Keresés

Részletes keresés

Acosh Creative Commons License 1998.07.01 0 0 95
#OffTopc On
Laci!
Microsoft-os topics!
#OffTopic Off
Laci Creative Commons License 1998.07.01 0 0 94
Acosh,

az a Tyereskova, az ugyanaz mint a C-TEA nem? Legalább is ott is valami ilyen neve volt a hölgynek, aki ott énekelt és nyílvánosan (nem igaziból persze) felvágta az ereit.
Elég hülyén nézett ki persze, az a fehér lepedőn az a sok vér, közben meg ott énekel, mint az ooperában. Na mindegy.

A te idézetedet meg nem vadászom le, aktivizálja magát más is!

Laci

Acosh Creative Commons License 1998.07.01 0 0 93
Laci!
Én a Tyereskova előadásában ismerem, de sosenem lehessen asztat tunni...
1 könnyű:
"Kőbányán születtem, ott is nőttem fel.
Vannak jobb helyek, de nekem megfelel"
Laci Creative Commons License 1998.07.01 0 0 92
Gwalker,

HVG, ööö VHK? Ja, tudom, hogy az.

Na és aztatatat ki ismeri, hogy:
"Az egyik érvem az máris hat, a fal adja a másikat"?

Laci

gwalker Creative Commons License 1998.07.01 0 0 91
Acosh ! You win :) Bravo mio pedro.
Akkor jojjon valami egeszen mas :

Jartal csataban,
Tarnokvolgyi csataban,
Hunok taboraban,
Atilla varosaban,
Ferfi kek ruhaban,
Szemek zaszlajaban !
Hejj !

HMMM ?

Gw

Laci Creative Commons License 1998.07.01 0 0 90
Acosh,

..nem értem mért vagyok reggel oly levert.

Csak nem C-TEA? /egyszer hallottam őket, hát nem mondom/ De lehet, hogy ezt csak lopták valakitől.

Acosh Creative Commons License 1998.07.01 0 0 89
Gwalker: csak nem A Kúra (The Cure)?
Egy megfelytenivaló:
"Unikum, sör, rum, kevert"
Laci Creative Commons License 1998.07.01 0 0 88
Köszi Pepin.

És aztatat ismeritek-e, hogy:
"A mozivásznon mindig férfi a hős, ő a szupermen a rettentő erős. A balkéz beint, és a jobb lendül, jól fésült a haja, meg sem rezdül."

Nooos?

Pepin Creative Commons License 1998.06.30 0 0 87
Kedves Csülök mamutárs, mélyen igazad vagyon.

Kedves Laci, a Voga-Turnovszky páros követte el, valamelyik paródialemezén.

Csülök Creative Commons License 1998.06.30 0 0 86
Pepin!
Frenreisz Karesz a Skorpióval, de csak azok ismerhetik akik már a hamut is mamunak mondják.
Mamu.
Laci Creative Commons License 1998.06.30 0 0 85
Pepin,

így még sohasem hallottam. Fogggalmam sincs.

Pepin Creative Commons License 1998.06.29 0 0 84
No, egy roppant sokatmondó részlet:

"Jó lenne ha,
Jó lenne ha,
Jó lenne ha,
Jó lenne ha,
Jó lenne ha
Szereszereszeretnéél..."

Laci, a visszakérdezés komoly volt: melyik zenekar énekelte ezzel a szöveggel?

gwalker Creative Commons License 1998.06.29 0 0 83
10.15 at the saturday night,
The tap drips under striplight,
And i sitting on the kitchen sink,
The tap drips.
drip
drip
drip
drip
Laci Creative Commons License 1998.06.29 0 0 82
Pepin,

yeah, RT, ja bocs KFT és Piton, de azt csak úgy írtam.

Na a filmet senki nem látta? Sons of steel. Na jó Alice, legyen happy end a vége...

Mallory, nem tudod a lenti idézet miből van? Vagy csak vizsgázol?

Laci

Pepin Creative Commons License 1998.06.26 0 0 81
Kerenyitomi:

Ági, de hogy a fiúkkal, vagy a Kontrollal? Azt hiszem, inkább az első.

Laci, visszakérdezek:

"KFT az úton, már túl van a dolgon,
és nélküle száll az idő"

A vörösfenyő Monty Pithon gyanús.

Laci Creative Commons License 1998.06.26 0 0 80
An easy one:

"Macska az úton, már túl van a dolgon, és nélküle száll az idő."

And now number one: The larch, the larch, the larch

kerenyitomi Creative Commons License 1998.06.26 0 0 79
e heti feladványaim:

nagyon nehéz:

"az ember minden reggel felkel,és aztán semmi nem történik vele"


egy kicsit könnyebb:

"egy kis eroszakos szerelem,
mielott végleg érted jönnek,
egy kis eroszakos szerelem,
mielott végleg érted jönnek.

Anna Frank-szeretkezz velem
Anna Frank-sikíts te állat
Anna Frank-különben feladlak
Anna Frank-a fiuk kint várnak"


vigyázat beugratós:

"menekülj végre,
az álomnak vége"

látom a 2.müsort nem ismertétek:"jó leszel nekem te is"

Laci Creative Commons License 1998.06.26 0 0 78
Mallory,

yop! Again you did it.

