Keresés

Részletes keresés

Dizeles Creative Commons License 2008.08.24 0 0 121

 

 

 

  Jóeste Mindenkinek!

 

 

 

   Van egy bontatlan darusautóm(7249).Németországban vettem,de már egyszer megvan a gyereknek.A doboz bontatlan.Szeretném elcserélni értékegyeztetéssel a légpárnás hajóra(7944).

 

   dizeles@citromail.hu

 

  A terméket hírdetem a vaterán is.

 

SzekelyG Creative Commons License 2008.07.15 0 0 120
Sziasztok!

Lego Batman figurákat keresek elérhető áron.
kata-geri Creative Commons License 2008.07.12 0 0 119
Sziasztok.

Lego Duplo alaplapot keeresek korrekt áron.
Köszi
sezi Creative Commons License 2008.05.24 0 0 118
Ez már késő válasz, de legközelebre:

Az üzletben ahol vetted és minnél hamarabb. Mi olyat vettünk ahol a gübcsukló végén nem volt meg az az izé ( de szakszerű vagyok).

Visszavittük, megnézték, kicserélték, elnézést kértek.

Igaz mi aznap bontottuk a csomagot, egy előre megvett karácsonyi ajándéknál ez lehet necces.
Előzmény: Törölt nick (91)
KaptiDavy Creative Commons License 2008.05.24 0 0 117
Próbáltam a megadott linket, de azt írják, hogy Magyarország nincs a támogatottak listáján (no support for your country...) - mégis hogyan csináltad?
Előzmény: px8 (100)
mona lisa Creative Commons License 2008.05.20 0 0 116
Sziasztok!
Van sárkányos lego váram,gombfoci jellegű lego!
Ha valakit érdekel írjon privit:csobai.monika@gmail.com
mona lisa Creative Commons License 2008.05.20 0 0 115
Szia!
Vettél már Duplot,mert nekünk lenne egy állatos készlet.
Köszi:mona
erre a címre írj,ha még aktuális:csobai.monika@gmail.com
köszi:mona
Előzmény: enico (105)
IldiÁgó7306 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 114

Írtam privit.

 

Előzmény: kakukka (113)
kakukka Creative Commons License 2008.05.13 0 0 113
Kedves Ildikó!
Megírnád, hogy melyik az az üzlet, ahol a diggerhez be tudják szerezni az alkatrészt? Nekünk pont ilyen van és a kisfiamnak sikerült eltörnie a kanalát. A Bricklinken nem találtam, talán túl új még.
Köszi
D.
IldiÁgó7306 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 112

Köszi, az elismerést:-) és a tippet is, úgy néz ki, hogy az egyik magyar boltban be tudják szerezni nekem.

 

Üdv,

Ildikó

Előzmény: VikTTor (111)
VikTTor Creative Commons License 2008.05.05 0 0 111
Hú hát nem lehet könnyű eltörni egy ilyen alkatrészt :D

Nos először keress rá a www.peeron.com sets keresőben a nevére, vagy a gyári számára.Ha kiadta, válaszd ki a szóban forgó készletet, ott lesz alul jó esetben az alkatrészek listája!
Az az alkatrész ami hiányzik, annak lesz ott baloldalt egy gyáriszáma, azt írd fel.

Utána pedig www.bricklink.com - itt rákeresel arra a gyáriszámra, és kiadja azokat a virtuális boltokat, ahol kapható, itt válassz egyet (olyat pl. ami EU vagy magyar bolt), és rendeld meg!

Ha bővebben a bricklink.com használatáról akarsz valamit tudni akkor www.malug.hu vagy írj emailt.

üdv, VikTTor
IldiÁgó7306 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 110

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, hát ha tudtok nekem segíteni.

 

Kisfiam kapott egy Lego Duplo Diggert, aminek én eltörtem egy alkatrészét, így a "digger" használhatatlan lett.

Az eltört alkatrész, az amire a kanalat fel lehet csatlakoztatni.

http://www.legoaruhaz.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=334552096&page=0&szint1=DUPLO&szint2=DUPLO+Ville&szint3=&szint4=&termek_neve=%20Ásógép&list=kep_kiir

 

Ha valakinek van esetleg felesleges(?) vagy tudja, hogy hol tudnám pótolni , azt nagyon megköszönöm.

( Lego Magyarországnál nem tudtak segíteni :-(((( )

 

köszi előre is

Ildikó

 

e_dora Creative Commons License 2008.05.04 0 0 109
tudom. és igen, Japán Ázsiában van :) 98-99 körül lehetett kapni errefelé is. azóta már átnéztem a katalógusokat, úgy néz ki, más nem volt sajnos, de remélem lesz. ha már úgyis sárga fejük van a figuráknak.. :)
Előzmény: VikTTor (108)
VikTTor Creative Commons License 2008.05.04 0 0 108
Oppsz az Orient expedition-ról meg is feledkeztem!
A Ninja-ról meg ennyit: The theme takes place in Japan, not Europe.

Az utolsó két link MOC
e_dora Creative Commons License 2008.04.30 0 0 107
Előzmény: VikTTor (103)
babylissimo Creative Commons License 2008.04.30 0 0 106
Én ilyet vettem nemrég a keresztlányomnak, aki hasonló korú, bár ő inkább a hercegnőket favorizálja:)

Sajna nem tudok képet beilleszteni
http://www.nikeo.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=577&category_id=505&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=41

szóval itt nézd meg
Előzmény: enico (105)
enico Creative Commons License 2008.04.30 0 0 105
Sziasztok!

