Keresés

Részletes keresés

yankees Creative Commons License 2003.04.01 0 0 402
Az ütközésről: Jeter az egyesen, Giambi üt. A bogyó a dombra érkezik, felpattan, a Jays pitcherje elkapja a földről felpattanó labdát. Jeter fut a kettes fele, Giambi az egyes fele. A védük duplát akarnak csinálni, a shorest és a kettes védő pozicióba helyezkedik, a hármas elhagyja a hármas bázist, közelítve a ketteshez( na ezt nem értettem, mi a faszt akart a hármas??). Giambit kiejtik az egyesen, de Jeter már nem áll meg a kettesnél, hanem tovább rohan a hármasra. Az időnyeresége abból adódik, hogy a dombra ütött labda lefékeződött, és a pitcher nem tudta azt gyorsan összeszedni. Mindegy- mivel nem volt a hármason védő, a catcher rohant oda, a labdát meg is kapta az egyes védőtől és felhúzott térdel becsúszott a hármasra. Közben Jeter is oda ért, hasoncsúszás, kéz elöl... reccs.
Elég csúnya volt...
hockey Creative Commons License 2003.04.01 0 0 401
Yankees.com szerint Jeternek egy Ken Huckabyvel való ütközésnél kificamodott a válla a 3.-ban. Bővebbet a sérülésről ma mondanak.
Előzmény: hockey (400)
hockey Creative Commons License 2003.04.01 0 0 400
Ja, sajnos Jeter nem tudta befejezni a meccset és komolynak tűnik a sérülése. Legalább a győzelem megvan...
Előzmény: Celtics34 (399)
Celtics34 Creative Commons License 2003.04.01 0 0 399
Red Sox 5 kapott 9 inning-be .....ajajaj ..

Azonkivul Yankeek szarba vannak ..jeter valoszinu nagyon megserult!

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 398
na akkor a menű:

06.04.03 02:10 Oakland Athletics - Anaheim Angels Live Baseball: MLB Sport 1

07.04.03 23:00 Oakland Athletics - Anaheim Angels Baseball: MLB Sport 2

13.04.03 02:00 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers Live Baseball: MLB Sport 1

14.04.03 19:45 San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers Baseball: MLB

ebből az utobbi az aminek a kezdési időpontja szimpatikus.

és a link

Előzmény: Törölt nick (397)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.31 0 0 397
adnak, csak kérdés, hogy mikor.
Előzmény: fighting (396)
fighting Creative Commons License 2003.03.31 0 0 396
Premiere-n nem adnak meccseket?
Mert ha igen akkor gondolom a Boxutca is lenne, mint lehetséges helyszin.
Előzmény: Törölt nick (393)
hockey Creative Commons License 2003.03.31 0 0 395
Igen, csak akkor, miért?

Yankeesről szólva: Matsuitól nem várnak sokat védelem terén, csak legyen jobb mint White volt tavaly, főleg támadásban kéne jeleskednie ami álltólag nem lesz gond, ha birja a rajta levő nyomást. + Azért üzleti fogás is volt a leigazolása.

Contrerasról tud valaki valamit? Állítólag elég jó.

Előzmény: fighting (391)
BéKa_d Creative Commons License 2003.03.31 0 0 394
Tudtok olyan oldalt, ahol egyszerű előrejelzést adnak a meccsekre (nfl-nél pl. a Hector and Victor, vagy bármilyen ilyen szakértői oldalt, ha nem fantasy-s az se baj, csak legalább vmi eredmény elképzelést mondjanak...)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.31 0 0 393
nekem olyasmit mondtak, hogy a ahol a cnbc tv-t lehet fogni (pénzügy/tözsde adó) ott a szombat esti/hajnali meccsekből adnak egyet élőben. nem tudom, hogy mi igaz ebből, most majd kiderül.
Előzmény: BéKa_d (392)
BéKa_d Creative Commons License 2003.03.31 0 0 392
Hát elkezdődött...

És persze mindjárt bajnokveréssel... Itthon vajon lehet vhol baseballt nézni???

fighting Creative Commons License 2003.03.30 0 0 391
Csak július-augusztusban?
Előzmény: hockey (390)
hockey Creative Commons License 2003.03.29 0 0 390
Sziasztok!

