Keresés

Részletes keresés

_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.26 0 0 55
+ kérdés

lehet e forumot "privatizálni" ???



ja rossza link a közleményekbe forditva mutatnak a hobbisok!
Előzmény: _ Liar _ (54)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.26 0 0 54
csokolom!

azt szeretném kérdezni hogy lehet e topikösszevonásnál ugy összeolvasztani őket hogy a végére tegyétek be a másik forumot! (tehát nem a topiknyitó üzenet elé)

szija Liar
sliderstingers Creative Commons License 2004.12.23 0 0 53
Egy szép fekete-fehér 8 hetes fiú husky kiskutya Győrben sürgősen gazdát keres. Érdeklődni lehet a 96/439-018 telefonszámon.
labrys Creative Commons License 2004.12.21 0 0 52
Tisztelt felhasználó,

mivel Ön linksys nicknéven nem a Modus előírásainak megfelelően (lásd Szabályzat menüpont a bal oldalon) használta a fórumot, és floodolt, a kollégám kénytelen volt letiltani a mondott nicket. Amennyiben a továbbiakban a szabályokat tiszteletben tartva fórumozik, az eset nem fog megismétlődni.
Előre is köszönjük!
Előzmény: linksys_2 (51)
linksys_2 Creative Commons License 2004.12.20 0 0 51

Én annyit szeretnék kérdezni, hogy PONTOSAN milyen okból töröltétek a regisztrációmat, és vele együtt minden hozzászólásomat?????????

 

linksys néven voltam regisztrálva a gyengébbek kedvéért, és még új voltam, így nem volt még 30 hozzászólásom. Kb. 2 hónapja regisztráltam, és a SEAT topicocat olvasgattam, 6 hozzászólásom volt a mai napon, így nem tudtam még topicocat nyitni.

 

Jött egy SÜRGŐS gondom: egy aranyos 10 hónapos kiskutyát ki akarnak rakni az utcára, és gazdit kell neki keresni... Namost és a 30 hozzászólás elérésére elég sok topicba beleírtam, hogy azdit keresünk a kutyusnak. Sűrű elnézések közepette, hogy bepofátlankodtam más nem témábavágó topicokba.

 

Miután letelt a 30 hozzászólás nyitottam neki szépen egy topicot a megfelelő helyen, és "lenyugodtam", nem írogattam sehova máshova.

 

Kérdem én, mi rosszat követtem én el, hogy egy szerencsétlen kutyának szeretnék gazdit keresni??????????

 

http://karfikutyu.uw.hu

 

Ha a moderátor érez bármi emberséget magában kérem állítsa helyre a hozzászólásaimat, és a regisztrációmat, mert CSUPA JÓ SZÁNDÉK VEZÉRELT..

 

Köszönöm

Vegetable Creative Commons License 2004.12.09 0 0 50
Tiszta zizi vagyok mostanság, lemaradt a köszi :-)
Előzmény: Vegetable (45)
NiCHTMA Creative Commons License 2004.12.08 0 0 49
thankz :)
Előzmény: somi (48)
somi Creative Commons License 2004.12.08 0 0 48
donez
Előzmény: NiCHTMA (47)
NiCHTMA Creative Commons License 2004.12.08 0 0 47

Kedves Moderator,

 

szeretnek kerni egy felulvizsgalatot azzal kapcsolatban, hogy csak en erzem-e netikett-sertonek "Pepe f1fan" hozzaszolasait a "Playstation 2 - A topic" topikban? :)

 

Tulajdonkeppen mindegyik hozzaszolasa zavaro a forum amugy torveny- es eredetijatek-tisztelo torzskozonsege :) szempontjabol, de kiemelnek nehanyat: 14585 (OK, hogy gazdasagos, csak illegalis) 14587, 14588,  (karomkodas, (vissza:))sertegetes), 14661 (warezra buzditas), 14664 (offtopic, karomkodas)

 

Hosszu torzsasztalos karrierem alatt ez az elso alkalom, hogy moderacioert kialltok, remelem mindent jol csinaltam!??! :)))

