Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

HEC Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2177
Bocsi lemaradt:

Önszervezödött kör vagyunk, nincs vezetöség, csak közösen dönthetünk!
Én is csak javasolhatok:
Eldöntendö kérdések:
1. Fiat Bravo/Brava/Marea ---- Fiat általánosan
2. kék, sárga, kék és sárga ---- FIAT feliratos
Határidö: Június 30.

Utána úgyis jönnek még: honlap, esetleg domain regisztráció, hivatalos legyen-e a klub, ki mit tud megcsináltatni, megcsinálni, felvállalni... meló lesz vele.

Ui.: Nem tartom jó ötletnek a nicknevet a matricára nyomni. Nagyon macerás lehet ha ehte nyomdai úton készülnek(nem lesz két egyforma) és nem lehet elöre betárazni belöle az új tagok részére.

Leteszem a voksomat: Bravo/Brava/Marea, sárga.

HEC Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2176
Üdv mindenkinek!

Jelentem úgy tünik a lefulladás abbahagyta. Én gondolkodtam már a waterinjection-on de nem egészen ebben a formában. A furcsa csak az volt, hogy amikor kettesben 3000-3500 környékén (éppen húzattam) lefulladt a fordszámmérö mutatója azonnal leesett majdnem nullára. A motorféküzem miatt ez nem fedte a valóságot. Mintha a computer hülyült volna meg (merthogy a fordszámmérö onnan kapja a jelet).

Rityifi
Mit csináltatok, hogy nem lehet visszarakni a légszüröházat?

Stancy
Még mindig kíváncsi vagyok mennyi lett a "vége"?

GT
Melyik részén? Mit csináltam?
Múlt hétem pénteken Stancy dudált le a Soroksárin egy über.....müvirág transzporterböl. :-))

Matrica-Club
Egyre érdekesebb a kérdés, jelenleg (2092) - (2108) kettös van a toppon. Mindenki azt nyalhatná fel amelyiket és ahová akarja. "maranello" igérte a nyomdászkodást, JackRadix a rendelésfelvételt. Nekem is küldhetitek: nick, darabszám, kék-sárga.
DE
1. Még mindig nincs lefixálva.
2. Több forrásból megy a kavarás, hogy legyen cuzammen fiatos klub vele párhuzamosan a matricára az ötlet, hogy a háromszögben a gyári koszorús FIAT felirat. (Nem lesz ez egy kicsit túl nagy falat?)

Mindenesetre találtam helyet minkét alternatívára.
!!! Itt van a jelenlegi állás !!!
!!! Ezt meg csak úgy !!!

Passionata Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2175
Nekem egy 1.4-*es volt a 147 előtt , rendesen toltam neki és három év alatt két olajcserém volt,meg a forgásérzékelőt cserélték garaciában,szerintem jó kis gép volt .
Előzmény: ath (2135)
Passionata Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2174
kicsit off de talán valakit érdekel
-3éves,14-es,kb 10k-t futott ,nokian téligumi szett
felnin eladó .Szombathelyen lehet felcsípni.
Gobe Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2173
Gondban vagyok...
Ha alapjáraton (mert ott hallom) benyomom a kuplungot, akkor halk zörgés hallatszik a váltó/motor tájékáról...
Ez vajon mi lehet? Vagy ez a természetes állapota? :o)

Gobe

yellow boy Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2172
Stancy

Igen ott.

Gyerekek matricával mi lessz?

Előzmény: stancy (2168)
Rityifi Creative Commons License 2001.06.21 0 0 2171
Sziasztok!

Stancy! Bocs hogy nem szóltam, csak nagyon spontán jött a dolog. Egy haverom felhívott és már mentünk is.
Hétvégére lehúzok a Balcsira megnézem milyen az élet.
Üdv mindenkinek!!

