Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Gpeti Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1789
Így van Leo, jól tudod.
Előzmény: Leo 27 (1788)
Leo 27 Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1788
A képen egy Brava műszefalat látunk (szerintem). A Bravo-ba kör alakú, a Brava-ban félkör alakú műszerek vannak. Ha jól tudom a '99-es facelift óta a Brava-ba is Bravo műszerfalat tesznek. Egyébként még a Marea-ban van ilyen formájú műszer.
pokers Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1787
Rityifi,

Nekem is ugyan ezek voltak a jelenségeim. Hideg motornál kopogott a motor, majd bemelegedés után úgy járt, mint a Doxa. Felhívtam a szervízet, hogy kopog a motor. A poén az volt, hogy nem tudták megmondani, hogy van-e hidrotöke az 1.6os motorban. Az egyik szervíz szerint van, a másik szerint nincs, így totál összekavartak.
A végén bejelentettem idöpontra az autót és hosszas tanakodás után lecserélték a vezérmüszíjjat és a feszítögörgöt. És lám elmúlt az egész, azóta az eladásig úgy járt hidegen is a motor, mint az említett óra.
Valami olyat magyaráztak a szervízben, hogy silány minöségü az a csapágy, ami a görgöben van, emiatt általános jelenségnek számít.

Attika,

Milyen motorral szerelt ez az ELX? Mert az én Bravomnak két kör a müszerfala (sebesség+fordulat)

Üdv,
poke

Gpeti Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1786
Sajna nem bírtam felfedezni semmi eltérést a középkonzolban. A kép akár az én autómról is készülhetett volna (leszámítva néhány apró eltérést: rádió, bőrkormány, klíma)
A középkonzol alja ugyanaz!
Előzmény: Attiska (1781)
Fido Dido Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1785
Sziasztok!

Rityifi!

Attól is lehet a kopogás, ha sokáig csak városban autózol, és lekormozódik a motor belülről. Egy kis autópályázás csodákat tesz.

Más: Ma meghalt a második hátsó ablaktörlőm is (Bravo). Nem tudjátok, hol kapható elfogadható áron, mert nincs kedvem márkaszervizt gazdagitani.

Köszi: Fido

stancy Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1784
sziasztok!
Rityifi.
Örülök hogy semmi problémád nem volt reggel,lehet hogy tényleg kosz.Jössz 2 napra is Egerbe? remélem igen.
Ujtulaj.
Super lesz nagy bulit csapunk remélem nem csak ketten?
Ezuton hivnák meg minden kedves topik lakot.Aki jön legyenszives jelezze,mert szállást kell foglalni,még van mindenkinek ideje hogy ugy intézze az dolgait hogy eltudjon jönni.
sziasztok Stancy.
ujtulaj Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1783
Na, akkor 2 nap :)
Hozzál majd német szótárat meg iszunk egy kis muskotályost, aztán már megy is perfekten!
Előzmény: stancy (1763)
Rityifi Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1782
Sziasztok!

Köszi a hozzászólást! De 1000km -et már elfutott az autó a vezérmüszij csere óta! Ma indítottam, és nagyon szép hangja volt! Semmi! Nem értem.
Majd kíváncsi leszek a következő napokban előjön e újra. (remélem nem) Lehet hogy valami kosz került a hidrotőkéhez? Most meg magátol megtisztúlt?
Miért lehetne ilyenkor a feszítőgörgővel a baj? POKERS?? Erre kíváncsi vagyok! Írd meg légyszi!
üdv

Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1781
Nem hiszem el, sikerült! Kissé hülye ez az Internetto tárhely.

Gpetike!

Ez egy SX műszerfal. Ha jól láttam egyes fényképeken, akkor az ELX középkonzoljának az alja mintha egy kicsit más lenne.

Elnézést a topic lakóitól a sok félresikerült kép miatt.

Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1780
Na, utoljára probálkozom:

Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1779
Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1778
Na mégegyszer:


Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1777
Gpeti!


Ez egy SX műszerfal. Na most Neked a középkonzol hamutartó alatti része más, ha minden igaz.

Gpeti Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1776
Ja, és elöl elektromos ablak, a vezetőoldalon egy gombnyomásra működtethető. Hogy is hívják ezt?
Gpeti Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1775
Ködfény széria, de mit értesz a normális középkonzol alatt?

Az a baj, hogy nem ismerem az SX kivitelt, ezért nem tudom, hogy mi az, ami plussz. Talán ezek:
- Csomagtérvilágítás
- Fűthető tükrök
- Manuális klíma
- Központizár
- 15-ös alufelni (ez lehet, hogy feláras volt, de gyári)
- Ködfény
- Elektromos mozgatású belső levegő keringető (gombnyomásra vált(ana), de el van romolva)
- Osztottan dönthető hátsó háttámla és ülőlap
- Kulcsra zárható, világításos kesztyütartó
- Plüss üléshuzat
- High rádió
- Hat hangszóró
- 60 Literes tank (bár talán ez a nagyobb motor miatt van)

Nem vagyok biztos benne, de általában ezeken a dolgokon szoktak az autógyártók spórolni. Az enyém az akkoriban kapható ELX + semmi extra, így történhetett, hogy nincs benne ABS és utaslégzsák, és ez nagyon fáj. (Akkoriban még nem volt széria)

Előzmény: Attiska (1772)
alexandrosz Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1774
Kartársak!

