Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1997
A változatosság kedvéért
Még 2.
granturismo Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1996
HOHÓ!!!
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1995
Még 3.
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1994
Még 4.
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1993
Még 5.
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1992
Még 6.
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1991
Bocs.
Nem csikót hanem csíkot.
stancy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1990
Sziasztok!
Matrica.
Látom felbojdult a méh kas.Nekem is kettö kell ha eldöntöttétek hogy melyik lesz.

Hec.
Mi az a BMB?
Inkább B.B.K. annyi mint Brav/o-a sok Baráti Köre.
én támogatom hogy csináljunk egyedit.Valaki megérdeklödhetné hogy hol lehet szélvédöre olyan csikót csináltatni ami végig ér az elsö szélvédön.(felsö tiz centi).olyanra is beneveznék.

GT.
Ki mehetünk együtt.Szombatra gondoltam 10 felé.

csá Stancy.

ujtulaj Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1989
Itt vagyok, csak számítógép undorom van éppen és csak érintőlegesen netezek. (akkor is egy ebonit rudat kapok a fogam közé és azt harapom tíz tonna per négyzetcentivel)
Szóval, nem tűntem el :)
Előzmény: granturismo (1949)
Shotgun Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1988
Én ismét csak azt tudom mondani,hogy szerintem a kék teljesen jó. Nekem speciel megfelelne, úgy, ahogy itt látszik. Persze a többség véleménye dönt, ki kell találni az optimális megoldást! Az meg nem tudom miért probléma, hogy abból kettő van, egy szöveggel, egy képpel. Csupán annyit kell eldöntenünk, melyik megy majd előre, és melyik hátra. Sokkal gagyibb lenne ugyan az a matrica mindkét helyre! Egyébként helyét illetően szerintem belülről volna jobb. Szerintem igy is lehet majd látni, viszont szélvédőn kívül nem élne meg pár hónapnál többet. Nekem volt gyorsulási matricám, aminek szintén vízlepergető felülete volt, és elég masszívan meg volt csinálva, de 3 hónap alatt lerohadt a szélvédőről!Megtört a széle,megrepedezett,stb. Birta volna még, de ocsmány látvány volt, leszedtem. Egy javaslat arra is volt, hogy oldalra az 1,6 16V felirat alá!Ezzel az apróbb gond az, hogy nem mindenkinek van olyan.Van akinek csak 1,2 vagy 1,4. :) A nagyobbik baj az, hogy ha esetleg mi, valamilyen okból mi, vagy új Bravo vételekor a kocsi új gazdája el akarná távolitani, akkor nem csak a matrica jönne le vele! Csak 5let! Figyelek továbbra is! Ja, és akinek van rendőr ismerőse vattán, vagy képes rendőrségi feljelentéseket eltűntetni, szóljon. Akármilyen megoldás érdekel, persze csak a békések közül! Nagyon nem volna jó, ha elvennék a jogsit. :( Jók legyetek addig is! Üdv.
granturismo Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1987
granturismo Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1986
Hát igen a kék alap az nem valami feltünő.
Azt is meg lehetne csinálni, hogy a sárga háromszögbe betenni HEC valamelyik emblémáját.
ig Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1985
ize, szoval 2900. :))
ig Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1984
sziasztok, egy ilyen matricara en is benevezek.

tegnap ment bele a gepbe a 2900-adik km :)

udv!

GTF Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1983
Hi!

A kek "Fiat" matricak valoban jok, bar nem olyan feltunöek mint az a munkavedelmis felkiáltójel (Talán HEC tudna még rajta valamit csavarni). Ugyanakkor abbol is ketto van, ugyhogy megint elolrol kezdhetjuk, hogy hát akkor melyik, ha úgy döntenénk, mégsem a háromszöget választjuk (Nekem a felsö szimpatikusabb).

