Keresés

Részletes keresés

kismica Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5515

Boldog, boooldog, booooooldog születés napot Csabinam és Dominak!!!!!!

 

A lányoknak, mamáknak: boldog nőnapoooot!

tasha Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5514
Köszönjuk szépen a köszöntéseket és Csabit is Isten éltesse, anyukájával egyutt :))
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5513
Nyúléknak jobbulást!
Nálunk Sári taknyos még mindig, tegnap este kahogott is, de ma már nem )koppkoppkop)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5512
Kis sebes Manónak jobbulást!
Előzmény: Zsuzsa89 (5495)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5511
Hű, ez extraszuper lett!!!!!! :))))))))
Előzmény: MyBaby (5507)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5510
BOLDOG SZÜLINAPOT CSABINAK ÉS DOMINAK!

Shaish, éljen a ks Pöttyöd is!!!! :DDD
shaish Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5509

Sziasztok,

 

Köszi mindenkinek a köszöntést!

Dominak innen is Boldog Szülinapot!

 

Lányoknak és asszonykáknak meg boldog Nőnapot!

 

Most rohanok, felébredt a kis ünnepeltem:), voltunk állatkertezni, imádta, majd illusztrálom nemsokára.

 

Szép napot!

ertal Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5508
Monyesz:

Boldog nônapot kívánok!!!
(és jóelôre még boldogabb anyák napját, hátha akkor elfelejtem...)
MyBaby Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5507
Fogár Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5506

szia!

 

Janka 14hós adatai előzetesben

13kg és nem tudom hány centi...olyan 76-77cm durván :)

 

amúgy jó dolgozni? Mennyit dolgozol egy nap?

Előzmény: toria78 (5503)
Fogár Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5505

sziasztok!

 

Csabi és Domi! Boldog Fülinapot Kívánunk Nektek!

Noának Boldog hófordulót :)

 

Mi már Jankával megkaptuk a nőnapi virágainkat...én nagyobbat, Janka kisebbet :)))

 

Sajnos ma nagyon rossz napunk van, szegénykém reggel 7óta pityereg, mintha vm fog lenne a bűnös. Láz nincs. :(

 

 

 

ertal Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5504
Csabi, Domi, boldog szülinapot!!!
toria78 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5503
Lányok, ha vkinek kell adatfrissítés, írhat. Ertal, Zsuzsa a tieteket megcsináltam.
neglom Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5502
Leánykák, Anyukák, nagyon boldog nőnapot kívánok, bár a kislány-kisfiú fogalmakat pontosan még nem értem, de Anyu azt mondta, én fiú vagyok. Apu pedig azt, hogy ma a lányokat ünnepeljük, és Anyu is az. És Anyu mondta, hogy a többi anyuka is lány, sőt kislányok is vannak itt. Talán egyszer majd ezt is megértem, a felnőtteknek olyan könnyű minden, nem? :)

Csabi, Domi, Ti ugye nem vagytok lányok? De nektek meg valami születésnapotokoat kívánok, hogy ma legyen! Vagy valami ilyesmi. Anyu tortát (az mi a szösz?), ajándékot emlegetett. Ezt is Ti kapjátok?

Micsoda nap! És nkem mikor lesz ilyen születésnapom végre? És fiúnap mikor?

Puszi mindenkinek!
Beni
toria78 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5501

Csabinak és Dominak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!

Noának boldog hófordulót!!!

Magunknak pedig szép nőnapot:-)

 

(nekem olyan hosszú az intézendő listám, hogy napi 2t csinálva sem fogok végezni időben...)

 

Ezt a sétás időt várom - egyelőre 8 lépés a legtöbb, ami sikerült.

Tegnap homokozóba mentek a sitterrel, tetszett neki.

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5500

CSabinak és Dominak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!

 

Nektek-nekünk pedig boldog Nőnapot!!!!!!!!!!!!

Lányainknak pedig boldog Csajszinapot!!!!!!!! :)))))))

kismica Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5499

Shaish, nagy gratula!!!

