Keresés

Részletes keresés

Havária Creative Commons License 2000.06.02 0 0 246
Akkor az vagy nem pécé, vagy nem microszaft, vagy én nem írtam le érthetően. Moncsak, Hollywood nagyob mint Szigliget? És láttad már a Seron Sztónt?

Hav

Előzmény: sniff (243)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 245
OFF
Megkaptam, köszönöm. most megkeresem valamelyik gyakorlópályát, de visszajövök!!
ON

Egyébként mit offolok itten, ebben a topikban nincs off.

Előzmény: Havária (239)
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.02 0 0 244
A menedzseri tiszteletdíjadat majd személyesen megbeszéljük...
Előzmény: doktor wang (242)
sniff Creative Commons License 2000.06.02 0 0 243
Udv, vagy ahogy itt mondjak hi!
Hat itt vagyok ezen a rettenetesen gusztustalan helyen amit Hollywoodnak hivnak es nem embernek valo. Reggel vettem egy lapot es csodak csodaja egy szigligeti hatborzongato hir volt benne. Ime

A tapolcai es a badacsonyi rendorok osszehangolt munkajanak eredmenye keppen tegnap ket rendkivul veszelyes alvilagi horgasz csuklojan kattant a bilincs. A szigligeti molon egy gyors kommandos akcioval masodpercek alatt kapcsoltak le B.T.-t es A.G.-t akiknel nagy mennyisegu tiltott etetoanyagot valamint emberelet kioltasara alkalmas horgaszbotot is talaltak. Ha az igazsagszolgaltatas is hasonlo szigorral lep fel, a tisztesseges, zizivel horgaszo embereknek nem kell a ket gonosztevotol tartaniuk a jovoben.

Hat ennyit mostanra. Asztalaviszta bebi!

Havaria! Nem megy az aaaa betu ugyhogy sniff neven vagyok itt

doktor wang Creative Commons License 2000.06.01 0 0 242
Én ifjonthykarolára szavazok, mint sz.-i szépségkirálynőre!
deltoid Creative Commons License 2000.06.01 0 0 241
---- S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A ------
Közéleti napilap,új folyam,2. szám, 2000.06.01.
---------- Alapította: Doktor Wang ---------------
--------------------------------------------------
Az Olvasóhoz!

Oh, nyájas Olvasó!ismét "eljött" a nyár, amidőn a szívek "vidám" dalra fakadnak, s az ifjak deli ágyékában jókora gerjedelem támad. Szerkesztőségünk "úgy" gondolta, hogy e jeles alkalomból megkéri olvasóit: szavazzanak, "hogy" megtudhassuk végre, "ki" a legszebb községünkben. A legtöbb voksot kapó ifjú értékes díjat nyer. Hajrá!
+++
Ignotus Károly

------------Sz i g l i g e t m á m a------------
Óvatosan vezetni!

Poétikus esték címmel ismét megrendezi hagyományos kulturális sorozatát a hétvégén Sz-en B. Mihály, a Pipacskirály. A művész egyebek mellet saját "Szigliget árkaiban háltam" című új ciklusából olvas fel a közösségi házban, közkívánatra. A rendező a műsorváltoztatás jogát fenntartja. A program idején kéretik óvatosan vezetni.
+++
Kaffka Manyi
------------P á r m o n d a t b a n--------------

- Önálló közterület-felügyelet felállítását szorgalmazza a védelmi bizottság. Az utcai őrség kiemelt feladata lesz az Sz. Viktor által okozott diszkóbalesetek nyomainak eltüntetése+++

- Születésnapja alkalmából elhasalt a büntetőeljárás-jog vizsgán községünk egyik kedvence, a Pécsen tanulmányokat folytató Tüdőke.
UV tíz nap múlva. Gratulálunk, Tüdőke!

Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 240
köszönöm, köszönöm

(Bár még nem kaptam meg.:-) )

Előzmény: Havária (239)
Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 239
mail ment a segédlettel.... :)

Hav

Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 238
Tulajdonképen csak meg akartam mutatni azt a lényt, amelyhez barátai gyakran szokták hasonlítani B.Mihályt.
(lápi póc)
Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 237
Azonnal mondd meg, hogy csinéltad. (De csak akkor, ha értek belőle valamit.)
Előzmény: Havária (236)
Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 236
Hagy segítsek jkarhu: Hazánk Halai

Hav

Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 232
Az egyetlen fix pont az életünkben, ahol kifordíthatjuk a sarkából a világot... :)

Hav

Előzmény: doktor wang (231)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.01 0 0 231
Hav!

Szigligeten minden virtuális, kivéve a kocsmát!

doktor wang Creative Commons License 2000.06.01 0 0 230
Üdvözöllek a fedélzeten ligetke!

