Keresés

Részletes keresés

V63_1668 Creative Commons License 2003.03.06 0 0 141
hát én ezt nem értem...most itt miről megy a vita? igehirdetés,misztikus számok vagymi meg ilyen hülyeségek.pléhboj,te ezekkel tudsz csak válaszolni? Kár. Úgy látom itt nem érdemes sokat vesződni hogy rendesen feleljen az ember,vagy elmondjon értelmesen 1 szót,mert kár a gőzért(vagy a gázolajért:)

szal hány éves is vagy pléhboj?

-balazs- Creative Commons License 2003.03.06 0 0 140
huh, nem beszélni madzsar jól... nick-eket akartam írni.
Előzmény: -balazs- (139)
-balazs- Creative Commons License 2003.03.06 0 0 139
Én meg azt szeretem a vonatosokban, hogy olyan tök jó nick-ekkel találnak. :)
középszerű Creative Commons License 2003.03.06 0 0 137
én azt szeretem pléhboj barátunkban, hogy annyi sok sikeret topicot nyitott már...
nohab Creative Commons License 2003.03.05 0 0 136
Második kérdésedre visszakanyarodva: nem kell nekiállni szétoffolni. Mindazonáltal azután a kezdés után, ahol burkoltan lehülyézed őket (minket) és közlöd, hogy nem is vagy kíváncsi arra, hogy megmagyarázzák, nem nagyon várhattál mást. Szerintem nevezhetjük a nyitást kifejezetten provokatívnak is, akár annak szántad, akár nem. A provokáció meg mindig sikeresen provokál rengeteg embert, hiszen ez a dolga :-)
Előzmény: playboy2002 (133)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.05 0 0 135
Csakhogy nem mindegy, hogyan teszed fel azt a kérdést.
Előzmény: playboy2002 (133)
nohab Creative Commons License 2003.03.05 0 0 134
Egészen más a valamibe vetett hited, mint valamit hobbinak tekinteni. Az egyik egy keretet ad az életednek, a másik meg éppen a tartalom. A Vasútmániások topicba nem a vasútisten hívői zarándokolnak, hanem a vasutat kedvelők osztják meg az információkat egymással.
Előzmény: playboy2002 (133)
playboy2002 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 133
Már minutus is megfogalmazta, de: Biztos vagy benne, hogy a 'Hogyan alakultak ki a vallások, miért kezdtek az emberek hinni ebbe-abba?' kérdésre egy mélyen vallásos ember tud válaszolni? És komolyan gondolod, hogy csak ők? És neki kell állniuk az ige hírdetésével szétoffolni a témát?

Egy ilyen ember egyféle választ kaphat: K. I.

Előzmény: nohab (125)
playboy2002 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 132
kösz nohab
Előzmény: nohab (131)
nohab Creative Commons License 2003.03.05 0 0 131
Ez a két vonás az aláhúzást szimbolizálja? De akkor miért nem az {u} taggel?

Kb. aláhúzás, pici nyomatékosítás. Nekem kisebb, mint az [u] tag, és tképpen az e-mail nyelvezetben ezt szokták használni. Tudom, ez web, de közelebb áll a levelezéshez.

Előzmény: playboy2002 (126)
V63_1668 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 130
hát tényleg durva dolgok ezek.Magam is vasútbarátként elítélem ezt a szemétséget,amiért ez a "topic" létrejött,de bagojj,ne ereszkedj le egy provokátor szintjére,ő kezdte ugyan,de ne foglalkozz vele.jobb higgadtan leszerelni,vagy ha nem megy,akkor nevess rajta,és gondold el hogy miről marad le ez az ember,hogy nem érdekli a vasút! Persze van más is ami érdekes,nem vagyok szemellenzős.De szegényem nem is gondolná,hogy mi mit szeretünk ezen a témán,a vasút világában.Az a gond,hogy nem ismeri a másik oldalt,eddig csak olyan dolgokkal találkozott a téma kapcsán,amit nem ért,vagy "megijesztette",vagy nemtom.Mielőtt xy dologról véleményt mond valaki,ráadásul ezt nyilvánosan közzéteszi,annak kell hogy legyen valami alapja erre.namindegy,szerintem kár ezen vitatkozni:)

Smile,kicsit komolyan veszed a dolgot,szerintem nem Téged nevezett szánalmasnak;-)

S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.04 0 0 129
Te bagojj, ha megkérhetlek, ne nevezz szánalmasnak, mert mérges leszek.
Én higgadtságot kértem, nyugodt hangnemben, erre belémkötsz. Nem szép dolog.

