Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Leo 27 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2777
A rángató autóknál, gyakran a lambda szonda mondja be az unalmast, rossz jelet küld (vagy nem küld jelet) a vezérlésnek.
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de attól félek, hogy ez a komputer lekérdezésével jön ki a legegyszerűbben. Ha máshova viszed azt ki tudják mérni, hogy ad-e jelet vagy nem, de ahhoz, hogy jó jelet ad-e, már valszeg Fiat szoftver kell.
Előzmény: GTF (2776)
GTF Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2776
Sziasztok!

Segitseg kellene. Egy ideje elegge rangat az auto alacsony frodulaton, sokszor le is fullad. Ott, ahol eddig harmasbol kigyorsitottam, most rangat a motor es kuplungolni kell. Ez egy 1.4 12V. Ami meg feltuno, hogy az injektor visszajelzo lampa inditozas utan feltunoen lassan alszik el. Van-e valami osszefugges a ketto kozott es mit lehet tenni. Gondolom szervizbe vinni, de csak Fiat-ba vagy mashol is tudjak-e orvosolni. Vagy mit lehet meg tenni?

Matrica ugyben akkor mi az allas? Hol kell az igenyt jelezni? Vegul is akarhol is kell: jelzem. Penzt kuldok akarhova, ha tudom hova kell.

Lokharito temaban: En jobban szeretem a gyari lokharitokat, a szilikon toltetu gazrugos utangyartottaknal :)

Ferrari tema: En is Ferrari hivo vagyok, de kicsit a BMW-nek is drukkolok. Termeszetesen a Mercedes elleneben. Es hailisten nem kell csalodjak mostanaban. Es azt is el kell ismerjem, hogy nem semmi, ha egy gyar a masodik evbadjaban tobbszoros futamgyoztes (szemben a Mercivel, akinek erre evekig kellett varnia, es meg csak nem is a sajat motorjaval hehehe).

GTF

granturismo Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2775
Gpeti válasz ment!
Gpeti Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2774
GT! Csenget a postás, nyiss levelesládát.
Előzmény: granturismo (2773)
granturismo Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2773
Kefe

Látom szörfölsz!:-)

Nem tudod a hölgyek milyen gyártmányú lengéscsillapítóval vannak szerelve? Ez valami újdonság lehet. Olaj és gáztöltésűról hallottam, de már szilikonos is van?:-)

alexandrosz és mindenki

Az őszi találkozon rendezzünk már egy monstre hifi tesztet!

leo27

Én Ferrari drukker vagyok. Akkor is az voltam mikor nem Schumacher vezette.:-)

Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2772
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Legközelebb majd jobban olvasok :-)
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Előzmény: Leo 27 (2771)
Leo 27 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2771
Michael (a kis Schumi nem volt Benettonos). De az a legjobb, amikor a két Schumi csatázik. Azt hiszem a kanadai nagydíj sajtótájékoztatóján jegyezte meg Hakkinen: "még jó, hogy csak kettő van belőletek"
Előzmény: Kefe a ló (2770)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2770
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Éspedig? Ralph vagy Michael? Nemmindegy... Bár én mindkettőnek szurkolok, csak mikát szoktam public fikázni. aszt valahogy nembirom... A Ferrari 550 Maranello meg valoban a leg, leg, leg....
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Előzmény: Leo 27 (2767)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2769
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Ez itten nappal...



Asztámmegggg... besötétedett...


Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
alexandrosz Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2768
Ha már Fiat és Hifi:

Ma lesz kész a zene a Bravomban. Magnat Crusader 560, Magnat Pro 213 komponens, Red Attack 30-as subláda. Egy 3 RCA-s Pana CD-s fejegység hajtja majd a rendszert. Több pízem nem volt, remélem jó lesz...

És holnap indulok Horvátországba, remélem a gép nem fog negatív meglepetést okozni:o))

Leo 27 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2767
Ha már itt tartunk. Forma-1-el hogy álltok. Mindenki a Ferrarinak drukkol?

Én megmondom őszintén, hogy nem Ferrari drukker vagyok, hanem Schumi drukker. Már a Benettonos korában is neki szurkoltam, de amióta ez a két dolog összetartozik...
Ha sportkocsit kellene választani, akkor sem haboznék egy pillanatig se. A Ferrari 550 Maranello a legszebb, legjobb, leg...

Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2766

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Itt halad az a szép, gyönyörű ferrari, az orrán látható a FIAT felirat

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n][A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2765
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Ez valószínüleg egy Fiat Tipo volt! Vigyázzunk egymásra... nem néz ki valami "ütközésbiztosnak" a dolog. A multkori Bravo film is már lehangolt :-(

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Gozo_d Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2764
Megrendeltem a javitót,csak egy kicsit félek nehogy elcsesszem.
Előzmény: ZOLIKA (2753)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2763
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Nos, ez azért kaffa nem?

