Keresés

Részletes keresés

Edina_91 Creative Commons License 2009.10.31 0 0 637
Szia Bea! Remélem mostanára elmúlt minden duzzanatod! Amúgy pár napig nekem is meg volt dagadva a szemöldököm, könnyeztem is, de aztán kaptam gyulladáscsökkentőt és hamar elmúlt. A fülemre szerencsére nem ment rá. Szal csak akkor van gond, ha még most is fáj neked.
Előzmény: Brenda35 (634)
rina2 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 636
Budapest legjobb kozmetikus szakembere

ERIKA COSMETICS a Nyugatinál

műköröm, manikűr, gyógypedikűr, gyógymasszázs, ayurvédikus masszázs, fodrászat,hajhosszabbítás,sminktetoválás, 3D tartós műszempilla,tetoválás eltávolítás,végleges szőrtelenítés, mezoterápia, smink


Szolgáltatásainkat magas színvonalon, kiváló anyagokkal, és a legmodernebb készülékekkel
végezzük. Nagyon fontos számunkra, hogy vendégeink megszépülve, kipihenve és elégedetten távozzanak.

A kozmetikai szalonunkat felkereső hölgyek és urak igény szerint elkülönített helységben tudnak szépülni,
pihenni. Az elsődleges fontos szempont a helységek kialakításnál az volt, hogy a vendégek intimitását minél
jobban biztosítani tudjuk. Kizárólag egyszer használatos eszközöket használunk.

http://www.erikacosmetics.hu
Brenda35 Creative Commons License 2009.09.10 -1 0 634
Sziasztok, Bea vagyok új a fórumon...

2nappal ezelőtt tetoválták a szemöldököm,kb 3órás volt 3xkontúrozták és 1x satirozták az egésszet, érdeklődni szeretnék, hogy így két nap után természetes e hogy dupa akkora lett a varral együtt a szemöldököm mint tetoválás után (rettentő csunyának látom a varrt is)...a szemem fel van dagadva könnyezik a igy nem igazán megyk utcára sem, továbbá érdeklődnék, hogy természetes e, hogy a fültövemné megduzzadt igen csak a nyirokmirigyem kb mennyi idő alatt gyógyul be a heg... köszönöm előre is válaszotokat: Bea
orchideák Creative Commons License 2009.09.05 0 0 633
Sziasztok!
Új vagyok a fórumban.
Érdeklődnék, hogy nálatok is előfordul-e,hogy triplex , emla ill. blue ice használata ellenére is fájdalmas a tetoválás.Mit használhatnék még a majdnem fájdalommentes tetoválás érdekében még biztonságosan?
Jeva Jevanovics Creative Commons License 2009.08.17 0 0 632
Sziasztok! Február óta tervezem a sminktetoválást, és most végre eljutottam odáig, hogy be is jelentkeztem. Holnap, azaz kedden délután 4-re megyek. Egyszerre szemöldök és szájkontúr. Először csak szemöldököt akartam, de kedvesem hatására megcsináltatom a számat is. A kozmetikus azt mondta, hogy elég húzós lesz egy délután alatt minden, de csak így tudom az időt beosztani, a munka miatt. Szerintetek??? Ugye túlélem??? Akit érdekel majd a tapasztalat, szívesen elmondom utána... :-)
fagif8 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 631

Kozmetikusok figyelem!

 

3D műszempilla felrakáshoz szükséges alapanyagok (J,C és D ívű pillák) és eszközök kedvező áron eladók.

Érdeklődni lehet: s.strass@freemail.hu

-Bettike- Creative Commons License 2009.07.12 0 0 630
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni.. A szemöldökömet akarom kitetováltatni és két kozmetikus hölgy között vacillálok, véleményeteket/tapasztalatokat kérnék róluk.
Köszi!

Az egyik hölgy :Pilát Erika ( http://www.sminktetovalasok.hu/szemoldok_tetovalas )

A másik pedig: Köves Katalin ( http://tetovaltsmink.hu/?p=kozmetikai-tetovalas-referenciak )
ladycroft Creative Commons License 2009.05.08 0 0 629

Köszönöm az öszinte válaszodat. Csütörtökön megyek hozzá kiváncsi leszek a végerdeményre, bár nemtul biztató amiket irtál :((((

Csakhát kalcsu kati 2x ennnyiért vállalja és annyim nincs.

