Keresés

Részletes keresés

borcsi555 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5530
Sziasztok! Kicsit eltüntünk, nem volt net, aztán meg sok lett a menni, tenni való. Most is csak beugrottam gyorsan.
DRÁGA CSABI, DOMI ÉS ÁDÁM: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!
Shaish, nagyon örülök a szabályos kistesónak:)) Noja is koránkelő lett újabban és nem akar visszaváltozni. legkésőbb fél 7 kor kukurikúú. Sztem a tavasz miatt van, a világos+madarak hamar csicseregnek. Óraátállítás nekünk kedvez!! már várom.
Tracy, nem lehet könnyű az elalvós küzdelem, de vhol én is fogár pártján állok. Csöndben békében kéne, hogy aludjon, nem zenére, tv-re. Bár gondolom ilyenkor az ember már mindent kitalál kínjában, könnyű kívülről papolni.
Én tuti hagynám kicsit sírni, előbb utóbb tuti elalszik és hamarabb megtanulja, hogyan kell egyedül elaludni, de ezzel biztos egyedül vagyok ebben a topicban:))
Toria: hogy álltok cumiügyben? Izgatottam várom a fejleményeket! Dolgozni hány órát kell? Rolcsi?
Sinlaccal és a gabonatejekkel állítólag az a bibi, hogy ugye nincs bennük kalcium és sokminden más. Iitalnak nagyon egészséges, de nem helyettesíti a tejet vagy tápszert.
puszi mindenkinek
Fogár Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5529

szerintem nem olyan rossz ez!:)

és nem is maszatos a ruhája...

Ádámnak Boldog Szülinapot!

Petinek Boldog hófordulót!

Előzmény: Zsuzsa89 (5526)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5528
... és körülményes... úgy kellene fogni a kanalat, ahogy nagyfiú-Csabi a villát! :)
Előzmény: shaish (5527)
shaish Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5527
Kéremszépen, ez így is nagyon profi! ÉS aranyos:)!
Előzmény: Zsuzsa89 (5526)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5526

Gyermekem így fogja a kanalat, így elég nehéz enni...

Itt a többi ügyes topikbaba magyarázza már el a Rékának, hogy hogyan kell rendesen fogni! :)

shaish Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5525

Ádámnak nagyon boldogot!!!

Remélem családilag jobban vagytok már!

És a hófordulósoknak is puszi!!

shaish Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5524

Halihooo,

Pár kép tegnapról:), sorozatot majd vmikor legyártom, most csak a szülinaposak...

Kecskézik az állatkertben:

Szépen néz:))

Tortát eszik:)

Szép napot Mindenkinek!

shaish

tracy71 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5523

Sziasztok! Nem vagyok elveszve, csak sulinapok vannak (cs-p-szo). Most is csak bekukkantottam, mert szünet van.

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT AZ ÉRINTETTEKNEK. MEG PERSZE JÓ BULIZÁST!!!

Alvásunk még mindig elég rendszertelen. De legalább az éjszakát végig alusszuk. Az elalvással némi probléma még adódik, de majdcsak "kinőjjük" ezt a dolgot.

Kellemes hétvégét!!!

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5522

Ádámnak boldog első szülinapot!

Petinek meg boldog hófordulót!!! (meg Noának is tegnapra - ezt nem írtam)

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5521

ha a Sinlacot italként készíted, ugyanúgy kell elkészíteni, mint a tápszert

egy adagolókanállal (tápszerekhez adják, Sinlachoz nem) kell adni 30 ml vízhez

pépes cumival add, mert sűrűbb, mint a sima tápszerek

Előzmény: spagsara (5516)
Fogár Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5520

borcsi?Zsuzsa?tracy?Gyáva Nyúl?neglom?toria?

mindenki eltűnt?

Fogár Creative Commons License 2007.03.09 0 0 5519

szia!

akkor vsz félreértettétek egymást

manapság sok féle tápszer van, mely anyatejkiegészítő...

talán célszerű lenne valamilyen 2es tápszerrel kezdeni, és azért megtartani egy szoptatást. Persze abból is sok féle van.

Gyereke válogatja melyiket eszik meg :)

szerintem ha már kapott tejtermékfélét a kislányod (túró, joghurt,sajt...stb) akkor felesleges HA-s tápszert kérned...vsz nem allergiás ilyesmikre.

Én tudom ajánlani a Humana (2-es)-t én kiscsajom azt nagyon szerette. Minden kiadásban (Ha,1es,2es...stb) Könnyű kikeverni, nem csomósodik...én ilyen szempontból a Mildibét nem szerettem...csomósodik kicsit, macerásabb elkeverni. A BEBA is jó sztem...abból is van többféle.

najó...nem reklámozok :D

viszont 1éves korig felírhatja neked bármelyiket receptre...jóval olcsóbb...utána nem...célszerű időben kiváltani esetleg többet.

