Keresés

Részletes keresés

msxd20k Creative Commons License 2012.03.11 0 0 3005

Persze jó volt! Főleg, ahogy fokozatosan megkeményedett a számban. Ő kérte, hogy natúrba csináljam, mert szereti, többször a tudtomra adta, hogy jó csinálom. Nem kérdeztem meg Tőle, hogy engedné-e végig, mert paráztam a dologtól, de azóta is foglalkoztat a gondolat, hogy mi lett volna ha...

Előzmény: szopniakaro!!! (3004)
szopniakaro!!! Creative Commons License 2012.03.11 0 0 3004

Nagyon jó volt a beszámolod!

És jó érzés volt szopni a hatalmas farkát??és segit hogy minél jobban le tud nyelni??nála lehet olyat kárni hogy szopás kőzbe a számba élvezzen el??

Előzmény: msxd20k (3003)
msxd20k Creative Commons License 2012.03.10 0 0 3003

Én Patricia XL-ről (más néven TS Szidónia) tudok beszámolni. Első és (eddig) egyetlen ilyen élményem
Kb 1,5 éve voltam Nála, telefonon nagyon nehéz volt elérni, de végül csak sikerült.
Szexi öltözékben fogadott, én gyorsan megfürödnem, a lakás teljesen rendben volt. A szobában már tanga nélkül várt, teljesen nőies, szőrtelen, nagy szilikon mellekkel és méretes vastag farokkal. Megbeszéltük mit és hogyan szeretnék, ki akartam próbálni, hogy ő dug meg, de tartottam a nagy méretétől. Megnyugtatott, hogy nem lesz semmi gond, szerencsémre nem tudtam nemet mondani.
Hátradőlt az ágyon és kérte, hogy szopjam egy kicsit. Kényeztetés hatására szépen keményedik, hamar nehézséget okoz jelentősebb részt eltüntetni belőle. Jó érzés volt kényeztetni, majd 69-be fordultunk, és Ő is kezelésbe vett. Ezután kérte, hogy feküdjek hanyatt, itt kellemes meglepetés ért, ugyanis nagyon óvatosan képes használni a farkát, kis ujjal történő előkészítés után minden kellemetlenség nélkül belém hatolt. Gyönyörű látvány és érzés volt, ahogyan mozgott, és elég szép tempót is diktált, közben a kezével verte a farkam, de kértem, hogy ne siessen ezért összekulcsoltuk a kezünket, miközben dugott. Majd engedtem Neki, hogy a kezével kivégezzen, hatalmasat élveztem a hasamra. Megvárta míg megnyugszok és csak utánna húzta ki belőlem a farkát.
Összességében első osztályú élmény volt, amit meg kell ismételni.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. 

 

Várom a többek tapasztalait is a lányokkal

Phobos17 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 3002

Köszi a kimeritő beszámolót, várjuk atöbbit is :-)

Előzmény: hulio_ (2999)
szopniakaro!!! Creative Commons License 2012.03.10 0 0 3001

Én roppant őrűlnék neki ha igy telne egy szombatom!!!azt csinálhatnának velem amit akarnak!!

Csak egy fasz mindig legyen a számba!!!

Előzmény: Phobos17 (2992)
hulio_ Creative Commons License 2012.03.10 0 0 2999

Van még egy pár beszámolóm ha kéritek. Ha valakinek van tapasztalata esetleg a már itt bemutatott hölgyekről is ne fogja vissza magát.

Ne mi szopjunk.

 

hulio_ Creative Commons License 2012.03.10 0 0 2998

Szia!

Már én régebben igértem, hogy azokról a "lányokról" adok felvilágosítást akiknél voltam.

Ebből a négyesből kettővel már volt személyes találkozóm, egy pedig tervbe van véve. 

Akivel már telón beszéltem az Evita. A képek alapján nem lehet rossz. A beszélgetés alapján egy 

szexet szerető profi lehet. Imádnivaló a travikra-transzikra jellemző mély de nem nagyon férfias búgó hang.

De ez csak megérzés. Gabriellánál még nem voltam , mert keveset van itthon és még nem jött ki a lépés vele a talira.

De kinézetre nagyon buja.....

Nos Léna. Nagyon szuper lakása van , a hálószoba igazi kéjlak. Fizetős parkoló van. Van egy kutyája de nem bánt. 

Egy óra 15000 volt nála. Fürdőszoba nagyon rendben, csomó tusfürdő, igényes kivitel. Üdítővel kinált és kedves volt.

Szép cicije van, szép farka. Mindenhol szőrtelen nem borostás. Kis smaci után mindkettőnknek keményen állt a farkunk.

Igényes fehérneműben volt. Kölcsönös natúr francia. Jól csinálja. Jól szopható a farka és élvezi. Kis ujjazásos szopás után felhúzta a gumit a 

farkamra és kutyapózban dugni kezdtem. Mereven állt közben a farka. Látni akartam ezért pózt váltottunk. Szemből nagyon izgató volt.

Dugtam és ha én nem mozogtam akkor ő mozgott rá a farkamra. Nagyon jó volt. Elkezdte közben verni a farkát ami túlpörgetett. Éreztem, hogy 

végem lesz, de én mindig azt szeretem, hogy először ő menjen el.

