Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 221
Igen.
Ezzel a mentalitással nyugodtan beléphéttel volna az MSZMP-be. Arra pedig mérget vehetsz, hogy ha Te lettél volna a miniszterelnök és a PuPu haverod a belügyminiszter, akkor sem féltem volna.
Maximum belerohögök a képetekbe. Nem olyan fából faragtak engem, hogy egy jött-menttöl megijedjek, különösen ha hatalmat érez maga mögött. Látod, ez a sunyiság. Ha hatalmat érzel magad mögött akkor bagy a szád.
Anélkül gyenge vagy?
.
Előzmény: Derek (210)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 220
Szittyuska!

Idéznél nekem ADATOKAT akkor abból az időből, amikor HornKuncze volt a főnök?

Rendezvények, ünnepségek, átadások, utazások költségét vagy valami ilyesmit. Jó?
Ja és utalást hozzá arra az újságra, amely címlapon hozta.

Várok, várok.

Polka

Előzmény: Szittya (213)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 219
Touareg!

Elvétetted a koordináta rendszert! Az hogy onnan a mélységből FÖLkiabálsz, az azt jelenti hogy emelkedned kellene, tudod?

Egyébként hol van egy Medgyessy, egy Kuncze, egy Horn, Kovács, Göncz adat? Csak nem lehetetlen ilyet fölhajtani, kedveseim?

Hány lélegeztetőgépért ment ki Medgyessy? Hát Horn, hát Konrád????

Adatot, uraim, ha azt akarjátok hogy szégyenkezzem, adatot!!!!

Ellenkező esetben lehet nektek szégyenkezni meg tovább magyarázni a bizonyítványt!!!!!

Előzmény: touareg (208)
bummm Creative Commons License 2002.02.11 0 0 218
Srácok nem tudom miért utazott és jött haza ilyen különgéppel.Lehet,hogy sürgős volt lehet,hogy nem.A 32millerről annyit,ha valaki megint ezzel a népbutító szöveggel akar embereket meggyőzni a média és a sajtó segitségével,hogy hány lélegeztető-stb,akor két dolog is elgondolkodtató.Ha olyan okból volt kint ami az országnak igenis fontos és ennek a gyümőlcse későbbiekben ezerszer ennyi "lélegeztetőt"hoz az országnak akor mit fognak mondani az ellenzékiek,JA IGEN EZT IS NEKÜNK KÖSZÖNHETI AZ ORSZÁG.De MP ÚR EU FŰRKÉSZKÖRÚTJA melyet lehet,hogy Ő állt mármint a költségeit tekintve nagyvalószínűséggel több kárt okoz majdan az országnak mint OV Bosztoni útja.
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 217
.. vagy a te demagógiádból történö kigyógyitásod költségeinek a felét teszi ki ez az út.
Előzmény: mikisoft (200)
Droopy Creative Commons License 2002.02.11 0 0 216
Hat tulkeppen neki akartak atadni a doktorit, de nem talaltak, erre megkerdeztek az oroszokat, nem ismernek-e orban nevu szemelyt, es csak OVI jutott eszukbe :)

Droopy

Előzmény: Vajk (198)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 215
S, tebenned?
%-kust nem monda H2O. (95->0 Néked)
Bocsi ha megérted!
?
w.
Előzmény: Polka (209)
haha1212 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 214
Kedves Polka!
Ebbol a 32 millióból a szocik elmentek annakidején mulatni es 10.000.- kel törölték meg a szájukat böfögés után, majd mindeközben szarrá röhögték magukat az ilyen korlátolt embereken akik - azok után hogy szétszopatták a MAGYAR népet 40 éven keresztül - képesek és megválasztják őket!!!!

