, akkor meghallgatom, és ha a témával kapcsolatban vita alakul ki, akkor átveszem amit mondott, kifordítom, befordítom, rámutatok logikai hiányosságaira, majd, az ö általa eredetileg képviselt véleményt a salyjátomként, sokszorosan csúsztatott formában adom vissza....ja és mindig aszondom, hogy ö csúsztat...ettöl hisztirohamot kap és aszondja, hogy mért nem mentem ügyvédnek, mert úgy csürömcsavarom...és szeretne fejbevágni egy szovjet grillsütövel

ö meg engem azzal visz a sírba, hogy mosogatáskor a tiszta edényeket úgy rakja a csöpögtetöre, hogy szájjal felfelé, vagyis az alja van alul, és így garantáltan bennemarad a víz, és két nap múlva is nedves lesz...nos, ez inkább érthetetlen mint idegesítö...próbáltam neki elmagyarázni az elemi fizika törvényeit, hogy ti. víz....lefelé...gravitáció...megilyenek

áááááhhhh, mintha a pápának ecsetelném a pedofília szépségeit....falrahányt borsó...

Hacsek Creative Commons License 1999.08.02 0 0 128
Na de borzimorzi!
Ilyesmiket teszel az én barátommal?

A saját válaszom: semmivel! Páratlan vagyok.

Gonoszka2 Creative Commons License 1999.08.02 0 0 127
Bztos vagy abban, hogy idegesited?????
:))))
Én azzal, hogy, ááááá de ő ezt úgyis tudja...:)))
oldskool Creative Commons License 1999.08.02 0 0 126
kimaradt a legujabb, ami a tudomasomra jutott.
ha.. ..hogyismondjam.. apro, rám utaló jeleket nem zuhanyzok le a kádból zuhi+törülközés után :-))))))))))))))))))))
guji Creative Commons License 1999.08.02 0 0 125
Szasztok kedveskéim!
A puszta létemmel
Yv Creative Commons License 1999.08.02 0 0 124
Ha aggódom Érte.
Most is beteg, de nem nagyon akar feküdni. Sajnos én Pesten, Ő Miskolcon:( Könyörögtem Neki fél órát telefonban, hogy aludjon már wégre, mert hallom a hangján is, hogy álmos, meg az alwás gyógyít. Ez délben wolt. Azóta is horpaszt az Édes:)
Ja igen: szerinte a nappal nem alwásra waló. El nem tudja képzelni, hogy én hogy tudok aludni ennyit. Mert még egyetemista, aki nem wiszi túlzásba:( Én meg hajnalban kelek, mert dolgozni kell jönni.
oldskool Creative Commons License 1999.08.02 0 0 123
- ha: húzom a szám mikor a Fókusz és tsai mennek
- ha: cikizem a két kutya közül nem-a-kedvencemet-hanem-a-másikat
- ha: rallyt jáccok a Playstation-ön mikor állatos film menne
- ha: rallyt nézek a Jurosporton mikor állatos film menne
- ha: rallyba illő módon vezetek, és valami "közel volt!"
- ha:jpiszkálás
- ha: többórás csecsebecse ("biszbasz") -nézegetés és fogdosás után eljutunk az autós/műszaki osztályig, és 12.5 másodpercnél tovább vizsgálok 1 árucikket :-)
- ha nagyon szeretnék valami túl sokba kerülő, tök felesleges tárgyat, és nem veszem meg *csak* a pénz miatt
- mocorgás. minél inkább érzem hogy zavarja szegényt, annál kényelmetlenebbnek érzem a testhelyzetem, és méginkább mozognom kell, mindezt film közben.
kb ennyi. vagy van még? :-)
borzimorzi Creative Commons License 1999.08.02 0 0 122
Pl. azzal, ha TV-t merészelek nézni, amikor Őurasága már horpasztana. Ha bevonulok a fürdibe és soká tart a dolog, mert körömvágás,lábápolás, hajmosás, beszárítás stb. is bennefoglaltatik.
PZS széthagyása viszont csak szerintem válóok, szerinte természetes. Egy idő óta én is kezdek rászokni...
Ja, és én is imádok sokáig készülődni meg (rajta) keresgélni ezt-azt... Olyan nagy baj az, kérem szépen?
Höri Creative Commons License 1999.08.01 0 0 121
És Szuperlovag mivel tud engem kiugrasztani az erkélyen?

