Keresés

Részletes keresés

handras Creative Commons License 1998.07.04 0 0 16
Uraim!/Hölgyeim

Egy valamiről megfeledkeztetek!
Mindent a saját környezetében kell nézni. Szerintem normális ember nem állítja, hogy a MT zene, ahogy ez szintén elmondható jó néhány mai új "rév és ház" zenéről. Ezeket régen tánczenének hívták és ez jelenti a lényeget, nem arra valók, hogy otthon beülj velük a sztereó középbe...., hanem arra, hogy elmenj a dizsibe és izomlázasra ropd magad.
Akit érdekel ez a gondolatmenet jöjjön át a talán öregszem? topic-ba.

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.04 0 0 15
Kedves HAMmbEkaplakDöncike!

Ami a nickemet illeti félti a fene!
Ha nagyon akarok majd csinálok másikat.
Ami a cikket illeti az úgy ocsmány ahogy van!
Személyes vélemény, tehát kinyilvánítható, s mint ilyen megvitatható.
Mint írtam volt, a cikkíró stílusa azonos szinten van az általa ábrázolt témával. Magyarul mind a kettő a béka rücskös feneke alatt helyezkedik el. Ez persze nem kell, hogy befolyásolja a te, melltartók és irántam érzett ellenszenvedet. Én sem titkolom, hogy személyedet nem sorolom az itt beszélgetők
javához. A cikk csak azért felháborító mert valamiről ír álnéven az ipse, nagyon okos és kritikus akar lenni, ami pedig átjön a rivaldán az nem más, mint az ő beképzelt közönségessége. Felsőbrendűen mocskol másokat és közben amit letesz az asztalra -az a szerző kedvenc szavával élve- szintén "proli" módon van tálalva. Ismétlem, nagyon okos szeretne lenni és csak a mélységes butasága győzi le ambícióját. Én nem akartam és nem is tudtam volna okos lenni a cicifixekkel, csak játszottam! Mint tudjuk a játék nem a professzorok privilégiuma hanem a hüJe jerekeké. Esetedben meg az öregkori elbutulás ellen nincs mit tenni.

Didesigner

HAME Creative Commons License 1998.07.03 0 0 13
Hát nézze meg az ember!
A nőiintimruhadarab-dizajnér esztétika professzornak megbántották a stílusérzékét!
Kedves professzor úr. Nem kell köntörfalazni. Tudom, hogy főiskolás körökben szégyen bevallani, hogy tetszik ez a nyálverés. De azért nem kell megsértődni, ha más kimondja azt, hogy a szar, az bizony büdös.
Egyébként a cikk egy stilisztikai disszertáció ahhoz a sulinettes pubertás állandó, unos-untalan, melltartózásához képest, amiről csak azután mondott le az illető, miután megfenyegették, hogy hidegre teszik a nick-jét. Ennek ellenére ezek az irodalmi gyönygyszemek az idők, és a szerver végeztéig fennmaradnak az InterNetto-n, szemben az ominózus cikkel, mely néhány hét múlva eltűnik.
Ha megkérhetném kedves professzorom, cáfoljon már meg egyetlen állítást is a cikkből.
Bizony, bizony ez a két nyálas (Ákoskával együtt) odatartozik a kertitörpe és az őzikés falvédő mellé. És még ha szomorú is a kortársaimra, sajnos az 50+ -os zenészeinkből, (csekély kivétellel, és nem csak a magyarokból) minden elismert profizmusuk ellenére, hiányzik minden nemű élet. Csak az a szomorú, hogy ezt egy negyvenesnek kell magyarázni a húszéveseknek.
Herb-Atea Creative Commons License 1998.07.03 0 0 12
A szerzőnek totálisan igaza van, amikor "lefikázza" azokat a népeket, akik az ilyen SEMMILYEN zenére izgulódnak fel.
A Modern Talking és a zenéje egy nagy-nagy-nagy nulla. Semmi dallam, semmi ritmus, semmi mondanivaló, akkor meg mire fel...? (Hegyre fel meg egyéb ilyen elmésségek kéretik hanyagolatódni.;)
Na legalább jól kidühönghettem magam. ;)

Üdw: /-/erb

Galine Creative Commons License 1998.07.03 0 0 11
Ez a `zenekar', mármint a moderntóking ezt a `stílust' érdemli. Nekem marhára tetszett a cikk, mondhatni `szívemből szólt' vagymi. ;)
(Olyan ujpéteres.;)
De maga a mizéria, ami az emlegetett nyálpáros körül kialakulódott: mindenképpen okot ad erre, az ilyen cikkre.
Ezt az `együttest' már az első virágzásakor is igen ki nem állhattam. Most is, szerintem, csak azoknak tetszhet _igazán_, akiknek szép, kellemes emlékei fűződnek eme dalokhoz vagy minek nevezzem. SZVSZ.

Galine

Trebitsch Creative Commons License 1998.07.03 0 0 10
Na ugye! Mégiscsak tetszik ez valakinek.

Fura, elferdült ízlésvilág ugyan, mert kizárólag az én ízlésem és stílusérzékem a helyes, mindenki más ficamos. :)
De hát akkor is: már érdemes volt megírnia annak a Tappert nyomozósszinésznek. (Engem is UP-re emlékezetet, de ez nem jelent semmit.)

gwalker Creative Commons License 1998.07.03 0 0 9
Nekem meg a stilus is tetszet... :))

Gw

pipi Creative Commons License 1998.07.03 0 0 8
A cikk jó, a stílus undorító.
gwalker Creative Commons License 1998.07.03 0 0 7
Nekem tetszett a cikk.

