Keresés

Részletes keresés

doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 301
Ki lesz a háromszázadik?
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 300
További indulók lehetnének még a

1.) bakterház

2.) sakterház

3.) Árpád-ház.

(Ez nagyon rossz hozzászólás volt.)

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 299
Köszi, dr.Wang. Éjjé.
Előzmény: doktor wang (297)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 298
Én igazi induló vagyok. Egyszer úgy elindultam Szigligetről, hogy Hegymagason kerültem elő. Ugyanazok az ufók lehettek, akik Karolánál jártak. Ha elkapom őket, megemlegetik.
Előzmény: doktor wang (295)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 297
A rockopera így is elég jó, gitárszóló nélkül is.
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 296
Affene, kifelejtettem a gitárszólót.Meg a vokált.
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 295
Tüdőke!

"Az indulók eredeti néávsora" azt is jelentheti, hogy

1. az amuri partizánok

2. a marseille-i keretlegények

3. valamint Bunkócska is indult a választásokon.

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 294
Szigligeti Showhairek
Rockopera

Írta: Tüdőke

Első szín
Tüdőke(fennhangon, kezében üres felespohár): az úúúúúr jééézus ...(beesik a szobor mögé).
Deltoid(gúnyosan): ez se zuhanyzik többet nálunk.
Ifjonthy Karola(nőisesen): Basssssszus!

Taps
Függöny
Szalontüdő

Vége

Előzmény: doktor wang (291)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 293
Tüdőke sajtóközleménye

A köztársaságielnök-választáson azért nem indultam, mert nekem nem szólt senki. Úgy érzem, a következőn mégis indulok, mert ki is testesíthetné meg jobban a nemzetet, mint Szigliget biliárd- és sétahőse, azaz én.

A nemzet Tüdőkéje

Előzmény: doktor wang (289)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.07 0 0 292
Helyreigazítási kérelem

Szigligeti Harschona Szerkesztősége
Tisztelt Főszerkesztő Úr!

Megdöbbenéssel tölt el az a tendenciózus cikksorozat, amely személyemet egy bizonyos H.P.-vel természet elleni erőszakos fajtalanság nemi erkölcs elleni bűncselekménye révén összefüggésbe hozza. Kérem, a való tényeket tartalmazó és az állított hamis tényeket cáfoló közleményt ezzel kapcsolatban következő lapszámukban megjelentetni szívesekedjen.

Őszinte tisztelettel
Tüdőke

Ui: A keretlegények már elindultak, hogy felgyújtsák a szerkesztőséget.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 291
Javasolnám, hogy írjunk ROCKOPERÁT. A címe lehetne esetleg Szigligeti SHOWHAIREK.

Egyelőre a szövegkönyvet kellene kidolgozni.

Pali bá Creative Commons License 2000.06.07 0 0 290
Alig 20 órás utazás után újra hazánk földjét tapossa Pali bá aki hétvégén kivont karddal veszi fel a harcot a szigligeti szűzek megrontójával, a lápiemberrel.
Egyébként semmi furcsa nincs abban ha valakinek a poggyászában élő embert találnak. Nem véletlenül kérdezik meg a reptéren, hogy egyedül pakoltál -e és, hogy őrizetlenül maradt -e a bőröndöd. Igazság szerint én is nagyon meglepődtem és számomra is csak később derült ki, hogy M. István már órák óta várt annak a taxinak a csomagtartójában amelyik Ferihegyre vitt. A félórás út alatt zippzárazta magára a táskát miután a plüssmackómat eltávolítva helyet csinált magának. Valótlan azonban az az állítás, hogy M. Istvánnál fűnyíró volt. Egy elektromos kasza valamint egy sarokcsiszoló volt nála de aki ismeri az tudja, hogy ezek nélkül sehova sem megy. a bevándorlásiak kérdésére pedig ezt válaszolta: Los Angelesben megnőtt a gaz és lassan permetezni is kéne.
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 289
Vezércikk a SZIGLIGETI HARSCHONÁBA

Az elmúlt napokban a köztársasági elnök megválasztása lázba hozta a szigligeti nemzetet. Az indulók eredeti névsora, B. Mihály, H. Pali, Tüdőke, igencsak elrettentette a falu városatyáit.

Így aztán megváltásként ért a hír minket, hogy mégis indul B. Károly, aki egyfajta személyként testesítette meg az egész nemzetet.