granturismo Creative Commons License 2001.06.21 0 0 2170
Sziasztok.
jÉÉÉ ITT JÁRT tURBO LADA!
HEC
Tegnap találkoztunk a Soroksárin! :-)
Sajnos nem vettél észre! :-(
MATRICAAAAAAA!!!!!
stancy Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2169
Ez lemaradt.
Shotgun.
Van Autoklubos vagy nem Klubos.
A Klubos Drágább,fólia se gond.Ha érdekel irj ide vagy emailre.
Csá Stancy.
stancy Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2168
Sziasztok!
Hec.
Oda raktam ahova te,csak ház nélkül.A beömlö csö is a helyén maradt.Brutális!!
Yellow Boy
A Kapsraiterben dolgozol?Majd megyek meglátogatni.
Rityifi.
Miért nem szoltál hogy mész ki a Tuning és stereo Show-ra?
CommandAir.
Budaörsön van egy jó fényezö,ha kell oda viszlek hozzá.Amugy Bravos:-))).Ja és biztositást is helyszinen vesznek fel.
Sziasztok Stancy.
yellow boy Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2167
Sziasztok.

Stancy
Én Budaőrsre járok dolgozni a Semmelweis u.-ba egy étterembe szakácskodok.Az autó az udvarba szokott állni,egy citromsárga gép.Egyébként inkább a belsejére érntettem mikor azt mondtam,hogy feltünő.
Nagyon nem láttam még a városba igazá feltunő Bravót.Egy srác szokott járni huzzáng egy Abart-al,de szerintem az egész városba ritkán látni belőlle(Budaörsön).

Gyerekek ha valaki megmondaná ,hogy miképp lehet képet beszúrni azt megköszönném.
csá!

Előzmény: stancy (2158)
Shotgun Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2166
Üdv Srácok!

Mincs valakinek ismerőse?
Jövő kedden lejár a forgalmi, 3 éves
lett a kicsi! :) Kéne vinni
vizsgáztatni! Gőzöm nincs hova menjek!
Nem szeretnék problémát! Le vagyok
égve, olcsón és gyorsan szeretnék végezni!
Tud valaki valami okosat?!

Köszike!
Shot

Aticus Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2165
HEC!

Az 1465. számú hozzászolásomban talász egy címet és telefonszámot ahol javítanak műa.lőkhárítót.

Előzmény: HEC (2161)
Turbo Lada Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2164
Sziasztok
Hölgyeim és Uraim
Ha alkatrészre vagy javításra van szükségetek hívjatok bátran.Az áraink a Fiát autó alatt van gyári alkatrészben kb 20-30% -kal.Természetesen utángyártott alkatrészek is kaphatók.tel:280-80-11
Vagy megtaláltok az Alfás topicban.
Köszi Csaba
Rityifi Creative Commons License 2001.06.19 0 0 2163
Sziasztok!

Az egyik tuningcég munkatársával beszélgettem a direkt szürőkről.
Egyértelmüen azt hangoztatta, hogy a direktre is rá kell vezetni a levegőt keményen, mert csak akkor éri el, az igazi hatását.
A gyári csatornák segítségével.
De a leghatásosabb megoldás, egy dobozt (házat) készíteni fémből vagy müanyagból a szűrőnek, és abba belevezetni a levegőt. Így mégtöbb levegő préselődik át rajta.
HEC!
Még mindíg csinálja az autód a fulladást?
Üdv mindenkinek!

Matrica??????????????

ujtulaj Creative Commons License 2001.06.18 0 0 2162
Dehogy pártoltam el, csak folyamatosan undorodom a számítógépektől :)
Előzmény: stancy (2158)
HEC Creative Commons License 2001.06.18 0 0 2161
Üdv mindenkinek!

Jöttem egy kicsit panaszkodni.
1. Pénteken du. hazazúgtam az M3-on & Pest határában levö Shell-nél tankoltam. Utána elindult a játék. Úton-útfélen leállt a motor. A várba alig bírtam felvánszorogni. Szép lassan csökkent az idöegységre esö leállások száma. De ma reggelre is jutott egy. Remélem csak vizes a benzin.
2. "Szegény ember még az ág is húzza." Tegnap este 11h-kor hazafelé az M3-on szembejött két kutya. Nem a fáradtságtól volt vízióm ugyanis a nyoma még megvan. Az egyik egy kis ráncfelvarrást csinált a lökhárítón. Így hátsó szárny helyett tud valaki egy-két müa.lökhárító javítót?
3. Tuning ide, tunig oda óra szerint még mindig 190 a vége.

Stancy
Ezért nem fogtam hozzá a légszüröház kiszereléséhez. Oda raktátok a direktszüröt ahol az enyém van? (Kíváncsi vagyok mennyi lesz a tiéd vége.)
Ring: néztétek az idöket? Nem gondoltam volna, hogy az elsö sprintem volt a legjobb.

