Samu cicával az a baj, hogy roppant sötét alak, nem fogja a vaku, nagyon el kell találni hátteret&fényt, hogy látszódjon a macsek is, ne csak egy sötét paca :)))
Sanyi sokkal fotogénebb, legalábbis jobban látszik, viszont szegénykém olyan de olyan csúnya volt kiskorában... szerencsére kinőtte :)))