Kivettem a farkam és kézzel izgattam úgy a farkát, hogy az enyémet hozzáfogtam az övéhez és úgy vertem mindkettőnkét. Majd csak az övét amit spriccelésekkel és egy csomó gecivel jutalmazott.  Majd kézzel és szájjal kielégített engem is. Kis beszélgetés aztán tipli. Jó volt nagyon de lent néztem meg , hogy 35 percet voltam nála összesen. Erre kell csak vigyázni, hogy olyan vehemenciával foglalkozik veled, hogy ha nem vigyázol akkor öt perc alatt kivégez. :-) De ajánlott kategória.

Gina. Egy óra amit kértem telóban asszem 15000 volt. De amikor odaértem már akkor közölte, hogy csak félórát ér rá. Én nem szeretek félórára menni. De ha már ott voltam belementem. A lakás nem valami nagy szám. A fürdő elég lepukkant. Nem vagyok rasszista, de eléggé pigmentált a bőre. Fehérneműben volt. Nem volt beszélgetés rávezetés semmi. A legnagyobb problémámat a szőr okozta. Mindenhol borostás volt. A lába még a harisnyán keresztül is szúrt. Semmi normális hozzáállás. Kicsit szopott majd mondta hogy dugjam. Csak hátulról engedte. Egy kicsit dugtam majd "tele lett a tököm vele" és elélveztem. Utána rögtön a laptopját babrálta. Annyit sem mondott , hogy ott a fürdő. Tisztálkodás aztán go. Részemről abszolút nem ajánlott. A legrosszabb szolgáltató akivel eddig találkoztam. Én elhiszem, hogy nem lehet mindenki neki szimpi, de aki kurvának ment ne sírjon ha basszák. Ő kint is dolgozik és ott többet és tipikus esete annak, hogy az itthoniakat lenézi. Kint a német lenyomja a torkán a túrós farkát és meg sem mer szólalni. Itthon azt hiszi , hogy ő a királynő. De azt tudomásul kellene venni, hogy mi fizetjük a királynőt.

 

Phobos17 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2997

II7 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2996

Sziasztok,

 

én eme hölgyekről keresek friss beszámolókat(árakat), h jól döntsek:

Ts-Gabriella, Transexuell_Léna, Ts-Evita és TsGina.

 

Ts-Evita                             Ts-Gabriella

Keyo$ Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2995

Egy ilyenbe én is beneveznék :)

Előzmény: Phobos17 (2992)
Saker_69 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2994

egyszer ki lehetne próbálni :P

Előzmény: Phobos17 (2992)
Phobos17 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 2993

Phobos17 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 2992

Egy ilyen szombat esti programhoz mit szólnátok?

Kvazár 68 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 2991

Egy szép formás faroktól nekem is f-eláll a lélegzetem!!!
:) 

Előzmény: szopniakaro!!! (2970)
Portorato Creative Commons License 2012.03.06 0 0 2989

Spritz Creative Commons License 2012.03.06 0 0 2987

Ez már inkább Shemale+  kategória :D

Előzmény: Törölt nick (2986)
hulio_ Creative Commons License 2012.03.06 0 0 2984

Szia!

Kinél voltál? Mennyibe került? Valami konrétabbat lécci....

Előzmény: szopniakaro!!! (2977)
jeee23 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 2983

vélemények?

jeee23 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2982

Én is kipróbálnám!!!!!!!!!!!! 

Előzmény: reeon (2976)
jeee23 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2981

Nem tudom sajna

Előzmény: bikevy (2979)
Phobos17 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2980

Név?

Ár?

Környezet?

Higénia?

;-)

 

.

Előzmény: szopniakaro!!! (2977)
bikevy Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2979

helló. a második képen lévő szépségnek nem tudod véletlen a nevét ?

 

Előzmény: jeee23 (2973)
msxd20k Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2978

Kinél voltál?

Előzmény: szopniakaro!!! (2977)
szopniakaro!!! Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2977

Sziasztok!!

Én szombaton kiprobáltam milyen egy shemale lányal!!

Szerintem mindenkinek ki kell probálni egyszer!!Isteni volt!!

Zavarba voltam és csak a farkára tudtam koncentrálni és amikor a számba rakta olyan jol esett!!ugy szoptam mint ha az életem mulna rajta és teljasen be tudtam venni!!Finom puha böre volt a makkja szépen csillogot és a farka kemény volt!mostmár imádok szopni!!

Ezen még én is csodálkozok mert probáltam már virslivel de csak őklendeztem!!

utána jol megdugot az is szupi volt csak későn szoltam hogy aszámba élvezzen igy ez kimaradt de majd legkőzelebb bepotolom!!

 

Ne várakozzatok minnél hamarább probáljátok ki!!

reeon Creative Commons License 2012.03.05 0 0 2976

Szia! Nagyon jó képek, mindegyiket jól leszopnám, és utánna jól megdugnám!!! Sokat verem a farkam ilyen videókra, nagyon hajt a kiváncsíság, hogy milyen lehet velük!!!

 

Előzmény: jeee23 (2973)
Phobos17 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2975

azurka12 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2974

az  első sorban a középső,őt ismeri valaki

jeee23 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2973

jók mi?

Phobos17 Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2972

szopniakaro!!! Creative Commons License 2012.03.03 0 0 2971

Ma ki fogom probálni milyen egy shemale lányt jol leszopni és kinyalni!!

A tapasztalatomat leirom nektek!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!