 

koszi, nichtma

Vegetable Creative Commons License 2004.12.03 0 0 46
Hogy meglepné ez a szitu a vadászokat... :-DDDDDDDDD Üdv alkoholos, lilaszakállu uriember :-)
Előzmény: Wágner úr (44)
Vegetable Creative Commons License 2004.12.03 0 0 45

Hali! :-)

 

A Törpenyulat akar a gyerek, topikban kérnék némi törlést, mégpedig cyba_T  2004.12.03 00:52:44 (7265) hozzászólásáét. A kis tündérbogár mindenfele a nyomomban jár a huszon, és gyülölködik (lövésem sincs, mi baja, már arra is betippeltem, hogy egy, a próbálkozásai elején kidobott pasi, különben miért lenne neki ilyen fontos, hogy bosszantani próbáljon), ami engem általában felettébb szórakoztat, ha véletlenül látom, ami elég ritka eset, ugyanis egyre kevesebbet indexelek. Erre ő is rájött, látta, hogy itt vagyok topikgazda a fenti topikba, és idejött, kitörve huszos keretei közül. Még csak a fogát próbálgatja, de nincs kedvem hozzá, hogy barmolgassa a topikot, mikor pont egy halott nyula miatt bánkódó, és egy allergia + terhesség miatt nyulát elküldő két topiktag körül forog a téma...

Ugyhogy töröljétek, vagy legalább figyelmeztessétek, és jó lenne figyelni is rá, mert ha áthozza a huszos stiljét, sok kiborult ember lesz a topikban :( Nincsenek a marhákhoz szokva, sokan csak egy vagy két nyulas/egyéb állatos topikba irnak az egész internet összes fórumán meg tán leveleznek.

Köszönöm a nyuszisok nevében :-)

 

Veg :-)

(olyan szivesen közölném vele, hogy bármelyik nyuszi lazán szétrugja egy macska seggét, amiért minden nyulasunknál rettegnek a macskák a nyultól - de abból csak flame lenne :)

Wágner úr Creative Commons License 2004.11.29 0 0 44
HT Miskolc Creative Commons License 2004.11.26 0 0 43

T. Gépház!

 

szeretném javasolni a Gamez fórum "Championshp Manager" és a "Football Manager" topikjainak összevonását, és egyben átnevezését "Championship/Football Manager" -ré

 

köszi

 

HT Miskolc

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 40

Na kitiltottatok, ez nem is gond, de kérném az állatvédelem-kihez forduljak? c topicból akkor az ÖSSZES hozzászólásomat törölni, mivel így egy kutyás benyomását keltem, és ez számomra felvállalhatatlan. A nickem alapján felismerhető vagyok, ez direkt van így, de a részleges törlés miatt nem az van a fórumban, amit én képviselek. Szélsőséges kutyagyűlölő vagyok, de a mostani manipulált fórumból ennek pont az ellenkezője tűnik ki. Vagy töröljétek az összeset, vagy állítsátok helyre, mert ez így nem korrekt, nem tükröz semmit abból, amit képviselek, és számomra rossz színben tüntet fel mások előtt. Olyanra másítottátok az egészet, mintha én is egy állatvédő lennék, holott pont az állatvédelem ellen léptem fel-ezért is a kitiltás. Mivel a fórum merőben technikai, és nem eszmecserére való, gondolom nincs kifogás a kérésem ellen.

Arra szintén kíváncsi lennék, hogy miért az egész fórumcsoportból tiltottatok ki. Tudtommal az állatvédelem ellen is lehet nyilatkozni, nem csak ellene. Szóval merőben szánalmas alak lehetett, aki úgy döntött, hogy az egészből kitilit, igazi kutyás op. Miért is hülyeség akkor, hogy mi, mai magyarok a kutyaterror áldozatai vagyunk???

jampug Creative Commons License 2004.11.18 0 0 39
thx!
Előzmény: somi (38)
somi Creative Commons License 2004.11.18 0 0 38
donez
Előzmény: jampug (37)
jampug Creative Commons License 2004.11.18 0 0 37
Tisztelt Moderátor! Kérlek töröld az Állatos fórumról a (Labrador, golden retriever rajongók ide) topikról a #4134 -es hozzászólásomat. kicsit benéztem :-))))))) köszi jam
Moka25 Creative Commons License 2004.11.17 0 0 36

Kedves Moderator,

 

nem kertem elegge szepen...:-O Ha esetleg nem mukodik a topik atnevezes, egy rovidke valaszt, hogy "NEM", please! Vagy nem adtam meg eleg adatot? Mi a gond a keresemmel? Vagy nem mellekeltem hozza eleg sört?:-O

 

"Szeretnem a

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114170

 

topik atnevezeset kerni "Selyemakác ajándékba!!!"-rol "Selyemakác"-ra.

