Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2004.08.12 0 0 60

Akkor az igért képek Foltosról ámbár itt nem is annyira ő a főszereplő.

 

Előzmény: eMM (39)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.11 0 0 58
ÍÍÍÍnnnye de ismerős cicapoci!:-)))
Előzmény: yithoa (57)
yithoa Creative Commons License 2004.08.11 0 0 57
Dickens Creative Commons License 2004.08.11 0 0 56
Dickens Creative Commons License 2004.08.11 0 0 55
Dickens Creative Commons License 2004.08.11 0 0 54
Tibbe Creative Commons License 2004.08.11 0 0 53

Szenzációsak a képek mindenhol!:-))


MOST NEM ÉREK RÁ, DE IDŐNKÉNT BENÉZEGETEK AZ iNDEXRE!:-)))))
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.08.11 0 0 52
[
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 51
51
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 50
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 49
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: valamilanykabatban (48)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.08.11 0 0 48
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 47
eMM Creative Commons License 2004.08.11 0 0 46
Márcsak a pár aranyhörcsög hiányzik az asztalkáról, mint a szeleburdi családban.:D
Előzmény: vivi.g (44)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 45
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 44
vivi.g Creative Commons License 2004.08.11 0 0 43
Köszi!
Előzmény: Tibbe (42)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.10 0 0 42
nagyon szépek a kis vörös cicáid!:-))))))
Előzmény: vivi.g (30)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 41
vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 40
eMM Creative Commons License 2004.08.10 0 0 39

Mint az én Foltos cicám.

Egyenesen imádja,(biztos ő volt BB előző életében)képek hamarosan!!!!

Előzmény: vivi.g (38)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 38
Mikor meglátnak a géppel már pózolnak!:)
Előzmény: Jokeva (37)
Jokeva Creative Commons License 2004.08.10 0 0 37
Én nem teszem őket háttérbe, van hogy egy óra hosszat rohanok utánuk a fényképezőgéppel, hogy jó fotó legyen :)))
Jokeva Creative Commons License 2004.08.10 0 0 36

Igen látom :))

 

Samu cicával az a baj, hogy roppant sötét alak, nem fogja a vaku, nagyon el kell találni hátteret&fényt, hogy látszódjon a macsek is, ne csak egy sötét paca :)))

Sanyi sokkal fotogénebb, legalábbis jobban látszik, viszont szegénykém olyan de olyan csúnya volt kiskorában... szerencsére kinőtte :)))

Előzmény: vivi.g (35)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 35

Jokeva a te képeid is szupik!!

 

Az én cicáim nagyon szeretnek pózolni!

Beteszem őket egy jó háttérbe és már pózolnak is:)

Jokeva Creative Commons License 2004.08.10 0 0 34

Vivi.q: köszönöm,, átadom!

 

Tibbe: biztos, hogy rám gondoltál? Annyira nem eget rengető képek [bár nekem teccenek, és persze a dícséret is jólesik, hjába... :)))]

vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 33

Nagy simi a cicáidnak!

Előzmény: Jokeva (31)
Tibbe Creative Commons License 2004.08.10 0 0 32
Nagyon belejöttél!
Valami pályázatra kéne már lassan benevezni a képeiddel!:-))
Előzmény: Jokeva (27)
Jokeva Creative Commons License 2004.08.10 0 0 31

Juj de édesek :)))

Puszi nekik!

Előzmény: vivi.g (30)
vivi.g Creative Commons License 2004.08.10 0 0 30
FRISS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!