Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1165
Nekem spec a márc 24 nem jó, azt mondanám, inkább egy héttel később.
Előzmény: Szkapi (1164)
Szkapi Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1164
Leo 27!

Milyen felnit vettél és hol? Én is most készülök egy könnyűfém szettbe beleinvesztálni sok kiló kolbász árát, úgyhogy jól jönne valami tanács...

Nem tudsz feltenni egy képet róla?

Látván, hogy nem csak egyedül vagyok akinek nem a a hosszú hétvége, nem tennénk át a találkát március 24-e szombatra?

Előzmény: Leo 27 (1162)
TechRun Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1163
Szia Leo !

Még jobban örülök ! ;) A Zoli is ma rendeli meg az újat.
Valamikor majd összefuthatnánk, kiváncsi vagyok milyen a felni a Bravo-n. Igaz a Brava-n láttam, de hát azért a Bravo csak szebb ! :))

Üdv,
TR

Előzmény: Leo 27 (1162)
Leo 27 Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1162
Szia Csaba!
Nekem 65 rugóba került a 80-as szerviz és a Fiat Koncz-nál csinálták Fóton. Kápmegyeren lakom az nekem közel van. Megkérdezték, hogy gyári vagy utángyártott alkatrészt tegyenek-e bele, én az utángyártottat kértem. Azt hiszem a 80 ezres szerviznek nem része, nekem cserélték a négy fékbetétet. Előre bejelentkeztem, így minden alkatrészt előre meghoztak. Ha részletesebben is érdekel megvan otthon a számla.

TechRun
Ma reggel felrakták a felnit. Király!

Sajnos a 15-i hétvége nekem se jó, majd külön találkozom Szkapi-val

Szkapi Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1161
Akkor mostmár biztos, hogy a 4 napos hétvégén lesz a találka? Sírni tudnék...
Tényleg, azért nem lenne hülyeség valami programot kitalálni a találkozóra, valami ügyességi meg "mittomén" mit!? Ne csak támassza mindenki a Bravoját esetlegesen irigykedve nézve azét akién kettővel több spoiler van... Na OK, ez csak poén volt, ez a hozzászólások szinvonalából már kiderült, hogy nem "macho düc-düc I-es GTI Golf" találka lenne! :))
De azért szerintem meggondolandó lenne a program...
Biztos nem lesz egy héttel később (is)?
Ökrös Csaba Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1160
sziasztok,
nemreg ota van egy 1.6-os Bravam, es mivel meg soha nem vittem szervizbe, de most a 80.000-es atvizsgalasra kellene, hogy tovabb vezessem a szervizkonyvet, az lenne a kerdesem, hogy hol erdemes ezt megtenni? (Masreszt: mennyibe fog kerulni? Nekem kell beszerezni a kicserelendoket vagy ok megcsinaljak, esetleg fakultativ a dolog) Olyan helyet szeretnek, ahol nem vagnak at, de megbizhatoak es tokeletesen atnezik, nem az a lenyeg, h ket forintbol megusszam (mondjuk ez sem lenyegtelen), de mivel a vetel ota meg nem vizsgaltattam at, szeretnem, h korrektul megneznek-felmernek.

A kovetkezore is kivancsi lennek: ma egy rovidebb uton (5 km) kigyulladt es folyamatosan vilagitott a befecskendezes jelzese, aztan ugy ket ora mulva ujbol mentem vele ugyanannyit, de akkor mar nem gyulladt ki es vilagitott, mint ahogy eddig sem tette. Ez normalis? A kocsi egybekent szuper, imadom, meg ha nem is Bravo :))

vizslab Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1159
Sziasztok!

Nekem ugyan Puntóm van, de a Szkapi által vázolt elől ablakot mos, hátul csöpögtet jelenséget produkálja. Volt 6 éve egy Corsám, melyen garanciában szivattyút cseréltek és megszűnt a gond.

Üdv,
Vizslab

stancy Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1158
Sziasztok!
Itt vagyok még én is,találkozorol annyit hogy nekem is jo a 4 napos ünnep,de valami program is lesz vagy csak mindenki mutogatja a magáét?
A helyszin mindegy csak ne ZÁHONY!inkább BP.
Na jó mulatást csá: Stancy
ujtulaj Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1157
Na, mi lesz azzal a találkával akkor?
Granturismo is eljöhetne igazán ;)
pere Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1156
Szia RIII. GrA4 !

Felkaptam a fejem a váltós írásod láttán.
Én éppen most cserélem(fütyül mint az állat) a 97-es Bravom váltóját 99-esre. Ezexerint én is mérgelődni fogok?