Az en facskaim ugyanis mar elkeltek, de a tobbi selyemakac tulajdonos konnyebben valaszt kaphatna kerdeseire a tapasztaltabb tarsaktol, ha mas lenne a cim."

 

Halas koszonettel,

Moka

Előzmény: Moka25 (33)
Keszthely1 Creative Commons License 2004.11.16 0 0 35

Köszönöm szépen  a javítást .

 

 

Keszthely1 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 34

Tisztelt Moderátor

Kérlek ,hogy  korrigáld a Banánfa ciromfa  topik címét mert  helyesen  Banánfa Citromfa

rosszul lett írva köszönöm

 

Moka25 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 33

Kedves Moderator,

 

nem lehetseges topikot atnevezni?:((

Ezt igen szomoruan vennem tudomasul... ha megirna vki, hogy mi a helyzet vele...

Elore is koszi,

Moka

Előzmény: Moka25 (27)
naillight Creative Commons License 2004.11.02 0 0 32

Tsztelt moderátor! kérlek törölje a Nade kinek van patkánya? c. topicból  kutyapest 3506. "hozzászóláást", mert az nem kapcsoódik a témához és nem beszélgetéséként jött létre, a hozzaszolas egy mailt tartalmaz teljesen mas temaban, a hozzaszolas ertelmetlen es foglalja a helyet.

Tovabba kezdeményezném kutyapest ignorálását, mert hozzászólásainak hangneme nem éppen idevaló,agresszív, személyeskedő, zavarja a kultúrált társalgást. Emelett hozzászólásai megintcsak nem vágnak az adot topik témájába. Kérem vizsgálják felül "tevékenységét".

köszönettel

 

nl

 

 

somi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 31
donez
Előzmény: endru (30)
endru Creative Commons License 2004.10.29 0 0 30

Tisztelt Moderátor.

Légyszi töröld a "kertészet, bonsai időutazás" -ból a 1573-as hozzászólásomat, vagy legalább az általam leirt nevet és emailcimet.

Remélem mielőbbmegteszi

Köszönettel

endru

Gyöngy Creative Commons License 2004.10.18 0 0 29

Tisztelt Moderátor!

 

Kérem az "1.000.000.000 hozzászólás (9414)-es hozzászólsának törlését, mert az kifejezetten a topic-lakók sértegetése céljából született, egy másik alfórum-beli nézetkülönbség megtorlásaként.

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.12 0 0 28

Rex Alapítvány

 

T Moderátor!

Kérlek, a fenti topicból a következő sorszámú saját hozzászólásaimat töröld ki:

216

218

219

220

222

225

227

Köszi,

drobek

Moka25 Creative Commons License 2004.10.02 0 0 27

T. Moderator,

 

szeretnem a

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114170

 

topik atnevezeset kerni "Selyemakác ajándékba!!!"-rol "Selyemakác"-ra.

Az en facskaim ugyanis mar elkeltek, de a tobbi selyemakac tulajdonos konnyebben valaszt kaphatna kerdeseire a tapasztaltabb tarsaktol, ha mas lenne a cim.

 

Koszi,

Moka

kábelbúvár Creative Commons License 2004.09.24 0 0 26
Ha nem bánnya senki, esetleg össze lehetne vonni a 2 azonos című Madeira topic-ot...
Ludatónátusz Creative Commons License 2004.09.14 0 0 25

Kedves moderátook!

 

A Jordánia topik rombolóját fékezzétek meg plíz!

MacPhisto Creative Commons License 2004.09.13 0 0 24

Modi! Nem azt kértem, hogy az öt év alatt összegyült, NHL 2000-2004, mindig átszámozott topikunkat töröld, hanem összevonást kértem. Lehet kérnem egy visszaállítást?

 

kösz

Előzmény: MacPhisto (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!