Keresés

Részletes keresés

kloroform Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1382
Eladtam részvényeimet és néhány kisebb cégemet. Szóval gyűjtök...
:-)
de mire is? Valami konkrétumot lécci!
Előzmény: Venyerin (1381)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1381
Nemsokára megint lesz egy rakat eladó cuccom (benne pár édekesebbel, nagy tele, makró ilyesmi), lehet készülni... ;-)

Ne ilyedezzen senki, 3 váz és 15 obi valahogy mindig megmarad... ;-)

Látó Szög Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1380
Egy Canon EOS 10D, ami 6,3Mpixes (mint a *istD), $1.500 alatt megszerezhető, egy 6,1-es Nikon D100 kb. $1.700, a Fuji FinePix S2Pro $2.200. A Pentax (szerintem) ennél olcsóbban kell, hogy adja a *istD-t, max. a Canonnal egy árban.

Egy százötös makróért még nem adom ám oda az MZ-S-t... :-)))

Egy jó gépnek igazán akkor veszed hasznát, ha rá kell hagyatkoznod az automatikára (pl. gyorsan változó környezet: utazás, rendezvény, stb.). Ilyenkor a precíz fénymérés, a villámgyors és többmezős autokókusz, a programautomatika és az extra szolgáltatások sokat segítenek. Ha van időd elmolyolni a képen, akkor valóban jobban számít az optika és a nyersanyag. Persze csak szvsz...

Előzmény: whitefulu (1379)
whitefulu Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1379
Látó: az a baj hogy amim van cserealapnak (pl Pentax 17/4 halszem, Pentax 300/4, Sigma 105/2,8 makro) azoktól nem szívesen válnék meg, mert akkor mit használjak az MZ-S-en :-))
Egy jo objektivvel tobbre megy az ember mint egy jo geppel, nem?
Én is a *istD felé hajlok, de kérdés hogy mennyi lesz az ára. Ha rohadt drága, akkor érdekel az MZ-S, az árban meg majd megegyezünk. De jelenleg semmi info hogy mennyi lesz a *istD :-(

Wf.

Előzmény: Látó Szög (1375)
ChillyTommi Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1378
Igen, nekem is elküldte a Pentax ajánlatát, csakhogy én a Pentax Optio 33L gépet 92eFt-ért tudom megszerezni... Igaz, csak 3 hónap garival.
De legalább ez is új, és bontatlan dobozos. ITT!
Előzmény: kloroform (1376)
Dínó Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1377
Kipóbáltam, megvettem. Most jön a tartós teszt...

Köszönöm a segítséget!

Előzmény: Venyerin (1370)
kloroform Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1376
Nekem csak a digikről küldött árlistát...
Előzmény: whitefulu (1374)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1375
Mennyiért? :) Lehet cserélni is, nem feltétlen a pénz kell.
Előzmény: whitefulu (1374)
whitefulu Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1374
Látó: annyiért nem:-) meg ugye az *istD bejelnetése óta......

Kloroform: csak digi gépek akciósak?

Wf.

Előzmény: Látó Szög (1373)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1373
Nem kell valakinek egy MZ-S váz? :-)
kloroform Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1372
Én már megkérdeztem, az árak:

A K C I Ó ! ! !


AZ ALÁBBI DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZŐGÉPEK AKCIÓS ÁRON KAPHATÓK:


PENTAX OPTIO S - 123 990FT
PENTAX 33L - 102 990FT
PENTAX 550 - 199 990FT
PENTAX 450 - 169 990FT



A GÉPEKRŐL TESZTEKET OLVASHATTOK A WWW.INDEX.HU DIGITCAM ROVATÁBAN. A SZÁLLÍTÁSI IDŐ AZ S ÉS A 33L ESETÉBEN 24 ÓRA, AZ 550 ESETÉBEN 2-5 NAP KÖZÖTT VAN. A 450 TÍPUS JÚNIUS VÉGÉTŐL LESZ KAPHATÓ. (AZ ÁRAK FIZETENDŐ ÁRAK)

NAGYON JÓ GÉPEK! MEGÉRI A PÉNZÉT!

U.I.:Vadonat új gépek, 1 év garanciával!!!



Előzmény: cskozsar2 (1371)
cskozsar2 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1371
SZIASZTOK!PENTAX DIGITÁLIS GÉPEK AKCIÓS ÁRON!JÓVAL A BOLTI ÁRAK ALATT!1 ÉV GARIVAL, VADONAT ÚJAN!!ÁRLISTÁT KÉRJ A cskozsar@freemail.hu CÍMEN!
Venyerin Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1370
Ha teheted, természetesen érdemes kipróbálni.
Micsoda kérdés... ;-)
Előzmény: Dínó (1369)
Dínó Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1369
Köszi :)

Érdemes ellőni egy tekercset mielőtt megveszi az ember vagy elég az, ha szemre sértetlen és a gép látszólag jól kezeli (AF élesre állít, nem jelez hibát a gépen keresztüli manuális blendeállításkor sem)?

