Keresés

Részletes keresés

zaranyos Creative Commons License 2000.06.02 0 0 263
Felteszem Pali bá szokásos pénteki kérdését: ki jön le?
jkarhu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 262
----S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A---------Közéleti napilap. Új folyam, 3 szám. 2000.06.02.
KÜLÖNKIADÁS

Nemvolt hiábavló lapunk felhívás, melyben a megátalkodott B. Mihály megfékezésére kértükfel olvasóinkat. Egy lelkes természetvédő akcióba lépett és a képen látható lényt helyezte B. ágyába figyelmeztetésképpen. Ha az elvetemült gazember ebből sem ért - mondta tudósítónknak -, legközelebb nem lesz ilyen kíméletes.


B. borzasztóan megrettent reggel, amikor meglátta ezt. Később megnyugodott, amikor rájött, hogy nem tükör

Előzmény: deltoid (259)
deltoid Creative Commons License 2000.06.02 0 0 261
Tüdő:Melózni, azt nem. De pofázni, azt igen, miiii?! Meg már megin ez a vizesblokk, ejnye, ejnye...

Előzmény: Tüdőke (260)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.02 0 0 260
Annyi pályázat volt már, én is kiírok egyet.

Nyílt, nemzetközi tender.

Tárgya: Tüdőke sérelmére az állam- és jogtudományi kari, és egyébként felsőoktatás körében elkövetett, vizsgák útján való veszélyeztetés, súlyos testi és lelki sértés körében megvalósított sérülések és betegségek, úgyszintén mentális károsodások kigyógyítása. Elkövetési magatartás: rekreáció, szalontüdővel és csudadoktorral.

Helyszín: Szigliget, csapolt sörrel és Unicummal bíró italmérés, valamint egy ház ággyal. Használható vizesblokk előny. Vízórások kíméljenek.

Doktor Wang és Tüdőke hozzátartozói a versenyen nem indulhatnak.

Pályázat díja: Tüdőke visszanyerendő életkedve, szellemi és testi frissessége, amelyre topicidegen nemzetünknek és Szigligetnek sürgősen szüksége van a felemelkedéshez. Ámen.

Határidő: azonnal.

deltoid Creative Commons License 2000.06.02 0 0 259
----S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A---------Közéleti napilap. Új folyam, 3 szám. 2000.06.02.
KÜLÖNKIADÁS

Az Olvasóhoz!
Édes Olvasóink!Reméljük, örömeteli meglepetést okztunk színes hétvégi magazinunk első számával, amelyben válogatott képanyagot közöltünk B. Mihály rémtetteiről. Legújabb információnk szerint B. - aki mit sem tud az ellene indított eljárásról - a hétvégén folytatni akarja bűnös és perverz tevékenységét.Mindenkit kérünk: akadályozza meg a készülő jogsértést! Ne hagyják, hogy B. Mihály ismét horgészbotot vegyen a kezébe, mert annak eredménye előre tudható! Értesítsék a legközelebbi rendőrt!
MENTSD A DURBINCST, NE SIRÁNKOZZ!

Előzmény: Tüdőke (257)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.02 0 0 258
ZARANYOS!

A mennyiséági különdíj nekem igencsak rosszul esett, ezért nem szavaztam rád a Sz.-i szépségversenyen!

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.02 0 0 257
Tüdőke eléri-e egy yorkshire-i sertés vágósúlyát augusztus 20-áig? - Deltoid felvetését egyszerűen visszautasítom. A vizsgáim következtében (merhogy én is vizsgázok), már lassan annyit se nyomok, mint egy yorkshire-i terrier.
Előzmény: deltoid (209)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.02 0 0 256
Zaranyosnak nagyon köszönöm a külön díjat. A napokban átvettem, többször is, most is fáj a fejem belé.Külön öröm, hogy a második helyezett vers (Deltoid: Tüdőke) által is érintve vagyok. Most teljesen elérzékenyülésre kerültem, köszönöm.
Előzmény: zaranyos (204)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.02 0 0 255
Én úgy tudom, hogy csak hajadonok szoktak indulni a szépségkirálynő-választásokon, ezért nem szavaztam a szintén esélyes B.-nére.
jkarhu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 254
---SZIGLIGETIHARSCHONA----
++SZÍNES MAGAZIN 2000. 06. 04. SZOMBAT++

Megdöbbentő képeket kaptunk B. Mihály gaztetteiről. (Kérjük, a gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább a lapot.)


