Keresés

Részletes keresés

deltoid Creative Commons License 2000.06.14 0 0 336
Gyorshír!!!
Tüdőke - TUDJÁTOK, AZ A FIATALMEBER, AKI ELHASALT A BÜNTETŐELJÁRÁSJOG-VIZSGÁN -
Előzmény: doktor wang (335)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.13 0 0 335
Elrabolt ugyanis az olajmaffia.

Egyébként tényleg kaptunk az indexnél pár érdekes telefonhívást Kisbandi kapcsán.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.13 0 0 334
Nem tudok sajnos menni.
deltoid Creative Commons License 2000.06.13 0 0 333
DR. WANG: NAGY SIKERT ARATOTT A FOTÓ! LIGETKÉNÉL HATTÓL MECCS!
Előzmény: deltoid (332)
deltoid Creative Commons License 2000.06.13 0 0 332
Gyorshír!!!

"A Szigligeti Topic Megmentője" érdemrend pálmaágakkal ékesített bronzfokozatát adományozom Tüdőkének,ezennel. Máma ugyanis csak ő ért rá hosszú órákon át idétlenkedni, mi többiek keményen dolgoztunk. Gratulálunk, Tüci.
P.S: ha még nem tudná valaki, újra hírül adjuk: TÜDŐKE VOLT AZ, NEM MÁS, AKI ELHASALT A BÜNTETŐELJÁRÁS-JOG VIZSGÁN!!!

Előzmény: Tüdőke (331)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.13 0 0 331
Ez a Szigliget topic kezd Tüdőke topic-ká válni.

Ami nem baj.

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.13 0 0 330
GYORSHÍR --- 20000613

Dr. Wang külföldre szökött - Olaj áll a háttérben
+++

Meg nem erősített hírek szerint Dr. Wang külföldre szökött. Információink szerint a magyar bűnüldöző hatóságok kíméletlen hajszát indítottak Dr.Wang ellen, ennek első jeleként Miamiban lebuktatták Wang segítőtársát, az alvilág uzsorásaként közismert Kisbandit.
Mint ismeretes, Dr. Wang mindeddig nem cáfolta, hogy köze lenne a szigligeti olajbűnözéshez. Rendőrségi források szerint nem lesz nehéz feladat Wang kézrekerítése, elég csak figyelni, mikor nevet fel.

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.13 0 0 329
Előbb telefonált valamilyen Pallag.
Aszonta, hogy a szigligeti olajmaffia feje Dr. Wang. 1983-ban kezdte egy doboz sprotnival. Később aztán olyan jól kezdett menni neki, hogy vett egy töltőtollat meg egy viharkabátot.

Szeretném , ha a zügyészség vizsgálatot indítana. Az egész országban nem lehet egy tisztességes szalontüdőt kapni.

A Morgó Tüdő

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.13 0 0 328
Végre fény derült az igazságra!

Dr. Wang mindig is gyanús volt nekem. Már akkor, amikor összeköltöztünk (lásd egyik korábbi hátborzongató hírt).

Döbbenet :-O

Előzmény: Havária (327)
Havária Creative Commons License 2000.06.13 0 0 327
Ezennel lebuktatnám d. wangot (akit egyébként is szélhámosságért keresnek mind az öt földrészen), ugyanis megnéztem az impreszumot és doktor Wang nevezetű ujságíró nem dolgozik az Index.hu Rt.-nek. :)

Hav

Előzmény: Tüdőke (326)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.13 0 0 326
Ma is néztem az Index címoldalát, de nem láttam semmit tőled. Kérdés: mért nem vagy hát régóta nemaktív a topicban, kedves Wang doktor.

Mindig csipáztam a topicon belüli dialógusainkat.

Előzmény: doktor wang (325)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.09 0 0 325
Nézzétek meg az Index címoldalán, hogy miket írtam, és akkor megértitek, miért nem vagyok ma ennyire aktív a topikban.