-Felmegy a pumpám, amikor éppen lefekszem és betakarózom, mire megjegyzi, hogy neki olyan jól esne most egy Túró Rudi-és legyek oly kedves keljek fel és hozzak neki egyet
-Kiver a verejték, amikor olyan szétszórt, hogy az egy mondatba sűríthető lényeges információ közlése fél órába telik, és közben még kapcsolgatja a TV-t és enni is nekilát...azt hiszi a drága, hogy multitaszkingos, pedig hát nem az... :-)
-Visítok dühömben, amikor a hegymászóboltokban órák hosszat nézelődik, majd az élelmiszerboltban a kétheti nagybevásárlásnál azonnal fáradt, fáj a hasa, fáj a lába, pisilnie kell és melege van
-Alig érek haza hullafáradtan a munkából este 8-kor, amikor mosolyogva vár és megkérdi, hogy nem hoztam véletlenül haza kenyeret? Ha nem, akkor nem akarok éppen lemenni az éjjel--nappaliba? - már idegbajos is vagyok..:-(
-Őrjöngök, amikor elfelejt velem lényeges dolgokat közölni. Például elfelejtette elmondani, hogy lakásavatóra hívott meg hozzánk 20 embert, én csak annyit tudtam, hogy felugrik néhány barát hozzánk. Aztán csak lestem, amikor özönlött a nép pezsgő hegyekkel.
-Amikor azt mondja, hogy hisztizek, holott ő hisztizik már vagy egy órája...:-)
-Frászt kapok, amikor lecincálja rólam a takarómat, mert én úgy szeretem, ha a gombok felül vannak, szerinte pedig ez így kényelmetlen (félreértések elkerülése végett, neki külön takarója van!)
-Régebben sírni tudtam volna az eldobált páratlan zoknik látványától, ezt mára megoldottuk zoknicsipesszel
-Őrjöngök, amikor hajnalig akar ágyból tévézni, holott tudja, hogy én 2 órával korábban kelek, mint ő, és nem tudok zúgó TV mellett aludni
-Na és a csúcs, hogy szerinte ő tisztában van a hibáival és kontrollálja is őket - jajjj nekem :-)

Imádom ezt a Pasit...:-)

Belo Creative Commons License 1999.08.01 0 0 120
Magammal :-D
Höri Creative Commons License 1999.08.01 0 0 119
Nagyon jókat kuncogok ezen a topic-on...ezek szerint másnál is hasonló...:-))

No, az én harci fegyvereim:
-Hisztirohamot kap Szuperlovag, ha beszél hozzám én pesig az ő account-ján internetezem és nem figyelek
-1 órás néma sértődés és bezzeg-ezés következik, ha nem fogadom meg a tanácsát
-Orkán erejű a visítás, ha a mondandója közepén beleszólok...hiába, na, olyan szétszórt bír lenni, hogy én azt hiszem, már befejezte :-)) Ő meg a beleszólásommal elveszti a fonalat...:-))
-idegbajos, ha munkám van és ezért nem bírok 2 napig elmosogatni vagy kivasalni az ingeit és esetleg neki kell vasalnia, vagy a látványt elviselnie
-Erkölcsi prédikációra számíthatok, ha a kádat nem mostam ki rendesen (szerinte) magam után, vagy a sáros túrabakancsomat nem állok le azonnal kisuvickolni
-Nyert a "nincs egy göncöm se", "mit vegyek fel", "jól nézek ki", "nem vagyok kövér?", "mondd, szeretsz?" formáció :-D Ez mindig bejön...:-))
-Ha megromlik valami a hűtőben, az szerinte biztosan miattam van, és erre minden alkalommal látványosan kipakolja a hűtőt, és szemrehányóan néz
-Jaj, a legjobb, a baglyos huhogós ébresztőórám, ami reggelente 5-ször szólal meg, mert imádok lustálkodni,és minden huhogáskor átállítom 5 perccel későbbre :-)) Garantáltan idegbajt kap! :-))
-Hangos felháborodás, ha átkapcsolom a TV-t, mikor a Tour de France vagy valami hegymászós-sziklamászós film van
-Egyész napos szemrehányás, ha kirángatom a Hegyisport-Mountex-Tengerszem boltokból 1 órás minden-cucc-végigfogdosós-árutánérdeklődős szeánszok után