Ha pedig millo jót hallotál róla.... hátha pont jó napján kapom el és nekem szépen sikerül. majd irok h milyen lett.

$ummerGirl Creative Commons License 2009.05.08 0 0 628
Azt tudni kell rólam, hogy nagyon maximalista vagyok, és ha valaki az arcomra tetovál, elvárom tőle a tökéletességet.
Na ennek tükrében:
Csak átüttetésre mentem hozzá, mert volt egy korábbi szemhéj tetoválásom, ami elkezdett kikopni meg nem is tetszett az alakja. A régi tetkómat kézi technikával csinálták, le volt érzéstelenítve, de azért fájt. Gondoltam, hogy ltl-lel majd végigröhögöm az egészet, mert annyira nem fogom érezni. Hát nem így lett, de nem is a fájdalom a lényeg.
A kikopott tetoválást egy részen le kellett volna takarnia fehérrel - ez csak részlegesen sikerült. Ezen kívül a tetovált formával is voltak gondok, mert nem volt teljesen szimmetrikus a vonal, ezért többször kellett szólnom neki és harmadszorra sikerült végül is szintbe hozni a kettőt.
Amikor ott voltam épp egy szájsatírt fejezett be, aminek a színével a vendég enyhén szólva nem volt megelégedve, Éva mondta neki, hogy majd a pörk lehullása után lesz végleges az árnyalat stb (ami igaz is, sokat tompul a tetoválás színe), de a vendég mondta,hogy nem gondolta, hogy ilyen "pink" színű lesz, egész más árnyalatot beszéltek meg, erre Éva, hogy akkor legközelebb más árnyalattal megy át rajta. Én is megkérdeztem Évá-t hogy ha esetleg szemöldök satírra is mennék hozzá, tudja-e garantálni, hogy olyan lesz-e a szín, amilyet én akarok, erre azt válaszolta, hogy nem lehet pontosan meghatározni, hogy kinek hogy mutat a bőrében a pigment, úgyhogy teljes bizonyossággal nem tudja garantálni. Na szerintem ilyen nem fordulhat elő, plusz ne a vendég fején kísérletezze ki,hogy mi hogy fog mutatni. Vagy akkor hol a sok éves tapasztalat?
Amúgy tele van a fal ilyen-olyan bizonyítványokkal, mindegyik kitűnő, és millió jó tapasztalatot hallottam róla. De én többet vártam tőle. Én nem ezt hívom profi munkának.
Előzmény: ladycroft (626)
English Speaker Creative Commons License 2009.05.08 0 0 627

Szia

 

Nem beszel Magyar.  Angol csak.  Hitvany.  (I don't speak Hungarian.  English only.  Sorry)

 

Do you have a land line telephone number for Dara Ivett rather than a mobile phone number?

 

Nagyon szepen koszonom.

 

Thank you very much

Előzmény: ligustrum (580)
ladycroft Creative Commons License 2009.05.07 0 0 626

Szia Summer Girl!!!

Még nem, elvileg jövö héten utazok(miskolci vagyok) és pontosan ezért kérnék tanácsot. Te meg voltál vele elégedve??? Esteleg hallottál már róla mástól is?

Kedvesnek és tapasztaltnak tűnik, de nemtudom hogy dolgozik mert csak pár referencia képe van fenn, meghátugye énis a legjobban sikerült munkáimat tenném fel a weblapomra.

Előre is köszi a választ.

$ummerGirl Creative Commons License 2009.05.07 0 0 625
Szia
Én is nála voltam.
Már elmentél azóta hozzá?
Előzmény: ladycroft (623)
ladycroft Creative Commons License 2009.05.06 0 0 624
Ha estleg valaki mailben szertné elküldeni a választ a cimem ladycroft@vipmail.hu
ladycroft Creative Commons License 2009.05.06 0 0 623

Sziasztok kedves fórumozók!!

