Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Rityifi Creative Commons License 2001.06.13 0 0 2131
Sziasztok!

KIRÁLY volt a Ring!! :-)
Igaz hogy levertek, de jó volt!
STANCY! Rekord az időm: 11.44
Mi újs a matricával?

Gobe Creative Commons License 2001.06.13 0 0 2130
No, akkor mindjárt kérdezek is.
Épp ma két hetes a gép. Van valami említésre méltó, amire így az elején érdemes odafigyelni, megnézni, ellenőrizni?
Előre is köszi!

Gobe

HEC Creative Commons License 2001.06.13 0 0 2129
Üdv mindenkinek!

Sehol senki?
Kicsurog a stack alján a topikunk!

????

yellow boy Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2128
Utolso Europai

Én nem vettem észre semmit vezetés közben.reggel alánéztem és már hiányzott az anya a stabilizátor végéről.Nézd meg a 2087-es képet a ott pontosan ugyan ugy az anya tört le.Ha megvan neked akkor semmi gáz ,ha hiányzik akkor gáz.

Lehet ,hogy mégis megyek a ringre de lehet hogy gokárttal !!!!!!

Előzmény: Az Utolsó Európai (2126)
GTF Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2127
Udv!

Yellow boy,
en es SzAnett megyunk (Rityifit feltetelezem hogy jon, ugye igy van). A boxok mogotti parkoloban konnyen be lehet a Bravo/a-kat azonositani. Jon velunk egy 1500-os kocka Lada is. Anyos pajtas moresra tanitja vele a mezonyt :-).

Akkor este?

GTF

Előzmény: yellow boy (2121)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2126
Van annak valami vezetésközbeni észrevehető jele, ha eltörik a stablizátor? Az én gépem most megy garis szervízre, esetleg megnézetném.
Előzmény: yellow boy (2125)
yellow boy Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2125
Szkapi

Most néztem meg a kocsimat és képzeld el ,hogy mi történt,eltőrt a stabilizátor szintén.Nem hiszem el.hogy egy fél éves autonál ez normális.Vihetem a szerelőhöz ugyhogy a ring részemről lefujva.

csá.

granturismo Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2124
Nem hiszem, hogy eltünne ez a Variens nem egy fantomcég. Régóta piacon vannak, miért szállnanak ki ebból a buliból, viszik az olajat mint a cukrot. Azt viszont valószínűsítem, hogy lesz egy komolyabb áremelés mert a "beetetés" elég jól sikerült. Az Interspar-ban is folyamatosan lehet kapni csak jóval brágábban. Viszont a pénztárnál kapható Interspar bevásárló "szatyor" hátulján is Delphi olaj hirdetés van, nagyon klasszul néz ki.
Előzmény: alexandrosz (2123)
alexandrosz Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2123
Helló GT!

Igen, már mentem a Delphi-vel (cca. 3000 kilométer) és minden o.k., sőt azt mondom, hogy jobb annál az olajnál, ami előtte volt az autóban. Sajnos nem tudom, az milyen volt... Szerintem igen hamar felépül az olajnyomás, nincs zörgés, kotyogás, kattogás sem. Azon gondolkozom, hogy veszek még 4 litert, hátha elfogy közben és többé nem találkozunk vele:o)))

Előzmény: granturismo (2122)
granturismo Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2122
Sziasztok.

Felkerült az utolsó 11 kép is több T. márkatárs képével

ujtulaj
Semmi híred újdonságod, tapasztalatod?

alexandrosz
Most már mentél valamennyit a Delphi-vel. Hogy szuperál? Nálam minden OK. Közben utánaérdeklődtem, hogy a Delphi Lengyelországban vásárolt egy gyárat és azt alakította át kelet-európai bázissá. Az olajat is ott szerelik ki. De autóalkatrészeket is gyártanak ott. A Variens meg eddig is nagyon ott volt Lengyelországban teherautó alkatrész témában. Ezért tudtak ilyen jó árat kihozni.