Nagyon izgalmas szezonra van kilátás, sok az olyan csapat amelyik képes lehet megynyerni a WS-t. A.L.-ből a Twins (kiegyensúlyozott jó csapat), az A's (bár már egy sérülés is nagyon betehet nekik) és természetesen a Yankees (GO YANKS!) a legjobbak. N.L. tényleg keményebb dió, sztem a Cardinals, Phillies, Astros hármasból kerül ki a döntős, de ott van még a Giants, a D-Backs a Braves.. Tényleg nagyon érdekes lesz és ha minden jól megy idén is tudok Yankees meccsre járni július-augusztusban ;)

fighting Creative Commons License 2003.03.21 0 0 389
Washington és Portland is bejelentkezett az Expos-ért!
uh Creative Commons License 2003.03.21 0 0 388
Igen. Az Allamokban vagyok.
Nem. Az ESPN Classic az utobbi napokban NCAA kosarral volt elarasztva. Viszont az ESPNen valoban megy egy 54321 nevu extremsport-musor.
Előzmény: fighting (387)
fighting Creative Commons License 2003.03.20 0 0 387
Hi!

Te most egész véletlenül nem az Államokban vagy, mert itt az ESPN Classic-on föleg extreme sportok mennek!

Előzmény: uh (386)
uh Creative Commons License 2003.03.19 0 0 386
A Dback'snel Byung Hyum (?) Kim elolepett kezdodobova. Azert van ott potencial.

Csak kezdodne mar! Hat nem lemondtak a japan kezdest!
Ami viszont nagyon klassz itt, az az ESPN Classic. A multkor volt Nolan Ryan 7. no hittere, meg lattam egy AllStar meccset '82bol! Micsoda fazonok! Eszmeletlen! Megneztem a musort, lesznek meg korabbi WSek is (50es evekbol Brooklyn Dodgers - NY Yankees), es a legjobb, hogy ezen a csatornan mindig jo meccset lat az ember.

Előzmény: fighting (385)
fighting Creative Commons License 2003.03.18 0 0 385
A Yankees-t én is rájátszásba várom, ott meg valóban minden megtörténhet. Lásd pl. Angels-Yankees, vagy a WS.
Az AL-ben még a nyugati parti csapatok szólhatnak bele a dolgoh menetébe!
A NL már sötétebb dolog, mondjuk én remélem, hogy a Braves idén egy kicsivel jobb lesz a tavalyinál, ami legalább Liga döntőt jelentene, bár kérdés, hogy a pitcher frissités meghozza-e a várt eredményt.
A D'-Backs, attól függ, hogy az álompár mellé fel tud-e nőni még valaki a dobók közül.
S még ebben a csoportban van a Dodgers és a Giants, nagyon meleg a pite.
Bár szvsz a Frisco-nál új a fönök. Kérdéses mi változik. Egy biztos nem Barry Bonds
Ja és még a St. Louis-ról nem is beszéltem.
De majd meglátjuk, illetve meglátnánk, ha lehetne valahol nézni.

S különben is a nyitófordulót simán nyerem!:)))

Előzmény: BéKa_d (381)
uh Creative Commons License 2003.03.18 0 0 384
A Yankees ott lesz a rajatszasban, az Angels viszont nem. Tavaly nem csak az Athleticsnek volt jo sorozata augusztusban, hanem az Angelsnek is, csak a streak kozepen volt egy vereseg ezert nem volt olyan feltuno (2x meccsbol 2x-1 gyozelem). AL nyugaton lesz szerintem ismet a Wild Card gyoztes, csak most a Mariners es az Athletics fog tovabbmenni. A rajatszasban pedig mar barmi lehet.

Matsui nem sotet lo, sokat varnak tole es jo slugger lesz az MLBben is. De szerintem A-Rodnal nem jobb. Multkor volt a TVben egy ormotlan errorja. Lehet, hogy lenyomja Sorianot nem csak utesben, de errorban is? :)

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.18 0 0 383
erre én is csak azt tudom mondani, hogy: úgy legyen! :)
Előzmény: yankees (382)
yankees Creative Commons License 2003.03.18 0 0 382
Az, hogy a Yankees lenne a legesélyesesebb, az elég szubjektív. Inkább azt mondanám, hogy a legbiztosabb, hogy a Yanks ott lesz a rájátszásban. Ott meg az szokott dönteni, hogy a csapatoknál levő játékosok mennyire rutinosak, mennyire bírják elviselni a hatalmas, egyre növekvő lelki terhet. Mondjuk a tavalyi döntő erre pont rácáfolt(...hogy milyen közel volt a Giants a győzelemhez, és mennyire hitehagyott lett az uccsó meccsen...), de hát a kivételek erősítik a szabályt... :)))
Most kaptam válasz emilt a manhattani barátomtól, aki már előre bevásárolt jó néhány meccsjegyet, és azt írja, még egyáltalában nincs lázban a város. A storeokban lézengenek a fanok, egy-egy új ütőt vesznek, új kesztyűk, néhány új széldzseki de semmi egyéb...:(
Kérdeztem, mit tud a Yanks egyik új szerzeményéről (Matsui), de semmi...:(( Nagyon sötét ló effektus ez...:)) Aztán jött még többek között Todd Zelie. Őt láttam még két éve a Metsben...átlagos volt...:( Egyébként a Yanks mindig szarul kezdi az idényt, de május, június körül belelendülünk...:))
Amen!:))
Előzmény: BéKa_d (381)
BéKa_d Creative Commons License 2003.03.18 0 0 381
Hát még zakóval nyitni ellenem...:-)