B.legyakoribb áldozata


B. gyakran és élvezettel nézte végig ilyen áldozatainak haláltusáját.

Mint arról Móricz Sándor munkatársunk már beszámolt B. 1983 óta legalább száz esetben a háza előtti szőlőbe hajította az általa kifogott, még élő halakat, és élvezettel nézte kínlódásukat.
Aki szereti ezeket a kedves állatokat, nem mehet el szó nélkül az ilyen gaztettek mellett. Követeljük a rendőrségtőlaz elvetemült bűnelkövető példás megleckéztetését.

Előzmény: deltoid (252)
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.02 0 0 253
De most mér'?!
Jóvan szavazok a Kingára, így akkor ketten leszünk szépek.
Előzmény: deltoid (252)
deltoid Creative Commons License 2000.06.02 0 0 252
---- S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A ------
Közéleti napilap,új folyam,3. szám, 2000.06.02.
---------- Alapította: Doktor Wang ---------------
--------------------------------------------------
Az Olvasóhoz!
Rohadt kis szemétláda Olvasók! A feleségemet akartam megszavaztatni! Na mindegy, majd jövőre.
Jelentjük, hogy a Szigliget szépe címet Ifjonthy Karola nyerte el, mert ő kapta a legtöbb (1) voksot. Jutalma, ahogy ígértük, nem marad el.
Most pedig újabb közvéleménykutatást hirdetünk: szavazzanak, ki a legszebb szigligeti férfiú. Hajrá, hajrá!

Babits Béla

S z i g l i g e t m á m a

Folytatólagosan elkövetettt állatkínzás alapos gyanúja miatt eljárást kezdeményezett a Veszprém megyei rendőr-főkapitányság B. Mihály (35)budapesti lakos ellen. A rendőrség adatai szerint B. 1983 óta legalább száz esetben a háza előtti szőlőbe hajította az általa kifogott, még élő halakat, és élvezettel nézte kínlódásukat. Ha a vádak beigazolódnak, B. akár kétévi szabadságvesztésre is számíthat.
A BV intézetek tapasztalatai szerint az állatkínzókat a börtönökben nagyon szeretik a kétméteres, kigyúrt, erőszakos bűncselekményekért több ízben elítélt bűnözők.
+++
Móricz Sándor

P á r m o n d a t b a n

- Községünk önkormányzata szombaton délután ingyenes borkóstolót rendez a kikötő parkolójában - értesült lapunk. A hírt községünk önkormányzata cáfolta.+++

- Lapzártakor értesültünk: manipulálták a Szigliget legszebb leánya szavazást. Ifjonthy Karola nem kap semmit. Új szavazás lesz.+++


Előzmény: deltoid (241)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.02 0 0 251
JKARHU!

Van egy

vago.index.hu

című oldal, ott lehet fejet törni, néha ugyan nem működik!

doktor wang Creative Commons License 2000.06.02 0 0 250
Vietkong!

Örülök az újabb színvonalas versnek.

ifjonthykarola!

Érzelmeim nem anyagi érdekeltségen alapulnak!

vietkong Creative Commons License 2000.06.02 0 0 249
Hahh. Kár, hogy csak most találtam ezt a topicot. Az utóbbi hét (v. nyolc) nyáron mindig eltöltöttem egy-két hetet Szigligeten, abból az okból kifolyólag, hogy a topic elején már említett orosházi fúvószenekar tagja vagyok. Bízvást állíthatom: Szigliget remek hely, bár az ott töltött délutánok, éjszakák, hajnalok többségére nem emlékszem. A legjobb, ivásra alkalmas hely pedig szerintem csakis a vár és csakis iccaka. Nagyon geil a cucc. Azt nem tudom, hogy az idén megyünk-e, mert a felsőoktatásban vállalt pervazív szerepem miatt nem tudok próbára járni, így semmi infót nem tudok az idei útról. Üdvözlök minden Szigligetit, és Szigliget-fant!!!

Végezetül álljon itt egy - a zenekar vmely tagja által, enyhén illuminált állapotban szerzett - szösszenet:
"Tipi-Tapi Dínó,
Szigligetni oly jó!!"

Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.02 0 0 248
Megdöbbentő a hasonlóság!
Előzmény: jkarhu (247)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 247
És akkor lássuk (Hav támogatásával) a már emlegetett élőlényt, amelyhez tgyakran hasonlítják barátai B. Mihályt

Havária Creative Commons License 2000.06.02 0 0 246
Akkor az vagy nem pécé, vagy nem microszaft, vagy én nem írtam le érthetően. Moncsak, Hollywood nagyob mint Szigliget? És láttad már a Seron Sztónt?

