Keresés

Részletes keresés

BlueBird Creative Commons License 2000.11.22 0 0 243
Szóval, akkor karácsony után nem Áááááávadász lesz a neved, hanem Elefánt : )

Original, kedves, hogy bírtad egybe lenyelni a kékmadárkákat? Lehet, hogy kedves feleséged egyből a megfullasztásodra játszott?

Előzmény: áááááávadász (242)
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.22 0 0 242
Mond meg anyucidnak, hogy az idei el fog fogyni, és én majd jól bezabálom, ha akarod.
Előzmény: BlueBird (240)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.22 0 0 241
***** 2000. november 21. *****
Apropó szaloncukor, jut eszembe! Tavaly nagyon édi szaloncukrunk volt, csupa kicsi kék madárka, selyembe csomagolva:))) Nem papírba, hanem harisnyába! Nejem nem is engedte szopogatni, azt mondta, hogy naponta csak egyet ehetem, azt is le kellett egyben nyelni:(((( Persze úgy is nagyon finom volt, édes:)))))) Idén nem tudom mi lesz?:(((((
Előzmény: BlueBird (238)
BlueBird Creative Commons License 2000.11.21 0 0 240
Az az igazság, hogy nem is szeretem annyira a szaloncukrot.
Előzmény: rice (239)
rice Creative Commons License 2000.11.21 0 0 239
mi ebből a tanulság Kicsilány? Le kell enni a fáról még karikor:)

rizsa

Előzmény: BlueBird (238)
BlueBird Creative Commons License 2000.11.21 0 0 238
***** 2000. november 20. *****

Este Anyukám szigorújan kijelentette, hogy idén nem vesz szaloncukrot. Merthogy a tavalyi még a szekrényben szárad. Így jártam.
Be kell érnem habcsókkal.

*****

originalqszi Creative Commons License 2000.11.21 0 0 237
***** 2000. november 16. *****
***** 2000. november 17. *****
Hol vannak már ezek a napok!!!!!????
***** 2000. november 21. *****
Tegnap nagyon zajos volt az egész nap:((((( csendben ültem a PC előtt és tasztaltam, meg Internettóztam:)))) Az, hogy egyre hidegebb lesz nem tölt el örömmel, mert egyre jobban fázik a kezem:((((( Kell, hogy még Karácsony előtt új muffba bújhassak! Tegnap láttam is egyet a CORA-ban, de ott volt sajnos a nejem is és mégis csak meglepetésnek szánom:))) No nem baj, felhívok egy két üzletet, ahol már rég jártam! Ma hallottam reggel énekelni a Zoránt! Arról énekelt, hogy hajózni kell, én is ezt mondom:)))) Persze télvíz idején nehezebben megy:(((
Új mukarifak érkeztek a CORA-ba! tele csillogó villogó disszel:)))) Olyan megnyugtató, békés hangulatot árasztott, igaz, ott volt a feleségem is, ahogyan már említettem. Néztem a pontyokat is az akváriumban! Emlékeztem még a tavalyi vásárlásra, amikor az a színesbőrű eladó gyerek rozsdamentes acélcső darabbal bíztatta nyugalomra az életvidám pontyot! Hiába kontrasztos világban élünk! Ja, és a cső sem rozsdásodik:))))
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.21 0 0 236
... a kutyát pitty-t, aki úúúúúúúúgy szereti meg .......
Előzmény: zotyi (235)
zotyi Creative Commons License 2000.11.21 0 0 235
"Immár 8 éve, hogy az anyósom minden karácsonykor eljön hozzánk...
Az idén újítunk.
Beengedjük..."
:)
alexandrosz Creative Commons License 2000.11.21 0 0 234
***** 2000. november 16. *****

Laza kis napnak tűnt, az is lett. Délelőtt egy kicsit segítettem a családnak, aztán ebéd és az egész délutánt ellébecoltam:o)) Azon gondolkodtunk, hogy másnap karácsonyi bevásárló körútra indulunk, de úgy döntöttünk, hogy ez a következő hétvégére marad.

***** 2000. november 17. *****

Takarítás, az én halálom:o))) Délig végeztünk még úgy is, hogy én is segítettem:o)) Kellemes ebéd és lustálkodás - közben arról folyik a szó, hogy milyen szaloncukrot válasszunk az idén.
Korán fekszem, mert nehéz napok következnek...

Folyt. köv.

rice Creative Commons License 2000.11.20 0 0 233
jaj mán na, széjjeloffolod a topicot:)

rizsa

Előzmény: áááááávadász (232)
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.20 0 0 232
És jól meghúzod, abból sosem elég§:-)))
Előzmény: vapiti (231)
vapiti Creative Commons License 2000.11.20 0 0 231
Én idén is minden szerettemnek sálat kötök, abból sosem elég.
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.20 0 0 230
Jobb, mint ha mindig sapkát kapnál§:-)))
Előzmény: rice (229)
rice Creative Commons License 2000.11.20 0 0 229
Úgy döntöttem az idei karácsonyunk gazdag lesz, ezért a szomszédok ajtóra kitett szörnyedvényeit elvittem a gyáli piacra éa jól eladtam mindet. Mikor mentem haza, már a kapuban állt a bál. Találgatták, hogy ki lophatta el a csicsájukat. Na addig se unatkoznak:))
Ja és a piacon találkoztam VELE, de azt mondta ne vegyem észre, mert nekem vesz ajándokot karira. De én nem bírtam ki és odalestem. A fenébe, +int nyakkendot kapok:((

