Keresés

Részletes keresés

Látó Szög Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1401
Nem rosszak... Ezek a bolti árak új cuccokra? Vagy ezeket az átkos után már nem gyártották, így használt mindegyik?
Előzmény: kloroform (1400)
kloroform Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1400
A halszem börzén olcsóbb, de a 20 mm-es obik sem megvetendőek, sőt a 10/1000-es tükör sem...
Előzmény: Látó Szög (1396)
kloroform Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1399
Most jó lesz...
katt ide mindenféle orosz Pentax végű és M42) objektív itthoni árához!!!
(Wordben van...)
Előzmény: kloroform (1398)
kloroform Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1398
katt ide mindenféle orosz (Pentax végű és M42) objektív itthoni árához!!!
Előzmény: Látó Szög (1396)
kloroform Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1397
rendes képet ad ("faltól-falig" rajzol)
Előzmény: Látó Szög (1396)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1396
Kloroform: Mert nem értek hozzá :-))) És valahogy mindig messze vagyok a börzéktől.

Ez olyan halszem, amelyik kört rajzol a képre, vagy olyan, amelyik széltől-szélig rajzolja a 180°-ot?

Előzmény: kloroform (1394)
tgaborka Creative Commons License 2003.06.11 0 0 1395
Sziasztok!
Eladó egy Fuji Finepix S602Z digitalis fenykepezo.
kb. 2 hetig van ra szuksegem, aztan eladnam. 2 ev garanciaval, es IBM Microdrive kartyaval (ez is uj, ez is garancialis, egyutt vettem a geppel) 840 Euro, vagy annak megfelelo forint iranyaron. De esetleg alkudozhatunk meg az arrol.
Ha valakit erdekel a dolog (2 het mulva lesz aktualis), az jelezheti mar most a tarjangz@dpg.hu e-amilcimen. Az erdeklodoknek telefonszamot is adok. Csutortok delutantol viszont kulfoldon leszek(meglepo modon 2 hetig), igy mar nem leszek elerheto.

Eladnam ezen kivul a hagyomanyos, filmes Pentax MZ-50-es fenykepezogepemet. Ez mar 3 eves, es harom objaktiv van hozza: Soligor 19-35mm, Pentax 35-80mm, Pentax 100-300mm.
Egyben szeretnem eladni,iranyara: 115.000 Ft.
Erdeklodni ugyanazon az e-mailcimen.
Pentax arakban gondolom jobban otthon vagytok, mint en. Ha valakit erdekelne, irja meg mennyit er meg neki, aztan majd meglatjuk.

Udvozlettel: Gabor

kloroform Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1394
Látószög:
miért nem veszel egy 2,8/16-os orosz halszemet?
30-40E-ért minden börzén szokott lenni. Azt mondján nagyon jó kis darab.
Előzmény: Látó Szög (1392)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1393
"Mitől jobb, mint egy zoom? Szebb a képe?"

Elvileg igen. Pl. kevesebb lencséből ki lehet egy ilyet hozni, ami eleve előny. Természetesen mindez a 2.8-as csodazoomokkal szemben nem igazán számít, de sem árban, sem méretben nem is az a katgória.

A fiókokat még átnézem, bár a halszemre emlékeznék... ;-)

Előzmény: Látó Szög (1392)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1392
Mitől jobb, mint egy zoom? Szebb a képe?

Nem adjuk fel a halszemre és a szép ötvenesre való várakozásunkat. Bízunk benne, hogy van még egy fiókod, amit még nem nyitottál ki :-)

Előzmény: Venyerin (1388)
MuzX Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1391
Ki mondta, hogy arra kell? :))))
Előzmény: Venyerin (1390)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1390
Digitális Sonyra nem jó... ;-P
Előzmény: MuzX (1389)
MuzX Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1389
Szia,

Az a Soligor makró érdekelne :))

Előzmény: Venyerin (1386)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1388
Árak természetesen jövő héten lesznek, amikor már fix, hogy mit tudok eladni... ;-)

A dualfocal átmenet a fix és a zoom között, átkapcsolható az obi a nevezett gyújtótávok között. Kisebb és jobb egy zoomnál, viszont csak a "végei" használhatóak. (A Leica TriElmar is ilyesmi, de az három ponton használható.)

Előzmény: Látó Szög (1387)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1387
A négyszázas érdekelne. Ára is egy hét múlva lesz?

Mi az a dualfocal?

Előzmény: Venyerin (1385)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1386
Bocsánat, az első felsorolásból kimaradt az egyik csemege:
- Soligor C/D (Vivitar S1) 2.5/90 macro 1:1
Előzmény: Venyerin (1385)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1385
Előzetes lista következik, mindenféle kötelezettségvállalás nélkül, véglegesíteni kb. egy hét múlva tudok:

- Porst CompactReflex OE váz (Cosina, mirror prefire!) + 2/50
- Soligor Dualfocal 3.5/28 + 3.8/35
- Kiron 4/70-150
- Kiron 4.5/80-200
- Tokina AT-X 3.5-4.5/28-85
- XR Rikenon (Sigma) 4.5/300 APO IF (állványmenetes, eredeti tok és papírok)
- Soligor 5.6/400 (állványmenetes)

Még inkább bizonytalan:
- Cosina 2/28
- Tamron SP 2.8/70-150 Soft + Tamron SP 2X + PK adapter

Halszem speciel nincs... ;-)

K2DMD Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1384
Venyerin:

Mekkora az a nagytele? 400-as vagy 300-as? Esetleg nagyobb?