Őt ugyan nem ismerték annyian Szigligeten, mint amennyien ismerték őt nem itt.

De mégis, az a karizma, ami Göncz Árpádnak megvolt a Népszabadság egyik híres fotóján, az legalább benne nincs meg, így nem kell attól tartanunk, hogy lenyom minket, mint Kotkoda a műmenyétet.

Ezért üdvözöljük mostanság Sziglet uly prezidenciális sirályát, B. Károlyt.

deltoid Creative Commons License 2000.06.07 0 0 288
------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------
--Közéleti napilap, új folyam 9. szám 2000.06.07.-
--------------Alapította: Dr. Wang----------------

Gyorshír!!!!

Soponyai tudósítónk, Mály Károly jelenti:

A tapolcai kórház sebészetén stop. Újabb négy órás műtétet stop. Hajtottak végre S. Gábor Tüdőkén stop. Rendőrségi hírek szerint stop. H. P. a Lápiember stop. Éjszaka az őrzőben stop. Ismét megerőszakolta barátunkat stop. T. állapota stabil stop.
+++
Mály Károly stop.

Előzmény: doktor wang (287)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 287
Mer' legalább van haja.
jkarhu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 286
Végülis rád hasonlít.
Előzmény: doktor wang (285)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 285
Egy emberfejet akartam rajzolni.
jkarhu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 284
És mit akartál mondani?
Előzmény: doktor wang (283)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 283
Csak nem sikerült.
doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 282
....
/ (._
/ (. )
''''

Ez egy hozzászólás.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 281
Látjátok, milyen sok olvasója van a topiknak?

:-))))

Havária Creative Commons License 2000.06.07 0 0 280
Az olvasótábor is gratulál! :)

Hav

doktor wang Creative Commons License 2000.06.07 0 0 279
Még egyszer gratulálok, kedves Ifjonthykarola!
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.07 0 0 278

Drága Doktor Wang!
Örülök, hogy örülsz, aug. 26-án téged is szeretettel várunk. Majd megbeszéljük, hogy hol és mikor. És az is jólesik, hogy hiányoltál.

Nemdrága Deltoid!
Menny a sunyiba!

deltoid Creative Commons License 2000.06.06 0 0 277
------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------Közéleti napilap.Új folyam 8. szám, 2000.06.06.-
---------------Alapította: Dr. Wang----------------------- K Ü L Ö N K I A D Á S----------

Újabb rettenetes információ birtokába jutottunk!

Soponyai tudósítónk, Mály Károly jelenti:

-A tragédia előbb bekövetkezett, mint gondoltuk volna: a Lápiember máris lecsapott!
A tapolcai kórház sebészetén tegnap három óriás végbélműétet hajottak végre drága barátunkon, S. Gábor Tüdőkén, akit - szemtanúk szerint - H. P. támadott meg az sz.-i strandon. Ezzel beigazolódni látszik, amit a Lápiember korábban kilátásba helyezett, jelesül: "mindenkit meggyalázok, vazze, különösen a nőket és a gyerekeket".
Rejtély egyébként, hogy Tüdőke hogy került a sz-i strandra. Mint ismeretes, reggel közölte: a Városházára megy dolgozni. A támadás részleteire színes magazinunkban még visszatérünk. Jobbulást, Tüci!
+++

Mály Károly, Szigligeti Harschona, Soponya

Előzmény: deltoid (276)
deltoid Creative Commons License 2000.06.06 0 0 276
------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------Közéleti napilap.Új folyam 7. szám, 2000.06.06.-
---------------Alapította: Dr. Wang----------------------- K Ü L Ö N K I A D Á S----------

Bevégeztetett!

Soponyai tudósítónk, Mály Károly jelenti:

- Jkarhu jóslata beteljesedett: H.P., az ismert Lápiember rátalált a topikra, és egyáltalán nem tetszik neki, amit benne lát. Sőt: bosszút esküdött.
Érdeklődésemre elmondta, hogy mostantól nincs nyugta: nem ad számlát semmiről, mi több, sorra meggyalázza a topik valamennyi hozzászólóját, különösen a nőket és a gyerekeket.
"Ronda világ jön" - tette hozzá, és elmerült az ingoványban.Aztán még egyszer felbukkant és visszakiabált: "- Ezen a nyáron senkinek nem javaslom a fürdőzést!" Vésztjósló szavai még mindig a fülemben csengenek...
+++
Mály Károly, Szigligeti Harschona, Soponya.

