Keresés

Részletes keresés

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 322
ezt még nem hallottam
most találtad ki?
Előzmény: hypertension (315)
Butch Cassidy Creative Commons License 2007.11.10 0 0 321
"Ami sajnalatos hogy most mar nem csak a bajnokok doppingolnak hanem a péladaul 23. helyezett is."

Ez inkább igazságos, nem? :))

Amatőr bringásokról tudom, hogy ők is. Futókról is hallottam. Pedig ott nem pénzre megy a játék, hanem csak dicsőségre, sokszor még csak nem is az első helyért, hanem hogy megverje a szokásos ellenfeleit. Persze, a (mód)szerek mások, de a lényeg ugyanaz.

A profikat jobb nem feszegetni. Amikor Stefinia Belmondo csodalatos futással olimpiai aranyat nyert (2002 Salt Lake City, 15 km sífutás), az volt az első gondolatom, hogy nehogy lebukjon, mert őt nagyon sajnálnám. Valahogy így van a magyar drukkerek nagy része Ágival.
Előzmény: gregoirekiss (303)
tbando Creative Commons License 2007.11.10 0 0 320
Miért nem? Kitisztul 3 nap alatt? Az Annustól még hónapok mulva is megelégedtek volna a mintával. 
Előzmény: Contempt (313)
Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 319
azért még nem a sportolók mondják meg mikor ohajtanak mintát adni
Előzmény: tbando (317)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 318
itt csak te személyeskedsz amiota elso mondatomat leirtam. nincs szerencséd, jovok karacsonykor!!hehe
Előzmény: szaltósGera (314)
tbando Creative Commons License 2007.11.10 0 0 317
Akkor meg mit szórakozik a wada?
Előzmény: szaltósGera (308)
Contempt Creative Commons License 2007.11.10 0 0 316

"Szóval van aki doppingol és lebukik meg van az aki doppingol és nem bukik le?"

 

Pontosan ez a helyzet.


Előzmény: szaltósGera (311)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 314
nyugodtan személyeskedj továbbra is... úgyse fogok válaszolni,
ui: haza ne gyere
Előzmény: gregoirekiss (310)
Contempt Creative Commons License 2007.11.10 0 0 313

Azóta adott.

Csütörtökön tört ki a botrány és akkor bement és vettek tőle mintát.

Nyilván negatív is lesz.

 

De ha mindenképp Roger Moore-nál akart is lenni, még aznap kellett volna bemennie. Az is necces, de talán ért volna valamit.

 

Ez nem sokat.

Előzmény: tbando (306)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2007.11.10 0 0 312
Gondolom ez nem így működik, mindig akkor kell pisilni mikor jönnek a wadások. Kissé kelekótyán járt el Ágika. Azt hiszem szép jószolgálati UNICEF-követ lesz belőle. :-(((( Peking csak álom lesz.
Előzmény: tbando (306)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 311
Szóval van aki doppingol és lebukik meg van az aki doppingol és nem bukik le?
ezt gondolod?
Előzmény: hypertension (307)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 310
én nem vadolom doppingolassal mivel az nincs kimutatva. csak azzal hogy vagy nagyon buta egy csaj ha ugy dontott hogy elmegy és alair olyan papirt ami azt alitja hogy hibazott vagy azt allitom hogy azért ment el mert nincs tiszta lelkiismerete. Ja és azt allitom hogy felnott ember létére nem logikus alairni a papirt és utanna konyorogni hogy hibazott a MACS. De te ugy latom nem tudsz olvasni vagy tan neked is logikai problémaid vannak. amugy udv minden tiszta sport rajongonak. mond szalto gera, te a szalonod kényelmén és tv-d butito hatasa elol menekultél-e màr sport pàlyàra? 
Előzmény: szaltósGera (305)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 309
Ne ítélkezzünk túl hamar!
Senki sem lát a jövőbe!
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 308
tudtommal már adott mintát, legalábbis valaki mondta
Előzmény: tbando (306)
tbando Creative Commons License 2007.11.10 0 0 306

Megmondom őszintén, nem értem az egész problémát. Ági nem adott mintát. AKKOR. Miért nem adott azóta? Bemegy a wadahoz és pisil nekik egy küblivel.

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 305
itt te üvöltesz... doppingolással vádolva Ágit...
Előzmény: gregoirekiss (303)
Butch Cassidy Creative Commons License 2007.11.10 0 0 304
Én is!
Előzmény: miakiutma (302)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 303

o volt a kis udvoske. ugyan igy uvoltott mndenki hogy bizony genevieve soha, meg hogy aranyos, meg beteg gyerekeknek a szovivoje stb stb. kozbe meg 16 éves kora ota pumpaltak bele a szereket. Sajnos ugy latszik minden balvany egyszer csak lezuhan.