Szkapi
Megkaptad a mailt?

yellow boy Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2121
Sziasztok

Nekem 2045 tetszik(javitott változat).Szerintem is a sárga jobb lenne,feltünőbb.

Megy valaki a Ringre ,én mennék de hol találkozunk és mikor

solymi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2120
Sziasztok!

Én most készülök autóvásárlásra. Többek között talomban van nálam a Bravo is. Szeretnék érdelkődni, hogy milyen tapasztalataitok vannak ezzel a modellel kapcsolatban. Nekem nagyon tetszik az autó, csak az az igazság, hogy nem igazán tudok róla sokat.

Köszi a segítséget

solymi

Attiska Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2119
pere!

Ez nagyon durva! Én sem csíptem különösen a társaságot. de ezek után... Pedig szemeztem az ottlévő Marea ELX-el.

Előzmény: pere (2118)
pere Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2118
Sziasztok!

Ritkán van időm erre járni, de olyan dolog történt nemrég, amit nem tudok magamban tartani.
Egy jó barátom vett egy Alfát a Bravója helyett. Betette a Boldizsárhoz eladásra a full extrás '99-es Bravot. Jött is rá vevő, de telefonáltak neki, hogy engedjen 220eHUF-ot az árból, mert repedt a klíma hűtője. Az én barátom mondta, hogy nincs gond, a szavatosság keretén belül lehet is cserélni a hűtőt. Újabb telefon a Boldizsárból: bocsi, tévedtünk nem repedés, hanem kőfelverődés miatt ment el a gáz. Az én cimborám kezdett gyanakodni. Hogy a pi***** tud egy kő kilyukasztani egy (ilyen eldugott helyen lévő) klímahűtőt. Azonnal elhozta a kocsit, irány a klímás: nem lyukas a rendszer (feltöltötte), de nem megy a klíma. Rövid vizsgálódás után kiderült, hogy a tetvek elvágták a kompresszor egyik vezetékét és visszahúzták rá a szigetelést!!!!!!!!!
Mondanom sem kell (bár bizonyítani nem lehet, hogy ők bármit is csináltak volna) lesz visszhangja a dolognak.
Bocs, ha hosszú voltam, de ilyet még pipáltam.

Pá,
pere

Rityifi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2117
Sziasztok!

Gpeti! A teknőm aluminium, és le kellett venni, új menet, új csavarral. Megjavítattam!
Egyébként nagyon könnyen megszakad!
Nem gondoltam, hogy ilyen macerás lesz.
Most már elkészült, csak még várnom kell az indítással mert a tömítőpaszta 12 óra alatt köt meg!
Reggelre marad az indítás, és nagyon remélem, hogy nem fogok meglepődni semmin.

Gobe Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2116
Nekem is a 2092 tetszik jobban, habár abban is van valami, hogy a sárga jobban észrevehető.
S olyan nem lesz rajta, hogy elérhetőség, meg nick, meg ilyenek?

Gobe

Szkapi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2115
???
Előzmény: granturismo (2113)
Barnamaci2 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2114
én a 2092-re szavazok
granturismo Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2113
Szkapi!
Küldtem neked egy figyelő szempárt.
Szkapi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2112
A figyelő szempár! :-))
Szkapi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2111
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
granturismo Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2110
No akkor én letenném a garast a 2108 mellett. (A második a 2092.)
HEC Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2109
STANCY

Tudom nem vigasztal, csak megjegyzem. Tegnap vettem észre, hogy megadta magát a jobb elsö lengéscsillapítóm. Rendesen könnyezik.

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2108
Szintén.
Előzmény: Szkapi (2107)
Szkapi Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2107
Részemről a 2092-re szavazok. Igaz, hogy a sárga háttér kicsit feltűnőbb, de a kék legalább "FIAT-kék" (-szerű)... :-))
Előzmény: HEC (2106)
HEC Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2106
Üdv mindenkinek!

