Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

HuG Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1146
www.fiatstilo.com
mic414 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1145
Na ezek a képek már kicsit jobbak. Ha az orra nem lenne ennyire VW/Opel, akkor sokkal jobb lenne. A "Stila" engem leginkább a Zafirára emlékeztet. Ja, és a hátsó lámpákból is hiányzik az olaszos könnyedség. A 3 ajtós azért nem rossz...



RIII. GrA4 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1144
A taliban én is benne lennék. A 4 napos hétvége OK, csak ne szombaton, ha kérhetném. Akkor lesz OMV tesztrallye a Rábaringen. Bár programnak az nem lenne rossz, ha Titeket is érdekel. :-)) És akkor természetesen lehetne szombaton is.

Üdv mindenkinek

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1143
Én továbbra is benne vagyok, ott van pl. a négynapos hétvége, ki mit szólna hozzá, ha akkor összefutnánk?

Egyébként az üléssel volt gondom, garanciában cserélték az ülésmemóriát, azóta műxik rendesen.

Előzmény: Szkapi (1140)
Paff Zoli Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1142
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 99.júliusi 100-as Bravam árára lennék kíváncsi. A GÉP ABS-szel, klímával, duplalufival van felszerelve és 25000 km-nyi élményben volt eddig részem Vele. Az egyik márkakereskedésben a pasi 2,4 millióra taksálta Eurotax alapján, ha be kéne számítani...
Előre is köszönöm, üdv: Zoli
Bucko Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1141
Szevasztok !

Brávis találka hm, ínyemre való volna ! Gyerekek mindent bele !! Itt van egy jelentkező.

Üdv mindenkinek: Buci

Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1140
Szerintem -bár még új vagyok a fórumon - csak rajtunk múlik, hogy meg akarjuk-e szervezni a dolgot vagy nem? Nem?
Lássunk neki, döntsönk ki egy helyet, időpontot és biztos jóegynéhányan meg fognak jelenni!
Ha meg nem kocsikáztunk egy kellemeset A GÉP -pel...

Mit szólsz hozzá??

Üdv!

Előzmény: Az Utolsó Európai (1136)
Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1139
Azért én sem csak ennyivel úsztam meg... Sz@rrá ment az ülésmagasságállításom, de ahogy visszamenőleg elolvastam a fórum indulásától kezdve a hozzászólásokat, úgy láttam nem csak én találkoztam ezzel a problémával... Elvittem a helyi márkaszervízbe a járgányt, elmondtam hogy mi a gondja (kb. 10 perc alatt alsó állásból teljesen felemelkedik...). Azt mondták no problem, FIAT betegség de megcsinálják... Így is történt délután visszakaptam a járgányt, az ülés alsó állásban volt (úgy szoktam használni...), igaz mikor kipróbáltam működött, csak ha benne ültem, kissé nehezen lehetett emelni. OK, mondom, biztos valami új alkatrész ami még nem pöccre működik, de majd belejön. Eltelt néhány hónap, elvittem egy másik város másik márkaszervízébe és mondtam hogy ez&az van, nehezen megy, állítólag egy kuplung szerkezetet cseréltek benne, biztos azzal van baj. Később mikor mentem az autóért, mosolyogva felvilágosítottak, hogy engem kissé át..hmm..vertek, mert nem csináltak vele semmit, csak szépen kiszedték a légrugót és sunnyogtak... Úgyhogy szépen rendeltettem velük egy új légrugót (amit azóta sem volt időm beleszereltetni), mire kajánul azt mondta a szervízvezető: "Nesze, úgy sem érsz vele semmit, megint rossz lesz ha beleteszik a nagyokosok a másik szervízben!" Szóval most van egy továbbra is kaki ülésem meg egy légrugóm.
Aztán cseréltetni kellett egy fényszórót meg egy ködlámpát => kavicsfelverődés...
Eltört a vezetőoldali előrebillentő kallantyú...
Kétszer is "beragadt" a vezetőoldali ülésem, szóval nem, lehetett előre billenteni...
Ha elől mostam az ablakot, hátul is csöpögtette a vizet, ha direkte hátul akartam mosni, akkor is csak csöpögtette...
Szóval volt vele bajom, de akkor is imádom a mai napig is, minden reggel köszönök neki mikor meglátom!
Hűha, kicsit elszaladt a duma mennisége, bocsi...
Előzmény: BRAVO (1138)
BRAVO Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1138
Hello Szkapi!