....ISTVÁN LESZ A FELYEDELEM TŰZZEL,VASSAL, HOGYHA KELL EZT AZ ALJAS HITSZEGŐT AZ ELSŐ FÁRA HÚZZÁK FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Polka (205)
Szittya Creative Commons License 2002.02.11 0 0 213
Polka!
Nem zavar, hogy az ellenzék (amig az) nem közpénzből utazgat! Eltekintve a pártok költségvetési támogatásától, nem az adóforintokat emésztik fel. A kormány és a feje viszont csakis közpénzből költekeznek. Tisztul valami?
Előzmény: Polka (205)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.02.11 0 0 212
Nem, ez azért még nem tartozik közbeszerzési kategóriába, ne kenjünk mindent szegény Vityó fejére.. :-)
Különben is: kvázi magánút, a "köz"-höz nem sok köze van. Pont ez a probléma.
Előzmény: hajlam (207)
touareg Creative Commons License 2002.02.11 0 0 211
Polka, most elégedj meg annyival, óriási.
Előzmény: Polka (209)
Derek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 210
"De Te és a többi sunyi pártttag miért lépett be, meggyözödésböl vagy karrierböl? "

Na nem mintha sok kozod lenne hozza, de en egyetlen partnak voltam tagja es az az MSZDP volt 89 apr 1-tol 92 apr 15-ig amikor elhajoztam hazulrol. Bar neha ilyenkor banom ,amikor a hozzad hasonlo seggfejeket olvasom,hogy nem hallgattam nagyapamra aki noszogatott a hetvenes evekben,hogy lepjek be az MSZMP-be, lett volna kozottuk legalabb egy szocdem, es akkor most engem te miniszterelnok urnak szolithatnal-))
Pupu-t meg megraknam belugyminiszternek es te fosnal mint a kolikas kutya.

Előzmény: Törölt nick (196)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 209
Wizes agyak wizes lénye,
Elmehetsz te a fenébe
Putty.
Hogyha egy kis fejed lenne,
Nem lenne sok wíz tebenned.
Putty

Polka

Előzmény: wizes (204)
touareg Creative Commons License 2002.02.11 0 0 208
A Te szellemi és erkölcsi színvonaladra azért itt néhányan sohasem fogunk lesüllyedni.
Előzmény: Polka (197)
hajlam Creative Commons License 2002.02.11 0 0 207
Egyébként honnan tudjátok, hogy állampénzen utazik? Hátha nemis :)) Ha pedig igen, akkor szvsz közbeszerzéssel kellett volna kiválasztani a céget aki fuvarozza. Vagy tévedek?
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 206
Örökéletű A. Huxley mást írt?
wizes.
Előzmény: PuPu (194)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 205
Vajk!

Nem lehetsz ekkora ostoba! A dolog nem a 32millióról szólt, hanem hogy ebből mennyi lélegeztetőgép meg inkubátor meg nyugdíj meg miegyéb lett volna.

Egyébként nem engem érdekelt most sem a dolog, földobta egy bértollnok és lám, mennyire dörzsöli a tenyerét! 100%-ig bejött.

Ellenben elő egyetlen összehasonlítható adattal. Helló, antifideszisták!!!! Hellló!! Egyetlen egy kis adatot kérnék!!! Hány lélegeztetőgépből ment ki Medgyessy a Becsületrendért? Stb. stb.!!

Mennyibe kerültek az szadeszos óriásplakátok? Hát a szadeszmobil? Mennyiért vette Medgyessy valóban a telefonszámokat???
Ezek BIZTOSAN érdekelnek mindenkit. Hát ebből mér nincs címlapsztori, mi?