Előzmény: RIII. GrA4 (1105)
yOLORO Creative Commons License 2001.03.03 0 0 1155
Topic társak!
Gondoljatok azért a VIDÉKI Fiat rajongókra is ha meglesz a találka helyszine! Szivesen mennék én is a találkára de egy Pesti ut nekem Kb. 10eHUF.

A Stilo-ra visszatérve.
A kasznival azért még csak-csak meg lehet barátkozni, DE látott már vki belsö képeket az autórol???

mic414 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1154
Radarvezérelt tempomat: van egy radar, ami a forgalomtól függően változtatja a beállított tempomat sebességet. Persze ennek Mo-n nem sok haszna lesz, túlságosan változó a forgalom hozzá. Amerikában viszont mindenki a megadott felső sebességel megy (ez biztos más GM-től származó technológia).
VDC: nem ugrik be, mi is ennek a rendes magyar neve? menetstabilizáló? Szóval az, ami vészhelyzetekben átveszi az irányítást, elveszi a gázt, egy kereket máskép fékez, ilyesmi.
ASR: kipörgésgátló.

Csak azokat a lámpatesteket dolgoznák át egy kicsit. És miért kellett olyan otromba keresztrácsokat tenni a hűtő elé? A kerek jelvénnyel kész Volkswagen....

TechRun Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1153
Szia Leo !

:)) Hallom, valszeg összejön az üzlet ! Ennek örülök.

Üdv,
TR

Előzmény: Leo 27 (1150)
prb Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1152
Mi az a VDC és ASR?
Előzmény: mic414 (1148)
ujtulaj Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1151
Na, ezeken az új képeken már sokkal jobban néz ki a 3 ajtós verzió, mint ahogy az előzőekről látszott.

Minden negatívum mellett baromi minőségi autó benyomását kelti. (mondjuk a Bravo-m is, ha csillogo-villogóra kisuvickolom :)

Na, kezdek megbékélni vele.

Előzmény: mic414 (1145)
Leo 27 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1150
Sziasztok!
Stilo ügyben: szerintem a Fiat itt is - ugyanúgy mint az eddigi autóinál - élesen megkülönbözeteti az 5 és a 3 ajtós modellt, amit nem tartok túl szerencsésnek. A Brava a hátsó ajtókkal és a nagyobb csomagterével sokkal praktikusabb, de nem néz ki olyan dögösen (elnézést minden Brava tulajtól), a Punto 2 ötajtósa oldalról jól néz ki, de maximum a 3 ajtós orrával venném meg. A Stilo-nál is nagyon unalmasra sikerült az ötajtós orra. A Fiatnál nem hagyják, hogy praktikus autót vegyél:) Más márkáknál nincs ekkora különbség.

TechRun-nak kösz a számot.

Barnamaci Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1149
Sziasztok,

mic414: mi az a radarvezérelt(?) tempomat?

Utolsó Európai:
A Bravo/Brava találkozó engem is érdekelne, de ritkán netezek mostanság.
Dobj már egy mélt vagy telefont ha jutottok vmire. Köszi.

mic414 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1148
Hát, lehet, hogy nem a legszebb Fiat a Stilo, de olvasgattam a webet, és nagyon sokat tud: VDC, ASR, automatikusan kapcsolódó ablaktörlő és világítás, Xenon lámpák (az első olasz autó amiben lesz :-) ) elektronikus kulcs, radarvezérelt tempomat, nyitható tető...
Szkapi Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1147
Igaz, hogy azt mondtam csak rajtunk múlik a találka és nem akarom, hogy egy - főleg új - embertől függjön a többieknek megfelelő dátum, de nem lehetne akár csak egy héttel később? Épp külföldön leszek, viszont nagyon benne lennék egy találkozóban...
HuG Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1146
www.fiatstilo.com
mic414 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1145
Na ezek a képek már kicsit jobbak. Ha az orra nem lenne ennyire VW/Opel, akkor sokkal jobb lenne. A "Stila" engem leginkább a Zafirára emlékeztet. Ja, és a hátsó lámpákból is hiányzik az olaszos könnyedség. A 3 ajtós azért nem rossz...

RIII. GrA4 Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1144
A taliban én is benne lennék. A 4 napos hétvége OK, csak ne szombaton, ha kérhetném. Akkor lesz OMV tesztrallye a Rábaringen. Bár programnak az nem lenne rossz, ha Titeket is érdekel. :-)) És akkor természetesen lehetne szombaton is.

