Keresés

Részletes keresés

edk440 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 73
46
Előzmény: csumka2005 (72)
csumka2005 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 72

hi emberek!

 

én is előbb próbálkoztam a 4 jegyü kód beirásával minthogy előbb elolvastam volna a topicot hogy azt honna kapod stb.! de mostmár tudom hogy a 4 jegyü kód annál a 1.5 euros terhelésnél lesz a megjegyzésbe! namármost megszivtam mert a sok próbálkozás ellenére letiltotta a kártyámat, mert  rosszul adtam meg a 4 jegyü kodot! ezt a tiltást hogy lehet feloldani? mert sürgős lenne a vásárlás de letiltott kártyával ez nehéz! pls irjátok le mit kell csinálni ilyen esetben!

köszike

 

by: p4

edk440 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 71
Nem új kártya hozzáadásánál, hanem talán a Get Verifiednál kell a négyjegyűt megadni. De ha többszöri próbálkozás miatt kitiltotta a kártyádat, csak a faxolás marad.
Előzmény: tojas76 (70)
tojas76 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 70
Ezzel probalkoztam en is, de azt irta ki, hogy ezt a kartyat mar regisztraltam...:-((
Nem engedi hogy tovabb lepjek, es allandoan azt dobja fel, hogy toltsem ki a formanyomtatvanyt, es faxoljam el. :-((

Aze' koszi !
Előzmény: edk440 (69)
edk440 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 69
A 4 jegyű kódot írd be a megfelelő helyre, és nem lesz 100 eurós limit. Faxolni nem kell.
Előzmény: tojas76 (68)
tojas76 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 68
Sikerult regisztralnom magam, meg van a 4 jegyu kod is a szamlakivonatrol.
Szerettem volna atutalni egy angolnak 180 GBP-t, de a limitem miatt ( 100EUR ) nem engedi. MI a teendo ? Utaljam el az osszeget 3 reszletben ? ( 3 x 60 GBP cirka 100 EUR ) vagy egyeb 5let ?
HELP ME !!! Surgos lenne !

Ill.: adva vagyon az az adatlap, amit kitoltve vissza kellene faxolni, es akkor elmeletileg tudom emelni a limitemet, de nincs lehetosegem faxolni. Ekkor mit tegyek ???

Koszi a valaszt !

ByE !

TvT
Alejandros Creative Commons License 2005.07.18 0 0 67
corsaclub, nekem isOTP-s elektornikus szamlam van, a kérdés az lenne, hogy vitrualis MasterCard-ot hogyan lehet igényelni hozzá? vagy neked az elktronikus számlacsomag része? mert az akkor nem érdekel. Köszi
Előzmény: corsaclub (53)
lor.inc Creative Commons License 2005.07.15 0 0 66
vakuljon meg az osszes palacsinta kepu ferdeszemu amerikai!

eddig az volt a kinjuk a nagy amerikai usereknek, hogy nem tudok paypal-el fizetni.
tehat wu meg bidpay, de azt sem ertik meg egybol
(vegulis nem az o nyelvukon van irva a honlap)
most hasznalhato a paypal erre meg jon egy ilyen szamuraj es neki nem jo a paypal nemzetkozi usertol. visszakuldte a lovet.
(kivancsi vagyok mikor erkezik meg a szamlamra)
es bidpay-el kell fizetnem.


amit irogattok, hogy a receivertol vonnak az a 3-4% ugye?
mert van aki kikoti, hoyg annyival tobbet kuldjenek mert nem hajlando fizetni ezt az osszeget.
corsaclub Creative Commons License 2005.07.13 0 0 65
hat ma megprobaltam egy tranzakciot egy kissebb osszegu vasarlassal. egyelore nem kaptam hibat, es minden rendben ment. ha esetleg a tranzakcio dij miatt kevesebbet kap, mint amennyit utaltam, akkor majd ir mail-t, es akkor kuldok meg penzt. mast nem tudok tenni. koszi az infokat.
CapriFun Creative Commons License 2005.07.13 0 0 64
elvileg nem, folyamatosan csökken az a 100eur-os limitösszeg...
Előzmény: __BB__ (63)
__BB__ Creative Commons License 2005.07.13 0 0 63

Helló,

Tudja valaki hogy ki lehet-e kerüni a 100€ limitet két külön utalással ?