2 éves kislánynak keresek duplot, valamilyen hercegnős vagy állatos, ilyenekre gondoltam .Tudnátok ajánlani valamit?
tatombak Creative Commons License 2008.04.29 0 0 104

Sziasztok !

 

Bocs ,hogy így ismeretlenül.....

 

Az a helyzet ,hogy kiárulom nem túl nagy LEGO készletemet...

Alkatrészekről van szó ,nincs benne készlet...

 

Ha érdekel valakit válaszolok ,el lehet jönni megnézni ,fotó ,mittomén....

Vegyes a cucc ,a fele kb. Technic

 

A Vaterán "slogan2" néven egy része fen van....

 

E-mail publikus

Köszönöm

 

Üdv : István

VikTTor Creative Commons License 2008.04.29 0 0 103
Szia!

Ázsiai cucc nem nagyon van, max. Avatar, de az csak USA és Canada..Van még most 2008-as újdonságban néhány Indiana Jones készlet is, azok majdnem minden boltban kaphatók!
Bp.-en a legjobb a kockabolt, bár az csak internetes bolt, de van valahogy egy rendes üzlet, nemigazán tudom...

Inkább regisztráld magad ide: [www .malug. hu/forum] és kérdezd meg hogy ez van-e külsősöknek! Csak azért mert a kockaboltban sok-sok külföldön is limited készlet kapható, no meg alkatrészek is elvileg, olcsóbban mint kereskedelemben általában...

Jó építést, üdv: VikTTor
e_dora Creative Commons License 2008.04.28 0 0 102

helló,

 

csak pár napot leszek pesten, tud vki olyan boltot, ahol új v használt legot lehet venni alkatrészenként (tehát bemegyek, és veszek két fát meg egy kerítést pl)???

csomagküldő online stb.-t találtam, nekem vmi irl kéne.

 

plusz ázsiai témájú dolgokat keresek (orient exp., ninja)..

exseven Creative Commons License 2008.04.24 0 0 101
Ha valakinek lenne eladó ömlesztett legója, főként Technik (kerekek, lyukacsos elemek, összekötők, fogaskerekek stb.), arra örömmel vevő lennék. Kameramozgató szerkezetet szeretnék csinálni gyermekkori élményeim alapján :) eggplant_kukac_freemail.hu
px8 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 100
A Lego oldalán a customer service-nél

http://www.lego.com/eng/service/replacementparts.asp

bejelölöd, hogy melyik készlet és melyik darab, aztán megadsz minden adatot elektronikusan. Nekem 10 nap alatt elküldték a hiányzó darabot egy hihetetlenül udvarias levél kíséretében.

Előzmény: Törölt nick (91)
pazmi Creative Commons License 2008.04.18 0 0 99
Üdv mindenkinek, aki itt van! Van egy 6527 Billencs készletem, de sajnos a doboza nincs meg. Ennek a doboznak a hátoldalán lévő képet szeretném megtalálni. Ha valaki tud segítsen! Köszi!
noaaa Creative Commons License 2008.03.26 0 0 98
Én már motoroztam ebben tavaly... Állítólag leállították az alkatrész-pótlásos "ágat", így csak akkor van lehetőség megszerezni egy-egy darabot, ha van olyan visszamaradt készlet a nagykerben (selejt), amely tartalmazza véletlenül. Nekem a Déli pu. aljában lévő kis játékboltban adták meg egy csajnak a nevét, aki a Lego Hungária "selejt-osztályán" dolgozik. Sajna nem tudom neked átadni, mert nem találom... :-(
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.25 0 0 97

Köszi csajok,

 

köszi-köszi, írok nekik!

 

Ana

Törp Creative Commons License 2008.03.25 0 0 96
Írj nekik, a készlethez kapott összerakós rajzon határozd meg kb melyik alkatrész hiányzik (hanyadik lépés, milyen színű stb) nekünk a múltkor megküldték a hiányzókat, viszonylag gyorsan és egyből 2 pld-ban. (ja, és ne a magyar forgalmazónak értelemszerűen, hanem a lego.com-on a customer service menüpontnál találsz azt hiszem mailcímet)
Előzmény: Törölt nick (91)
piglet Creative Commons License 2008.03.25 0 0 95
Írjál nekik, hogy pontosan melyik alkatrész hiányzik. Szoktak küldeni pótlást.
Puzzlenál már volt ilyen, és simán küldték.
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 94
Igen, engem is ez dühít, h egy 38ezer Ft-os készletről van szó :-(
Előzmény: zso70 (92)
zso70 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 93
ja, meg tavalyelőtt valami forma I-esből is hiányzott egy darab, azt azóta sem lehet kirakni :(
Előzmény: zso70 (92)
zso70 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 92
talán írni nekik, bár én sem tettem meg eddig....az elmúlt években sikerült 2 olyan nem éppen kis értékű legot venni, amiből hiányoznak elemek 8 most karácsonykor pl a 25ezres lovagos vár, valamint a három családi ház :((( )
Előzmény: Törölt nick (91)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!