Keresés

Részletes keresés

bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 523

Balaton: déli part. Nálunk mondjuk pont kritikus volt a helyzet, de tavaly már semmi gond nem volt. Minek Neked víz, ha nem is tudsz jól úszni? :)

 

Sétálgatni én is szeretek. Biciklizni is, azt nem szeretsz?

 

Engem a hullámnlovaglás érdekel, nem vitrolával, csak egy deszkával, a hullámok tetején, a hullámok alatt, ha hibát követsz el, több tonna víz omlik rád...

 

Nem búvárkodtam még soha, engem a vízalatti világ nem úgy érdekel. Izgat, ez egy furcs érzés, nem is tudom mihez hasonlítani, imádok vízalatt lenni. Búvárkodás érdekews lehet, de annyira nem vonz, ejtőernyőzés, sárkányrepülés inkább, meg a sziklamászás sem lehet rossz. Tudod szeretem a veszélyt és a kihívásokat.

 

Sebességet én is imádom, jogsim sajna nincs, de ha lesz autóm én nagyon gyorsan fogok vezetni és persze nagyon biztonságosan. :)

 

Japán. Örök szerelmem, csak pár éve, nem tudom. A jelenkori civilizáció Mekkája, minden meg van benne, zsúfoltság, bujaság, zaj, ezt szeretem. Kultúrája is érdekel, de engem a modern kultúra érdekel, Vágvölgyi B. András írt egy könyvet a modern japán kultúráról, én nem olvastam, s Te?

Előzmény: Kéki Kata (522)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 522
A csendben én is megőrülnék.
Ha hazaérek, akkor is az az első, hogy benyomok valami zenét.
A nyüzsgést is bírom, de tudod, néha jó kiszakadni. Akkor aztán újúlt erővel vethetem magam vissza a nyüzsgésbe.

Balaton: északi part. Ott még van némi víz...

Csak túrázás, semmi komolyabb hegymászás, ilyesmi.
Túrázás alatt is inkább sétát kell érteni, szóval semmi megerőltető.

A természet erői engem is lenyűgöznek. A lavina például egyszerre gyönyörű és félelmetes.

Egyik ismerősöm imádott szörfözni. Azt mondta, hogy azért szereti, mert a szél, a víz és az ember tökéletes harmóniáját élheti meg akkor és hogy nincs ennél semmi jobb.
Én még sosem próbáltam, főleg azért, mert nem tudok jól úszni.
De búvárkodni nagyon szeretnék. Szeretném egyszer közelről megcsodálni mindazt, amit eddig csak természetfilmekben láttam.
Te búvárkodtál már?

A sebesség... a gyengém. Imádom.

Japán miért vonzz? Engem a kultúrája érdekelne leginkább. S Téged?
Előzmény: bertrand (521)
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 521

Én imádom a várost, a nyüzsgést, megörülnék a csendben.

Ezt még nem próbáltam a Balatonban, egyedül nem jó, csak akkor ha mellettem didereg valaki, akivel már jól átfagytunk az augusztus meleg ellenére is...

Északi v. déli part?

De csak túrázni szoktál v. komoly hegymászást is szoktál csinálni, biztosítással, ki tudja még mi mindennel.

Szeretek én is kirándulni, de mértékkel. MOndjuk ez az jelenteni, hogy szívesen elmegyek egy-két napra kirándulni bárhova, addig élvezetes, de annál többet nem, sokat jártam így iskolával, elég volt...

New Yorkba vágyom és Japánba.

Egyébként engem is lenyűgöznek a természet mindent elsöprő erői, ebből a szempontból csak a rombolás jöhet szóba, de az ijesztő, hogy mennyire nem irányítható, mindent elsöprő tud lenni. Félelemetes.

Mostanában elmennék nagyon Hawaiira is. Szörfözni. Hullámlovagolni, az fel sem mérhető szabadság érzése lehet.

Szereted a sebességet?

Előzmény: Kéki Kata (520)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 520
Mindenféle zenét szeretek, kivéve a tuctuc zenét és a rap-et.
A lényeg, hogy legyen jó dallama, üteme, ritmusa.
Tizenévesen a rock és az alternatív műfajt szerettem. Idővel szélesedett a zenei ízlésem. Szeretem már a bluest, a jazzt, és mindenféle jó zenét is.
Szeretek koncertekre is járni. A diszkókat ki nem állhatom.