A HGT-s srác meg fog ismerni minket ha kell? Netalántán engem is?

CommandAir Creative Commons License 2001.06.18 0 0 2160
Ki tud egy jó fényező műhelyt, ahol a gyári metál színnel tudják lefújni az autót? Kicsit megkarcolódott a Bravo sárvédő doblemeze.
Rityifi Creative Commons License 2001.06.17 0 0 2159
Sziasztok!

Most voltam a TUNING&STEREO kiállításon, elég jó volt. Kint volt a RIEGER TUNING is, és most akciósan a Bravora 175.000Ft a spoilergarnitura.
(ha valakit érdekel) 238.000Ft egyébként.
Tartalmazza: Front spoiler
Küszöbök
és a hátsó (lökhárító)
Átlátszó oldalsó index 6000Ft
Volt valaki még a kiállításon?

stancy Creative Commons License 2001.06.17 0 0 2158
Sziasztok!
Mindenki strandon van ebben a gyönyörü idöben?...Ez pont az az idö amikor püfölni lehet a klaviaturát.
Valaki irta lejjebb hogy hol olcsó az elsö fék pofa,irja le mégegyszer.Lusta vagyok vissza olvasni.
Ujtulaj.
Üdvözölünk ujra a bravosok között,már azt hittük elpártoltál?
Yellow Boy.
Én Budaörsi vagyok.Csak nem az a Z.F.L.tuningos a tiéd?
Na csá Stancy.
ujtulaj Creative Commons License 2001.06.17 0 0 2157
Sziasztok!

Majdnem egy hete nem nyúltam a géphez itthon, de a Bravo-t gyűröm azért :)
Mivel a parallel parkolás elég szarul megy, párszor úgy állok meg akár egy napra is, hogy a jobb hátsó kerék nem ér le a földre, hanem a gumi egy valószinűtlenül kicsi patkán fennakadt részén áll az autó. Ez nagyon perverzül néz ki, de már olyankor nincs kedvem visszaszállni és korrigálni.
Úgy látom, mintha a kerekem egy kicsit laposabb lenne a szokásosnál.
Szerintetek ez lehet a perverz parkolási stílusomtól? (mi baj lehet még belőle?)

Rityifi Creative Commons License 2001.06.16 0 0 2156
Sziasztok!

A szerelés pont így volt, ahogy Stancy írta! :-))
Nem akartam elhinni, hogy nem lehet kiszedni a légszürőházat.
(ki lehet, csak már vissza nem rakható) :-)
Matrica??

stancy Creative Commons License 2001.06.16 0 0 2155
Sziasztok!
Sikerült instalálni a direkt szüröt,igaz a végére a jol bevált sufni tuning nyert.A hozzávalok:egy darab Bontex szürö,(ami állitolag stimmel)egy darab PVC 63 45fok könyök,egy kis kalapács,egy db csavarhuzó,fürész,és nem utolso sorban cirka 3óra.
Át mentem Rityifi kartárshoz,na rakjuk fel.Szürö fedél le,szürö ház ki.Na ez a mutatvány sikerült egy óra alatt.Utána illesszük össze az ugyan olyan méretü szüröt a szivo csövel,ez a másik szép feladat.És itt jött képbe a csatornázásbol jol ismert 63 csö.Foktuk a könyököt és lefürészeltük a vastagabb felénél.Igy ragaszto szalag,ragaszto és bilincs használatával felraktuk.Müködik!!!
Ezt azért irtam le,hogy okuljon mindenki aki ilyesmire vágyik.Rakassa fel a BONTEX-nél,vagy ahol vásárolja.Megéri azt a 2000.-.
GT.
Abban az esetben számit a pillangoszelep,ha a légszürö házban van,elé fel lehet tenni.
Attiska.
Én szeretnék menni veletek,de annyira messze van a dátum,hogy lehetetlen megmondani hogy mi lesz.
Bocs ha unalmas voltam,sziasztok Stancy.
GTF Creative Commons License 2001.06.16 0 0 2154
Sziasztok!