Köszi.

edk440 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 62
Ráadásul ha a pénz küldője a közvetlenül kártyáról való fizetést választja (mi Magyarországról nem is tudunk mást), akkor a Paypal a pénz címzettjétől vonja le a kártyatranzakció díját. Tehát a címzett valamivel kevesebbet kap annál, amennyit küldenek neki.
Előzmény: CapriFun (61)
CapriFun Creative Commons License 2005.07.12 0 0 61

Szia! Annál a módnál, amikor a kártyáról emelik le az összeget, a personal account-al rendelkező ügyfél nem tudja fogadni : "Personal accounts cannot accept debit or credit card payments. " Ezért nem fogadja el pár eladó... nekem még nem volt gondom vele, többnyire nem personal account-al rendelkeznek az eladók:)

 

 

Előzmény: corsaclub (60)
corsaclub Creative Commons License 2005.07.12 0 0 60

ezt nem igazan ertem. mi az, hogy nem fogadjak el? tele van az ebay olyan eladokkal, akik 90%-ban a paypal preferaljak.

es miert kell neki fizetni?

a bidpay-nel tolem vontak atutalasi szazalekot, nem pedig attol, akinek kuldtel.

most akkor hogy is van ez?

Előzmény: CapriFun (59)
CapriFun Creative Commons License 2005.07.11 0 0 59
de csak küldeni lehet, fogadni nem, és ezt a kártyás fizetést páran nem fogadják el, mert ez az eladónak pénzbe kerül :(
Előzmény: corsaclub (58)
corsaclub Creative Commons License 2005.07.11 0 0 58
ok. koszi a valaszokat! szuper. orulok, hogy vegre magyarorszagrol is megy.
Előzmény: CapriFun (57)
CapriFun Creative Commons License 2005.07.11 0 0 57
:) így van! Működik "0" egyenleggel...
Előzmény: corsaclub (56)
corsaclub Creative Commons License 2005.07.11 0 0 56
Persze, dehogy nezem meg. Neked a szolgaltatas van megrendelve, hogy a terhelesekrol kuldjon SMS-t. Rajottem. Nekem nincs ilyen. Majd legfeljebb interneten megnezem.
Előzmény: corsaclub (55)
corsaclub Creative Commons License 2005.07.11 0 0 55
Ertem. Tehat arra ne figyeljek oda, hogy most az egyenlegem a PayPal oldalan 0-at mutat?
Ettol meg mukodik a dolog?
Amugy en nem adtam meg mobilszamot asszem, de mindjart megnezem.
Előzmény: CapriFun (54)
CapriFun Creative Commons License 2005.07.11 0 0 54

Szia!

 

Kártyás fizetésként megterhelik a kártyádat, ennyi... :) simán végigjátszod a send money-t, és jön is az sms a sikeres terhelésről. Nekem működött.

Előzmény: corsaclub (53)
corsaclub Creative Commons License 2005.07.11 0 0 53

Sziasztok,

 

Nekem OTP-s elektornikus szamlam van egy vitrualis MasterCard-al, es a beazonositoas tokeletesen mukodott. Kb. 2 napot kellett varni, mig megerkezett a szamlara a terheles, es a kozlemeny rovatban a kovetkezo volt:

1.500EUR 257.4301 1
1234PAYPAL--*EXPUSE
*B: 0935486961 122685649 

 

Na nem teljesen ez, mert a szamokat atirtam, de a 1234PAYPAL--*EXPUSE
sorbol kellett az 1234 helyen levo szamot megadni a kartya azonositasahoz.