S.M.I.L.E

Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.04 0 0 128
Ó, hát persze, csak provokált. A provokátorokat normális esetben pofán vágják. Amőgy meg szánalmas nagyon, hogy valaki szimpla bunkóságát utólag provokációként magyarázzák. Provokálja azt, aki megszülte.
Előzmény: S.M.I.L.E (116)
gmarc Creative Commons License 2003.03.04 0 0 127
Tipikus reakció...
Előzmény: playboy2002 (126)
playboy2002 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 126
OFF
_esetleg_

Ez a két vonás az aláhúzást szimbolizálja? De akkor miért nem az {u} taggel?

Előzmény: nohab (125)
nohab Creative Commons License 2003.03.04 0 0 125
Egy szó, mint száz mi a magyarázat a hihetetlen látogatottságra?

Vonatbuzik kíméljenek!

Ezzel kezded. Vagyis magyarázatot akarsz, de azokat, akik _esetleg_ megpróbálhatnák megmagyarázni, eleve kirekeszted.

Vagyis felteszel egy kérdést, de igazából magyarázatra semmi szükséged. Itt kellett volna elsüllyedni az egésznek (szvsz).

Előzmény: playboy2002 (-)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 124
Üdv,

Kb. erre a végkövetkeztetésre jutottam én is, ha figyeltél.

S.M.I.L.E

Előzmény: V63_1668 (123)
V63_1668 Creative Commons License 2003.03.03 0 0 123
namost a topic címér elolvasva,úgy érzem itt már nem is arról vitáztok...és ez nem hisztériázás,hanem értetlenül állok ez előtt.

Pléhboj miért nem felel a normálisabb hozzászólásokra,amelyek PRÓBÁLNAK választ adni a topic témájára?

Miért kezd el minden zagyvaságot összehordani,ahelyett hogy kifejtené saját álláspontját,hogy MIÉRT PONT a Vonatbuzulls fórummal van baja?

Kib@szott egyszerű pedig a válasz...Vasútbarátok szólnak hozzá ahhoz,ami érdekli őket.Kész.

EZEN KELL FELHÁBORODNI??? Hogy mertek ennyi hozzászólást írni?? Hogy mernek arról témázni,ami érdekli őket?

Smile,te benyomtál ide egy részletet a Vonatbuzulls topicból.Neked érthetetlen nyilván amit ott látsz,mert se neked,sem ennek a pléhbojnak nincs fogalma a témáról.Akit érdekel,tudja miről van szó.Ezen ennyire kiakadni...

Nyilván ez is vezérelhette ezt a szerencsétlent,hogy ilyen topicot nyisson,de bizton mondhatom,10000 emberből 1,vagy kettő van,aki nem tudja elviselni hogy egy tetves szót sem ért abból,amit olvas,és ez idegesíti!
Azt hiszi akárki is,hogy ide fognak olyanok jönni,akik AZÉRT FOGNAK IDE IRKÁLNI,MERT KÖZÖMBÖS NEKIK A VASÚT,ÉS NEM ÉRTIK HOGY EGYESEK MIT SZERETNEK BENNE?

Ez a topic egy primitív megnyilvánulása egy embernek,aki vmihez nem ért,és/vagy közömbös neki,és látván hogy mennyien foglalkoznak vele,felháborodik rajta...

Nem így van???

playboy2002 Creative Commons License 2003.03.03 0 0 122
Kedves sssey!

Elárulnád milyen arányt látna? (Átlagos : vasútas topik.)

Előzmény: sssey (121)
sssey Creative Commons License 2003.03.03 0 0 121
minutus:

Ez alapján A. Dent csak eszköz volt a keletkezésben, de a valódi ok egy valószínűtlenségi hajtómű működésében van. Szóval egyelőre tartom magam ahhoz, hogy a véletlen jelenségtől elvárhatő kiugró értékről van szó.

Mielőtt ilyet állítanál, nézz körül nemzetközi vasúti topic-ok látogatottsága között.

sssey


Előzmény: minutus (119)
playboy2002 Creative Commons License 2003.03.03 0 0 120
Na és az öngerjesztés?
Előzmény: minutus (119)
minutus Creative Commons License 2003.03.03 0 0 119
Kedves Matiz, ezzel a közvetlen magyarázat megszületett, köszönöm a topicnyitó nevében is.

playboy2002, megnézted Matiz linkjét?