Gwalker

Trebitsch Creative Commons License 1998.07.03 0 0 6
Hát...
A cikk nekem se tetszik, de ettől még nem akarom elhallgattatni.
Szerintem belefér a szólásszabadságba.
A PC-be talán nem, tudja fene, de a PC unalmas, sótlan és viszolygató. Számomra.

A polgárpukkasztást pedig a zenészek, kőfaragók és balett-táncosok legtöbjje kötelességének érzi, valami rejtélyes okból.
kicsit már az is unalmas, de ha ez nekik jó... hadd csinálják, nem árt az senkinek.

yuppie Creative Commons License 1998.07.03 0 0 5
Hello tasztalosok!
Ehhez képest nálunk egy MIÉP-es topic erősen visszafogott hangvételű. Remélem ez a véglény (Hors T.)soha nem fog velünk egy tasztalnál írni! Mit akart elérni, kit akart megalázni? 100-200 ezer embert, nem sok ez egy kicsit ennyit egy lépésben hülyének nevezni.
A cikkíró különben súlyos lelki zavarokkal kűzd. Hiszen mindenkit támadott, aki él és mozog (magyar-külföldi zenészek, műsorvezető, MIÉP, kisgazdák, cigányok, négerek, dánok, kövér emberek, hajléktalanok).
Én úgy gondolom ez kicsit a média (Internetto) felelősége is, hogy az ilyen tásadalomgyűlölő emberek szót kaphatnak és ronthatják az adott információszolgáltató hírnevét.

A kultúráltabb vita híve:
Yuppie

sti Creative Commons License 1998.07.03 0 0 4
Szerintem itt nem niggerezés volt, hanem a szerző a saját stílusában utalt a Dánia-Nigéria meccsre, ebbe ne magyarázzon senki semmit! Amúgy lehet vitatkozni a stíluson, személy szerint engem annyira nem sért a dolog, bár elismerem, hogy vannak nálam érzékenyebbek is. Ilyen az Internet (akkor is nagy I), meg az Internetto.
Valentine Creative Commons License 1998.07.03 0 0 3
Sajnos vannak olyan értelmiségiek, akik übermensch tudattal rendelkeznek, és mélyen megvetnek mindent, ami nem ún. magas kultúra. A cikkíró is ezek közül való. Ami nem művészfilm, mélyfilozófia, elvont irodalom, érthetetlenségig szétművészieskedett zene, az tömegszemét.

Én nem rajongok a MT-ért, de azért Zoránt nem kéne fikázni csak azért, mert sokan szeretik a zenéjét, Charlie pedig hihetetlenül jól énekel még akkor is, ha tényleg vannak "prolislágerei". Szerintem Charlie dalai jobbak a maguk műfajában, mint ez a cikk más cikkek között.

A niggerezésről most ne is beszéljünk. Poén akart szerintem lenni, de erősen félrement.

"A legtöbb mégis VII. kerületi, ami nem túl vidám" - ez meg cigányozás akart lenni?

Val

myname Creative Commons License 1998.07.03 0 0 2
Egyetértek veled. A cikk valóban útszéli stílusú, Új Péter hangulatú, de túlfeszíti a húrt. Tényleg nem kellene ilyeneket...
pcsikvari Creative Commons License 1998.07.03 0 0 1
Kedves Mogorva!

Milyen jól jött ez az egybeesés a szegény
Internettonak! Ugye, Te sem gondolod komolyan? Undorodom a gyáva burkolt nigérezéstől, csak hogy a szalonpotencia megmaradjon.:((

Mogorva Creative Commons License 1998.07.03 0 0 0
Pcsikvári!

Hát má megbicsáss, de micsinájjon szegény Internettó, ha ecce' a Nigéria-Dánia meccs éppen akkor volt. Persze tévedhetek is...

Szóval? Levele!

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.03 0 0 topiknyitó
Undoritó cikk az Internettóban!
Az írás olyan penetráns mint a zenekar amiről ír.

"Modern Talking - A kapcsolat
[este] A Modern Talkingtól mindenki maga alá hugyozik, bizony,
ez a két német nyálkirály még ma is úr a
Kárpát-medencében..."

"De száz is rengeteg, nagyon rengeteg, el kell tehát tekinteni az obligát közönségelemzéstől, jellemzéstől, itt minden
rangú és rendű fölvonult, a legtöbb mégis kerületi (VII.) talán, ami első ránézésre nem túl vidám."

"Aztán Ákos és Zorán szintén három-négy dallal, Hevesi hangulata fokozódik, közben a dánok már verik a nigéreket."

"Táncra perdül hátul, a levegősebb helyeken az összesereglett nép, a kerületi jetik és a nagyipari leguánok. Nyolcéves
cigánylányok járják, meg tizenötösek, mellőlük csak a krómnikkel rúd hiányzik, százkilós biciklisgatyások, és jobb
kondiban lévő hajléktalanok.

Horst Tappert"

Nem szeretem az M. Talkingot, de a pökhendi, durva, közönséges, kirekesztő, undorító, nigérező sznobokat sem!

És ez megjelenhet az Internettoban!:-(((
Fujjj!

Pcsikvari

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!