Csak nehogy sértődés legyen az egyébként tök jó vers-enyelgésedből!

ligetke Creative Commons License 2000.05.31 0 0 229
Vers-enyen kívül

hej, ha én is nézhetném az eget
bétamásék házikója felett

nem sírnék és nem rínék
erdőszélen vécéznék
csak a tóban fürdőznék
megállóban aludnék

bej, ha én is nézhetném az eget
bétamásék házikója felett

takarót nem kérnék
padlásra húzódnék
kenyeret nem ennék

hej, ha én is nézhetném az eget
bétamásék házikója felett

kocsmába járnék
pálinkát innék

hej, ha én is nézhetném az eget
bétamásék házikója felett

de nem

Havária Creative Commons License 2000.05.31 0 0 228
Huh, ez egy jó hely. Virtuálisan be lehet költözni? Vásárolnék egy virtuális telket egy virtuális kis házzal, benne egy virtuálisan ronda nagy ággyal, virtuálisan mocskos ágyneművel és egy virtuális mosdótállal. Továbbá virtuális kutat és virtuális budit is szeretnék (de gyorsan!). Mindezt kizárólag virtuálisan fizetném ki. Néhány óra virtuális berendezkedés után, mely során megteremtem a további virtuális lét feltételeit, virtuálisan felkeresném Szigliget összes reális és irreális kocsmáját és abszolút módon berúgnék bárkivel aki megpróbál a realitások talaján maradni - mert hát ennél nagyobb marhaságot még az öregapám sem hallott.

Hav, aki rém büszke, hogy ennyiszer le bírta írni, hogy virtuális...

Előzmény: deltoid (226)
doktor wang Creative Commons License 2000.05.31 0 0 227
Szépen harschognak a hírek.
deltoid Creative Commons License 2000.05.31 0 0 226
---- S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A ------
Közéleti napilap,új folyam,1. szám, 2000.05.31.
---------- Alapította: Doktor Wang -----------

Az Olvasóhoz!

Nyájas Olvasóink bizonyára észrevették, hogy lapunk mától megújult fejléccel jelentkezik. Nem csak a külcsín változott azonban, de ám a belbecs is! Régi rovatainkat újabbakra cseréltük, és írásaink minősége is markáns javulást mutat; Köszönhettyük esztet anak, hogy jó öreg gardánkat ojan hirlapírókkal erősittettük, mint pl. Móricz Péter, pl. Karinthy Pál vagy pl. Fenyő Miska. Nem volt olcsó mulatság - tegyük hozzá. Olvasóinknak kíván jó nyaralást:Dr. Wang

------------S z i g l i g e t m á m a------------
Hazajönnek a legények?
Mától számítva legfeljebb tizenkettőt kell aludnunk, hogy G. László pinceboltozó-kivitelező vállalkozót ismét kedves községünkben, a főtéri bokrok közt találja a felkelő nap. M. István visszatérésének időpontja azonban továbbra is bizonytalan: mint hírül adtuk, beragadt a Los Angelesbe utazó G.László bőröndjébe, ahonnan a New Yorki Dulles repülőtér vámosai szabadították ki. Újabb értesülésünk szerint vele volt az új fűnyírója is.

Móricz Péter
--------------P á r m o n d a t b a--------------- Hordóüldöző versenyt rendeznek szombaton a Királyasszony szoknyáján. A favorit a tavalyi győztes, a sajátos, de rendkívül eredményes technikával versenyző (a dombról többnyire egyszerűen leguruló) B. Mihály. Veled vagyunk Mihály!
Babits Béla

- Lemondott a községi trolibusz-hálózat kiépítéséről kedden községünk képviselő-testülete. A döntés mögött az áll, hogy községünk vezetése úgy látja: községünknek nagyobb szüksége volna egy alkohol-elvonóra.
Kosztolányi Róbert

Előzmény: doktor wang (225)
doktor wang Creative Commons License 2000.05.31 0 0 225
Szeretnék egy olvasnivalót ajánlati az Index.hu-ról:

A fény gyorsabb, mint a fény?
Dr. Wang kísérlete vitatott eredményekkel és tanakodó szakértőkkel

doktor wang Creative Commons License 2000.05.30 0 0 224
Támogatom az olvasói levelek rovat meggründolását.

Ugyanakkor a komoly témák kedvéért a holnapi lapszámban indulhatnának ilyen rovatok is:

A titkosszolgálatok tevékenysége Szigligeten.

Orbán Viktor Szigligeten.

A szigligeti költségvetés - különös tekintettel a címzett állami támogatások hatékony és polgárbarát felhasználására, a 2001. évi kormánystratégia és nemzetmentés érdekében, valamint a közjó és a közmorál emelésére tett egyes törvényerejű rendeletek hiányában megalkotott helyi önkormányzati, minősített többséggel megszavazott jogszabályok alkotmányjogi megítélésére, melyek esetében irányadónak minősül a megyei közgyűlés 31245/756/3452/544313/1889/567/2000-es határozata.

zaranyos Creative Commons License 2000.05.30 0 0 223
Szeretve Tisztelt Újságalapítónk, doktor wang!