Én jövö héten fogok szemöldök tekot csinálni és mindenképpen a long time liner módszerrel szertném, szálazással. Viszon bajban vagyok a szakember kiválasztásával a Kalcsu Kati féle bigádnál 43.000. Ft ba kerül de úgy gondolom itt csak a nevet fizetem meg ennyire. Találtam egy jónak tűnő kozmetikus mestert GÁRDAI ÉVA , szigetszentmiklos. Hallott már valaki róla estleg??? Bármilyen info érdekelne mert szertnék biztosra menni!!!

 

ELőre is köszönöm a segitséget,

 

Tiffany2006 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 622
Szia Évi! Mennyiért adod? Küld el az email-emre légyszíves az árat! Köszi! Puszi!
Előzmény: Eve Tatto (621)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.04.16 0 0 621
Sziasztok!
Valakinek nem kell esetleg egy fülbelövő pisztoly?
Üdv
rina2 Creative Commons License 2009.04.06 0 0 620
Sziasztok! Sok rossz tapasztalatot olvasok itt a fórumon. Nem is jól elrontották az első tetoválásom és addig addig keresgéltem még végül rátaláltam Erikára, azt kiderült hogy a barátnőm is nála csináltatta a szájsatírját, ami egyszerűen gyönyörű. Úgy hogy fel a fejjel vannak jó sminktetoválók is. itt az elérhetőségük: www.erikacosmetics.hu
P. Barbi Creative Commons License 2009.03.21 0 0 619
Szia!

Mailben elküldtem az elérhetőségét! Ha kérdésed van még írhatsz mailt nyugodtan.
Előzmény: lidibo (618)
lidibo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 618

 

Kedves P. Barbi!

 

Engem nagyon érdekelne Debrecen és környékén sminktetováló!

Előzmény: P. Barbi (612)
hamucic Creative Commons License 2009.03.10 0 0 617
Köszönöm.
ligustrum Creative Commons License 2009.03.09 0 0 616

Szia,

 

Sajna nem, Bp és Siklós.

(bocs, az elsőért :-) )

Üdv.: Eszter

Előzmény: hamucic (615)
hamucic Creative Commons License 2009.03.08 0 0 615
 

Szia ligustrum,

 

 

rosszul emlékszem , Te nem Bián dolgoztál?

 

Kicsit közelebb lenne itt helyben.

 

Előre is köszönöm a választ.

 

(második próbálkozás... :-D)

Eve Tatto Creative Commons License 2009.03.02 0 0 614
Szia!
Irtam!:-)
Előzmény: Tiffany2006 (613)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.03.01 0 0 613
Szia! Keddhez 1 hétre jön, ha addig kibirod. Egyébként van máshol is csak drágábban. Hivnálak de nincs meg a számod, írj egy mailt. Puszi!
Előzmény: Eve Tatto (611)
P. Barbi Creative Commons License 2009.02.28 0 0 612
Sziasztok!
Én lassan két éve csináltattam Debrecenben a szemöldököm. Tegnap voltam újra csináltatni, mert már kicsit kikopott illetve világosabbat csináltattam, mint korábban. Nekem nagyon tetszik még mindig. Ha valaki Debrecen környékén keres jó kozmetikust, akkor e-mailben tudok ajánlani.
Eve Tatto Creative Commons License 2009.02.23 0 0 611
Vagy valahol máshol be tudom szerezni???
Mert ha gond akkor nem téged nyaggatlak...
Előzmény: Tiffany2006 (608)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.02.23 0 0 610
Szia!
Köszi!:-)
De ha ilyen nehéz beszerezni akkor lehet hogy kéne több is.
Azt az akkori anyagi helyzetem fogja eldönteni.:-)
Tudom fárasztó vagyok de úgy mégis mikor????:-)
1hét? 2 hét?
Már alig van....
:-)))
Előzmény: Tiffany2006 (608)
lédibörd2 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 609
Szia, küldtem...
Előzmény: Törölt nick (607)
Tiffany2006 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 608
Szia! Bocs de még nem érkezett, rögtön szólok ha van. Az ár marad neked. Üdv!
Előzmény: Eve Tatto (605)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.21 0 0 607
szia! tudnál fotót küldeni nekem, hogy milyen lett a szemöldököd? Köszi
Előzmény: lédibörd2 (553)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!