Előzmény: spagsara (5518)
spagsara Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5518
Lehet, hogy félreértett, bár nem is gyanakodtam, mert az egész sztorit elmondtam neki, hogy a szoptatást szeretném kiváltani. Pépes állagút nincs sok értelme adni, mert mindent megeszik. Inkább valami átmenet kellene még erre a pár hónapra a reggeli/esti szoptatástól a tehéntej irányába. Igen, ez valami gabonaalapú dolog... kicsit tanácstalan vagyok, lehet, hogy azért adta ezt, mert ez tuti nem allergizál állítólag.  
Előzmény: ertal (5517)
ertal Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5517
Zavarban vagyok, mert ez tudtommal nemcsak más állagú, hanem más összetételü is. A Sinlac valami gabonaféle, sürítésre szokták használni, én nem használtam. Valami tápot kellett volna írnia. Hasonló helyzetben én a már tápszerezö mamáktól kértem pár kanál port, és kiválasztottam azt a tápszert, amit a babám jól ivott. Eztán mentem a dokihoz, és megmondtam neki, mit írjon fel. Kicsit féltem, hogy megsértödik, hogy én akarom jobban tudni, de nem. Fölírta, azóta vígan használjuk. Félreértett Téged a doki?
Előzmény: spagsara (5516)
spagsara Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5516

Sziasztok!

Elnézést, hogy "betörök" a fórumotokba, de mint gyakorlott anyukáktól szeretnék kis segítséget kérni. Kislányom elmúlt kilenc hónapos, az utolsó egy hónapban reggel és este szoptattam, de vészesen fogy a tej (ami annak is köszönhető, hogy az én kis drágám már szívesebben eszik másfélét). Az orvost kértem, hogy írjon valami kiegészítőt, hogy ne tejet adjak, és Sinlacot írt. Most olvasom, hogy ez nem tej-állagú, hanem pép. Közületek adta ezt valaki tej-állagúra higítva esetleg? Nekem szimpatikus lenne az a felállás, hogy legalább ezt igya, mert vízből nagyon kevés fogy...

Előre is köszönöm a segítségeteket!

kismica Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5515

Boldog, boooldog, booooooldog születés napot Csabinam és Dominak!!!!!!

A lányoknak, mamáknak: boldog nőnapoooot!

tasha Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5514
Köszönjuk szépen a köszöntéseket és Csabit is Isten éltesse, anyukájával egyutt :))
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5513
Nyúléknak jobbulást!
Nálunk Sári taknyos még mindig, tegnap este kahogott is, de ma már nem )koppkoppkop)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5512
Kis sebes Manónak jobbulást!
Előzmény: Zsuzsa89 (5495)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5511
Hű, ez extraszuper lett!!!!!! :))))))))
Előzmény: MyBaby (5507)
Samu mama Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5510
BOLDOG SZÜLINAPOT CSABINAK ÉS DOMINAK!

Shaish, éljen a ks Pöttyöd is!!!! :DDD
shaish Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5509

Sziasztok,

Köszi mindenkinek a köszöntést!

Dominak innen is Boldog Szülinapot!

Lányoknak és asszonykáknak meg boldog Nőnapot!

Most rohanok, felébredt a kis ünnepeltem:), voltunk állatkertezni, imádta, majd illusztrálom nemsokára.

Szép napot!

ertal Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5508
Monyesz:

Boldog nônapot kívánok!!!
(és jóelôre még boldogabb anyák napját, hátha akkor elfelejtem...)
MyBaby Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5507
Fogár Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5506

szia!

Janka 14hós adatai előzetesben

13kg és nem tudom hány centi...olyan 76-77cm durván :)

amúgy jó dolgozni? Mennyit dolgozol egy nap?

Előzmény: toria78 (5503)
Fogár Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5505

sziasztok!

Csabi és Domi! Boldog Fülinapot Kívánunk Nektek!

Noának Boldog hófordulót :)

Mi már Jankával megkaptuk a nőnapi virágainkat...én nagyobbat, Janka kisebbet :)))

Sajnos ma nagyon rossz napunk van, szegénykém reggel 7óta pityereg, mintha vm fog lenne a bűnös. Láz nincs. :(

ertal Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5504
Csabi, Domi, boldog szülinapot!!!
toria78 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5503
Lányok, ha vkinek kell adatfrissítés, írhat. Ertal, Zsuzsa a tieteket megcsináltam.
neglom Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5502
Leánykák, Anyukák, nagyon boldog nőnapot kívánok, bár a kislány-kisfiú fogalmakat pontosan még nem értem, de Anyu azt mondta, én fiú vagyok. Apu pedig azt, hogy ma a lányokat ünnepeljük, és Anyu is az. És Anyu mondta, hogy a többi anyuka is lány, sőt kislányok is vannak itt. Talán egyszer majd ezt is megértem, a felnőtteknek olyan könnyű minden, nem? :)

Csabi, Domi, Ti ugye nem vagytok lányok? De nektek meg valami születésnapotokoat kívánok, hogy ma legyen! Vagy valami ilyesmi. Anyu tortát (az mi a szösz?), ajándékot emlegetett. Ezt is Ti kapjátok?

Micsoda nap! És nkem mikor lesz ilyen születésnapom végre? És fiúnap mikor?

Puszi mindenkinek!
Beni
toria78 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 5501

Csabinak és Dominak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!

Noának boldog hófordulót!!!

Magunknak pedig szép nőnapot:-)

(nekem olyan hosszú az intézendő listám, hogy napi 2t csinálva sem fogok végezni időben...)

Ezt a sétás időt várom - egyelőre 8 lépés a legtöbb, ami sikerült.

Tegnap homokozóba mentek a sitterrel, tetszett neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!