Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

granturismo Creative Commons License 2000.10.20 0 0 663
üdv.
yOLORO
Az eredeti szürke műanyag sebváltó gomb.
Hol nyikorog? A kar belül vagya bowden/rudazat?

Kerecsen Gábor
Asszem te egy Folia Tec terméket láttál. WWW.foliatec.com. A magyar képviselő: Carton Kft. Kápolnásnyék T.: 22-369-722 Kailbach Rita

Utolsó Európai
Hát sajnos az ülés dolog nem fog menni viszont a nagyon klassz Marea középkonzolt (fedelest) kisebb szenvedéssel és trükkökkel be lehet művészkedni! A projektoros Marea fényszóróról nem is beszélve!:-)))

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2000.10.20 0 0 662
Szia yOLORO, meg mindenki!

Hát erre nem is gondoltam, mármint hogy előredönthetőnek kell lennie az ülésnek...:-) Hiába, öregszem. Érdekes volna a beszállás egy fix üléses Bravo hátsó üléseire...:-)) Az egyész ötlet pont apám autójában fogant meg bennem, mert neki ilyen ülése van - baromi kényelmes! -, egy Fiat Marea-ban...:-))

yOLORO!

Igen, ott leszek Miskolcon a hétvégén, egészen pontosan csak vasárnap és hétfőn, szombaton Aggteleken kell lennem. Úgyhogy összefuthatunk valamelyik nap; dobj egy mailt, de ne a fenti címre, hanem a levinm@freemail.hu-ra, és megbeszéljük. A boxot leghamarabb szombat este tudom megnézni.

Előzmény: yOLORO (657)
Kerecsen Gábor Creative Commons License 2000.10.20 0 0 661
Jó reggelit!
Minap láttam egy gyönyörű tanksapkafedőt. Tudjátok a la TT, körbecsavaros, króm. Úgy tűnt az eredetire ráragasztott "álarc", de még igy is nagyon tetszett. Nem tudjátok véletlenül, hol lehetne egy ilyesmihez - vagy akár igényesebbhez is- hozzájutni? És persze mennyiért?
yOLORO Creative Commons License 2000.10.19 0 0 660
GT
Gyári müanyag kar, vagy bőr borításu???

Nem tudátok, hogy lehetne megszüntettni a váltó szolid nyikorgását??

Barnamaci Creative Commons License 2000.10.19 0 0 659
HEC:
Köszi, fel fogom őket hívni!

Az Utolsó Európai:
Ha esetleg sikerrel jársz, oszd meg velünk is az infót lécci. Kényelem mindenke előtt:))

yOLORO Creative Commons License 2000.10.19 0 0 658
Igértem az uj Brava képeket:

http://www.quattroruote.it/news/autonovita/autonotizia.cfm?Codice=107

yOLORO Creative Commons License 2000.10.19 0 0 657
Az Utolso Europai

Akkor jössz Miskolcra???

granturismo Creative Commons License 2000.10.19 0 0 656
Üdv

Turbo Lada száma: 280-8011 Email: italauto@alarmix.net Az üzlet címe: XI. Soroksári út 164. (A volt Fésüsfonó területén)
Nyugodtan mondhatom az árai igen kedvezőek akár újat akár bontottat keresel. (Semmiféle érdekeltségem nincs, saját tapasztalat, tegyetek ti is egy próbát.)

Utolsó Európai

Gerinctámaszos vezetőülés csak a Marea-ban van, de az sajnos nem előrebillenthető. SZVSZ ez nem megoldható.

HEC Creative Commons License 2000.10.19 0 0 655
Hi!
Barnamaci
Személy szerint nem találkoztam még vele.
Nekem a bontott hütörácsot az Üllöi u.807. alatti fiat bontóban ajánlották (30/948-4809), az újat Üllö-röl (Pesti u. 268. 29/320-698). Hivd fel öket! Vesziteni nem veszithetsz semmit! :-)

Ha valaki tud még fiat bontót, szóljon!

Előzmény: Barnamaci (652)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2000.10.18 0 0 654
Hi, Barnamaci és mindenki!