No, hát ennyi jutott az eszembe. De ne izguljatok, ő sem egy angyal...:-)))
Ezért jövünk ki ilyen jól...:-)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.31 0 0 118
Elgondolkodtal-e mar azon Kedvesm, hogy nyar van, es nem vagyok nathas? ....
majd oktoberben ujra tamadnak a 10x10-es zsepikeim :)
mICK Creative Commons License 1999.07.31 0 0 117
Ez a papirzsepi-dolog mar-mar nepbetegseg. Nekem is vegigfutott a hideg a hatamon amikor a lakas kulonbozo pontjain 10x10cm mereture hajtogatott hasznalt pzsket talaltam :)
Mostanaban mast tervezhet a pa'rom mert sehol egy pzs :)

George Sand Creative Commons License 1999.07.31 0 0 116
Azzal, hogy mindenhol van valamije. Mióta tudom, hogy ez a territórium kijelölésének módja - mint az állatvilágból megmaradt csökevény -, azóta csak nagyon ritkán mondok valamit.
Én pedig azzal, hogy sokáig maradok fenn, és reggel úgy kell napvilágra imádkozni.
malenykij polgar Creative Commons License 1999.03.21 0 0 115
Wágner úr, a NumLock-os sztoriért én, mint öntörvényű topicgazda Különdíjat itélek oda, egyúttal felkérlek, hogy ne habozz a Különdíjat prezentálni!

Danke

Előzmény: Wágner úr (109)
bubu Creative Commons License 1999.03.21 0 0 114
csupa olyasmivel, amikert annak idejen belem szeretett
heroin Creative Commons License 1999.03.21 0 0 113
A másik párommal.
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.03.20 0 0 112
Azzal, hogy most nincs. Pedig elképesztoen jó lenne Neki, ha lenne!
BoBeK Creative Commons License 1999.03.20 0 0 111
Ő azzal idegesít, hogy mondek neki valamit, válaszol is rá, de hamarosan kiderül, hogy egyáltalán nem is hallotta...
A PZS-ket viszont én dobálom szét.
paty Creative Commons License 1999.03.20 0 0 110
Avval tud felidegesíteni, ha bevágja a durcát és nem válaszol, bármit is kérdezek tőle.
Vásárolni vele sem lehet, ha rajta múlna, rögtön az első helyen megvenné a dolgot.
Egyszerűen nem lehet vele telefonon beszélgetni, legszívesebben 2 perc után letenné a telefont. Én nem sok emberrel találkoztam, akik ennyire utálnak mindenkivel telefonálni.
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.20 0 0 109
Há', ha nem is én, de az egyik pár a párját azzal idegesíti, hogy járkál utána a lakásban és kikapcsolgatja a lámpákat. A múltkor még rá is szólt, hogy a klavcsin a NumLockot is bekapcsolva felejtette... :))))
csab Creative Commons License 1999.03.20 0 0 108
En attol tudok kiakadni amikor csak azert pakol, hogy pakoljon.
Hogy en mivel idegesitem fel arrol nem nagyon akar nyilatkozni.
Ja pzs ugyben nalunk nincs vita mindenki szetdobalja majd ossze
gyujtjuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!