Now, let's see a bit less popular:
"Már rég kihúnytak a fények,
rég megállt a mozgás,
??????
közel a végső megoldás."

Mallory Creative Commons License 1998.06.26 0 0 77
kommersz: Kézi Chopin
Laci Creative Commons License 1998.06.26 0 0 76
Na, teszteljük a többieket (egy csomó zenére, amit régen szerettem már nem is emléxem, csak kis foszlányokra, de ami most jön az nem ilyen, az még egész ép állapotban van a fejemben):

"Sokáig élljen a kommersz!"

Bagolymondja Creative Commons License 1998.06.26 0 0 75
Na a legutóbbi kérdésemre nem tolongtak a válaszok. Amegfejtés: Noir Désir: Sober song. Ígérem, többször nem fárasztalak titeket francia kultúrkörrel, bár az említett együttesnek több ezres rajongótábora van kis hazánkban.
Laci Creative Commons License 1998.06.26 0 0 74
A film a War of the Words (azért hallotatok már róla, nem?)

Bezzeg, ha azt írnám, hogy melyik filből való az, hogy:
"I locked the world out, yes I let it burn.
I stayed down here to live and to learn.", akkor rögtön mondanátok, hogy...
Vagy nem?

És alább volt még egy idézett a nagyanyás, az egy Wahorn András szám.

Laci

Pepin Creative Commons License 1998.06.25 0 0 73
Mallory, a középső a "Waszlavik Laci a vidámparkban" címet viseli :-)
Mallory Creative Commons License 1998.06.25 0 0 72
Laci,
nem ugyanaz a szám, csak ugyanaz a Kontroll (vagy URH). Ez az "Ismeretlen katona".
Viszont filmügyben nagyon nulla vagyok.... Úgyhogy passzolok.
Laci Creative Commons License 1998.06.25 0 0 71
Mallory,

F Zámbó: yes!

'Ártatlan ember vagy, aki még embert sem ölt...'
Ez is ugyanaz a szám? Mert ezt ismerem, de a lentebb említett rész így sem ugrik be, hogy benne lenne. Vagy melyik felvétel ez?

És az én általam lentebb leírt angol dal részlet ugyan abból a filmből van, amelyik így kezdődik:
"The chances of anything coming from Mars are 1000.000 to 1-he said, the chances of anything coming from Mars are 1000.000 to 1, but still..."

Laci

Mallory Creative Commons License 1998.06.25 0 0 70
Laci,
mindkét felvetésed efZámbó Happy Dead Band.

Egyébként az Árnyékharcost érdemes lenne beszerezned, az egyik legértékesebb számuk.

Még egy kicsi:
'Ártatlan ember vagy, aki még embert sem ölt...' Na?

Laci Creative Commons License 1998.06.25 0 0 69
Mallory,

na, hogy fellendült, hogy újra itt vagy...

Sajnos én viszont nem tudok megint egyet sem. Bár a múltkori számot sem ismertem, pedig azt hittem, hogy mindegyik URH és Kontroll számról tudok, de hát...

Na, ha már itt vagy, akkor legyen egy nehezebb:
"A hűség vájatában sebláz a rés, átvillan könnyű késcsapásként, a lázadás forradása a hiánykönyörület bögréjén körbezárja korbácsát.
Bocsánatfék -mondta a hentes.
Döbbenetes ez a reggel, mára már a Nap se kel fel."

Bár ez vers, de ugyanonnan legyen egy dal idézet is:
"Ki ad vissza egy csöpp tisztaságot?
Nyugalmat, és biztonságot?
Romantikát, egy kis romantikát.
Egy fejlődés mentes glalktikát"


És ezt ismeri valaki:
"Fekete macska sötét éjszakában..."
(többre már én sem émléxem, csak a zenére, és a ritmusra)

Laci

Mallory Creative Commons License 1998.06.25 0 0 68
Sziasztok.
Szerintem Buda, Pest, Duna: Quimby (de csak az aranyzsiráfról).

A megfejtés pedig a hetekkel ezelôtti feladványomra (ha még senki nem irta meg... én nem láttam): URH v. Kontroll (mindig keverem ôket): Árnyékharcos

Egyébként a Máyusi Kalapácsot tudtam volna....

Akkor újabb kérdés:
'emberek élnek, disznókat ölnek.
hajnaltáncukból kabátot szônek.
otromba rumba, cukor a rumba
kell még a földnek sok disznóbunda'

(Nekem meg a vega szívem összeszorul...)

Meg még egy:
'Napóleon sakkozik, rádobok egy rongyot...'

Jujj, és primkót (gyk.: primitív) is lehet?
Mert akkor:
'Hullik már a, hullik már a hullik már a vakolat,
Télapó bácsi ordít k**va nagyokat'

Laci Creative Commons License 1998.06.24 0 0 67
Ysuysi, Pepin

Nekem fogalmam sincs egyikről sem. De most láttam a kimaradt.. topicban Mallory-t, lehet, hogy majd ő...

Ysuysi Creative Commons License 1998.06.24 0 0 66
Nem Kispál!
Na utoljára segítek:
"Jobbra van a Pest,
balra meg a Buda,
ágyékába úszik be,
ha olajos a Duna!"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!