Keresés

Részletes keresés

Hatti Creative Commons License 2005.07.31 0 0 212
A tunéziai élmények topic 7764, 7765-s hozzászólása. A képfeltöltés közben megoldódott.

Köszönöm: Hatti
Előzmény: labrys (211)
labrys Creative Commons License 2005.07.30 0 0 211
Melyek azok pontosan? (Topic, szám.)
Előzmény: Hatti (209)
tomcat73 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 210

Elnököm!

 

Eltüntél mint ama bizonyos állat a pára kicsapódásban.

 

Tom.

Előzmény: téeszelnök (191)
Hatti Creative Commons License 2005.07.28 0 0 209
Kedves Moderátor!

Légyszives töröld ki Hatti két felejthető hozzászólását.


Egyben szeretném megkérdezni, hogy miért írja ki a 80 kb-s /640x480-s felbontású képre. A méret nem haladhatja meg az 512 Kb-t ?


Köszönöm: Hatti
labrys Creative Commons License 2005.07.24 0 0 208
Az egyetlen hatékony taktika az, ha nem szólsz hozzá, semmilyen módon. Egy idő után lekopik. Amennyiben Modus-sértő hozzászólást tapasztalsz, akkor viszont lépni tudunk - de ekkor se te próbáld "rendre utasítani", csak jelezd nekünk.
Előzmény: Boarhunter (205)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.24 0 0 206
Te hogyan tennéd meg?
Előzmény: Boarhunter (205)
Boarhunter Creative Commons License 2005.07.24 0 0 205

Aggyisten!

Egy 2elkedő nick lohol utánam amerre járok(Konyhaasztal, Off-road, Vadászok, dúvadak) és állandóan személyeskedik, provokál. Esetleg az orrára koppinthatna valami moderátor, mielőtt én teszem meg...

Boar

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.21 0 0 204
Töröld ki, majd újra tedd bele, csak akkor frissül a cím (tapasztaltam).
Előzmény: Snakeins (201)
labrys Creative Commons License 2005.07.20 0 0 203
Hozzászólásokat utólagosan szerkeszteni nem tudunk, a szoft nem nyújt rá lehetőséget.
Előzmény: ropacsek (202)
ropacsek Creative Commons License 2005.07.20 0 0 202

A Tunéziai élmények topicban a 7042-es hozzászólásomat át tudnátok állítani valami normális betűméretre? Kicsit nagyra sikerült...

Köszi

Snakeins Creative Commons License 2005.07.18 0 0 201
Csak most látom, hogy megtörtént, nagyon köszönöm.

Érdekes, a Kedvencekben megmaradt a hibás verzió.
Előzmény: Snakeins (195)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.16 0 0 200

Kérném Anikó-T nick hozzászólásainak a törlését a Hobbi fórumokból.

 

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?o=2&aq_text=&aq_cre=&user_id=541062&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=1

labrys Creative Commons License 2005.07.14 0 0 199
Rendben.
Előzmény: ksgy (198)
ksgy Creative Commons License 2005.07.14 0 0 198
hali!

légszi töröljétek a f1 challenge (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9102561)-ben lévő topikban a (32663)-as hozzászólásomat. most kaptam az infót egyik ismerőstől, hogy ezigy nemegészen okés. köszi előre is!
labrys Creative Commons License 2005.07.12 0 0 197
Rendben.
Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.11 0 0 196

T. akárki:)

 

Hatalmas kérés: Lenne ez a topik a Tasztalon: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126692

 

Szóval megköszönném, ha valaki átmozgatná a hobbiba - azon belül is  a turizmusba... előre is köszönöm és bocsi a rossz asztalválasztást:)

Snakeins Creative Commons License 2005.07.10 0 0 195
T. Illetékes!

Nyitottam egy topikot a Játékokban: Beszéljünk tautológiaul! címmel, persze elrontottam.
"Helyesen" _tautológiaiul_ lenne.

