Keresés

Részletes keresés

Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97721
Éppen a HÍR tv az amely megtestesíti azt amiről írtam.
Nyomatják az agyamentségüket, drasztikusan, bele az ember képébe stb...
semmi kellem, semmi "báj" nincs a stílusukban. Elefánt-porcelánbolt.
A napkelte meg ááá hagyjuk...
Előzmény: Törölt nick (97709)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97720
Mond Geo, neked állandóan játszanod kell a bunkó parasztot?

Inkább a tehetségtelen, általad preferált miniszterelnökről agyalj.
Előzmény: Törölt nick (97708)
kopasznyakú Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97719

az rtlhiradó sokkal "ellenzékibb" mint a tv 2

nézzétek1 hétig a témákat és sorrendjüket

Előzmény: Törölt nick (97709)
advocatusdiaboli Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97718
Ez nem annyira hülyeség, mint az emberi lélek (ami ugyebár eléggé irracionális) természetes védekező reakciója a valósággal szemben.
És kiküszöbölhetetlen. Igazán kiküszöbölni valami olyan módon lehetne, ha a bankok nem adnának hitelt egyáltalán olyan dolgokra, amelyek vagy nem beruházási javak (tehát később termelni fognak), vagy nem valóban létfontosságú és jellegüknél fogva általában a többségnek cash nem kifizethető tételek (leginkább és kizárólag lakás-kocsi).
Normális világban nyaralásra, mobilra, TV-re nem kellene hitelt adni. Vagy legfeljebb úgy, hogy egy kumulált adóslistán hozzáférhető a kérelmező összes hitele és nem engedik a jövedelme 20-25%-nál jobban elúszni.

Tetszik vagy sem, az emberek felét még saját magától is meg kell védeni, és ez nem lesz másképpen a jövőben sem...
Előzmény: maonika (97712)
kopasznyakú Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97717
a költségcsökkentés éredkében most fejeztem be két kicsi kacsómmal 2 db vízakna építését.
Előzmény: Mr. Boró (97697)
uhu20 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97716
A Rim-re gondoltam.
Előzmény: uhu20 (97715)
uhu20 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97715
Ez az iPhone dolog érdekel. Emlékszel, hogy kb mikor és hol olvastad?

(Az Apple megelőzte a Rime-et a Q3-ban és - bevételalapon - a telefongyártók között a 3. helyre jött fel, nem az USA-ban, hanem globálisan.)
Előzmény: Törölt nick (97710)
maonika Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97714
Azok, akik már 1990 előtt is a sajtóban dolgoztak, szinte mind balosok. A jobbos sajtó még csak most alakul. Már van (2002 előtt a magyar nemzeten kívül szinte nem is létezett), de a minőség még olyan, mint a koreai autók 1985-ben. Ez teljesen természetes, ha náci diktatúra ért volna véget 1990-ben, akkor a jobbos sajtónak lennének itt hagyományai, a balos meg most születne meg nagy kínnal.
Előzmény: advocatusdiaboli (97711)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97713
A hét vitze te magad vagy...:(
Előzmény: Törölt nick (97707)
maonika Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97712
Ez itt is így van, ha valakinél Nokia 3100-t látsz (ára kb. 10.000 forint) akkor az illető valószínűleg havi nettó 300.000 fölött keres és családi házban lakik.
Akinél kihajtós megapixeles van, az meg jó eséllyel árufeltöltő a tesco-ban és részletre vette.
Előzmény: Törölt nick (97710)
advocatusdiaboli Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97711
Valahol ezt akartam mondani: a jobb oldali sajtó létezik, igény is lenne rá, és az sem igaz, egyáltalán nem igaz, hogy elhallgattatják, fojtogatják.
Az a helyzet, hogy túlnyomórészt rettenetesen xar, nagyon rossz firkászok nagyon rossz, élvezhetetlen sajtótermékeket állítanak elő, és így nem csoda, hogy nincs nagy rajongótáboruk. Egyszerűen tele vannak tehetségtelen emberrel.

A ballib oldalon sokkal több a jó tollú-humorú, tehetséges firkász, aki bármilyen elfogult, de élvezhetőbb cikket, riportot, hírműsort állít elő.

Szomorú, de a ballib média valóban meglévő túlsúlyával szemben nem pénzzel, nem nyomulással - hanem minőséggel kellene harcolni. A Lovasok, Bencsikek már igen komoly kárt tettek eddig, nem véletlen a Hírtv-Hörrtv asszociáció...
Előzmény: Törölt nick (97709)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97709

Én azt tapasztalom, hogy hihetetlen mennyiségben nyomatják a szoci ill. szdsz-es véleményeket sejtetéseket, sokszor még éles pressziókat...