 

Sokszor eszembe juttok Borcsival :)

 

Vagy 2 napja volt az M2-n egy jópofa terheses dok.film és azóta nagyon hiányzik a pocakom :( (Főleg, mert megint menstruálok...)

 

Fogár, kezdj edzeni :))) Ma nagyon áldottam az eszem, h vettem kis kocsit (isteni a Maclaren): a nagy templomnál randiztunk egy kis haverral, mire megjött, Matyi a szívszélhütést hozta az összes galambra és vagy 8x szélrózsáztunk a Kossuth tér minden sarkából-sarkába, mindeközben én fél kézzel toltam az üres kocsit. És aztán megjöttek és kezdtük az egészet előlről:)

Matyi olyan turbo Joe lett: egyfolytában beszélt, kacarászott, szaladt és széthagyott engem kocsistól, jajj, de szeretem ezt a kölyköt... Persze 7-kor már alig látott.

De délelőtt is mentünk rengetek a játszón, csak addig volt egyhelyben, míg megcsodáltunk egy katicát, ami épp túlélte Matyi simogatását...

 

Gyáva Nyúl, jobbulást!

 

Előzmény: Fogár (5498)
Fogár Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5498

shaish:

gratula a kis 8mm-hez illetve a szívecskéhez.

 

pedig már abban reménykedtem,ha Janka menni fog, akkor nem kellek annyit asszisztálni. :)

ma a játszón kézenfogva sétáltunk, túrtunk kavicsot, szedtük is---én gyűjtöttem. :)

 

tracy:

hát kitartás az estékhez.

én amúgy azt vallom,ha este van akkor csönd, sötét...nyugalom-az elalváshoz (gyerkőcnek) mert az egy dolog,h én lámpafényben bömbölő tv-vel is kiválóan alszom. :)

sztem korai nagyon h tévézik...akár este, akár nappal.

ha pedig éjjel megébred, akkor is sztem jobb ha sötétben maradtok...minden egyéb ami felkelti a figyelmét az ronthat...sztem.

 

Jankával ma játszóterezni voltunk.

fél3-f6ig...3/4 6tól aludt 7ig (mert gonoszanyu felkeltette) majd 9kor úgy ájult be az ágyba,mint a kisangyal---és olyan kis pirospozsgás lett az arca :)))

 

 

MyBaby:

jó kis történet :)---ilyen éjjeli evés régebben volt nálunk is...szerencsére a bealvás a saját ágyában esett meg.

 

képzeljétek...több évnyi rettegés után rászántam magam a fogorvosra áááááááááááááá

20-án megyek...és jóég tudja meddig fogok járni,de muszáj...leltem egy lyukas fogat...muszáj megjavíttatnom a protkót. :)

már most tiszta ideg vagyok...legutóbb félrenyomták az érzéstelenítőt, belefúrtak az ínyembe...majd mikor látták,h szenvedek kihúzták a fogam...kb mindent éreztem...utána 3-4napig úgy néztem ki mint akinek felpumpálták a fejét :)

tiszta para...

 

 

 

 

 

 

 

ertal Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5497

Nyúl, jobbulást nektek!

 

tracy, csak így tovább!

 

Shaish, 8 mm :)))

 

Zsuzsa, szegény sebesült Réka!

 

Peti délutánra betaknyosodott. És perszehogy az éjszakákról ennyit sem kellett volna írnom. Volt hajnali nyüglödés... :)

De alapvetöen jól vagyunk. Várjuk már Aput!

tracy71 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5496

Nem akarom elkiabálni, DE a régi bevállt módon megpróbáltam letenni aludni. Előtte jókat nevettünk együtt, majd puszi, irány az ágy, Altató dalok CD-be, villany le, anya ki. Balázsnál csönd van. Remélem marad is így.....

Jó éjt mindenkinek

 

Nyúl családnak jobbulást!