Ha van ideje valakinek egyszer arrajártában kijavítani, megköszönném.
labrys Creative Commons License 2005.07.08 0 0 194
Rendben.
Előzmény: janisch (193)
janisch Creative Commons License 2005.07.07 0 0 193

T. M. Úr/Hölgy!

 

Tegnap nyitottam egy topicot "Felvidéki utazások" címmel. Branyiszko hívta fel a figyelmemet, h nem vettem észre a "Szlovákia - turizmus" topicot, amely kb. hasonló témát kíván boncolgatni.

Mivel a szlovákiai utazás témákban amúgy sincs sok h.szólás, talán nem lenne célszerű tovább forgácsolni az érdeklődést, s az általam nyitottat össze kellene vonni a másikkal. /Esetleg "Szlovákia - turizmus (Felvidéki utazások)" gyűjtőcímen.../

 

Kösz és üdv!

labrys Creative Commons License 2005.07.07 0 0 192
Megszűnt. (Kösz, és elnézést a késlekedésért!)
Előzmény: téeszelnök (191)
téeszelnök Creative Commons License 2005.07.05 0 0 191

Sziasztok!

A Fórum »  Hobbi, szabadidő »  Utazás »  utazás Horvátországba - merre??? topicba beszabadult egy idegbeteg "goodwillhunting" néven. Lehet tenni valamit ellene ?

Köszi

tszeln.

Aquarell Creative Commons License 2005.06.30 0 0 190
Köszi szépen :)
Előzmény: labrys (182)
2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 189
Elnézést a listáért... de gondoltam, megkönnyítem a modik dolgát:) csin csin4 csin69 csina csina2000 csinadratta csinalag csinaljuk csinandi csinandrata csincia csincike csincsa csincsesz csincsi csincsi-7 csincsi74 csincsike csincsikurin csincsilla csincsilla1 csincsilla3 csincsilla72 csincsillaklub csincsilli csincsincsin csincssike csincsylli csindadratta csing csingacsguk csingaj csinger0918 csingi csingibing csingiling csingilingi csingula csini csini baba csini75 csini_d csinibaba csinibaba-X csinibabuci csinibaby csinibabák csinibá csinike csinilány17 csinkin csinku csinkve csinnadratta csinnnKA csinnya csinom palkó csinomjank csinos csinovnyik csinovnyikk csinpu csinpánz csinszi csinszka csinszka1 csinszka214 csinszka27 csinta csintalan csintalan_1000 csintalanka csintalanm csinticsont csiny csinyo csinyó csinóka
2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 188
Ilyen nincs ..... áááááááááááááá ;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bibaa! válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.27 21:05:01 (4471) kedves 2csin. én bibaa vagyok, csak valamiért nem tudtam írni és nevet kellet változtatnom. ennyi eszed neked is lehetne.....:)
cavecat Creative Commons License 2005.06.27 0 0 187

senki nem állította, h "csakis és kizárólag egy klubhoz lehetne tanácsért fordulni" csupán annyit merészelt beírni az egyik klubtag, h a klubtól IS lehet tanácsot kérni, az ismert honlapon. erre valaki leugatta... miért tabu a klub, és miért bűn h egyáltalán létezik?

 

nem találtam a szabályzatban, h tilos lenne egy azonos témájú klub létezésére felhívni a figyelmet a topicban. ha megmutatod, hol van, többet senki nem fog a klubról egyetlen szót sem ejteni.

 

másokat leugatni viszont nem szabad, ez benne van a szabályzatban. (ezért tiltják el rendszeresen 4csint, mert leugat másokat.)

 

az meg, h önálló nick vagy, asszem lényegtelen abból a szempontból, h hasonlít a nicked egy épp letiltás alatt álló nickhez, és ezt tiltja az index moderátori szabályzata - korábban már bemásoltam, elméletileg a hasonló nick azonnali és végleges törlését ígéri.