Várom a válaszodat kérdésemre, már az új rovattal kapcsolatban. Így ugyanis a topik úgy néz ki, mint pár dühöngô újságíró párbeszéde ú.n. cikkek formájában.

Noch dazu: ennek az újságnak talán nem kellene szenzációhajhász bulvár elemeket felvonultatnia. Így se úgy se lesz sokkal olvasottabb.

z

Előzmény: doktor wang (222)
doktor wang Creative Commons License 2000.05.30 0 0 222
Deltoid rulez (azaz király vagy)!

(Megint én vagyok az utolsó hozzászóló, bocs.

zaranyos Creative Commons License 2000.05.30 0 0 221
Nem lehetne egy "Olvasói levelek" rovatot is indítani?
zaranyos Creative Commons License 2000.05.30 0 0 220
Kiváncsi lennék, ki volt az a 2.5%.
deltoid Creative Commons License 2000.05.30 0 0 219
S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A
közélei napilap---1 évf.1 szám, 2000. 05.30.
Alapította: Doktor Wang

---Ki mit lopott?---
Lapzártánkkor érkezett a hír, hogy mára virradóra ismeretlen tettesek ellopták községünk főteréről Marton László: "Izmos ágyék-tájú vájárról ábrándozó szövőnő" című szobrát. Községünk képviselő-testülete nem tett feljentést az ügyben;úgy tudni, azért, mert az alkotást úgy is lebontották volna, hogy a helyén állítsák fel a millenniumi emlékművet.Az "Asztrik megkereszteli a szigligeti hordókénezőket" c. kompozíciót, Tsillebérczy Pál művét - amelyet az önkormányzat -hatszázkilencven millió forintért rendelt meg a Mestertől, augusztus 20-án leplezik le.

---Ki mit ivott?---
Közvéleménykutatást végeztetett községünk. A ki, mennyi szeszt ivott Szigligeten az idei év első negyedévében? kérdésre a válaszadók 97,5 százaléka úgy nyilatkozott, hogy B. Mihály.

---Ki mit hányt?---
Közvéleménykutatást végeztetett községünk. A ki, mit hányt Szigligeten az idei év első negyedévében? kérdésre a válaszadók 97,5 százaléka úgy nyilatkozott, hogy B. Mihály.

---Ki mint veti ágyát---
Közvéleménykutatást végeztetett községünk. A ki, mint veti ágyát Szigligeten az idei év első negyedévében? kérdésre a válaszadók 97,5 százaléka úgy nyilatkozott, hogy B. Mihály, aki viszont inkább hányja, mint veti.

---Hány fokos a Balaton?----
A Balaton önmagával 0 fokot zár be - közölte lapunk érdéklődésére az MTA szóvivője

---Hány fokos lóg a falon---
2000.05.30-án 14:58-kor három fokos lógott a falon - tájékoztatott a Vörökereszt.

---Mikor lesz eső?---
Az OMSZ közleménye: az idén már nem lesz eső, csak amikor elindulunk horgászni.

Előzmény: doktor wang (218)
doktor wang Creative Commons License 2000.05.30 0 0 218
Indítsunk Szigligeti Harschona néven újságot!

Javasolt rovatok:

Ki mit lopott?

Ki mit ivott?

Ki mit hányt?

Ki mint veti ágyát?

Hány fokos a Balaton?

Hány fokos lóg a falon?

Mikor fog esni az eső?

deltoid Creative Commons License 2000.05.30 0 0 217
H Á T B O R Z O N G A T Ó H Í R E K

- New York, 2000.05.30. Ember a bőröndben!
Eddig soha nem látott esettől visszhangos az amerikai sajtó: a New Yorki Dulles repülőtér vámosai élő embert találtak egy budapesti utas bőrőndjében. A hivatalos közlés szerint az illető, a szintén budapesti illetőségű M. István véletlenül került G. László pinceboltozat-kivitelező kézipoggyászába, még a múlt hét végén. M. István - aki egyébként G. László sógora - ezért nem jelentkezett napok óta a szigligeti topikban.
+++
rgh/jki/kld

Előzmény: doktor wang (216)
doktor wang Creative Commons License 2000.05.29 0 0 216
Csak azért szólok hozzá, hogy ifjonthykarola és zaranyos jól érezze magát.
Pali bá Creative Commons License 2000.05.29 0 0 215
Kösz, akkor lehet, hogy mégis maradok a Pali bá névnél.
Előzmény: Havária (214)
Havária Creative Commons License 2000.05.29 0 0 214
(alt billentyű nyomva tart, baloldali számokon beütni, hogy 160. a művelet eredménye mindig á.)

Hav

Előzmény: Pali bá (213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!