Előzmény: Zsuzsa89 (5494)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5495

 Asztal-lefejelés után, sebesülten :(

 

 

 Íííííííííígy szereti Réka a MiciMacit - meg mindent, amire mondom, hogy szereti :)))
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5494

GyávaNyúlék jobbulást hamar!

 

Shaish gratula a 8 mm-es tesóhoz :)

 

Tracy... alvás hátterében valami fejlődési ugrás is állhat, pl. hogy sokat megy napközben. Szerintem próbáld meg az esti programokat úgy szervezni, hogy csak ücsörgés, pihis elfoglaltságok legyenek, sok séta már ne, hogy ki tudjon kapcsolni a menésben... van olyan gyerek, akit ez nagyon megvisel, és álmában is csak megy és megy, és nem tud ellazulni.

Suttogó ilyen esetekben azt is mondja, hogy lehet, hogy itt az ideje a napirend változásának, mert lehet, hogy ami eddig jó volt, az már nem jó.

Meg még egy csomó oka lehet a dolognak, úgyhogy csak drukkolni tudok, hogy oldódjon meg!

 

 

 

Gyáva Nyúl Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5493
sziasztok, csak gyorsan:
nagyszerű napok állnak mögöttünk. a férj meg én is elkaptuk Ádámtól a vírust. hétfő-kedden mind a hárman 39 fokos lázzal nyomtuk, hát nagyszerű volt. én meg valamitől teljesen tele lettem kiütéssel, úgyhogy a doki letiltotta a lázcsillapítót. hát esküszöm, halni készültem. :) ma nekem nincs lázam, a gyereknek meg a férjnek viszont van. és az Ádám szeme is begyulladt. ettől függetlenül, esküszöm, ő bírja a legjobban.
MyBaby Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5492
ÁÁÁÁÁ, üdv maci! A nagy utazók!

Enyimgyerek fél 7kor kellt és azóta nem aludt. De ma zabált!

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Zombie Mother
toria78 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5491

tracy hát akkor még inkább sajnálom. Alvás illetve evés problémás gyerek sztem minden részben van... és mindenkinél bevált a visszateszem és ritkábban ébred módszer.

Igaz h azok 1-2 évvel nagyobbak

 

szegénykéim

 

Shaish szívhang szuper!!!

 

Előzmény: tracy71 (5489)
maci18 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5490

sziasztok!

meg most nincs idom visszaolvasni rendesen.  most jottunk meg velencebol meg roma is volt. penteken majd este ideulunk elolvasni minden hsz-t

maclaren  triumph van. az majd 5kg kicsi es jo. volo 4 kg, de nem praktikus nyaron mert a gyerek leizzad hatul es ha van egy kis szel az atfuj rajta, lukacsos a hata, igy konnyen megfazhat. quest nagyon jo lagyat is ki tudod nyitni, hatul tasak stb viszont 6kg es draga

udv mindenkinek!!!

tracy71 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5489

Szia Tória!

 

Igen én is láttam azt a részt a TV-ben.

Ki is próbáltam néhány hete (hátha bejön), eredmény: úgy felzaklatta magát a sírással, hogy a vacsiját a szőnyegből kellett kitakarítanom. És nem is hagytuk sokáig sírni, csak annyi időre hagytuk magára, míg a szobájából lementem a konyhába egy kis ivólevet készíteni neki (2-3 perc)

2 nap múlva újra replay, eredmény ugyanaz. Egy hete hívtam fel a védőnőt, hogy mondjon valami ötletet, mert kivagyok. Okosabb nem lettem tőle.

Szóval nem tudom sírni hagyni, mert nem hozza azt az eredményt, ami elvárható volna.

Meg mint már írtam, 1 évig nem is volt gondunk az alvással. Csak mostanában, mióta önállóan jön-megy. De remélem lassan megváltozik a helyzet pozitív irányban.

Előzmény: toria78 (5484)
tracy71 Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5488

Hááát őszintén szólva, nem tudom, hogy mit is mondjak.