Ha háromszor nem is, de húszezer km után kellett a hátsókat cserélni. A műszerfalam "csak" apróra döntötték, mire megtalálták, hol ázik be a szélvédőnél.
Egyébiránt az ülőgumómat verném a földhöz örömömben, ha csak annyival megúsztam volna a bravós kalandomat, mint Te ... :))))(((((

Üdv!
BRAVO

Előzmény: Szkapi (1134)
Vincent23 Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1137
Köszi.
A különböző szalonokból elég nehéz telefonon keresztül kihúzni a megfelelő információkat.
Előzmény: Az Utolsó Európai (1103)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1136
Szia Szkapi!

Amit írsz, az eléggé extrém eset, nem hinném, hogy sok sorstársat találnál.

Találkát már kétszer próbáltam fölvetni - süket csönd volt a válasz. Nem is értem.

Előzmény: Szkapi (1135)
Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1135
Nem lesz mostanában Bravo-s találkozó?
Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1134
Volt még valaki akinek a garanciális egy éven belül 3 lengéscsillapítót és műszerfalat kellett cserléni?
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1133
Szia warum!

Azt válaszd, amelyiknek nagyobb a teljesítményszintje (SG, SH, SJ, stb.) A márka szvsz tökmindegy.
Az én Bravómban egyébként 5w-50-es SH Mobil olaj csörgedez.

Előzmény: warum (1132)
warum Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1132
Sziasztok!

Igaz, hogy nem Bravo-s vagyok de márkatárs!
Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy melyik olajat válasszam Castrol 5w-40 v. Mobil1 5w-40-es.
Előre is köszönöm a válaszokat!

TechRun Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1131
Szia Leo 27 !

Egy ismerősömnek autó csere miatt megmaradt az alufelnije. Neki Brava-n volt.
14"-os BWA: http://www.gumidiszkont.com/alufelni/bwa/jarama.htm
+ 2 db michelin energy 185-ös 95 %-os nyári gumi.
Együtt szeretné eladni. Ha jól emlékszem 60 ezer körül.
Ha érdekel hívd fel: Kovács Zoltán, 06-30-9496-148

Üdv,
TR

PS: egyébként régebben ezt én már írtam nektek, de senkit nem érdekelt.

Előzmény: Leo 27 (1120)
yOLORO Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1130
Ez a háló engem is érdekelne!!!
Előzmény: Gozo_d (1129)
Gozo_d Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1129
"Visszatérve a rablás gátlóra jó lenne pesti cim is,csak megbizható legyen.
Egy másik kérdés.Ki tud egy helyet ahol Brava csomagterébe leszorito hálot lehet kapni?Mert a Fiatnál 10 ezerért akarnak adni és egy kicsit ezt sokallom egy darab háloért."
Bocs,hogy ismétlem önmagam,de sajnos még nem kaptam választ a kérdéseimre.
Köszi!
Előzmény: Gozo_d (1099)
Szkapi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1128
Mindenki eltűnt? Vagy eladta a Bravo-ját?
Szkapi Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1127
Üdv. Mindenkinek!

Lehet, hogy gagyin hangzik, de majd kiugrottam a bőrömből mikor VÉLETLENÜL megtaláltam ezt a fórumot. '99 novemberi 1.2 SX Bravo-m van, és szinte semmilyen infót nem tudtam róla szerezni, vagy valakivel tapasztalatot cserélni. 47eKm van a gyönyörűségemben, úgyhogy van vele tapasztalatom, remélem tudok majd haszmos tanácsokkal is szolgálni! A Stilo szerintem is tragikus...

Cali Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1126
Hi Bozso!
Én az OBI áruházban vettem a héten 2 db-ot, kb. 2500 Ft/db áron. Ennél olcsóbban nem nagyon találtam sehol.
Üdv: Cali
Bozso Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1125
Üdv mindenkinek!

