Keresés

Részletes keresés

Mágus2 Creative Commons License 2000.06.24 0 0 396
Strand diszkóban találkozunk majd.
Ismertető jeled legyen:egy szál petónia a kezedben!
Előzmény: doktor wang (395)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.24 0 0 395
Kedves Mágus!

Üdvözlünk a couleur local-topikban!

Mágus2 Creative Commons License 2000.06.24 0 0 394
Én új vagyok ezen a platzon!
De B.Mátyást azért ismerem.
Tegnap is vele ittam.
Mondhatnánk azt is,hogy B.M a falu coulor localja!
Várom hozzászólásaikat ill.hozzászólásaitokat!

egy törzsgyökeres szigligeti

Mágus2 Creative Commons License 2000.06.24 0 0 393
Hol borulunk rá asztalra?
Csak nem a strand diszkóban?!
Mert én ott leszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Ifjonthykarola (387)
Mágus2 Creative Commons License 2000.06.24 0 0 392
Na végre beindult a nyár Szigligeten!
Mindenki itt van aki számít.
doktor wang Creative Commons License 2000.06.23 0 0 391
Életrajz

B. Mátyás, az igazságos

B. Mátyás, valahol Párizsban, az Eiffel-torony alatt fogant, de aztán lehet, hogy mégse.

B. Mátyásnak gyermekkora sokáig tartott, de lassan már kezdi kinőni (magát).

B. Mátyás aztán úgy döntött, hogy a Mahir emlőit támogatja.

B. Mátyás jelenleg útban lehet Szigliget felé.

deltoid Creative Commons License 2000.06.23 0 0 390
S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A
Közéleti napilap.Új folyam 654. szám 2000.06.23.
Alapította: Dr. Wang

Az Olvasóhoz!
Édes Olvasóink, jó hírünk van: mindig vidám kenyeres pajtásunk, a bizonyos szempontból rendkívül jóképű B. Mihály telefonon közölte lapunkkal:megy...megy..megy.
Hallelúja, örvendezzetek, szombaton lesz a napja, hpgy nem csak a strandot zárják be, hanem az egész községet. Értesüléeink szerint sorompót szerelnek a tördemici elágazáshoz, meg a Cziffra-majorhoz, a település címerébe öltöztetett alabárdosokkal, akik értik ugyan a mókát, de viszont nem szeretik, sőt. Községünkbe mostantól csak az nyer bebocsátást,aki igazolni tudja: a Független Kisgazda- földmunkás- és Polgári Párt tagja.

S z i g l i g e t m á m a
B. Mihály telefoni hívás útjűn szerkesztőségünk tudomására hozta: kib****ttul nem boldog, hogy neve céltáblaként használtatik a lapban. A Harschona úgy döntött, respektálja B. közebeszólását, és mostantól minden róla szóló, rá vonatkozó közlésben B. Mihály helyett B. Mátyást ír.

P á r m o n d a t b a
- Községünk első embere, M. Artúr főispán községünk főterén ma reggel deresre húzatott három férfit, akikről bebizonyosodott: tudomásuk volt a petúniák ellen végrehajtott merényletről, de nem tettek jelentést róla. A bűnpártolók harminc-harminc botütést kaptak, egyikük belehalt sérüléseibe, a másik kettő állapota súlyos, de stabil.

Előzmény: doktor wang (389)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.23 0 0 389
Grat, Tüdőke. Egyébként javaslom neked máskorra:

http://puska.index.hu/

doktor wang Creative Commons License 2000.06.23 0 0 388
Nagyon jól esett ifjonthykarola jókívánsága, de én a születésnapom mellett a névnapomat is kefejezetten utálom, úgyhogy igyatok, igyatok, de nélkülem.
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.23 0 0 387
Én nagyon sokat és keményen szoktam dolgozni, nem tudok irkálni mert nincsen rá időm!!!!
Most azért írok, mert szertném figyelmeztetni a társaságot, hogy holnap - mielőtt rábortultok az asztalra - igyatok egyet koszorús költőnk doktor wang egészségére!
Nem tudom a telefonszámodat (túl sok helyen lax és dolgozol), de sok boldogságot kívánok, meg minden!!!!
juno Creative Commons License 2000.06.23 0 0 386
Üdv

Ha lejutok Szigligetre elmegyek pálinkafelfedező turnéra és megosztom veletek.
/az infót/

Pá,Juno

Előzmény: Pali bá (383)
Tüdőke Creative Commons License 2000.06.23 0 0 385
Szerbusztok mindenki!