A találkára nem jutottam el, írni is ritkán szoktam ide, most megmutatom az autómat Nektek:

Az én Bravo-m:o))

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1773
Szia Poke!

A terminálos társaságot részben megtalálod a http://forum.netmania.hu/ címen. Én Litván Zongora néven írok oda. Mongoose és Agassi is felbukkan időnként.

Előzmény: pokers (1770)
Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1772
Gpeti!

Tudomásom szerint csak SX van, aztán kész, Bravonál pedig SX, ill. GT. Ennyi.

Ha már ELX-ed van, akkor kérdés: ugye széria a ködfényszóró Nálad, ill. normális középkonzolod van? Esetleg egyéb apróbb bónusz az ELX-ben?

Előzmény: Gpeti (1771)
Gpeti Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1771
Tényleg Rityifi, most cseréltél vez. szíjat. Nem azóta van a jelenség?

ELX-et rendelni sem lehet? Vagy az annyira sok idő, hogy nem lehet kivárni? (Nekem az van, be-beee...)

pokers Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1770
Sziasztok,

Régóta olvasgatom ezt a fórumot és örömmel tapasztalom, hogy egy pár régi ismerös név is megtalálható a volt terminál fórumról. Engem ott poke nick-kel olvashattatok, de itt valaki már használja ezt a nevet.
Szal, immár a második Bravot nyúzom. Az elözö is egy ABS-Kondi akciós 1.6os volt és a mostani is az. Az elsöt 66e km-rel adtam le a szalonba másfél évesen.

Most örömmel olvastam Rityifi új jelenségét, ami nálam 55e-nél jelentkezett egyik reggelröl a másikra.
A megoldás kulcsa a vezérmüszíj feszítögörgöjének cseréje. Érdekes, mert elöször én is olajat akartam cserélni.
Mongoose és Agassi nincs a csapatban???

Üdv,
poke

Attiska Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1769
UAE!

Költségcsökkentés... Pedig szerintem sokan vennének ELX-et, de mindegy. Inkább a sok léhűtőt kéne onnét kipakolni költségcsökkentés néven... :)))

Előzmény: Az Utolsó Európai (1768)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1768
Nyilván költségcsökkentési okokból visszavettek a választékból. Eltűnt a Marea JTD is, pedig én szemeztem már vele egy ideje...:-((
Előzmény: Attiska (1765)
Aticus Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1767
Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a talira, majd a következőre. /Eger-Szilvásvárad/.

Itt van az autóm.
http://kep.tar.hu/bravo_aticus/index.phtm

Aticus Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1766
Igen, nem zár a termosztát!
Előzmény: Ökrös Csaba (1756)
Attiska Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1765
Azt tudja valaki, hogy a Fiat Magyarország miért csak SX Bravákat forgalmaz? Régebben lehetett kapni ELX-et is, de msot már csak SX van a kínálatban. Érthetetlen.
Rityifi Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1764
Sziasztok!

Látom megmozdúlt az élet! :-)
Van egy új jelenség: Egyik napról a másikra, úgy indúlt a verdám, hogy embertelen szelepcsattogásra lettem figyelmes! Nem értem miért? 60.000km van benne, rendszeres olajcsere, és jó minőségű olajat használok! (MOBIL1 5w-50)
Ja, és teljesen eltünik a hang, ha rendesen, bemelegszik a motor. Ki mit tud erről??
Most majd figyelem a következő napokban, hogy mit csinál, azután meg még nem tudom.....
Lehet hogy lecserélem az olajat! (ötezer km van az olajban)
Üdv

stancy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1763
SZiasztok!
Végre van valami mozgás a neten,mult héten nagyon halott volt.
Tankoltam,ezennel közhirré tétetik 660 km-48lityi,vagyis 7,2.ez nem is olyan rossz full légkondi+padlogáz.330 km vidék,330 km város.De lehet hogy ez senkit nem érdekel de sajnos az én automon minden jó. :-)
GT.
Volt arrol szó hogy matricát veszünk az autónkra (sárga háromszög benne felkiáltó jel),ezzel mivan?
Ujtulaj.
A talira irtad hogy két napos legyen?Én benne vagyok EGER nagyon jó hely,még ismerem is.
Maradok hű olvasótok,csá Stancy.
Attiska Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1762
UAE, Yellow boy, Barnamaci!

Igazatok van, az 1,4-esből volt 12 szelepes, összekevertem a dolgokat. De az már fölöttébb érdekes, hogy ezt a motort a Mareába is beledobták, na az a nem semmi. :)

ujtulaj Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1761
Töltsd fel a tar.hu -n a képtárba.
Csinálhatsz saját albumot! Oda később is lehet töltögetni a képeket. (persze a rendszámokat jó leszedni..)
Előzmény: Szkapi (1753)
ujtulaj Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1760
Köszi, akkor megpróbálom elkerülni a Straus(s)zt.
Az SPQR szervíz megbízható, mint garanciális szervíz?
Előzmény: cspetike (1743)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!