fogadóirodáknál néztem és egyértelműen a Yankeest tartják a bajnokság esélyesének (3.5-tel adják a győzelmüket, míg a Diamondbacks és az A's 7.0-val szerepel, az Angels már 9.0-val, míg a Braves és a Mariners 10-zel) szerintetek ez így mennyire reális, ill az első négy kivételével mennyire van esélye a többieknek (beleértve már a Bravest és a Marinerst is...).
Thx. És már csak egy hét...

Előzmény: fighting (378)
riska Creative Commons License 2003.03.17 0 0 380
Baseball considering playing in Europe in 2004

By RONALD BLUM, AP Sports Writer
March 17, 2003
MEXICO CITY (AP) -- Baseball goes with beer and brats -- and next year, maybe with pasta or brie.

The commissioner's office has started discussing a plan to move regular-season games to Europe in July 2004.

Italy, France, the Netherlands and England are among the candidates, according to Paul Archey, a senior vice president of Major League Baseball International.


bővebben:
http://sports.yahoo.com/mlb/news?slug=ap-mlb-europe&prov=ap&type=lgns

riska Creative Commons License 2003.03.13 0 0 379
ne aggódj, mivel keves csapat vagyunk lesz lehetőség korrigálni utána. amúgy valszeg én sem leszek ott a live drafton. trade meg mehet egyből a draft után :)
Előzmény: fighting (378)
fighting Creative Commons License 2003.03.12 0 0 378
Hú ez gáz!
Sajnos nem vagyok itthon a hétvégén, úgy hogy marad az auto-draft!:(((
Hát remélem marad valami, jó is nekem, mert rögtön trade-elni kicsit gáz lenne!:))
Előzmény: riska (377)
riska Creative Commons License 2003.03.12 0 0 377
nem csak neked, hanem mindenkinek vasárnap fél 1-kor lesz a draft.
(Sunday, March 16 at 12:30 am CET - szombatról vasárnapra virradóra azaz 16-án hajnalban, 00:30!!!)

a draftról szerintem olvasd el amit a segítségnél talász, úgy lesz világos. ha nem teljesen, majd kérdezz specifikusan, mert röviden nem tudom mit írjak róla :) ha tudod hogy megy az igazi draft, akkor gondod nem lehet :)
a lényeg, hogy lesz egy sorrend, és a szerint választ mindenki 1-1 játékost körönként. mikor lement egy kör, akkor aki utoljára választott az kezdi az új kört stb stb.
a league settingsben látod, hogy milyen pozíciókra kell majd játékost szerezned.
egy játékos csak egy csapatban lehet természetesen, szóval minden pozícióra legyen több jelölted.
minden körben ha jól tudom 1 perc van a döntésre. ha addig nem választasz automatikusan kapsz 1 játékost az ún. prerank alapján.
my team/Edit Pre-Rankings -> itt tudod állítanbi ezt a listát. ez alapján válogat akkor is a program, ha nem tudsz részt venni a live drafton.
Előzmény: fighting (375)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 376
80 usd-ért lehet majd nézni a meccseket a neten. a 80 usd a teljes season ebben 45 élő meccs van az alapszakaszban plussz a nyitó game.

MLB TV

fighting Creative Commons License 2003.03.11 0 0 375
Bejelentkeztem én is, de nekem vasárnap fél 1-re adta a draft időpontját!
Kérhetnék egy gyors ismertetést a draft menetéről!
Előre is köszi!
Előzmény: riska (374)
riska Creative Commons License 2003.03.11 0 0 374
hello atmo és persze bárki, akinek kedve van a fanatasy baseballhoz.
van egy privát magyar liga a yahoo-n, ahová be lehet még lépni (liga: 3167, jelszó: firstbase). most hétvégén lesz a draft, ha lesz elég csapat.
gyertek!
Előzmény: atmo shenton (350)
nhlfan2.0 Creative Commons License 2003.03.06 0 0 373
köszi.egyszer az NFL topicból küldött valaki emailt az ilyen műholdas cuccokról de az olyan bonyolult volt hogy nem értettem belőle semmit.
Előzmény: fighting (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!