 

martina hingis is természetesen artatlan. ott is rossz a teszt, gonosz mindenki csak épp ezért hagyta abba hirtelen a karierjét. O csipo sérulésre hivatkozva. Ian Thorpe meg épp a melbourne-i vb elott vonult vissza amikor doppng gyanuba keveredett. Logikus hogy hazai VB-n nem vesz részt mégha mindent meg is nyert......

 

Ami sajnalatos hogy most mar nem csak a bajnokok doppingolnak hanem a péladaul 23. helyezett is.

Előzmény: Scorch (301)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 302
Ha így történne nagyon, sajnálnám!!
De!
„A remény hal meg utoljára”

Előzmény: Butch Cassidy (300)
Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 301
ő is sirt a Tv ben? nahát :-))
Előzmény: gregoirekiss (299)
Butch Cassidy Creative Commons License 2007.11.10 0 0 300
Ági mindenképpen hibázott, vagy azért mert tényleg nem tiszta, vagy egyszerűen csak naiv volt és tudatlan. Előbbit nem szeretném hinni, bár én minden profi sportolóból (és sok amatőrből is) simán kinézem, hogy doppingol. Utóbbi meg nem fog rajta segíteni.

Ami a papírokba került, az elég egyértelmű, ebben nem látok ellentmondást, márpedig ez fog kikerülni a különböző döntéshozókhoz. Azon az alapon meg nem lehet felmenteni, hogy olyan aranyos kislány, és mi nagyon szeretjük. Még akkor sem, ha így van (komolyan).

Kezdhettek barátkozni a gondolattal, hogy visszavonul. Mert egy kétéves eltiltásból aligha tér már vissza.
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 299

És inkàbb a proceduràban làtjàk a hibàt mint a vétkesben. Én montrealban élek és most bukott le egy csaj itt. biciklis volt, genevieve jeanson a neve, volt vilagbajnok stb. Érdekes hogy par évvel ezelott sirva konyorgott a tv ben hogy o azt se tudja mi az hogy EPO. a hamiltoni orszagos uti vb-n bukott le 2005-ben. most vallotta be hogy 16 éves kora ota doppingolt. a 15 éves csoda gyurta meg ugy repesztett ezustot hogy a vilag se halott rola athén elott és azota is visszaesett a kozépmezonybe. dehat ez is csak az én "felböszult hazaàrulo" véleményem.

Előzmény: Scorch (295)
Revontulet22 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 298
Nem lehet IP-címet vhogy megnézni? (Pl. Szávay Ági oldalán ha rámész a nickre, meglátod az IP-címét, hátha vhogy itt is ellenőrizhető)
Előzmény: szaltósGera (297)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 297
na "visszajöttek" pont egyszerre kicsit átlátszó:))
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 296
Mindenesetre, ha iszik, és ott leül, vagy elkísérik időben ugyanannyi, merő rossz vagy jóindulat, hogy mit tehettek volna.
Ebben az esetben is több alternatíva lehetett volna az ellenőrök részéről, de ők inkább az ócska trükköt választották.
Előzmény: gregoirekiss (294)
Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 295
köszi, én azon csodálkozom, hogy az athéni ügy óta vannak akik még mindig a régi sémát folytatják és a lehetséges bünösöket védik
Előzmény: gregoirekiss (291)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 294
igen de itt nem nternet szolgaltatASROL VAN SZO HANEM DOPPINGVÉTSÉGROL. TEHAT INKABB ELOLVASTA VOLNA
Előzmény: miakiutma (292)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 293

te nem furcsalod azt hogy inkabb elment és nem ivott elég folyadékot hogy bizonyitsa artatlansagat. Nem furcsalod hogy az athéni felhajtasnak a tudataban valalja azt a kockazatot hogy utanna kéne magyarazkodnia.

 

elvakult, naiv de tiszteletre mélto szurkolo vagy.

Előzmény: Mindleveri (282)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 292
Amiről írsz, az elég gyakran előfordul, ha csak arra gondolunk, amikor az internetszolgálatóval szerződünk, hány oldal apró betűs papírt tesznek elénk. Nem hiszem, hogy abban pillanatban, mindenkinek a másik fél átverési kísérlete ugrana be. Főleg ha szimpatikusan, jó indulatúan még meg is nyugtatnának.
Igaz ezzel sok esetben saját jóhiszeműségünk áldozatai leszünk, úgy látom ebben a történetben sajnos Ági lett az áldozat.
Előzmény: Mindleveri (282)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 291
te vagy az egyetlen normalis véleményu ember itt.
Előzmény: Scorch (290)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!