Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Szkapi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2443
K. Trout! Kűggyed dúrvásan! Legrosszabb esetben is megcsinálják 400-ért, elvitelre! He-he..

Szkapi

Előzmény: K.Trout (2419)
ZOLIKA Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2442
:-)
Ez biztos hogy típushiba, mert a szalonban "végigültem" az össz. Bravo, Brava, Mareát, és recsegett mind. A benzinpumpa javításkor szintén beültem egy Mareába, amiben már az új Low rádió volt(hallott már róla v.ki, esetleg van valakinek ilyen;az, amelyiknek nem sorba vannak a számos gombok).Az nem recsegettt.Ha jól tudom,az 1200-es Bravo/Brava Spec.Edition szériával jött be.
Z
ig Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2441
FIAT-vicc? :))

(bocs)

Előzmény: ZOLIKA (2440)
ZOLIKA Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2440
Még valami!
Nemrég láttam Szolnokon, egy maximum 1 éves, magyar rendszámú, Autómérytől vett(Nyíregyháza?), 1600-os, ELX-et, GYÁRI BŐRÜLÉSEKKEL stb. Marha jól nézett ki, a koma tuti, hogy Fiat-fun.
ZOLIKA Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2439
Sziasztok!
Hangszóró-téma.
A szervízben cseréltettük ki, garanciálisan. Másodjára cserélték ki(ha kicserélték, mert én akkor Németországban voltam, Jóapám, meg biztos a csinos kereskedőhölggyel beszélgetett:-)), elsőre azzal küldtek el, hogy "a fiatalúr, ha lejjebb venné a basszust, ez nem diszkórádió". Erre nem akartam mondani, hogy csak a loudness van rajta, meg a bass 2-esen van... Másodjára egy fiatal srác volt ott. Hátra is beszereltettünk recsegőket. Azok, illetve a jobb oldali "tökéletesen" szólnak. Engem is piszkosul idegesít, a megoldás a csere lenne, csak hát az Öregem nem akar költeni hangszóróra. Már csak abban bízhatok, hogy a Stiloban jobb muzsika lesz!:-)
Zoli(ka)
Attiska Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2438
solymi!

KEH-8800R volt, ameddig ki nem lopták. Az előlap mai napig megvan. :( Ez volt több, mint egy éve, azóta nincs benne rádió.

Előzmény: solymi (2437)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2437
Attiska

Neked milyen cucc van a kocsidban?

Solymi

Attiska Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2436
Ja, az Ádámban korrektek a srácok, én anno a Andrássy útiban vettem a cuccost. Korrektek voltak hozzáállás terén, segítettek kiválasztani a típust.
Előzmény: solymi (2434)
Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2435
Solymi

Talán a Herta-nál vettem, de már nem emlékszem biztosan (lehet, hogy az öregség jele).

Fido

Előzmény: solymi (2434)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2434
Tudtok valami jó Pio szaküzletet ajánlani?
Én csak egyet ismerek a Bartók Bélán a XI. kerületben.
Asszem Ádám Pioneer vagy mi.

Solymi

solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2433
Lassan ráveszem magam és elmegyek egy Pioneer szaküzletbe körülnézni.
Még csak 3 hetes a kocsi, de már elegem van abból a lagymatag hang(erő)ből.

Solymi

Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2432
Solymi

Íme:
Deltalarm Kft., 1025 Budapest, Szépvölgyi út 92/C Tel.: 325 8352

Lehet náluk csak keretet is kapni szerintem.

Fido

Előzmény: solymi (2430)
pokers Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2431
solymi,

1300ért lehet kapni minden szalonba beépítökeretet. Nekem az elsö az volt, hogy kidobtam a low rádiómat és beinzertáltam egy Pio CD táras ketyerét. A hangszórók szintén, mint Fidonak Pio+erölködö+subcsö. Nem egy világszinvonal, de az én igényeimet max kielégíti. Hallgattam már olyat aki nálam többet költött hifire és szarabbul szól, mint az egyém.

Üdv,
poke

Előzmény: solymi (2425)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2430
Fido

Ennek a DeltAlarmnak meg tudod adni a címét, vagy a telefonszámát?
Esetleg lehet csak beépítőkeretet is kapni náluk?
(Beszerelem házilag. Úgy olcsóbb!)

Solymi

Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2429
Solymi

Lehet kapni 40 ezer Ft körül CD-s autórádiót, szerintem érdemes is venni. Lehet kapni beépítőkeretet is, amire egy gyári rádiót utánzó fedelet is lehet rakni.
De ha nincs kedved vesződni vele, akkor a DeltAlarmnál nagyon szépen beszerelik. Nekik van keretük is hozzá.

Üdv: Fido

Előzmény: solymi (2425)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2428
Fido

Ilyen egyszerű lenne? :)
Azt hittem bonyolultabb.

Solymi

Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2427
Hi Solymi!

A csipogó fölötti müanyag rácsot kicsit a szélvédő felé tolva, majd alányúlva és megemelve hozzáférhetsz a hangszóróhoz.

Sok sikert!

Fido

Előzmény: solymi (2426)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2426
Fido Dido

Ja és még egy kérdés

Az ajtóból talán még ki tudom szerelni a hangszórókat, de hogyan kell kivenni a műszerfalból???