Polka

Előzmény: Vajk (193)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 204
Polka:
Baromságok baromsága!
Barom!
Barom barol?
Barmok barma barmázik barmával.
Barma barmázol:
Barmák barmája!
...
w.
Előzmény: Polka (192)
Kiraly Creative Commons License 2002.02.11 0 0 203
Ennek a 32 millionak lett volna jobb helye is a TB-ben ahelyett hogy a bolsifattyut utaztatnak!
zesi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 202
Az a dölyfös nagyarcú Bush, még hogy nem fogadja....ilyet...
Előzmény: Liquid_FX (199)
touareg Creative Commons License 2002.02.11 0 0 201
Igen most a jobboldali kormány került és kerül nagyon sok pénzbe. Ez bizony másoknak nagyon nem tetszik.Ha majd a bal kerül kormányra és ekkora hülyeséget csinálnak, akkor lehet őket is fikázni.
Attól azért óvnálak, hogy a magyar történelem összes hivatalos állami utazását most akkor elkezdjük boncolni, bár ha valakinek rendelkezésére állnak az adatok meg lehet kísérelni, mint ahogy a Torgyán csapatét megtette a MEH, amikor úgy gondolta.
Előzmény: Polka (192)
mikisoft Creative Commons License 2002.02.11 0 0 200
Ezt a 32 millát úgy is meg lehet közelíteni, hogy egy 1200 lelket számláló településnek az egy évre eső egyharmad állami támogatása.
Előzmény: PuPu (194)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.02.11 0 0 199
Pontosan. Ha különgép kell, hát különgép kell, tessék megszavaztatni, vásárolni, aztán repkedni.
Nagy valószínűséggel egyébként a különgép-bérlést még akkor határozták el, amikor egy Bush-látogatás is benne volt (még) a pakliban. A hivatalos program ugrott, OV elment díszdoktorit átvenni- a már lefoglalt masinával.
Sokkal egyszerűbb lett volna ezzel megmagyarázni (és hozzátenni, hogy Fidesz bácsi állja a költségeket), akkor most nem lenne leüthető magas labda. Így viszont van.. :-)
Előzmény: Derek (187)
Vajk Creative Commons License 2002.02.11 0 0 198
vajon ki ez az Orbán a Fletcher egyetemen?

http://www.fletcher.tufts.edu/news_events/old/orban.html

Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 197
Kedves Pajtás!

ÉN ragaszkodnék a topikhoz. De úgy látszik neked kellemetlen hogy kiderül, a szarban vájkáltok és azt kenegetitek magatokra.

A demagógia magasiskolája a forintokkal való játszadozás, utoljára a milleniumi ünnepségek meg a tüzijáték kapcsán ment.

Most földobta egy bérenc a dolgot, de jól írták, ha busszal ment volna Bécsbe és onnan menetrendszerű járattal, abba is belekötnétek.

Erkölcsi színvonalatok valóban a béka ... alatt!

Polka

Előzmény: touareg (190)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 196
Én nem szolgáltam, én benne éltem. De Te és a többi sunyi pártttag miért lépett be, meggyözödésböl vagy karrierböl?
Ha karrierböl akkor azért, ha meggyözödésböl akkor azért szégyellheti magát.
Derek.
Kevesebbet igyál.
Előzmény: Derek (182)
zesi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 195
Hát egy biztos a seggnyalásban olimpiai bajnokok lennénk pártállásra való tekintet nélkül......kár, hogy nem olimpiai szám, bár 2012-ig még van 10 év!
Előzmény: Törölt nick (191)
PuPu Creative Commons License 2002.02.11 0 0 194
Az a szép világ is elmúlt, ez is el fog múlni.
Néhány hét még, - meglásd...
:O)))))
Előzmény: Törölt nick (191)
Vajk Creative Commons License 2002.02.11 0 0 193
Polka,

Miért érdekel az téged most? Akkor miért nem érdekelt?
És tudod, orbán utja sem érdekelne lófingot sem, ha nem éppen az ő államtitkárát kezdték volna el piszkálni ugyanilyen dolgokértz. Tudod, azt, aki most a sitten pihen, és akit ovi 2 évig fedezett.
Ez az egyik.

A másik: ovi nem az ország érdeke miatt ment, hiszen bush kiszórta az előszobájából. Csak erre nem igen számítottak, most ezt a magáncélú utazását nem tudják máshogy eladni, csak ahzugságokkal
(Pl második legrangosabb egyetem a Fletcher. Röhej...)

Előzmény: Polka (185)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 192
Minderbinder, Eszter, touareg!

Gyerünk, kérnék egyetlen egy picinyke adatot, jó? Akkor lesz miről beszélnünk.

Vagy netán csak a jobboldalnak kerülnek a dolgok pénzbe, Nálatok minden igyen van?

Ami meg (kedves Eszter) az Árpibácsi topikot illeti, én nem írok mindenhova, ez ugyanis nem kötelező. És egyetlen egy jobbos baromsága sem ment benneteket a saját baromságotoktól.

Polka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!