Bocs a sok kérdésért.

Venyerin Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1368
35-40eFt-ért az FA 80-320-as nagyon jó vétel!!!
Előzmény: Dínó (1367)
Dínó Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1367
Köszi a válaszokat. Egy hasonló Nikonnal és Tamronnal már vannak tapasztalataim, azok is mozogtak de talán nem ennyire. Ennél gyakorlatilag a "belső rész" egész a "külső rész" belső faláig elmozdítható.
Megnéztem a normál zoomomat is, az is mozog bár nem ennyire. Bár nem is ilyen hosszú...

Bocs, tényleg nem tudom mi a pontos megnevezése ezeknek.
35-40e-et megér szerintetek?

Venyerin Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1366
Sajna ebben a kategóriában (relatíve olcsó, nagy átfogású zoomok) némi lötyögég normális.
Mondjuk az 1-1,5mm soknak tűnik, lehet hogy abban a példányban meglazult vagy kikopott valami.
Előzmény: Dínó (1364)
Latz Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1365
Ilyenem pont nincsen, de szvsz lötyöghet nyugodtan, szinte az összes új Pentax objektív csinálja, semmit nem befolyásol azon kívül, hogy nem túl szép látvány.

Latz

Előzmény: Dínó (1364)
Dínó Creative Commons License 2003.06.02 0 0 1364
Sziasztok!

Lenne egy amatőr (mit amatőr, kontár :) )kérdésem: mekkora játéka lehet oldalirányban egy Pentax 80-320-as zoomnak? Kínáltak egyet nemrég, de nem tetszett, hogy teljesen kitolva a zoomot az objektív "vége" 1-1.5mm-t (gyakorlatilag a tubusban "faltól-falig") mozgott oldalirányban.

Szabad ennek ilyet csinálnia? Elvileg tökéletesen működött, csak ez az egy zavart. Ja, behúzva 80-ra is mozgott egy picit.

Előre is köszönöm

-tüci- Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1363
Szia seges!

Köszi, de még futok egy kört itt Pesten hátha...

Tüci

Előzmény: seges (1358)
Hét Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1362
BaranyaiZ
mail ment
Előzmény: Baranyiz (1361)
Baranyiz Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1361
Bocsi!Tévedtem,a Pentacon volt a kérdéses.Olvastam hogy esetleg lecseréled.
Ha aktuális lesz,esetleg érdekelne.
Köszi:Zoli
Előzmény: Hét (1360)
Hét Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1360
Szia Baranyiz!

Ezt hogy érted, nekem nincs 200/4 Pentaxom, csak egy 200/4 Pentaconom. És most tervezgetem, hogy leváltsam egy Pentaxra!
Üdv
Hét

Előzmény: Baranyiz (1359)
Baranyiz Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1359
Üdv!
Azt szeretném tudni,mi lett a 200/4-es Pentaxod sorsa?
Előzmény: Hét (1357)
seges Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1358
Bizony, bizony nekem van egy és gyönyörű állapotban van :) Még doboza és külső elemtartója is van. És mindez potom 100.000-ér, ajándék, nem? Ha, ha ,ha

No tényleg, ha kell hívj fel, én Szegeden lakom.

20/937-1966

Előzmény: -tüci- (1356)
Hét Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1357
Segesnek van egy MZ-3-ma, amit?l meg akar szabadulni. Az kicsit jobb, mint az 5-n, lehet, hogy tudsz vele egyezkedni. Szerintem egyébként új 5n-t nem könnyen fogsz találni, mert inkább az MZ-6-ot nyomják. De talán már *istet is lehet kapni, de az talán magasabb árkategória.
Üdv

FDG7
Előzmény: -tüci- (1356)
-tüci- Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1356
Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a segítségét.Esetleg tudtok mondani pár helyet ahol közelebbről is meg lehet nézni?Pálvölgyinél csak Mz3 van.Optiformnál a múlt héten vitték el, úgyhogy ott sem tudtam megnézni.

Köszi: Tüci

Hét Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1355
Dilemmában vagyok!

Az ebayen hogy szokták leütni a 200/4 M meg 135/2.5 K obikat? Ha valaki valamilyen infot tudna, az jó lenne!
Üdv
Hét

kloroform Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1354
Nekem a szervíz bemérte, és aszonta rendben van.
Vannak olyan képeim, amelyek túlexponáltak egy PICIT, de ez nem a gép hibája ;-)
Előzmény: whitefulu (1352)
Haja Creative Commons License 2003.05.27 0 0 1353
Ugy tapasztaltam, hogy erős fényben exponál kicsit túl, egyébként OK. De max fél blende.
Előzmény: whitefulu (1352)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!