kristi Creative Commons License 2023.10.17 -1 0 496448

Ha olyan csapatunk lenne, aki a dobogóért küzdene az NB1-ben akkor a mi stadionunk is megtelne elég sokszor!

Előzmény: taka63 (496439)
Goldfinger bullet Creative Commons License 2023.10.15 0 0 496447

A hét első három napján valóban csak a bérletesek vehettek jegyet. Természetesen a bérlet érvényes a meccsre. A bérletesek a bérletük felmutatásával a családtagjaik, barátaik részére vehettek jegyet.

Csütörtöktől már bárki megvehette a jegyet.

Előzmény: PePa VASAS (496444)
tex66 Creative Commons License 2023.10.14 -1 2 496446

Termeszetessen a gratulacio kijar a csapatnak. De , ennek , csak akkor lessz erteke , ertelme es sulya , ha nyerunk is a kovetkezo tetmerkozeseken .

PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496445

Majd meglátjuk, milyen lesz a kezdő a Nyíregy ellen... ☝️

Előzmény: nikU (496443)
PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496444

Azt nem értettem, amit a meccs elején taglalt a szpíker, hogy a Fradi elleni meccsükre először a bérletesek vehettek jegyet (?)

Hát a hazai bérleteseknek nem automatikusan van jegyük minden meccsre, s nem kell azt hétről hétre megvenni?

nikU Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496443

Csendesen jegyzem meg, mintha szemléletváltás formálódna az első csapat háza táján.

Lehet, hogy M. M szabadságra ment?

Előzmény: demircella (496423)
nikU Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496442

Igazad van. Korábban is bemehetett volna, kb. másfél - két éve....

Előzmény: PePa VASAS (496417)
sziszi-48 Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496441

Egyet értek veled.

Domináltunk játékban és helyzetekben is.

Visszatérve, még az kezdőkhöz.

Ha egy Kapornai ilyet tud, mint a kapufánál, az többet érdemelne.

Holender helyett neki kellene több lehetőség, attól többet produkálna?

Előzmény: taka63 (496438)
sziszi-48 Creative Commons License 2023.10.14 -1 0 496440

Akkor olyan akadémia, mint a Várda?

Ott is sok külföldi van. (ukrán)

Előzmény: demircella (496431)
taka63 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496439

Azért az, szép, hogy a jövő heti Diósgyőr-Fradira  fél óra alatt elfogyott az összes jegy, egy a mienknél  háromszor nagyobb stadionba

taka63 Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496438

A meccs végére mi is kispad+nb3 voltunk, és jobbak is ..

taka63 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496437

Igen, lesz ez még jobb is😃

Előzmény: PePa VASAS (496432)
sziszi-48 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496436

Ha nem ér bele, akkor is célba érhetett volna a beadás, ketten is voltak érkezőben. Soma és Zimo.

Egyébként tetszett a fiatalok játéka.

Többen közülük tegnap is játszottak.

Szerintem bizonyították, hogy lehet rájuk számítani és több lehetőséget érdemelnének.

Egyébként Pávkovicsot és Szivacskit előbb lehoztam volna.

Puskás középre a Pávkovics helyére, Feledi kissé balra, Ódor vissza jobb oldalra.

Nem tudom, hogy Sztojka nem volt a keretben sem? Több beteget emlegetett Desics, talán Ő is beteg lett?

Vida játékának és Otigba visszatérésének is lehet örülni.

Előzmény: taka63 (496426)
PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496435

+ Otigbát is...

Előzmény: PePa VASAS (496434)
PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496434

Ebben egyetértek 😉

De Vidust és Kapornait is a kezdőbe tenném már 1 hét múlva a Nyíregyháza ellen.

Előzmény: taka63 (496430)
rudinyul Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496433

Nekem is tetszett amit láttam. Abszolút szimpi volt a fiatalokkal teletűzdelt csapat.

PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496432

Az 1. is ugyanolyan egyértelmű volt, mint a 3. meg a 4. játszma.

A 2.-ban ugyan végig vezetett a Kaposvár, de majdnem kiegyenlítettünk, aztán simán behúzta azt a szettet a Kapos.

Összességében 3:1 ide, megérdemelt győzelem.

Az új játékosok jók, de még össze kell csiszolódni.

SZÉP VOLT, LÁNYOK!

HAJRÁ, VASAS!