Előzmény: deltoid (275)
deltoid Creative Commons License 2000.06.06 0 0 275
jkarhu válasz erre | adatok | e-mail 2000.06.06 10:52 (271)

------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------Közéleti napilap.Új folyam 6. szám, 2000.06.06.-
---------------Alapította: Dr. Wang----------------------- K Ü L Ö N K I A D Á S----------

BASSZUUUUS!

Szerkesztőségünk most kapta a döbbenetes hírt:
A Pepsi nyereményjátékán balatoni álomutazást nyert Ifjonthy Karola idegösszeroppanást kapott. A Siófoki Vízművek Rt ugyanis tegnap hálózafelújítási munkát végzett az I.K.kiualt apartmanház mellett, ezért I.K. 9.50 és 10.15 között egyszer sem tudott lezuhanyozni. A beteget a siófoki kórház elmeosztályán ápolják. Élettársa, O. Bálint kártérítési pert indított a vízművek ellen.

Előzmény: jkarhu (273)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.06 0 0 274
Hol van ifjonthykarola, és mikor jön vissza?
jkarhu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 273
------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------Közéleti napilap.Új folyam 5. szám, 2000.06.06.-
---------------Alapította: Dr. Wang---------------
A lényről

Lapunk ismeretterjesztő rovatától sikerület megszereznünk a B. nadrágjában hordozott lény pontos leírását.
Az állat neve dunai ingola. Folyóvizek lakója. Belsõ váza porcos, gerinchúrja egész életén át megmarad (tehát a fejlõdés során nem alakul át gerincoszloppá). Koponyája kezdetleges porclemezekbõl áll, páros úszói hiányoznak. Nincs úszóhólyagja sem. Kígyószerû alakja az angolnára emlékeztet, pikkelyei nincsenek. Második hátuszonya a farokúszójával összeforrt. Száját kör alakú porcos gyûrû támasztja, hegyes fogakkal. Nyelve a szívásnál dugattyú módjára mûködik. 7 pár fedõ nélküli kopoltyúnyílását és az orrnyílásokat is szemnek számítva nevezte a régi népies szóhasználat 9 szemûnek, a németek ma is így hívják. Csak 3-4 éves korára fejlõdik ki teljesen, ezután válik ivaréretté. Ekkor bélcsatornája elcsökevényesedik és a tavaszi szaporodás után elpusztul. 30 cm testhosszt érhet el. Apróállatevõ, de rászívja magát a halakra is, ezáltal azok pusztulását okozza.
Mivel a hal szigorúan védett, nem lehetetlen, hogy B.-t emiatt is felelőségre vonják.

Durell Gergyely

Előzmény: jkarhu (272)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 272
------S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A-------Közéleti napilap.Új folyam 5. szám, 2000.06.06.-
---------------Alapította: Dr. Wang---------------

Ismét akcióban a rém

B. Mihály újabb rémtettére derült fény. Az elvetemült gonosztevő a változatosság kedvéért most nem gyilkolt, hanemmagányos nőket zaklatott. Egy különös lényt gyömöszölt legendás piros fürdőnadrágjába és "ezt nézzétek, nekem mekorra van" felkiáltással zaklatta a strandon megérdemelt pihenésüket töltő hölgyeket.
Váratlanul azonban a nadrágjába gyömöszölt lény előcsusszant, a fürdőzők felháborodása pedig rémületbe csapott át.
- Ilyet még életembe nem láttam - nyilatkozta a sokktól még mindig remegő hangon tudósítónknak egy csabrendeki kétgyermekes édesanya. És a férjem sem volt mellettem mert éppen sört ivott az árnyékban az a szemét - tette hozzá feldúltan.
A Péceli Zámbó Dzsimmi Gimnázium osztálykirándulásukat Szigligeten töltő harmadik osztályos tanulói közül ketten voltak részesei a borzasztó látványnak. - Én elájultam - vallotta be "férfiasan" Tóth Dzsenifer Priszcilla. Én meg azt hittem, hogy kandi kamera, mert ilyen a valóságban nincs - mondta Szabó Maximilán Húlió.
A szigligeti rém néven közismert B.-t előállították a tapolcai kapitányságon, ahol újabb botrányt okozott, mert egy üveg bort követelet a fogdaőrtől.


Képünkön a B.nadrágájából előcsusszanó lény látható

Egon Erwin Nagy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!