 

Ebben igazad lehet. Manapság már én is kritikusabban nézem ezeket a műsorokat.

 

Ezért is unalmas mostanában a Napkelte. Horn, Fodor, Tarlós és kész, futottak még néhányan. Ha nem volna Apáti-Tóth Kata dekoltázsa, akkor lehet hogy be sem kapcsolnám a tévét. Mert az utóbbi az egyetlen, ami vonzó :))).

 

A jobbos sajtó periférikus, és ebből kiindulva erősen "darabos" magát harsánynak beállító. Valamikor kb úgy jellemeztem a jobbos sajtót, hogy úgy viselkednek mint az elefánt a porcelánboltban. Ez ma sem változott!

 

De miért nem? Magam soxor nézem a Hírtv-t, s még mindig az erősen fikázós hírek mennek, nincs olyan tőmondat, amiben nem szerepelne Gyurcsány neve .... 

 

Az tuti, hogy a balos média ezt sokkal szalonképesebben csinálja. Azt a jobb média okosan megoldotta, hogy az ilyen Bayer-Bencsik-Lovass társaságot letúrta magáról, többet ártottak, mint használtak.

 

El kell ismernem, hogy dögunalom bármilyen vaker bármilyen tv-ben, ha nem kétoldali. A Hírtv is xar csak jobbos beütéssel, a Napkeltét pedig már manapság helyből elkapcsolom, reggel nem aludni akarok /ez alól kivétel az említett műsorvezető látványa :))!!/.

 

Azért tényleg érdekes, hogy a jobboldal nem teremelt ki valami ütős médiasztárt, újságírót, akárkit, 16 év alatt.

 

Na mindegy, csak agymentem.

Előzmény: Erzsébeti (97704)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97707

a maszop, mint nagydumás kontár, a fidesz, mint verbálisan kihívásokkal küzdő ezermester...

 

muhaha... asszem ez a 7 vicce...

Előzmény: Erzsébeti (97704)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97706

jaja, én is ippeg ezt akartam maondani... :-))

 

a nyuggereknek nincsenek hosszú távú érdekeik...

(leszámítva a rendőr/tűzoltó/katona bagázst, meg a rokikat... )

Előzmény: Törölt nick (97703)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97704
egyáltalában nem értek egyet veled ebben.

Én azt tapasztalom, hogy hihetetlen mennyiségben nyomatják a szoci ill. szdsz-es véleményeket sejtetéseket, sokszor még éles pressziókat...
A jobbos sajtó periférikus, és ebből kiindulva erősen "darabos" magát harsánynak beállító. Valamikor kb úgy jellemeztem a jobbos sajtót, hogy úgy viselkednek mint az elefánt a porcelánboltban. Ez ma sem változott! Sőt! a balos sajtó meg ugyanúgy rendkívül finom módszerekkel, és kifinomult technikákkal nyomatja a saját igazságát...
Ebben nagyon profik a balosok!
Ha csak feleannyira értenének a kormányzáshoz mint ahogy a sajtóhoz ez az ország lenne Kelet-Európa Svájca...
De sajnos csak a sajtóban jeleskednek...
Előzmény: pindiy (97701)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97703
a helyzet az,hogy a nénike lehet hogy nem fog élni 5 év mulva,nagy valoszinüséggel nincsen gyereke,és igy nem nagyon érdekli mi lesz 5 éb mulva.
Előzmény: maonika (97702)
maonika Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97702
Igazi nézettsége az rtl klubnak van, az meg még mindig ballib szellemben kommentálja a hétköznapi dolgokat. Az rtl-klub híradója sokkal nagyobb tömegbefolyásoló tényező, mint bulgár gyuri vagy lovas istván, a népszava vagy a magyar nemzet.


Egy példa, hogy még mindig ballib szemmel néznek az rtl-en: amikor pár napja jött a kötelező 80 százalékos "magyartermék-arány" ötlete - a retekklub ebből azt tartotta fontosnak, hogy ijedező nyugdíjas nénit mutasson a híradójában, aki 199 forintért választ cseh levesport a 205 forintos magyar helyett (tényleg konkrétan ez volt az ár, nem kitalálom) és közli, hogy ŐT NEM ÉRDEKLI hogy magyar-e, csak az, hogy hat forinttal olcsóbb.