Ez a Turbo Lada dolog elgondolkodtatott, az Alfás topicban legendás dolgok állnak leírva mind alkatrész, mind autó terén...:-)
Szerintetek tudna szerezni egy gerinctámaszos vezetőülést Bravo-ba?
És hol lehet őt elérni?

granturismo Creative Commons License 2000.10.18 0 0 653
Neked is Turbo Lada kell.
Előzmény: Barnamaci (652)
Barnamaci Creative Commons License 2000.10.18 0 0 652
HEC!
Nem láttál véletlenül a motorháztetőre belülről felszerelhető zajszigetelő borítást?
A múltkor néztük Az Utolsó Európaival (az ő gépe 1.6 big block:)) hogy 1,6osokra szereltek, az 1.2-sekre nem:(
Mennyibe kerülhet az utólagos beépítés?
granturismo Creative Commons License 2000.10.18 0 0 651
HEC
Ajánlanám neked Turbo Ladát.

Mindenki.
Felajánlanék 1 db eredeti, gyári, használatlan Bravo/Brava/Marea sebváltógombot eredeti csomagolásban. Ára: 3eFt. Az 1.2 kivételével bármelyik modellhez jó és így önmagában újonnan sehol sem kapható, csak a "bőrszoknyával", kerettel egyűtt (legalább 20eFt)

Előzmény: HEC (650)
HEC Creative Commons License 2000.10.18 0 0 650
Üdv mindenkinek!

Segitsen aki tud! A Barvomhoz keresem a motorháztetön levö müa. diszrácsot. Érdelködtem az Üllöi u.807. alatti és az Üllön leledzö fiat bontóknál. A bontottat majdnem az új árában adják.
(Márkakereskedést meg se merek kérdezni.)

granturismo Creative Commons License 2000.10.18 0 0 649
Jo reggelt mindenkinek.

A Bravo/Brava/Marea klímás változataiba való a keretes változat, a klíma nélkülibe pedig az ovális bepattintós. Nálunk a klíma nélküli verziókat pollenszűrő nélkül adják, ezért ezekben sem szűrőnek sem keretnek nem szabadna lennie. Ezekbe a változatokba való a 301 kódú szűrő. A klímásba a 350. Csakhogy ismerve az összeszerelésnél előforduló olaszos könnyedséget.:-))) előfordulhatnak a Barnamacihoz hasonló esetek, amikor nem jön be a papírforma. Illetve változhat az alapfelszereltség is, amikor egységesítik a szerelvényeket, így lehet hogy most már csak egyféle pollenszűrőt alkalmaznak (költségcsökkentés) bármelyik modellbe. Bizonyára így egyszerűbb, olcsóbb a gyártás még az esetlegesen feleslegesen beépített műanyagkeret árán is. Szerintem a 350-es jobb szűrő, lévén nagyobb a felülete. Be is szereztem már magamnak is egy nyavajás műanyag keretet:-)))

HEC
Igazad lehet, hiszen a rendszer nyomását ellenőrizni kell valahol. A hengerenkénti egységnél az üzemanyagnyomás kb. 3 bar. A központinál 1,1 bar.

Barramas Creative Commons License 2000.10.17 0 0 648
Hali
Barnamaci
Mar hal'istennek tulvagyok adolgon,ezert vagyok
olyan biztos a codban,2-3 csere utan az alvazszammal es a motorszammal beazonositottuk a dolgot,de szinten korrekt modon szo nelkul csrelgettek a szuroket...:))
Ciao B™
Előzmény: Barnamaci (647)
Barnamaci Creative Commons License 2000.10.17 0 0 647
HEC, Granturismo
szombaton felpróbáltam egy Croma felnit (nem volt peres a gumi rajta alig fért be:)) és passzol. Ha igaz holnapra hoznak 4-et olaszból 2,5-3 EFt-ért