Honnan nincs visszaút? A mélyvízből. Nem tudok jól úszni, inkább csak lebegni, ringatózni szeretek a víz felszínén és nézni az égboltot. Éjjel csodás tud lenni így lebegni a Balatonban és nézni a hullócsillagokat.
Csináltál már efélét?

Szeretek kirándulni, egyre jobban.
Főleg a hegyeket szeretem.
Régebben inkább az síkságokért voltam oda, de tavaly minden megváltozott egy ausztriai kirándulás során.
Beleszerettem a hegyekbe, egészen pontosan az Alpokba, a magasságukba, a hatalmasságukba, rendíthetetlenségükbe, a nyugalmukba.
Főleg most, hogy februárban kint voltam Észak-Olaszországban egy hetet. Azóta is vágyom vissza.

Hova vágysz el leginkább?
Előzmény: bertrand (519)
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 519

Értelek. Azért is, mert én is ilyen voltam. Ezt köszönhetem csak ennek az egészet, hogy már nem ilyen vagyok... És tényleg jó, nem gondoltam volna soha. Már az embereket is szeretem... Milyen zenére szoktál ilyenkor táncolni? Vagy inkább koncertekre jársz?

Honnan nincs visszaút?

Sokat dolgozol, habár lehet most az a legjobb ilyenkor, nekem is jó, pedig fele annyit se dolgozom, mint Te.

Ha ennyire szereted a természetet, kirándulni is szeretsz?

 

Előzmény: Kéki Kata (518)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 518
Egyáltalán nem okozol csalódást.
Hidd el, én sem járok olyan sűrűn bulizni.
De néha kell. Érzem hogy kell, hogy kimozduljak, hogy elmenjek, táncoljak, olyan hangosan halljam a zenét, hogy érezzem a mellkasomban a dübörgését, hogy teljesen eggyé olvadjak vele. Ilyenkor kitáncolom magamból a fájdalmat, a bánatot, mindent.
Jól esik néha.
Beszélgetni én is szeretek, de igazán jó beszélgetőpartnert nehéz találni. Örülök, hogy most sikerült... :)

Szeretem a hullámokat. Bár a nagy hullámoktól félek. Félek, hogy elveszítem a kontrollt, s elsodornak, olyan messzire, ahonnan nincs visszaút...



Az emberek olyan érzéketlenek... s nem is veszik észre már az apró szépségeket. Talán ezért nem veszik észre a munkahelyeden a virágaidat sem.

Az emberek nagyravágyóak, pedig az igazi szépségek mindig a részletekben, az apróságokban, pillanatokban vannak elbújtatva. Szerintem. Csak sokan ezt már nem képesek meglátni...
Erről mit gondolsz?
Előzmény: bertrand (517)
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 517

Biztos csalódást okozok Neked, de én nem vagyok egy nagyon nagy bulizós. Szerintem ezt sejtetted is, én beszélgetni szeretek.

Virágokat csak a munkahelyemen locsolom, először nem szerettem, de van olyan virág, ami csak azóta olyan szép, amióta én öntözöm, ennek nagy örülök, tök jó érzés. A nevét sem tudom, de olyan hálás, de annyira szomorú vagyok amiatt pl. hogy ezt senki nem veszi észre és nem mondja, hogy b. olyan szépek a virágok...

Nincsenek kedvenc virágaim, az egzotikus dolgokat szeretem én is, pl. orchideát nagyon. Jázmin testvérem kedvenc virága.

És egy merész képzettársítással:

Szereted a hullámokat?

Előzmény: Kéki Kata (516)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 516
De, ma buliznom "kéne", de fizikailag fáradt vagyok. És... más is van...

Szeretem az orchideát, a jázmint, a krókuszt, de a hóvirágot is nagyon. Legutóbb édesapám kertjében láttam apró kis hóvirágokat, ahogy kibújtak a földből, a hó öleléséből. Csodaszép volt.
Szeretem a virágokat.
S Te? Neked mik a kedvenc virágaid?

Nem sokszor járok el teázni, de van pár hangulatos kis hely, ahova szivesen beülök a barátaimmal.
Többnyire nyugodt, eldugott kis csöndes, hangulatos helyek, ahol lehet beszélgetni, ahol lehet élvezni a barátok társaságát egy csésze finom gőzölgő tea mellett.