Na.

Pali bá Creative Commons License 2000.06.09 0 0 324
Hát akkor álljon itt az obligát pénteki kérdés:
Ki gyün Szigligetre a hétvégén? K. Adám már jelezte távbeszélőn, hogy ottan lesz. Jómagam is ottan leszek. Hol a iszunk a szombat este, a Örexembe? Gyors válasz bitte mert haza akarok menni.
Onkel Pál
Előzmény: Tüdőke (323)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.09 0 0 323
Na mi van? Kommunikálni akarok. Írjon má valaki.

Dr.Wang. Érted kiáltok. Megtekintettem hómpédzsedet. Remek. Imádlak. Add kölcsön C. Schiffert. Nekem csak a Schiffer János jutott.

Tüdőke Creative Commons License 2000.06.09 0 0 322
Murcostól kérdezem: mikor kapom meg a különdíjat? Mikor???
Szigligeti Harschona főszerkesztőjét kérdem: engem mikor igazít helyre (mármint az velem kapcsolatos híreket).
Pali bá: tegnap azé nem szóltam hozzá három órán keresztül, mer nem voltam gépközelbe. De most este hétig ott vagyok, resszkessetek.

Hogy tetszett a rockoperám?

A Vad Tüdő

Előzmény: murcos (313)
Pali bá Creative Commons License 2000.06.09 0 0 321
Nem igaz továbbá az sem, hogy B. Mihály gyerekkorában egy döglött, oszlófélben lévő harcsát cipelt haza a kikötőből, valamint az sem, hogy 1988-ban egy talicskában kuporogva alkoholos befolyásoltság alatt ezt kiabálta: "Grósz Karcsi a kurva anyád!"
Előzmény: deltoid (318)
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.09 0 0 320
Dehülyevagyte!
Előzmény: deltoid (319)
deltoid Creative Commons License 2000.06.09 0 0 319
S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A
Közéleti napilap, új folyam 110.szám, 2000.06.09.
Alapította: Dr. Wang

Az Olvasóhoz

Édes Olvasóink!
Az öncsonkítás és a zuhanyzás területén figyelemre méltó eredményeket elért padtársunk, I. Karolla és a dunai horgászat képi dokumentálásában kiváló teljesítményt nyújtó kutató, O. Bálint nagy tervet szövöget, amelyet nem árulunk el.Egyelőre csak ennyit hozunk Olvasóink tudtára: van egy különleges, rituális célokat szolgáló építmény, amelyben nem férnek el.

Előzmény: deltoid (318)
deltoid Creative Commons License 2000.06.09 0 0 318
S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A
Közéleti napilap, új folyam 109.szám, 2000.06.09.
Alapította: Dr. Wang

Helyreigazítás

B. Mihály olvasónk kérésére közöljük:

Nem felel meg a valóságnak lapunk azon korábbi állítása, amely szerint B. Mihályt rosszulléte miatt egy alkalommal a lábánál fogva vonszolák volna ki a sz.-i röplabdapályáról. Hamis színben tüntettük fel továbbá azt a tényt, hogy B. Mihály nyaranta már reggel nyolckor alkoholtartalmú italokat fogyaszt.Ugynakkor téves közlés alapján adtuk hírül azt is, hogy B. Mihály az elmúlt tíz évben néhány alkalommal alkoholos befolyás alatt állt.
Tévedésünkért kérjük B. Mihály, és valamennyi Olvasónk szíves elnézését.

A Szerkesztőség

Előzmény: Havária (316)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.09 0 0 317
Ez igazán csudálastos és méltó a nagyságodhoz.
Előzmény: doktor wang (315)
Havária Creative Commons License 2000.06.09 0 0 316
A tartalom és a dizájn tökéletes harmóniája ez az oldal. Gratulálok! :)

Hav

Előzmény: doktor wang (315)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.09 0 0 315
Szeretném közölni, hogy van már hómpéjdzsem is.