Előzmény: taka63 (496428)
demircella Creative Commons License 2023.10.14 -5 0 496431

Nem csak arról szólt. A PAFC egy jó resze külföldi volt.

Az nb 3 meg az u19 vereségei mi baromságunknak is köszönhető.

Az u17 játszik u19-et, az u19 nb3-at. Más kávéház.

Balajti tegnap játszhatott először nb3-at úgy h 1 nappal előtte szóltak neki h három meccs nélküli salakos hónap után h kezdő leszel.. igy is élmény volt nézni a játékát. Bírta a 90 percet.

12-en ülnek az egy padján és szinte soha nincs visszajátszó az nb3-ba, pedig akár nem túlkorosként is beférne pl.Sztojka, Szilágyi. Minek két tartalékkapus meccsenként? Horváthot direkt szivatják?

Az nb3-ban pénteken padozók közül 3 korban beférő srác keretben sem volt Felcsúton.

Ma pedig boldogok vagyunk hogy sikerült megverni a DVTK egy- DVTK kispad-nb3 vegyest. Vidának és Otigbának örültem.

Mennyi értelme volt Puskást és Pappot leutaztatni a tegnapi nb3 után Miskolcra időhúzó cserének?

Előzmény: sziszi-48 (496425)
taka63 Creative Commons License 2023.10.14 -1 2 496430

Nekem igazán az a Vasas tetszene amelyik befejezte a meccset, nem amelyik elkezdte!

Persze apró finomhangolásokkal....

Előzmény: rudinyul (496429)
rudinyul Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496429

Szivacs is jó volt ma,ne vegyétek el tőle.Beleért a védő a gólpassz mégis az övé.

taka63 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496428

A röpi is döcögősen indult...

A 3. játszma viszont mar egyértelmű volt, így most 2:1 ide...

Előzmény: PePa VASAS (496427)
PePa VASAS Creative Commons License 2023.10.14 -1 0 496427

A pólót majdnem elszórakozták a fiúk...

6:1-re vezettünk az elején, a vége 14:13 lett a Szolnok ellen. A lényeg a 3 pont 👍

taka63 Creative Commons License 2023.10.14 -2 0 496426

Na a javáról lemaradtál!

Rabnak az ucsó 20 percben volt vagy négy olyan labdája....

Az egyiket direkt visszatekertem, élmény volt🙂

A gólpassz nem Szivacsé, egy védő csúsztatta meg, így lett pont jó Zimónak🙂

Előzmény: action_9 (496420)
sziszi-48 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496425

Az állami milliárdok kezdenek megtérülni?

Előzmény: demircella (496424)
demircella Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496424

Összefoglaló az u19-ről

Előzmény: demircella (496412)
demircella Creative Commons License 2023.10.14 -1 0 496423

Papp és Varga tegnap végigjátszotta az nb3-at, Puskás 86 percet és görcs miatt cserélték. Rab 61 percet. Kb. 5-re érhettek haza.

Sok ész kellett hozzá h ma levigyék őket kora reggel Diósgyőrbe.

Bizonyits kissé fáradtan...

Hol van Damon Hill. Meg Sztojka?

Előzmény: rudinyul (496418)
kristi Creative Commons License 2023.10.14 0 1 496422

Ez a meccs tényleg rendben volt! Végre felépült Vida és Otigba is!

action_9 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496421

Ja, Szivacsnak kijár egy halk taps, szép volt a gólpassz, a becsúszás, de a többiről ne beszéljünk. Az a balos lábteniszes passz? Aztaqrva... (nem normális)

action_9 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 496420

Ez biztos te vagy?:)

Ugyan csak a 60 valahanyadik percig láttam, mert ezek a köcsögök levették a videót, de nekem nagyon rendben volt. Sztem Vida újra megmutatta, h fel kell kötnie a gatyáját annak, ha ki akarja valaki szorítani. Nekem Bakti is tetszett, Urblik viszont ma nem.

Bocs, még azzal sem értek egyet, h ez a Bárdos kellene nekünk. Tökön szúrnám magam ha itt kötne ki. Bőven elég a Pávkovics, mit csinált megint a gólnál...

Kapornai, h csinálta meg magának a helyzetet? Hogy vette át, lőtte el? Ugyanakkor Hinorás jegyeket látok  tőle, lövése sincs a védekezésről.

Nekem nagyon tetszett ma Lita, Deutsch, Vida, Bakti, Ódor, Zimo és Girsik.

Előzmény: taka63 (496409)