Üdv mindenkinek

Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.02 0 0 1143
Én továbbra is benne vagyok, ott van pl. a négynapos hétvége, ki mit szólna hozzá, ha akkor összefutnánk?

Egyébként az üléssel volt gondom, garanciában cserélték az ülésmemóriát, azóta műxik rendesen.

Előzmény: Szkapi (1140)
Paff Zoli Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1142
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 99.júliusi 100-as Bravam árára lennék kíváncsi. A GÉP ABS-szel, klímával, duplalufival van felszerelve és 25000 km-nyi élményben volt eddig részem Vele. Az egyik márkakereskedésben a pasi 2,4 millióra taksálta Eurotax alapján, ha be kéne számítani...
Előre is köszönöm, üdv: Zoli
Bucko Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1141
Szevasztok !

Brávis találka hm, ínyemre való volna ! Gyerekek mindent bele !! Itt van egy jelentkező.

Üdv mindenkinek: Buci

Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1140
Szerintem -bár még új vagyok a fórumon - csak rajtunk múlik, hogy meg akarjuk-e szervezni a dolgot vagy nem? Nem?
Lássunk neki, döntsönk ki egy helyet, időpontot és biztos jóegynéhányan meg fognak jelenni!
Ha meg nem kocsikáztunk egy kellemeset A GÉP -pel...

Mit szólsz hozzá??

Üdv!

Előzmény: Az Utolsó Európai (1136)
Szkapi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1139
Azért én sem csak ennyivel úsztam meg... Sz@rrá ment az ülésmagasságállításom, de ahogy visszamenőleg elolvastam a fórum indulásától kezdve a hozzászólásokat, úgy láttam nem csak én találkoztam ezzel a problémával... Elvittem a helyi márkaszervízbe a járgányt, elmondtam hogy mi a gondja (kb. 10 perc alatt alsó állásból teljesen felemelkedik...). Azt mondták no problem, FIAT betegség de megcsinálják... Így is történt délután visszakaptam a járgányt, az ülés alsó állásban volt (úgy szoktam használni...), igaz mikor kipróbáltam működött, csak ha benne ültem, kissé nehezen lehetett emelni. OK, mondom, biztos valami új alkatrész ami még nem pöccre működik, de majd belejön. Eltelt néhány hónap, elvittem egy másik város másik márkaszervízébe és mondtam hogy ez&az van, nehezen megy, állítólag egy kuplung szerkezetet cseréltek benne, biztos azzal van baj. Később mikor mentem az autóért, mosolyogva felvilágosítottak, hogy engem kissé át..hmm..vertek, mert nem csináltak vele semmit, csak szépen kiszedték a légrugót és sunnyogtak... Úgyhogy szépen rendeltettem velük egy új légrugót (amit azóta sem volt időm beleszereltetni), mire kajánul azt mondta a szervízvezető: "Nesze, úgy sem érsz vele semmit, megint rossz lesz ha beleteszik a nagyokosok a másik szervízben!" Szóval most van egy továbbra is kaki ülésem meg egy légrugóm.
Aztán cseréltetni kellett egy fényszórót meg egy ködlámpát => kavicsfelverődés...
Eltört a vezetőoldali előrebillentő kallantyú...
Kétszer is "beragadt" a vezetőoldali ülésem, szóval nem, lehetett előre billenteni...
Ha elől mostam az ablakot, hátul is csöpögtette a vizet, ha direkte hátul akartam mosni, akkor is csak csöpögtette...
Szóval volt vele bajom, de akkor is imádom a mai napig is, minden reggel köszönök neki mikor meglátom!
Hűha, kicsit elszaladt a duma mennisége, bocsi...
Előzmény: BRAVO (1138)
BRAVO Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1138
Hello Szkapi!

Ha háromszor nem is, de húszezer km után kellett a hátsókat cserélni. A műszerfalam "csak" apróra döntötték, mire megtalálták, hol ázik be a szélvédőnél.
Egyébiránt az ülőgumómat verném a földhöz örömömben, ha csak annyival megúsztam volna a bravós kalandomat, mint Te ... :))))(((((

Üdv!
BRAVO

Előzmény: Szkapi (1134)
Vincent23 Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1137
Köszi.
A különböző szalonokból elég nehéz telefonon keresztül kihúzni a megfelelő információkat.
Előzmény: Az Utolsó Európai (1103)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1136
Szia Szkapi!

Amit írsz, az eléggé extrém eset, nem hinném, hogy sok sorstársat találnál.

Találkát már kétszer próbáltam fölvetni - süket csönd volt a válasz. Nem is értem.

Előzmény: Szkapi (1135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!