Hav

Előzmény: sniff (243)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.02 0 0 245
OFF
Megkaptam, köszönöm. most megkeresem valamelyik gyakorlópályát, de visszajövök!!
ON

Egyébként mit offolok itten, ebben a topikban nincs off.

Előzmény: Havária (239)
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.02 0 0 244
A menedzseri tiszteletdíjadat majd személyesen megbeszéljük...
Előzmény: doktor wang (242)
sniff Creative Commons License 2000.06.02 0 0 243
Udv, vagy ahogy itt mondjak hi!
Hat itt vagyok ezen a rettenetesen gusztustalan helyen amit Hollywoodnak hivnak es nem embernek valo. Reggel vettem egy lapot es csodak csodaja egy szigligeti hatborzongato hir volt benne. Ime

A tapolcai es a badacsonyi rendorok osszehangolt munkajanak eredmenye keppen tegnap ket rendkivul veszelyes alvilagi horgasz csuklojan kattant a bilincs. A szigligeti molon egy gyors kommandos akcioval masodpercek alatt kapcsoltak le B.T.-t es A.G.-t akiknel nagy mennyisegu tiltott etetoanyagot valamint emberelet kioltasara alkalmas horgaszbotot is talaltak. Ha az igazsagszolgaltatas is hasonlo szigorral lep fel, a tisztesseges, zizivel horgaszo embereknek nem kell a ket gonosztevotol tartaniuk a jovoben.

Hat ennyit mostanra. Asztalaviszta bebi!

Havaria! Nem megy az aaaa betu ugyhogy sniff neven vagyok itt

doktor wang Creative Commons License 2000.06.01 0 0 242
Én ifjonthykarolára szavazok, mint sz.-i szépségkirálynőre!
deltoid Creative Commons License 2000.06.01 0 0 241
---- S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A ------
Közéleti napilap,új folyam,2. szám, 2000.06.01.
---------- Alapította: Doktor Wang ---------------
--------------------------------------------------
Az Olvasóhoz!

Oh, nyájas Olvasó!ismét "eljött" a nyár, amidőn a szívek "vidám" dalra fakadnak, s az ifjak deli ágyékában jókora gerjedelem támad. Szerkesztőségünk "úgy" gondolta, hogy e jeles alkalomból megkéri olvasóit: szavazzanak, "hogy" megtudhassuk végre, "ki" a legszebb községünkben. A legtöbb voksot kapó ifjú értékes díjat nyer. Hajrá!
+++
Ignotus Károly

------------Sz i g l i g e t m á m a------------
Óvatosan vezetni!

Poétikus esték címmel ismét megrendezi hagyományos kulturális sorozatát a hétvégén Sz-en B. Mihály, a Pipacskirály. A művész egyebek mellet saját "Szigliget árkaiban háltam" című új ciklusából olvas fel a közösségi házban, közkívánatra. A rendező a műsorváltoztatás jogát fenntartja. A program idején kéretik óvatosan vezetni.
+++
Kaffka Manyi
------------P á r m o n d a t b a n--------------

- Önálló közterület-felügyelet felállítását szorgalmazza a védelmi bizottság. Az utcai őrség kiemelt feladata lesz az Sz. Viktor által okozott diszkóbalesetek nyomainak eltüntetése+++

- Születésnapja alkalmából elhasalt a büntetőeljárás-jog vizsgán községünk egyik kedvence, a Pécsen tanulmányokat folytató Tüdőke.
UV tíz nap múlva. Gratulálunk, Tüdőke!

Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 240
köszönöm, köszönöm

(Bár még nem kaptam meg.:-) )

Előzmény: Havária (239)
Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 239
mail ment a segédlettel.... :)

Hav

Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 238
Tulajdonképen csak meg akartam mutatni azt a lényt, amelyhez barátai gyakran szokták hasonlítani B.Mihályt.
(lápi póc)
Előzmény: jkarhu (237)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 237
Azonnal mondd meg, hogy csinéltad. (De csak akkor, ha értek belőle valamit.)
Előzmény: Havária (236)
Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 236
Hagy segítsek jkarhu: Hazánk Halai

Hav

Havária Creative Commons License 2000.06.01 0 0 232
Az egyetlen fix pont az életünkben, ahol kifordíthatjuk a sarkából a világot... :)

Hav

Előzmény: doktor wang (231)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.01 0 0 231
Hav!

Szigligeten minden virtuális, kivéve a kocsmát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!