A szétosztás az nehéz ügy. Elöször is meg kellene tudni, mennyibe kerül párja. Aztán összedobni a pénzt (matrica elöállítás+postaköltség), csekken, vagy kp. Megrendelni a nyomatást, majd ha kész, akkor szétpostázni levélben. Talán ez nem olyan horribilis munka. Persze ha százak jelentkeznek, akkor már nehezebb az ügy. Mindez persze csak egy lehetséges módja és feltételezi, hogy valaki bevállalja.

Rityifi,
Szanettnak már szóltam, hogy szóljon, hogy ne felejtsem el a képeket, de még mindig otthon vannak. De innetöl már az ö felelössége, hogy meg tudjam a dolgot csinalni. :-))

GTF

Előzmény: Törölt nick (1982)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1982
Hali !

Jó hogy mondod ezt a Vattát!
Pont holnap nyomulok le pár haverral a Tiszához, és naná, hogy arra megyünk.
Könnyítenem kell majd a lábfejemen, nehogy meglepi legyen nekem is.

Más.
Matrica.
Akkor el kellene dönteni a pofázmányát az egyezményes jelünknek.
Nekem is eléggé tetszenek a kék kör alakú példányok.
A név is jó ötlet, csak megbonyolítja a matrica elkészítését.

No mi legyen?
Azt is ki kellene majd sütni, miként fognak eljutni az egyénekhez a rendelések.

Most hirtelen csak ennyi kérdés jutott eszembe...
;-)

JRx

Előzmény: Barnamaci2 (1980)
Shotgun Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1981
Sziasztok!

Megint kimaradtam kb. egy hetet, látom beindult a
matrica őrület! 2-re én is beneveznék, de
valahol a lap közepén szereplő két kék kör nekem
jobban bejön, mint a sárga háromszög. Nem
tudom éppen mi az állás az ügyben! Bár félek
tőle,hogy nem sokáig leszek mérvadó a témában,
mert a kedves egyenruhás honfitársaink múlt héten
lemeszeltek Vattán. Elég ocsmány egy helyen.
Emelkedő, két sáv a szélén a kapaszkodóknak.
Persze nyomod neki, hogy mindenkit meg tudj előzni, mielőtt visszasorolnak, merthogy egy sáv
lesz újra. A domb tetejére kb. 140érsz, onnan
meg persze lejtő, ami még dob rajta egy kicsit.
A domb aljában fák mögött jól elrejtve a Vatta tábla. Észreveszed, kezded a vékezést, de azért
nem állsz bele két lábbal. Már bent vagy a városban úgy 50-100 méterrel, ahol még csak kb.
100ra sikerült lelassítani. Persze ők pont oda lőnek! Még egy 100 méter,és már a szabályos tempóval haladsz, de akkor már rég késő! Mész vagy
500métert, és utána szednek csak ki. Ráadásul ugyan az a kocsi, aki lelőtt. Baromi messziről csinálja, ki sem lehet szúrni. Szóval városban 100al. Már előre rettegek, mikor érkezik a papír, hogy legyek kedves bevonulni valahova és egy évre letétbe helyezni a jogsimat! :((( Ismerős persze nincs, túl sok pénz nem volt nálam, de nem is engedtek szót sem erről! Jól megszívtam! :(
Na nem sopánkodok tovább, csak szólni akarok,
hogy aki Miskolcra megy, az a pálya végétől
figyeljen oda! Különösen Vattán. Oda ahogy beérsz,
már a várostáblától figyelj oda az 50-re! Fontos!

Barnamaci2 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1980
Sziasztok!

Matrica téma nekem is tetszik, 2 db-ra előjegyzem magam.

yellow boy Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1979
Sziasztok

A matricára én is jelentkeznék.Szerintem a szélvédőkön legyenek,azt könnyebb észrevenni ha szembe jön vagy ha elötted megy.

poke

Kérlek.
Ha bárkinek kéne nyugottan szoljon.