Nagyon ötletes: www.tar.hu/sheldon987

murcos Creative Commons License 2000.06.09 0 0 314
hű, vazeg, Esterházy, hát persze, bocs.
Előzmény: murcos (313)
murcos Creative Commons License 2000.06.09 0 0 313
murcos én vagyok. kérdezt jkarhu-t, ő már rágyött. a díjat köszönöm, elárulom, honnan tudtam meg, hogy az enyém: az Eszterházy-topikban valaki megemlített mint győztest. te voltál. és ez nagyon meglepett. köszike. sz'al akkor rákattantam a topikra és láttam, hogy télleg, a díj amúgy mivel jár? tüdőke kap unicumot, ez sivít.

már 300 fölött... egyszer el

kéne mennem Szigligetre.
Nem lehet az olyan gyetre...

:-((

m

Előzmény: doktor wang (205)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.08 0 0 312
Reklámoztam egy kicsit a topikunkat az Esterházy-online-interjúban: itt az idézet:

Havária 2000-06-08 16:37:26 (165)

Megértem, néha engem is nyomasztanak az levelek. Köszönöm, hogy válaszolt. Olvasom Önt! :)

moon 2000-06-08 16:37:20 (164)

Köszönjük Esterházy Péternek, hogy két óra hosszat élőben válaszolt a kérdésekre, és bírjuk ígéretét, hogy néhány napon belül (gyermekei internet-hozzáférését használva) még válaszol.

A szerk.

doktor wang 2000-06-08 16:35:33 (162)

Felhívnám a figyelmét a Szigligeti topikunkra, ahol Murcos nyerte a költészeti fődíjat, én pedig a versmennyiségi különdíjat kaptam meg.

Esterházy Péter 2000-06-08 16:33:33 (160)

Havária:
Van számítógépem, amelyet alig használok, vagy inkább csak írógépként, de ezen változtatni fogok. E-mailcímem azért nincs, hogy ne érjenek el. Már a leveleket is alig tudom megválaszolni. Nyomasztana az e-mailcím.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.08 0 0 311
Esterházy on-line-interjút olvasok az Indexen plusz két inerjút írok, így aztán Pali bához tényleg nincs már energiám. A belső stafflistán viszont Claudia Schiffer után kutatok, de a Moon eddig csak a Schiffer Jánost tudta előteremteni.
jkarhu Creative Commons License 2000.06.08 0 0 310
Na, az e-mailig már eljutottak?! Csak így tovább, Dr. Wang, meglesz a bige. Oszt téged irigyel majd egész Szigliget, amikor végigsétáltok kéz a kézben a strandon.
Előzmény: Havária (309)
Havária Creative Commons License 2000.06.08 0 0 309
Sajnos doktor wang kartársat annyira kimerítette egy Caludia Schifferrel folytatott e-mail csörte, hogy most offline piheg mint egy partra vetett hal a szőlőben...

Hav

Előzmény: Pali bá (308)
Pali bá Creative Commons License 2000.06.08 0 0 308
Úgy látom, hogy az utolsó hír még doktor wangot és Tüdőkét is sokkolta mivel már három órája nem szóltak hozzá.
Pali bá Creative Commons License 2000.06.08 0 0 307
Kis színes a Hírharschonába:

Papparazzók hada követi B. Mihály, a népszerű sztár minden lépését amióta híre ment, hogy a szintén közismert Z. Jimmy nála töltötte az éjszakát egy jótékonysági est után. A Szigligeti Hírharschona hűséges olvasói holnap exkluzív felvételeket is láthatnak melyeken a két sztár meghitten májkrémes kiflit reggelizik B. lakókocsija előtt. Meg nem erősített hírek szerint Z. Jimmynek ki volt szívva a nyaka. Hozzá kell tenni, hogy ez könnyen elképzelhető. Elég csak visszaemlékezni mit tett B. az akkor még kiskorú Kozsóval.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!