Ha csak minimálisan a nemzeti oldal szellemisége jelenne meg bennük, akkor ehelyett inkább kerestek volna egy olyan vásárlót, akit érdekel, hogy az a termék magyar-e. Meg inkább úgy közelítenék meg konkrétan ezt a témát, hogy megpróbálnák valahogy a nézőközönségüket képező primitív győzikefogyasztóknak elmagyarázni, hogy "figyelj nyugdíjas néni, ha olyat vásárolsz amit itt termeltek, akkor talán lesz miből kifizetni a nyugdíjadat öt év múlva is".
Előzmény: pindiy (97701)
pindiy Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97701
Ez nem vitz, hanem a szomorú valóság....
Előzmény: Erzsébeti (97688)
friizer Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97699
ah, csak elgépelték, helyesen így szólt volna az...

Sínen a magyar válság! Miféle gazdaság?
Előzmény: Törölt nick (97672)
padisah Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97698
pedig a zsemle pont összeszikkad, mire megeszi :)
Előzmény: karesz2 (97696)
Mr. Boró Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97697
"Hát erre mondtam, azt, hogy a kedves mon tan és VMT tagoknak némi sarokcsiszoló (lehet péklapát, zöldségfarmer stb is...) tudomány elsajátításával célszerű lenne első kézből származó tapasztalatot összeszedni a kétkezi munka frontjáról, hogy lássák milyen problémákkal kell a kétkezi embereknek szembenézni, de nem arattam osztatlan sikert."

Nekem azért tetszett. :-)
Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (97642)
karesz2 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97696
TV-ben (nem plazma, nem is kell) nézem napok óta a nagy bevásárlási rohamot, ezt vidéken tán nekünk reklámnak szánják.
Ugyanis bevásárlóhelyek konganak az ürességtől, nem viccelek, tömegiszonyom van, a TV-pult néma, nincsenek bekapcsolva. nem látni bevásárlási lázat.
Jó, a L..iben némely reggelen a nyugdíjasok felvásárolják a 8 ft-os szemlét. Zsákban viszik. Tudnak valamit. Nem viccnek szántam, Ők emlékeznek 1-2 dologra.
Előzmény: zotya-DUB (97691)
Mbazsika Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97695
Hajra, kell a 30nm-es lakasokba a masfel meteres plazma, igaz lehet 2 honap mulva futesre sem lesz penz.

Egy elso generacios plazma siman kifuti enyhe idoben :-))
Előzmény: zotya-DUB (97691)
zotya-DUB Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97694
majd Veres bemondja vagy a Hiller haver! :-)
Előzmény: Erzsébeti (97693)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97693
tudod politikai alapkövetelmény, hogy negatív híreket sohasem a vezető beosztású mond a nép szemébe...
Erre tartják pl a fidesznél a navrasicsot...
Előzmény: berci222 (97692)
berci222 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97692

 

Gondold el, milyen elmeny lesz a masfelmeteres plazmateven megnezni nehany honap mulva, ha GyF atszellemült keppel, lassan, tagoltan, homlokat nehanyszor megtörülve bejelenti az allamcsödöt (esetleg "csak" a következö, orszagot erintö dramai esemenyt). :-(

 

Előzmény: zotya-DUB (97691)
zotya-DUB Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97691
"A Magyarországot is érintő világgazdasági válság a hitelfelvételi kedvünkre sem lesz hatással: míg tavaly az ajándékot vásárlók 2 százaléka vett fel áruhitelt, addig idén 3 százalék tervezi később kifizetni a karácsonyi meglepetéseket - állapítja meg a Kirakat.hu és a Szonda Ipsos közös kutatása a 2008-as karácsonyi vásárlásról."

Hajra, kell a 30nm-es lakasokba a masfel meteres plazma, igaz lehet 2 honap mulva futesre sem lesz penz. Ennyi sik hulye embert nem latott a vilag. Mig a nemeteknel lathatoan kevesebbet koltenek a karacsonyi vasarlasok alkalmaval, addig a magyar vigad es tobbet kivan kiadni mint tavaly. "Nekunk Mohacs kell!"
berci222 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97690

 

Már nincsen ballib sajtó....

 

Azert egyesek lelkes lihegese közben lehet meg latni a nyelveken a maradékot. :-(

 

Előzmény: pindiy (97685)
vt75 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97689
"Arról már volt szó, hogy Ferkó 8 év "türelmi időt" kért?"

Hülye vagyok ha esetleg arra gondolok, hogy valamilyen reform miatt kér ennyi időt?
v csak sima maszatolás?
Előzmény: ==T== (97658)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.12.06 0 0 97688
Ez vitz akart lenni?
Csak jelzem én nem mosolygok...
Előzmény: pindiy (97685)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!