Rityifi Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1978
Sziasztok!

Látom beindult az élet! :-))
A matrica jó ötlet! Én is az első, és hátsó szélvédőre szavaznék.
Pokers! Nekem van GT-m ha arra a szárnyra gondolsz. Egy rövid szolíd szárny, és nincs hézag, meg csavar meg ilyesmi. (legalább is nem látszódik)
GTF! Majd várom a képet! :-)

Ja, akkor én is szeretnék 2db matricát!!

pokers Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1977
yellow boy,

Azt a kerek képben a piros hátsó szárnyat mondod? Az amelyik "alatt" átfúj a szél? Mert ha igen, akkor ui volt az elözö Bravomon, csak az csavarozva. Elég trehányúl rakták fel nekem.
Meg most minden féle képpen olyan szárnyat akarok, ami nem áll ki a tetö és a C oszlop sikjából, hanem a kasztni vonalát követve folytatódik.
Azért kösz.

üdv,
poke

Előzmény: yellow boy (1946)
ECI TURBO Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1976
Sziasztok!
MARANELLO!
Én ismerek egy jó autosboltot a 3.kerületben.
Szinte minden kapható Bravohoz.
A Szentendrei út és a Mátyás Király út sarkán,
A csavar bolt mellett.tel:453-21-85
Néhány Ár:-fékbetét 12000 Ft
-Légszürö 2385 Ft
-olajszűrö 1800 ft (gyári)
-gyertya 1995 Ft
-ékszíj 1726 Ft
-vez.szíj 5744 Ft
-szíjfeszítő 20672 Ft

Én most voltam és leírattam a sráccal minden árat az 1.4-esemhez.Meg vettem egy két dolgot.
Hello!
Előzmény: maranello (1938)
HEC Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1975
Van itt egy Le Mans-i "rajt" is :-)

HEC Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1974
Egy picit egyedibb...






HEC Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1973
"Variációk egy témára..."



Aticus Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1972
Kültéri fóliát érdemes digitális printel megnyomatni, nekem 94-95-ben ilyen volt Senator hátsó üvegén 98-ban alig tudták leszedni , a nyomat nem kopott meg ennyi idő alatt!

Cégek akik ezzel foglalkoznak:
Kopier Dekor (Kerpesi út a Hungária és Mexikói közt),
Spandex, ha jól emlékszem csak forgalmazó, de lehet, hogy kis zsériában megcsinálnak pár darabot.

Ha javasolhatom a háromszög talpára érdemes a topicban használt nevet feltüntetni(vágott felirat).

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1971
Na jó!
Akkor fonákonragadós8centiélűről fogok tárgyalni.
Csak nehogy aszongyák, ezer alatti darabszámról nem is akarnak hallani.
Akkor aztán toborozhatunk izomból ;)

Holnap remélem tudok infót adni a dologról.

Üdv,
JRx

Előzmény: GTF (1970)
GTF Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1970
Igen, ha a fonákja ragad, akkor oda ragasztja mindenki ahova akarja és jónak látja. Ez jó kompromisszum?

Vajon mit bír egy ilyen matrica? Hány mosás, napfény, satöbb? Nem lenne-e célszerű bespájzolni?

Előzmény: granturismo (1968)
Ökrös Csaba Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1969
Ez a sarga haromszog honnan jon? Nem lehetne valami egyedebbiet, ami jobban kifejezi a Bravo/a-s topikot? Irjunk ki palyazatot :)) Aki ert a Photoshophoz, gyorsan osszedob egyet.

Szerintem mindenki tegye oda, ahova akarja, es annyit amennyit akar, az optimalis egyebkent szvsz a ket oldalan-elejen a (nekem 1.6 16V ) felirat alatt, vagy a hatuljan, nem?

granturismo Creative Commons License 2001.05.30 0 0 1968
Szerintem is akkora minimum kell.
Előzmény: GTF (1966)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!