Előzmény: Venyerin (1381)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1383
Halszemre gyűlne az éji vad :-)

Esetleg egy széprajzú ötvenesre is (feleséget nem veszek! :-).

Előzmény: Venyerin (1381)
kloroform Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1382
Eladtam részvényeimet és néhány kisebb cégemet. Szóval gyűjtök...
:-)
de mire is? Valami konkrétumot lécci!
Előzmény: Venyerin (1381)
Venyerin Creative Commons License 2003.06.06 0 0 1381
Nemsokára megint lesz egy rakat eladó cuccom (benne pár édekesebbel, nagy tele, makró ilyesmi), lehet készülni... ;-)

Ne ilyedezzen senki, 3 váz és 15 obi valahogy mindig megmarad... ;-)

Látó Szög Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1380
Egy Canon EOS 10D, ami 6,3Mpixes (mint a *istD), $1.500 alatt megszerezhető, egy 6,1-es Nikon D100 kb. $1.700, a Fuji FinePix S2Pro $2.200. A Pentax (szerintem) ennél olcsóbban kell, hogy adja a *istD-t, max. a Canonnal egy árban.

Egy százötös makróért még nem adom ám oda az MZ-S-t... :-)))

Egy jó gépnek igazán akkor veszed hasznát, ha rá kell hagyatkoznod az automatikára (pl. gyorsan változó környezet: utazás, rendezvény, stb.). Ilyenkor a precíz fénymérés, a villámgyors és többmezős autokókusz, a programautomatika és az extra szolgáltatások sokat segítenek. Ha van időd elmolyolni a képen, akkor valóban jobban számít az optika és a nyersanyag. Persze csak szvsz...

Előzmény: whitefulu (1379)
whitefulu Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1379
Látó: az a baj hogy amim van cserealapnak (pl Pentax 17/4 halszem, Pentax 300/4, Sigma 105/2,8 makro) azoktól nem szívesen válnék meg, mert akkor mit használjak az MZ-S-en :-))
Egy jo objektivvel tobbre megy az ember mint egy jo geppel, nem?
Én is a *istD felé hajlok, de kérdés hogy mennyi lesz az ára. Ha rohadt drága, akkor érdekel az MZ-S, az árban meg majd megegyezünk. De jelenleg semmi info hogy mennyi lesz a *istD :-(

Wf.

Előzmény: Látó Szög (1375)
ChillyTommi Creative Commons License 2003.06.05 0 0 1378
Igen, nekem is elküldte a Pentax ajánlatát, csakhogy én a Pentax Optio 33L gépet 92eFt-ért tudom megszerezni... Igaz, csak 3 hónap garival.
De legalább ez is új, és bontatlan dobozos. ITT!
Előzmény: kloroform (1376)
Dínó Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1377
Kipóbáltam, megvettem. Most jön a tartós teszt...

Köszönöm a segítséget!

Előzmény: Venyerin (1370)
kloroform Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1376
Nekem csak a digikről küldött árlistát...
Előzmény: whitefulu (1374)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1375
Mennyiért? :) Lehet cserélni is, nem feltétlen a pénz kell.
Előzmény: whitefulu (1374)
whitefulu Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1374
Látó: annyiért nem:-) meg ugye az *istD bejelnetése óta......

Kloroform: csak digi gépek akciósak?

Wf.

Előzmény: Látó Szög (1373)
Látó Szög Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1373
Nem kell valakinek egy MZ-S váz? :-)
kloroform Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1372
Én már megkérdeztem, az árak:

A K C I Ó ! ! !


AZ ALÁBBI DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZŐGÉPEK AKCIÓS ÁRON KAPHATÓK:


PENTAX OPTIO S - 123 990FT
PENTAX 33L - 102 990FT
PENTAX 550 - 199 990FT
PENTAX 450 - 169 990FT



A GÉPEKRŐL TESZTEKET OLVASHATTOK A WWW.INDEX.HU DIGITCAM ROVATÁBAN. A SZÁLLÍTÁSI IDŐ AZ S ÉS A 33L ESETÉBEN 24 ÓRA, AZ 550 ESETÉBEN 2-5 NAP KÖZÖTT VAN. A 450 TÍPUS JÚNIUS VÉGÉTŐL LESZ KAPHATÓ. (AZ ÁRAK FIZETENDŐ ÁRAK)

NAGYON JÓ GÉPEK! MEGÉRI A PÉNZÉT!

U.I.:Vadonat új gépek, 1 év garanciával!!!



Előzmény: cskozsar2 (1371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!