 

Kérném még 1x a moderátorokat, h az ilyen "hasonló nickeket" az említett szabály értelmében tiltsák le. (4csin, quattrocsin, 2csin, csincsincsin)

Előzmény: 2csin (186)
2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 186

Kedves cavecat. Én, 2 csin egy önálló nick vagyok. Miért reklamálsz? (A magad 7 éves tapasztalatával:) Egyébként meg leborulok a zsenialitásod előtt és azelőtt, hogy ezt állandóan hangoztatod is.

 

Egyébként meg klub máshol is van és az index nem arról szól, hogy csakis és kizárólag egy klubhoz lehetne tanácsért fordulni... hanem önálló entitásokhoz... azaz nickekhez...  miből gondoljátok, hogy nélkületek senki sem jut tanácshoz az interneten? Fura... március előtt is megoldódtak a problémák és tanácshoz jutottak az emberek... mert az index pont erről szólt...  (bár tudom, hogy örültök, valahányszor letiltják 4csin-t... és mindent meg is tesztek ennek édekében)

Előzmény: cavecat (185)
cavecat Creative Commons License 2005.06.27 0 0 185

Ezt miért nekem írod? nagyon ritkán szólok hozzá ehhez a fórumhoz, akkor sem klub-ügyben - minden hozzászólásomért leugatsz, akkor minek írjak ide? hiába van több mint 7 évnyi csines tapasztalatom, én itt soha egy kérdésre nem fogok reagálni, úgyis jössz te, meg a 4féle nicked (ha véletlenül valamelyiket letiltanák, nehogymá' nélkülöznünk kelljen téged egy hétig) és leugatsz.

A klub "sajna" létezik, és a csincsillákért meg az ismeretterjesztésért van, ha bárkinek csines kérdése van, és szeretne tanácsot kapni (egy pl 7 év tapasztalattal rendelkező embertől) akkor fordulhat a klubhoz - ezért van. Persze ha nem tud a klubról, akkor kénytelen veled beérni, mert tőled senki nem jut szóhoz - ha véletlenül el vagy tiltva a fórumtól, akkor sem, mert a modik szemébe röhögsz, és előveszel egy másikat.

 

Lécci, modik, amikor épp el van tiltva 4csin (quattrocsin, csincsincsin, 2csin, meg mittomén még hány neve van) akkor az összeset tiltsátok el. Benne van a szabályzatban, h ha el van vki tiltva, akkor nem léphet be másik, hasonló nickkel.

 

Tudni kéne méltósággal elviselni a jogos "büntetést".

 

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 184
Tisztelt moderátor olvtárs! Ezennel kérném TolnayNóri kartársnő baráti figyelmeztetését, hogy végre emberként (elnézést - nickként) szóljon hozzá az index fórum egyes topikjaihoz és ne egy szervezet szorgos hangyájaként - annak PR-osaként. Néha ugyanis nem tudni, hogy a szervezet közös nickjéről van-e szó vagy a már említett kartársnőről...
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 183
csak azt nem értem, hogyha van egy saját fórumotok, amit itt is állandóan nyomattok, miért pont itt beszélitek meg a belső klubos tevékenységeiteket? Ez a topik nem rólatok, hanem a csincsillákról szól ... amíg pedig állandóan azt látom, hogy csak azért vagytok itt, hogy reklámozzatok/a léteteket és a jóságotokat demonstráljátok az esetleges klubtagjaitok előtt, igenis reklamálni fogok (ÉN, 4 csin!)... szerintem érdemes lenne néha magatokba is nézni és végre valóban CSAK a csincsillákról beszélgetni... mert állítólag Ti is azért vagytok itt.... UFF!
Előzmény: cavecat (173)
labrys Creative Commons License 2005.06.26 0 0 182
Az Életmód fórumcsoportban található egy Házépítés, lakásügyek fórum, ahol bátran lehet indítani ehhez hasonló topicokat. (Egyébként létezik több lakberendezéssel foglalkozó már jelenleg is.)
Előzmény: Aquarell (181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!