Barramas:
Előtte nézd meg van-e a tiedén műanyag keret. Ha van (ua. mint a légkandisaknál), akkor télleg az kell. De! Az enyémbe nincs légkondi és mégis rajta a keret. Úgyhogy vissza kellett cseréltetnem, de szó nélkül visszacseréltek, pedig a már celofánból is kiszedtem:)

yOLORO Creative Commons License 2000.10.16 0 0 646
mic414
Képek egyáltalán nincsenek az uj Bravoról???
Én csak Brava-t láttam de hát... az, hogy elég konzervatív az elég enyhe kifejezés.
Megpróbálom megkeresni a Bravárol a képet.
Előzmény: mic414 (645)
mic414 Creative Commons License 2000.10.16 0 0 645
Hahó, most olvastam az Autoexpressen (www.autoexpress.co.uk) az új Bravo/a-ról. A cikk szerint 1 éven belül mutatják be az új verziót. A Brava konzervatívabb formájó, majdnem MPV jellegű, tágas autó lesz. A Bravo viszon merész, sportos, stílusos formájú (huh, megkönnyebbültem...)., a világ legszofisztikáltabb motorjaival. A legerősebb változat 2.3-as 175 LE, és a megszűnő coupe helyén tátongó űrt is hivatott betölteni. Képet sajnos nem csatoltak...:-(
Barramas Creative Commons License 2000.10.15 0 0 644
Udv mindenkinek!
Vegre van egy kis idom kedvec topicomra is......:)
Ra is ternek a lenyegre:
Pollenszuro
2000 evi 1.2 16v utangyartott pollenszuroje egeszen pontosan a Langnal:
ZAFFO cod. 350
Az ar kb 4800.- brutto,aktivszenes,stb stb...:)
Lehet rohanni megrendelni.
Ja,ezt csak azert irom,mert vki a 301-est vagy mit ajanlott,az sem rossz,csak nem ebbe a tipusba.
Ez tuti.
Ciao B™
HEC Creative Commons License 2000.10.15 0 0 643
Üdv,
granturismo
Semmi gond, én írkálom kérdéseimet, tapasztalataimat, osztán ha valakinek kedve, ideje van válaszolgat.
Igen az 1.6-os ról "beszélek". Nem valószínü, hogy nyomásszabályzó a fütyike. Van még egy pár a motortérben. Pl. a klíma kompresszor hütö felöli fölsö sarkán is. Leginkább valami nyomás mérö csatlakozóra emlékeztet.
Előzmény: granturismo (641)
yOLORO Creative Commons License 2000.10.14 0 0 642
HALI

Nem tudom miért nem jelenik meg a hozzászolásom, de ez már nem az elsö eset, hogy hiba nélkül elmegy a levél és nem jelenik meg.

Csak az irtam le már eddig kétszer is, hogy a legujabb BravX sorozat sem valami szép.
(Remélem ez már látható)

granturismo Creative Commons License 2000.10.14 0 0 641
Üdv
Bocs szabin vagyok.
HEC
Ha most 1.6-ról beszélünk, akkor az valószínűleg az üzemanyagnyomás szabályozó.
Előzmény: HEC (640)
HEC Creative Commons License 2000.10.12 0 0 640
Üdv granturismo!

Bocs, hogy nyaggatlak!
Talán azt is megtudod mondani a "fej" (amiböl az injektorok kiállnak) jobb oldalán a gumi szelepre hasonlító fütyike mi akar lenni?

ujtulaj Creative Commons License 2000.10.11 0 0 639
Meglehetősen futurisztikus darab.
...csak nem hasonlít már a Bravo-ra egy kicsit sem :)
Előzmény: HEC (637)
HEC Creative Commons License 2000.10.11 0 0 638
A link nem jött össze.
http://saloni.com-e.com/auto96/FFlair.htm
Előzmény: HEC (637)
HEC Creative Commons License 2000.10.11 0 0 637
Ehhez mit szóltok? (Már ha sikerül)
Módosított HGT.


HEC Creative Commons License 2000.10.11 0 0 636
Lehet, hogy tévedek, tudtommal 98-as.
Előzmény: granturismo (635)
granturismo Creative Commons License 2000.10.11 0 0 635
Jónak kell lenni (4x100-as osztókörű).
Előzmény: Barnamaci (634)
Barnamaci Creative Commons License 2000.10.11 0 0 634
Sziasztok!

Tudja vki, hogy a Croma és Alfa 164 14-es felnije jó-e a Bravóra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!