Ez alapján A. Dent csak eszköz volt a keletkezésben, de a valódi ok egy valószínűtlenségi hajtómű működésében van. Szóval egyelőre tartom magam ahhoz, hogy a véletlen jelenségtől elvárhatő kiugró értékről van szó.

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.03 0 0 118
OFF: Az egész abből indult, hogy feltettem egy kérdést, kiderült, hogy többen ugyanakkor ugyanott voltunk, és erre..
Előzmény: playboy2002 (117)
playboy2002 Creative Commons License 2003.03.03 0 0 117
OFF Az origon van egy topik "Az S betű, főleg a félkövér" címmel, közel félmillió hozzászólással. – Na és? ON

Annak vajon lehet szerepe, hogy Arthur Dent a topiknyitó?

Most már így leírva nekem is megvan a válasz. Nem.

Előzmény: minutus (58)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 116
OK, elolvastam.
Valóban nem a tudásszomj vezérelte, hanem 1szerűen provokált. Ti meg ugrottatok.
Pedig a provokatôrök ellen a legjobb ellenszer, ha nem veszünk róluk tudomást.
De hagyjuk már süllyedni...

S.M.I.L.E

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.03 0 0 115
Nem tudom, miről írsz? Mert nem erről a topikról, az biztos. Olvasd el, kérlek, a topiknyitó hozzászólást és láthatod, hogy itt nem arról van szó, hogy őt más érdekli, hanem hogy kifejezetten a vasútmániások ellenében nyit egy topikot. Ez szimplán f@szság.
Előzmény: S.M.I.L.E (113)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 114
Igen, a Pléh elb@szott témáját elb@szott módon vezette elô, ez nem is kérdés, viszont a vonatfanok hasonló elb@szott módon reagáltak rá, és ez bizony minôsíti úgy a topikinditót, mint folytatóit.

S.M.I.L.E

Előzmény: Törölt nick (110)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 113
1. Mivel úgy érzem, nem a felfogásoddal van baj, ezért úgy látom, inkább nem akarod megérteni, mit beszélek: természetesen nem úgy értettem, hogy különbejáratúlag "magának" nyit vki egy topicot, de értelemszerűen a hasonló érdeklôdésűeknek. Én sem fogok bepofátlankodni egy WV topicba, ha a Fiat a kedvencem, érted?
2. Lásd fent.

Na látod, ez az, röhöngünk rajta. Ô is tegye ezt a vonatosokon, és így lesz kerek a világ. Pássz.

S.M.I.L.E

Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.03 0 0 112
1. Egy nyilvános fórumon olyan nincs, hogy valaki "magának" nyit egy topikot. A topiknyitó hangneme és néhány kitétele eredményezte, hogy "büntetve lett". Valamint az, hogy úgy nyit topikot, hogy nem is néz utána annak, amiről ír. Nekem nagyon jólesett ide vonatos képeket belinkelni :)
2. A "jogtalan" offolással szemben megvannak a lehetőségek (moderátor, ilyesmi). Az úriemberi viselkedés pedig érdekes módon csak egy reakció kapcsán merül fel...
Amúgy én röhögök pléhbojon, szánalmas figura. És nem azért, mert nem szereti a vonatokat és következésképp nem érti a vonatmániásokat, hanem mert mindez ilyen torz formában nyilvánul meg nála.
Előzmény: S.M.I.L.E (111)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 111
Kedves Bagojj,

igazán nem akarom védeni ezt a plébojt, de úgy látom, nem világos számodra, mit nem értek ezen a dolgon:
1. Fent nevezett nyitott egy topicot MAGÁNAK, illetve AZOKNAK, akik hozzá hasonlóan nem értik, mire jó a vonatbuzulás. Az, hogy ezek az emberek léteznek -e rajta kívül egyáltalán, sziinte másodlagos.
2. A vonatkedvelôk, akik ezáltal bántva érezték magukat (valahol jogosan), idejöttek hisztériázni és szétoffolták a topikot (jogtalanul). Szerintem úriemberhez méltó megoldás lett volna, hogyha a SAJÁT fórumokon elejtenek egy mondatot, és röhögnek egyet a plébojon, aki, lám, nem érti meg ôket, kis hülye.

Így ez a nyomorult topic már rég az enyészeté lenne, ehelyett tessék.

S.M.I.L.E

Előzmény: Törölt nick (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!