 

Viszont van egy dolog, amit nem ertek. Illetve csak felig. Vagy inkabb csak 1/3-as reszt. :) (Johnson)

 

Komolyra forditva a szot. Ugye ha nem amerikai vagy olyan szamlaval rendelkezem, amit a PayPal elfogad, akkor nem tudok a PayPal szamlamra penzt utalni. Viszont akkor hogyan fizetem ki az arut, amit megrendeltem?

Vegigjatszom a Send Money reszt, ahogyan kell es kesz? Vagy hogyan?

 

Regebben a BidPay-t hasznaltam, ami mar kezdetektol fogva mukodott Magyarorszagrol is, de sajnos most mar nem fogadnak egy MasterCard-ot, csak Visa-t, igy mar nem tudom hasznalni, mert nincs Visa-m, es nem is akarok meg1 bankkartyat.

 

 

naveed Creative Commons License 2005.06.30 0 0 52

"A kártyaszámodat kell megadnod, és minden paypales fizetéskor onnan vonódik le az összeg.

Feltéve, hogy a címzettnek olyan Paypal-accountja van, amivel tud fogadni ilyen típusú (nem a Paypal-egyenlegedből származó, hanem a kártyára terhelt) fizetést és hajlandó is vállalni annak a költésgét."

 

Honnan tudom meg, hogy tud fogadni ilyen típusú fizetést? Csak onnan, hogy mailben megkérdezem az eladót? Milyen költséget terhelnek rá ilyenkor a címzettre?

Előzmény: edk440 (10)
BCruiser Creative Commons License 2005.06.30 0 0 51

hüjje:DD

 

szerinted feljelenteném őket??

de mondjuk egy-két flekk biztos ki tudna csúszni angolul a "klaviatúrámból".

 

Előzmény: edk440 (50)
edk440 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 50
Aztán hol jelentenéd fel őket?
Előzmény: BCruiser (48)
Barbabianka Creative Commons License 2005.06.30 0 0 49

Mikor regisztráláskor bejelentették, hogy a cimem reklámcélokra kiadják elment a kedvem az egésztöl. Nem fejeztem be a regisztrálást!!

bb

BCruiser Creative Commons License 2005.06.30 0 0 48

hát persze... meg még fényképes igazolványt is.... esetleg a lakáskulcsom szappannyomatát nem kérik????

én elfaxoltam nekik tegnap a zárolási értesitőt.. azon keressék meg a négyszámjegyet...

07.12-én lejár a zárolás határideje.. ha 07.13-án nem kerül a pénz a számlámra, akkor egyszerűen feljelentem őket lopásért:-)

 

Előzmény: edk440 (46)
CapriFun Creative Commons License 2005.06.29 0 0 47
én is kezdem unni a várakozást, még pénteken regisztráltam magam, tegnap már látszott a terhelés, de közlemény rovatban semmi változás, és az ügyfélszolgálat sem reagál ezúttal... :( pedig idáig minden problémámban segítettek 1-2óra alatt... (HVB)
edk440 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 46
Magától nem fogja feloldani, hanem el kell nekik faxolnod a számlakivonatot, amin látszik a négyjegyű kód meg egy fényképes igazolványodat.
Előzmény: BCruiser (40)
edk440 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 45
A zárolás mellé küldött közleményt nem írja ki.

Rajfajzennel elégedett vagyok.
Előzmény: BCruiser (44)
BCruiser Creative Commons License 2005.06.29 0 0 44

de kiirja... annyit ir, hogy kártya autorizáláshoz.... nevetséges... raádásul mondták irjak egy levelet az informacio@otpbank.hu cimre mert onnan egy óra múlva választ kapok.... nahh ennek 2,5 órája...

asszem bankot váltok.

javaslatok?

Előzmény: edk440 (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!