Mikor buliztál utoljára? S hova szoktál bulizni járni?
Előzmény: bertrand (515)
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 515

Én is alkotok Neked. Tényleg olyan lehetsz, mint egy szép növény... Orchideát szereted?

Kedvenc teázom nincs, Te soxor jársz teázni?

Ma este nem buliznod kéne? :P

Előzmény: Kéki Kata (514)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 514
Időközben elment egy levél is Neked.
Előzmény: bertrand (512)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 513
Nagyon sok munkám van.
Egy igen nagy, határidős projekten dolgozom.
Muszáj volt bemennem, hogy határidőre kész legyek vele.
Sokat foglalkozom a munkámmal. Szeretem is, meg aztán ha dolgozom, nem gondolok másra, nem gondolok semmire, csak a munkára... ezért aztán elég sokat dolgozom....


A napsütésnek én is örültem. Néha kinéztem az iroda ablakán, néztem a sétálgató embereket.

Délben kimentem az irodából egy kis sétára, arcom a napfénynek fordítottam, s hagytam, hogy megsimogasson. Olyan jó volt.

Mostanában egyre több és egyre nagyobb az igényem a természetre. Abban még sosem csalódtam. A természet maga egy csoda. Tiszta, őszinte.
S nekem erre van igényem. Igyekszem többet és többet kimozdulni, el a városból, el innen...

Ma mikor teáztam, eszembe jutottál. Akkor is. :)
Szeretsz teázóba járni? Van esetleg kedvenc helyed?


Előzmény: bertrand (512)
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 512

Arra gondoltam, amit mondtál, hogy süt a nap stb. Elég jól telt emiatt, tényleg, hazafelé menet még külön kerülőutat is tettem, csak a napsütés miatt, jó volt, most este is egy régóta dédelgetett dolog kezd végre elindulni, már nagyon vártam.

S Neked, Te miért dolgoztál ma?

Előzmény: Kéki Kata (511)
Kéki Kata Creative Commons License 2005.03.12 0 0 511
Most itt vagyok. Végre. :)

Mesélj, milyen napod volt?
bertrand Creative Commons License 2005.03.12 0 0 510
Szia! Hiányoztál, egész nap...
úrnő Creative Commons License 2005.03.02 0 0 509
Ha megtaláltál, beszélgethetünk...
Pigo Creative Commons License 2005.02.21 0 0 508
tudom, köszi.....:)))
Előzmény: úrnő (507)
úrnő Creative Commons License 2005.02.19 0 0 507
Felajánlás....
Pigo Creative Commons License 2005.02.19 0 0 506
ne is jöjjön vissza:))) szmájli
Előzmény: úrnő (505)
úrnő Creative Commons License 2005.02.14 0 0 505
El, hál'IStennek:)))) szmájli.
Előzmény: Pigo (504)
Pigo Creative Commons License 2005.02.14 0 0 504
és a többi....elmaradt....? (szmájli)
Előzmény: úrnő (503)
úrnő Creative Commons License 2005.02.13 0 0 503
A félkettes szívzötyögés...
Pigo Creative Commons License 2005.02.11 0 0 502
helyes......én is szeretem azt a színt........:)))
Előzmény: úrnő (501)
úrnő Creative Commons License 2005.02.11 0 0 501
helyes, azt gyűjtöm:)
Előzmény: Pigo (500)
Pigo Creative Commons License 2005.02.10 0 0 500
piros...:))
Előzmény: úrnő (499)
úrnő Creative Commons License 2005.02.10 0 0 499
fekete? vagy piros?
Előzmény: Pigo (498)
Pigo Creative Commons License 2005.02.09 0 0 498
nagyon pont!
Előzmény: úrnő (497)
úrnő Creative Commons License 2005.02.09 0 0 497

pont.

pont?

úrnő Creative Commons License 2005.02.08 0 0 496

Megint háromnegyed kettő.

Alvás...

úrnő Creative Commons License 2005.02.07 0 0 495
Szerintem nem zavarsz...;)
Előzmény: DUJITLI (494)
DUJITLI Creative Commons License 2005.02.07 0 0 494
Látom priviztek...; ))) húzok is...!:)
Előzmény: úrnő (493)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!