Tüdőke egy kis ideig eltűnt, de most ismét visszatért. Reszkessetek. Tüdőke proudly jelenti: a zösszes vizsgáját letette. Megszerezte második diplomáját (bőcsész, kommunikáció szagos), és harmadik évfolyamba lépett a jogi egyetemen.

És mostantól vadul írni fogok a topicba.

A Vidám Tüdő

doktor wang Creative Commons License 2000.06.22 0 0 384
Javaslom, hogy az élesedő verseny láttán, kérjük fel újra a ZARANYOS-t versenybírónak!!
Pali bá Creative Commons License 2000.06.22 0 0 383
B. Mihálynak a 80-as évek vége felé olyan félelmetes fűtőértékű Törkölypálesze volt, hogy 1988 december 31-én, miután Sz. Viktorral elfogyasztottak belőle néhány decit megmártóztak a vékonyka jéggel borított Balatonban. Erről az italról elmodható továbbá, hogy a látással többféle módon is összefüggésbe hozható. Egyfelől magas alkoholtartalma okán kiválóan alkalmas volt világítási célokra, másfelől viszont ha ivott belőle az ember gyermeke akkor a megvekulás veszályeivel komolyan számolni kellett.
Előzmény: juno (382)
juno Creative Commons License 2000.06.22 0 0 382
Üdv,

Pali bának nagyon jó a megfigyelője az NDK-s turistákkal kapcs.-ban.Ebböl a szempontból is jó Szigliget.Legalább magyarul szól hozzád az eladó,akkor is ha elöször vagy ott.

Kérdésem a köv:Hol lehet igazi házi pálinkát kapni Szigligeten?
Sajnos csak ritkán jutok le,de akkor mindenképp szeretnék hozzájutni valami "finomsághoz"?

Bye,Juno

deltoid Creative Commons License 2000.06.22 0 0 381
PÁLYÁZAT

Egy esküvő Szigligeten

Bevezetés
Kedves gyerekek! "Most" egy nagyon szép szigligeti esküvőről fogok beszámolni nektek!
Történt penéglen, "hogy" egyik legkitűnőbb barátunk, akit nevezzünk egyszerűen csak Hengerf...nek, elhatározta,hogy elveszi szíve választottját...

A bonyodalom kezdete
Az eset, melyről szó esik, a Tanácsházán történt, ahol. A kis terembe nem fértek be sokan, csak a család, meg a tanúk, a vidám lurkók siserehada az ajtóból figyelte a szertartást. Onnat sokat persze nem láttak, de egy valamit pontosan: a vőlegény tanúja mindvégig a menyasszony tanújának ivarszervit bámulta, a rövid szoknya allú kikandikáló bugyin keresztül.

A bonyodalom kibontakozása
Ezután a vidám násznép elvonult egy csehóba, ahol szilaj tor vette kezdetét. A bevonuló ifjuhpárt nagy ovációval fogadták, B.Mihály, a lángoló fejű forradalmár beszédet mondott az asztalról, vacsi, pacsi etc.

Tetőpont
Ám egyszer csak szörnyű dolog történt: a férj valahogy B. Mihály mellé keveredett az asztal tetején, maga is szólni próbálván a néphez. B., az utolérhetetlen orátor azonban még nem végzett a maga tósztjával, így hatalmas lendülettel letaszítá Hengerf...-t, az alant meredező szőlőkarók közé.H. nyakát szegvén menten szörnyet halt.

A bonyodalom megoldása
a násznép egy kicsit szomorkodott, B. Mihály állítják a szemtanúk - többször is elmondta: - Aj, aj, szerfölött kellemetlen maleur! De aztán visszatért a násznép jókedve, a férj tetemét kihúzták a szőlőből, egy mérnökember-vendég beletett pár huzalt, néhány elemet, miegymást, amitől újra elkezdett mozogni, pont, mintha élne, sőt, három év múlva majdnem megnyert egy szellemi vetélkedőt.
Ma is él, ha meg nem halt.