A jelenlegi állás:

A hétvégén megideologizáltuk dolgot és mint legláthatóbb, feltünöbb, elég esztétikus és lefedi a 3 modellt talán ez lenne a legjobb:

granturismo Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2105
Gobe
Üdv jöhet ide minden! Lényeg az eszmecsere!:-))

marea
Olyan, hogy gyárilag gázos nincs! Még Olaszországban sem ahol pedig ott eléggé megy a gázozás. Sok kereskedő azonban vállalja hogy a vadiúj autót még az átvétel előtt alkalmassá teszi gázüzemre. De ez azért mégsem ugyanaz.
Mikori évjárat és honnan származik?
A lámpa lehet hogy egyszerű kontakthiba miatt világít. Először indenképp ajánlatos a hibakód kiolvasása. Ha itt nem látszik semmi akkor autovillamossági szerelővel kell átnézetni a hálózatot. Bizony az is előfordulhat, hogy a "gyári" gázszet szerelésekor egyszerűen valamely benzinellátó elem bénításával oldják meg az üzemmódváltást. Ebben az esetben ez nem hiba hanem a kettős üzemmód jellegzetessége. Mindenesetre ez akkor egy gyenge megoldás. Mivel a gázüzemmódú autó mindig benzines módban indul és csak utána vált át gázra (kb 30 sec) ha az indítás után kb ennyivel gyullad ki a lámpa akkor erről van szó.
Legnagyobb veszély a súlyosabb törésből helyreállított állapot. Ezt a szakavatott szem hamar észreveszi. Az ilyen sérülések az autó alján könnyebben észrevehetőek, érdemes alánézni. A másik a futásteljesítmény ellenőrzése. Nyilvánvaló hogy egy autót nem véletlenül alakítanak gázüzemmódra. Erre a legjobb módszer a komprassziómérés.

Gpeti Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2104
Rityifi,

Nekem 65-70.000 km-nél kellett kicserélni a hátsókat, az elsők akkor még majdnem tökéletesek voltak. Én LIP gázost vettem (11.000 Ft/db), sokkal jobb lett a rugózás, azóta nem akar lepattogni az útról a keresztbordás kanyarokban.
Mesélj még arról az olajteknőről! Mi lett vele, ki lett cserélve egy újra, vagy csak le kellett szedni, hogy rendesen megjavítsák? Alumíniumból vagy vaslamezből van? Az enyém is kicsit szivárog, és nem merem meghúzni, félek, hogy bennszakad a menet.

Előzmény: Rityifi (2095)
granturismo Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2103
Halihó testvérek!

Felugrott újabb 10 kép!

Tegnap volt egy jó kis összeröffenéssünk Stancyval és HEC-el. Sajnos a Spedexpo nem jött be mert csak péntekig tartott a Babaexpora meg valamiért nem volt kedvünk bemenni.:-)) Végülis kitaláltuk, hogy menjünk ki a Nagykőrösi úti autópiacra nézelődni. Igy is tettünk. Nagyon klassz volt jót beszélgettünk megcsámcsogtuk a járgányokat. Különösen az olasz jószágokat figyeltük. Volt egy Fiat Coupe is. Nekem meg teljesen leégett a nyakam hátul:-)))

stancy Creative Commons License 2001.06.10 0 0 2102
Sziasztok!
Rityifi.
Remélem össze rakod a géped Keddig?Különben mit fogok ott csinálni.Na jó ez csak vicc volt.
Hec is jön.

Marea.
Az autoval kapcsolatban ne legyenek elö itéleteid,de feltétlenül nézesd meg szervizben mielött megveszed.Amugy ez a motor nagyon jó a Bravo/aban.Bövebb infoért fordulj GT kartárshoz ö nagy spiller a témában.

Gobe.
Üdvözölünk a csapatban.A matricát(ha lesz?)mindenki oda rakja ahova akarja,de javasolt a szélvédö belsö fele.A sárga háttér azért jó,mert messziröl látható.
Sziasztok Stancy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!