1 évig minden rendben volt, semmi gondunk nem volt alvás terén.

A napokban elkezdtük vissza szokatni az esti mese olvasásra. Mi sem akarjuk, hogy a TV-nézés legyen az esti altató program, de az utóbbi 2 hétben még ez az 1 volt, ami bejött.

Szóval a könyv: Nem nyugtatja meg még annyira, mint annak idején, de az "Öreg néne őzikéje" nagyon pozitívan hat rá. Tegnap este pl. nem volt mesenézés, csak egy kis könyv (amit majd ki ütött a kezemből, mert ő akarta "elolvasni").

Aztán icánka-ficánka lenyugodott, mikor elkezdtem neki mondani az őzikécskét. Annyira nyugi lett, hogy a mese végén betettem a kiságyba, simogattam a hátát, majd néhány perc múlva elköszöntem tőle és hajnali 1-ig aludt. Akkor felsírt, egy pár korty tea és aludt reggel fél 8-ig. Remélem a javulás útjára tévedtünk.....

Előzmény: Samu mama (5486)
shaish Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5487

Sziasztok,

 

Tegnap voltunk uhun, minden oké, ketyeg neki a kis szíve, jó helyen van, 8 mm :)))).

Happyshaish:).

 

Csabit ne fényezzétek már ennyire, tényleg nagy, meg mozgásban ügyes, és sok foga van, de másban pl vannak itt sokkal ügyibbek is!:) Nem épít várat, max két vmit egymásra tesz, de inkább rombolni szeret, meg hosszú időre pl nem foglalja le magát, szóval Fogár, nálunk csak az első pár héten jött be h kóricál mindenfelé és azzal elvan, most már nincs el:(. Csak ha játszom vele, de intenzíven, vagy ha kimegyünk. Ott elvan. De nagyon édes, imádom, amikor itt voltak anyósék, odament a mamihoz, lehúzta a papucsát elhozta és odarakta az én lábamra, szóval csent nekem egy papucsot, édeskisbogaram:))).

Mostanában a nyúl a favoritja, húzza a fülét meg minden, emelné is, de azért állatkínzást nem hagyok.....nem plüssből van:).

 

Alvás: hát, naggggyon bízom benne h a fény, mert akkor hétvégétől megoldódna, lesz redőny....mert az alvásmennyiség nem, mivel tegnap kevesebb volt napközben és mégis fél7kor keltünk ma is:(. Nekem ez korán van, a 7 már barátibb lenne....

Köszi mindenkinek a tapasztalatokat!

 

Ertal, gratula Daninak!

 

Kézenfogás, na akkor ezt majd gyakoroljuk.

Ma vmi földöntúli boldogság volt az arcán amikor odasietett a naaagyhatalmas traktorhoz:DDD. állt és bámulta. Aztán kavicsokat dobált (elég ritkán akarta megenni) majd anya hazafuvarozta és most alszik.

Viszont a lovakhoz más útvonalat kell találnom, van ott vmi fura autós telep ahol egy iszonyat kutya ijesztget minket egyfolytában és ha nincs ott a csöves kinézetű gazdája, akkor jön utánam morogva....az kéne még h ránktámadjon.....amúgy kutyabarát vagyok, de méginkább gyerekbarát, szóval ma legszívesebben agyonütöttem volna a dögöt...

Majd megyünk kerülőúton, remélem ott minden oké lesz.

 

Szép napot Mindenkinek!

 

Samu mama Creative Commons License 2007.03.07 0 0 5486
Nem próbáltad, hogy csak körözöl vele párat tv nélkül? Lehet, hogy estére már sok neki a fény-, meg hanghatás, plusz ha lefekvés van, akkor lefekvés van, max. nyugtatásért menj be. Van, hogy Sári is felsír, villanyt se kapcsolok, csak kint, próbálom visszaaltatni, kap egy kis vizet, ringatás.
Előzmény: tracy71 (5474)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!