Egy Brava-ra keresek kerékpártartót /olyan tetőcsomagtartó szerüséget/. De igazából azt sem tudom,hogy hol érdemes megnézni a szalonokon kívül. S az árról sincs különösebb fogalmam. szóval csak érdeklődök. Ha van tapasztalatotok, osszátok meg velem légyszi!

Bozso

ittenidrszp Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1124
Hali!
Leo 27!
Torony Gumiszervíz, IV. ker Árpád út 183.
tel.:369-5231
Múlt héten néztem Punto-ra és ott találtam Bravo-ra. Egész jó állapotban van. 60e körül tartja a srác.
Cső drszp
alexandrosz Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1123
Köszönöm és ígérem, hogy rendes gazdája leszek:o)))
Előzmény: Törölt nick (1122)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1122
Hali Alexandrosz!

Teljes elsőbbséged van az ügyben !!!
Már ha hozzá tudok férni, ugyanis eléggé be van gyógyulva a kesztyűtartó ajtaja a kapott jobbegyenestől !

De amint kibányásztam, pontosítjuk a dolgot !

Előzmény: alexandrosz (1121)
alexandrosz Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1121
Hello JackRadix!

Nekem hiányzik a táska az autómból, így vettem:o((( (használtan).

Szívesen fogadnám adományod:o)))

alexandrosz_bravo_1.6_SX

Előzmény: Törölt nick (1119)
Leo 27 Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1120
Sziasztok!
Nemrég találtam meg az oldalatokat. A múlt héten végig is néztem az egészet:)
Nekem 1.6-os Bravo-m van.

Két konkrét ügyben szeretnék segítséget kérni. Keresek 1 db dísztárcsát még az első verzióhoz (öt nagy küllő és a küllők között két vékonyabb).
Illetve
most, hogy mindjárt jön a nyár nem tud valaki használt könnyűfém felnit (6 x 14) Bravo-ra

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 1119
Hali Mindenkinek !

Már egy ideje (miközben a mamára gondolok) csak olvasgatom a topicot, mert mint már írtam, egyből karácsony után sikerült lezúznia a vadiúj Bravam egy Suzukinak. Most úgy néz ki, sikerül lassan a célegyenesbe fordulni az üggyel - máris, mintegy két hónap alatt, Wow - és fennáll az esélye, hogy eladnám a gazdasági totálos roncsot.
Tulképp "csak" az utastér sérült, motorikusan semmi. Esetleg tud valaki olyan maffiózóról, aki ad ilyesmiért, mint 1,2 tonna tört ezüst, némi pénzt?
Mert a biztosító bontója - gondolom sejtitek mennyire becsülte - nem túl bőkezű ezügyben.

Egyébként, amint már írtam, ha sikerül kiszabadítanom a legendás kék Fiatos táskát a kesztyűtartóból, még mindig szívesen felajánlom az erre pályázó Fiatos cimbiknek !!!

yOLORO Creative Commons License 2001.02.25 0 0 1118
sportivo
Az elöttem szolonak ostom a véleményét az árra vonatkozoan.
De hogy lehet, hogy nincs ABS-s az otoba???
Tudtommal az 1.6-GT csak a 98-öszi modelfrissitéstöl kapható és amelyikbe van légkondi az ABS-sel is fel van szerelve.(ha csak nem utolag beszerelt a légkondér)
Előzmény: Törölt nick (1116)
Bucko Creative Commons License 2001.02.25 0 0 1117
Szevasz !

Szerintem igen, a reális ára 2.0 és 2.2 között lenne ! Az feltétlenül érdemes lenne kipróbálni hogy 10 és 20 fok között hogy indul, mert ennek az évjáratnak baszakszik az elektronikája ebben az egy dologban, és a FIAT Magyarország is csak széttárja a kezét, ismerik a problémát de nem tudják orvosolni mert csak kishazánkban produkálja.(szar a benzin szerintük !!) A 98-AS OMV benzin némileg orvosolja, de nem teljesen. Tapasztalatból mondom, én is egy ilyen darabbal szívok!! Egyébként semmi gáz vele fogyasztása télen sem megy 9 lityi fölé.

Előzmény: Törölt nick (1116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!