Előzmény: doktor wang (373)
deltoid Creative Commons License 2000.06.22 0 0 380
Nagyon szép. végre
Előzmény: doktor wang (379)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.21 0 0 379
Ez szép.
Pali bá Creative Commons License 2000.06.21 0 0 378

Jó munkához idő kell.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.21 0 0 377
Roy Tock, a kelet-angliai bányavidékről érkezett turista?
Előzmény: Pali bá (375)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.21 0 0 376
Pályázat

Egy nap Szigligeten

A nap felkelésre került egy különösen fontos reggelen Szigligeten. Ezután ment, mendegélt a delelőjéig, majd lefeküdt.

Én már kora reggel fennen voltam a Várban, és láttam, amint a nap felkelt. Ezután visszamentem a házba és lefeküdtem.

Ezután felkeltem, ittam pár valamit, némileg hánytam, majd lefeküdtem.

Dr. Wang

Pali bá Creative Commons License 2000.06.21 0 0 375
Ex-NDK-s turista leírása fentről lefelé:
- szőkésbarna turbó-kutyahaj
- vörösesbarna bajusz, fülbevaló, húzott napszemüveg, sárga fogak
- vastag arany fux, rajta kereszt, medál vagy Merci jelvény
- vállon és alkaron nagyon sittes tetkó
- fehér atléta, rajta felirat: Bier formte diese wunderschöne Körper vagy Two Beer or Not Two Beer - Shakesbeer
- nagyon rövid, feszes farmershort alul rolytokkal
- barna bőr szandál vagy nagy- és mutató lábujj közé bevágó strandpapucs

Kisgyerek NDK-s:
- tejfehér haj hátul hosszú tinccsel
- műtetkó háton, vállon
- ki***ott nagy vizipuska

Előzmény: doktor wang (374)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.21 0 0 374
Azt hiszem, hogy ebben a hőségben kezd pilledni a topik. (Én pl. a légkonditól majd megfagyok.)

RENDEZZÜNK ÚJABB VERSENYEKET!!

Javaslatok:

a: A Balaton-parti ex-NDK-s turisták legjobb leírása.

b: Egy nap Szigligeten - kisregény, max. 20 sor.

c: Egy éjszaka Szigligeten - nagyregény, max 25 sor.

d: Egy esküvő Szigligeten - trilógia, max. 30 sor.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.20 0 0 373
Ez a köhécselés jólesett, kedves JKARHU!
jkarhu Creative Commons License 2000.06.20 0 0 372
kösz, jösz. Végre valaki elismeri zsenialitásomat. Igaz, csak egy másik khm, izé, öööö... zseni, de azért így is jó.
Előzmény: doktor wang (371)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.20 0 0 371
JKARHU, zseni vagy!
Havária Creative Commons License 2000.06.20 0 0 370
Figyelek akár az Isten, linkelsz akár az Isten! :)

Hav

Előzmény: jkarhu (368)
deltoid Creative Commons License 2000.06.20 0 0 369
S Z I G L I G E T I H A R S C H O N A
Közéleti napilap. Új folyam 456. szám, 2000.06.20.
Alapította: Dr Wang VLS

Az Olvasóhoz!
Derék Olvasók! Szerkesztőségünk munkatársa, a kitűnő tollú Palibá a múlt hét végén újabb két előfizetőt szerzett lapunknak, a Harschonának. Ennek mindnyájan nagyon örülünk, bár kissé hiányoljuk a két új delikvens hozzászólásait. Hogy miért nem jelenteztek, ennek két oka lehet.
1. Palibá nem jól emlékszik: túl sok volt durbints sógor, nem szervezett be senkit, csak akart:mielőtt beszervezte volna őket,eszméletét vesztette és abba a tipikus tudati állaptba került, melynek jellemzőjhe, hogy az ember úgy érti, két embvert beszervezett.
2. Beszervezte őket, de nem mondta meg nekik, hova.
3. Őt szervezték be, hogy mondja azt, hogy besuervezte őket, és most figyelnek bennünket.

Előzmény: jkarhu (368)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.20 0 0 368
Te Wang!

ha már az online újságírás fenegyereke vagy, miért nem emígyen tetted közzé legújabb művedet:
egy dr. wang nevű ember ezt írta az internetre.

Nagyon jó vagyok mi? Hav, figyelsz?

Előzmény: doktor wang (365)
jkarhu Creative Commons License 2000.06.20 0 0 367
Pótlás!
Az előző hozzászólás utolsó mondata: legalább a küldeményt átadtad nekik?
Előzmény: jkarhu (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!