Ugy alakult, hogy a szombatomat a munkahelyen kell eltoltenem, latom ilyenkor nemigen pezseg az elet. Ezert gondoltam, nehany dologrol irok.

A matrica ugy mar regota nyulik mint a retesteszta, es ugy velem, hogy a nyero (legalabb is ezt olvastam ki a hozzaszolasokbol) a sarga haromszog, benne a szurke koszoru es kozepen kek hatteren egy Bravo/a/(Marea) elulso nezetbol. Egy eszrevetelem lenne, az auto korvonalat egyszeru feher vonalakkal kellene megrazolni.

Az ajanlatom, ne szavazzunk huszonot fele, hanem csak arrol, hogy ez legyen vagy sem. Ha le lenne szavazva, akkor persze minden kezdodik elolrol. De nagyon ugy nez ki, ez a nyero.

Tehat igen, vagy nem. Es akkor pont kerulne a dologra.

No, azt hittem, errol-arrol meg irni fogok, de megis elmegyek haza. Faj a fejem.

Udv mindenkinek:
GTF

Attiska Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2153
Az őszi talira eddig ennyien jelentkeztetek ebből a topicból:

1 AUE
2. Ujtulaj, 1 fő, 2 nap
3. Stancy
4. yOLORO
5. HEC, max. 2 fő, 2 nap

Ha még szeretne valaki jönni, az írjon ide, vagy dobjon mailt.

Köszi a türelmet.

GTF Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2152
Hali!

HuG,

meg nem lattam a belsejet a Stilonak, kossz a kepeket. Eleg jonak tunik. Szemely szerint nekem az a bajom a Stiloval, hogy amig a Brava/o paros mindket tagja sportossagot es egyediseget sugall, addig a Stilonal ez mar nem igaz, mert csak a 3 ajtosnal mondhatjuk el ezt. Az otajtos az bizony nemetes lett. Nalam viszont csaladi okokbol kifolyolag a 3 ajto nem johet szoba. Na, nem akarok megvalni a Brava-tol, tulsagosan ossze vagyunk nove, ez csak egy velemeny volt.

Mas:

A Hungaroring tenyleg jo volt. Egy valami nem volt jo. En szemely szerint imadom a motorokat, de amit ott muveltek az mar kicsit tul volt a hataron. De ez sajna a rendezosegen is mulik. Nem tudom, a kozonseget mennyire erdekli, hogy ket VIP-es "Fredi-Beni" Peugeot korozget fel oran keresztul es egy-ket leamortizalodott Suzuki. Na ennyit a kesergesrol. A lenyeg az, hogy az elso verseny 2 Brava/o-jahoz kepest sokan voltunk.

Stancy,

ez a pillangoszelepes dolog nekem gyanus. De ez csak az en erzesem, emiatt nehogy valami baj legyen a geppel. Ha legkozelebb is megyunk a ringen egy kort, akkor jobban rajtolok, es... :)

GTF

Előzmény: HuG (2148)
stancy Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2151
Sziasztok!
GT.
Fogalmam sincs,csak néztem amikor egy olyan ember mondta akinek az az érdeke hogy eladjon mindent.
Yellow Boy.
Láttanm egy Bravot aminek a hátuljára az van irva "Yellow"ezért gondoltam.
Sziasztok Stancy.
Attiska Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2150
Sziasztok!

Örülök, hogy innét is sokan jönnétek a miskolci talira. Egyenlőre szept. közepe az időpont. Viszont lenne egy kérésem. Ha megkérhetlek benneteket, dobjatok mailt, hogy hányan, ill. hány napra jöttök, az emil címének pedig "Bravo topic"-ot írjatok, mert már vagyunk néhányan. :)
Köszi! Yoloronak természetesen nem kell. :)

Yellow boy!

Akkor mi szinte szomszédok vagyunk! :)

yellow boy Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2149
Hali

Tegnap kicserélték a stabilizátort.Érdekes módon valahohy nem csodálkoztak a dolgon,ezek szerint rényleg nem egy ritka dolog

Stancy

Nem én kispesten a Hunyadiba lakom,esetleg még Budaörsön tűnök föl napi intenzitással.
Megprobálok felrakni képeket a kocsiról,elég feltünő.

Előzmény: stancy (2144)
HuG Creative Commons License 2001.06.15 0 0 2148


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!