rizsa

originalqszi Creative Commons License 2000.11.18 0 0 228
***** 2000. november 18. éjjel felél *****
Ma egész nap az IKEA-ba voltunk, ahol különféle ajándékokat néztünk, Karácsonyra! Tessék? Azt mondtam volna, hogy mi nem veszünk, ajándékot? Nem is vettünk,csak ebédelni mentünk, mert azt mondta egy ismerősünk, hogy akciós zöldbableves van:))) azt is megsúgta, hogy jelszóra kaphatunk használt fagyit:))))))
Ma majdnem találkoztam Vele, de intettem neki, hogy ne most Te bohó:)))))) Nem látod, hogy itt a feleségem????? Ő meg melletünk elmenve félhangosan megjegyezte, hogy lassan elege lesz az akciós férjekből:((((( Nejem oldalba is bökött, hogy ennek mi baja? Nem válaszoltam rá semmit, csak kicsit szomorú lettem, hogy Karácsonyra megint muff nélkül leszek:(((((((
anastasia Creative Commons License 2000.11.17 0 0 227
e-mail
Előzmény: originalqszi (226)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 226
Azt csak akkor tudom, ha látom, hogy Veled mi történik:DDDDDDDDD
Előzmény: anastasia (225)
anastasia Creative Commons License 2000.11.17 0 0 225
Majd írd le,hogy Veled mi történik és...
Előzmény: originalqszi (224)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 224
Nem tudom követni az eseményeket:(((((( Mi lesz így Karácsonyig?????????????:(((((((((
Előzmény: anastasia (223)
anastasia Creative Commons License 2000.11.17 0 0 223
hm............és?
Előzmény: originalqszi (222)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 222
Csak az, hogy napok óta nem írtál:(((((((
Előzmény: anastasia (221)
anastasia Creative Commons License 2000.11.17 0 0 221
Mi a baj??
:(((
Előzmény: originalqszi (196)
rice Creative Commons License 2000.11.17 0 0 220
mé arra is van szervezet?:)
Egy rettegés az életem, ez van:)De Te bátor kislány vagy:)

rizsa

Előzmény: bodzavirag (219)
bodzavirag Creative Commons License 2000.11.17 0 0 219
szegény rice, de te akkor retteghetsz azt hiszem, főleg ha már a húsvéti tojások festéséhez készülődsz :-))
Előzmény: rice (218)
rice Creative Commons License 2000.11.17 0 0 218
akkor jobb is lenne Kicsi Virág ha átmennél óvatosba és nem beszólni a karácsonyi naplóba:)))
Ja és nem elfelejteni dec.24-én 19.00-kor megvenni a fát:)

rizsa

Előzmény: bodzavirag (217)
bodzavirag Creative Commons License 2000.11.17 0 0 217
A rádió ma olyat mondott, hogy van egy kanadai szervezet, valami IEKEE, azaz Ideje Előtti Karácsonyozást Ellenzők Egyesülete, akik kíméletlenül lecsapnak mindenféle idő előtti karácsonyi készülődésre, főleg a karácsonyi kirakatok szépítésével (a maguk módján persze). Rám azt hiszem még nem csapnának le...
Előzmény: originalqszi (216)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 216
***** 2000. november 17. délután, kicsivel többel *****
Megyek haza! sajnos nem találkozhatom Vele:(((((( A nejem azt mondta, hogy elég az az ajándék, amit tőle kapok, ja és tornaórára sem mehetek:(((((( A Brikóban lehet műhavat is venni! Pont úgy olvad, mint az igazi! Gondolom az átkosban úgy adták volna el, hogy a zacsiban már csak tiszta víz lenne! De jó, hogy vége van az elnyomásnak:)))))) Igazi karink lesz:)))))))
rice Creative Commons License 2000.11.17 0 0 215
ma felkérte az utca megbízott embere (azt hiszem szaknyelven:körzeti megbízott a faszi)fanándit, hogy készítsen tutajt a Zátony utca lakóinak karira. A nándi rendes ember, ezért már neki is látott a munkának. Még jó, hogy nem tüzeltem el a raklapokat:))))
Ma sem találkozom Vele, mert tegnap préselt fekfotámaszokat csináltatott vele valami örült és most nagyok a fájdalmai szegénynek. De holnap meglátogatom a korházban és viszek neki egy kis maradék bejglit:))

rizsa

Előzmény: originalqszi (214)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 214
***** 2000. november 17. délután, nem sokkal *****
Nem tudom mért, de rengeteg víz folyik itt az utcán:(((( Jé nem is esik! Csak nem havat szállítottak a közelben???? A Brikoban kinyíltak az új mukarifak! Nekünk nem kell, mert tavaly már megvettük! Egyébként innen üzenem szamóca_1 kisasszonynak a csokis topicomba, hogy ma megyünk a CORA-ba és nem feledkezem meg Róla:)))))) A csoki úgyebár az első számú ajándék, tehát semmiképpen nem lehetek OFF!!!!
Ma találkozom Vele, talán sikerül egy fekvőtámaszt kipréselni, pedig múltkor is mondta, hogy többet kéne edzenem!:(((( De hol?? könyörgöm!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!