Solymi

solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2425
Nekem csak sajna egy low rádióm van, tehát a CD kizárva. Kazim pedig nem nagyon van, így marad a rádió.
Ha kicserélném a rádiót, akkor az szerintem hülyén nézne ki a keret nélkül. :(((
Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2424
Solymi

Nem HiFi, de nem is rossz. Csak CD-vel hallgatom, nincs vele bajom. Mondjuk a mélyektől nem is rezeg a rendszámtáblám.:-)

Üdv: Fido

Előzmény: solymi (2423)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2423
Fido Dido

És fa**án szólnak?

Solymi

Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2422
Szia Solymi!

Nekem hátul is Pioneer van, a 13 cm-es 3 utas fajta. 3 éve kifogástalanul megy. Nem drága cuccok, talán az első 4-es készlet volt 16000.-, a hátsó 2 pedig 13000.- HUF. Ennyit mindenképpen megér.

Üdvözlettel: Fido

Előzmény: solymi (2421)
solymi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2421
Fido Dido

Én is éppen hangszórócserére készülök. Ki akarom cserélni az első négyet és hátra is szeretnék venni kettőt.
Mik a tapasztalataid a Pioneer hangszórókkal?
Ja és mennyibe kerülnek?

köszi

Solymi

Fido Dido Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2420
Sziasztok Hangszórózörgetők!:-)

Nekem első dolgom volt a gyári ITT mangszórót(?) kicserélni, mert attól is zörög, ha rezeg a membrán. A Pioneer gyár Bravo/a kerettel első oválokat, és a készlet tartalmaz még két csipogót is. Csak becsavarod a hangszórót, és már mehetsz is.

Üdvözlettel: Fido

K.Trout Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2419
Szkapi,
fogalmaztam egy kb...tt cirkalmas levelet a szervíznek a benzinszivattyúval kapocsban. Tudod, olyant, amilyet anno közösen is, amikor a gyűrűt intéztük vagy pályáztunk...

Én is alig keveredtem ki a mondatokból komolyabb presztizsveszteség nélkül, szerintem ott összeszalad majd a fél műhely értelmezni.
Mindegy, a lényeg benne van: a probléma, és hogy jelezzék írásban, ha nem bírják bármilyen okból vállalni.

Kíváncsi leszek a folytatásra...:-)))

Előzmény: Szkapi (2416)
pokers Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2418
Fido Dido,

Nekem is javasolták a váltóolaj cseréjét, fel is töltötték az enyémet Total olajjal. Egy darabig jó volt, de utána ugyan olyan szar lett, továbbra is ha kinyomtam a kuplungot abbahagyta, ha alapon volt zörgött a csapágy. Eladtam a gépet, az új is kisértetiesen ugyanazt produkálja. Kurvára idegesít, és a szervíz sem hajlandó semmit csinálni, mert ez gyári. De könyörgöm, így kell zörögnie egy vatta új autónak??

Üdv,
poke

Ui: Az én autóm fehér, a forgalmiban fehér van írva. Azért még jó, hogy ezt legalább eltalálták.

bravoDJ Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2417
Zolika!

Nekem is zörög a bal első hangszóró, de én a hangszóróra gyanakszom! Te hol cseréltetted ki a tiedet?

üdv b.DJ

Előzmény: ZOLIKA (2414)
Szkapi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2416
ZOLIKA:

Nekem a jobb első zörög, és marhára idegesít!
Igaz, hogy gyárilag nem ultrabrutál dücc-dücc cucc van a Bravokban, de nekem elfogadhatóan szól, viszont dühítő, hogy majdnem -6 -on kell legyen a basszus, mert ha kicsit is ráadok, és esetleg emeltebb hangerővel hallgatom, minden dobütésnél: krrr, hrrr, brrr...

Holnap megyek szervízbe, ezt is megnézetem, nagyon remélem, hogy rendbe rakják! Majd tájékoztatlak a fejleményekről, mert úgyis ott leszek a szervíz közben a járgány mellett!

Üdv: Szkapi

Előzmény: ZOLIKA (2414)
Szkapi Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2415
K. Trout!

A tankszisszenés teljesen normális... Nem az a hiba okozója, viszont ha akkor vagy attól szűnik meg a sípolás, hogy a tanksapka levételével nyomáskiegyenlítést csinálsz, akkor viszont a tankkiegyenlítő szeleppel van gáz, ugyanúgy nem végzi rendesen a dolgát mint Te a munkahelyeden... :-)

Egyébként meg lehet hogy a nagy forgalomban elütöttél egy közlekedési rendőrt, és szerencsétlen fújja a sípot, hogy vedd már észre, hogy be van szorulva a motor alá... Vagyis fújta, mert a múlt heti nagy melegben kihalt szegény, és azért nincs azóta sípolás!? Viszont akkor a közeljövőben elkezd oszlani, és akkor jelentkezhetsz a "Döglött hörcsög az autómban" topicban...

Üdv:
Szkapi, aki még mindig humoros, de még mindig nem jön be neki... :-)))

Előzmény: K.Trout (2412)
ZOLIKA Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2414
Sziasztok!
Zörög még valakinek a bal első hangszóró?Már 1 X ki volt cserélve, de még mindig csinálja. Egyáltalán a hangszóró zörög?
Riasztó... :-)
Üdv: Zoli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!