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
granturismo Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2762
Jaj Gpeti. Ne haragudj, de valahogy átsiklottam a kéréseden. Adok neked egy magasat. Tudod hol keress!:-) Időpontegyzetetés mailben.
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2761
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Gondolj bele... nekem 8500 volt az egy (1!!!) darab gyári dísztárcsa cseréje, akkor milyen leher a gyári 10eFt-os hangszóró :)))
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Előzmény: doggie (2756)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2760
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Taki bá!
ha felvállalod: barátomnak első dolga volt a hificsere (csak a hangszorok 60e) meg valamifele komolyabb radio... de ujra az eredeti radio van benne, mert szetfureszeltek a muszerfalát. persze csak akkor foglalkozz a velemenyemmel, ha szoktal ketes, felugyeletnelkuli helyeken parkolni :-)
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Előzmény: taki bá (2759)
taki bá Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2759
Van valakinek Blaupunkt CD-s radioja a kocsiban? Erdekelne a tapasztalat. En is gondolkozom egy uj egyseg beszerelesen, eddig jobbara az tartott vissza, hogy nem akartam megbontani a kozepreszt, de most...
granturismo Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2758
solymi

Remélem a hét végén ki tudom cserélni a másik oldali hangszórót is. Akkor át tudom adni a kereteket. Ha ki van szerelve hová dobjak mailt? Ezt a mailcímed használod rendszeresen? Nem tudom, szervizben cserélteted ki vagy magad csinálod?

granturismo Creative Commons License 2001.08.07 0 0 2757
Milyen hangszóró? Csak nem a gyári?
Azt ne.
Itt van pld ez az Alpine SXE-1325 hátra való.
Ára:7.990

Vagy ez a Pioneer TSG-1345
Ára:8.990

Estleg ez a Magnat LS-132
Ára:10.990

Bár ha szigorúan ennyi a keret akkor is a kalaptartó kivágásával befér egy Pyle-PLX 572.
Akkor esetleg valamilyen szintű mélyhang is felbukkan.
Ára:9990

Dehát ehhez már fűrész kell!:-)

Előzmény: doggie (2756)
doggie Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2756
Üdv Uraim!
Szerintetek érdemes azt a hangszórót beletetetni a hátsó helyre, amit most a fiatnál 10.000-ért ajánlottak? Vgay az nagyon gagyi lehet?
granturismo Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2755
www.kenwood.it
Előzmény: solymi (2754)
solymi Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2754
Gran

Honnan szedted a Kenwood-os képet?

Solymi

ZOLIKA Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2753
Gozo_d!

Nekem Szolnokra(mivel itt lakunk) 1 nap alatt hozták le raktárról. Ha ez megvan :-) mosd/ mosasd le(csak kézimosóban!!!) az autót. Ha ezzel is megvolnál, otthon állj le az autóval és jöhet a móka! Először is le kell tisztitani a "sebet" vízzel, majd 90% feletti alkohollal(patikában lehet kapni).Az alkoholos kezelést érdemes jobb minőségű fültisztítóval csinálni.Aztán a stiftet, mely szétszedve olyasmi mint a körömlakk 1-2 percig erősenn rázni kell. Utána jöhet a kenés. Egyenletesen csináld, és fél perec száradás után ismételd meg, majd ismét. Ezt érdemes nyugodt testhelyzetben csinálni, pl. nekiülni, mert a remegő kézzel lehet elszúrni az egészet. A festéknek fednie kell a csíkot. Ezt követően fél órát kell száradnia lehetőleg pormentes, száraz környezetben. A fél órát követően jön a lakk. Ezt is 1-2 percig kell erősen rázni, majd ugyanúgy lekenni. Ennyi. Utána egy-két napig ne nagyon moss autót, illetve 2 óra időtartamra ne menj el a pormentes környékről.
A csomagoláson egybkt van olasz,angol,német stb. rövid leírás. Ha gondolod, előtte konzultálj egy fényezésben jártas emberrel, én is ezt tettem. Azt fogja még mondani, hogy ne várj ettől csodát. Hát ő az okosabb...

HA VALAKI TUDNA MÉG VALAMI OKOSSÁGOT MONDANI, SEGÍTSEN A MÁRKATÁRSNAK!

Üdv: Zolika

HA gondoljátok beszkennelem a cuccot.

Előzmény: Gozo_d (2751)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2752
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Úgy gondolom, solymi (köszi a hívást) és gran' ötletei, közzétételei tök jók! Ezért: nekem is lesz hátul hangfal a kocsiban! Tök jó lesz!!! Köszi mindent, csak így tovább!
forum logo=Fórumlogo

Kefe, a
Az első ló, aki majd egyszer megtanul helyesen írni is majd ;-)
Gozo_d Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2751
Ird le légyszi hogyan csináltad és hogy mire kell vigyázni.Sajnos a polirozos manusnál voltam,de meglátta,hogy a gép viszonylag új és máris csak a festés jöhetett szóba.Gondolta sok lovém van.
Előzmény: ZOLIKA (2722)
Kefe a ló Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2750
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Nagyon tetszik a fórum logó! Végre! Monnyuk nekem a kisjány edícijó van, de mindegy... csk jó lenne az animált gif... Forexample, másodpercenként változó, de megegyező színű Bravo, Brava, Marea, Marea Weekend, a megfelelő feliratcserével egyött :-)))
Nos, félre a viccet! Jó nész ki, dögös, de:
a fiat felirat ugye gyárilag döntött, a bravo felirat ezzel megegyező dőlésszögben döntött, és ugye a betütípus... az bizony...
UI.: jobb ha befogom a számat, mert ugye a kibicnek semmi sem drága :-)
Kefe, a
Az első ló, aki megtanult vezetni :)
Gpeti Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2749
Ja, és még egy kis OFF topic kérés:

Nincs valakinek egy nem használt magassugárzója, vagy egy szétpukkant párból egy üzemképes darab? Csak egy darab kellene, egyéb célokra (kutyariasztó). A lényeg, hogy kicsivel 20 kHz fölötti frekit is tudjon.

Gpeti Creative Commons License 2001.08.06 0 0 2748
Hali mindenkinek.

Most jöttem meg két hét szabiról. Jól elcsesztétek a délelőttömet a sok hozzászólással :-)

A fogyasztási adatokat lehet módosítani: 1.8-as motor rövidebb vidéki utakon teljes klímával (ventillátor legalább kettes fokozatban) bizony bekapta a 9 Lityit. De legalább nem volt melegünk, bár úgy tűnik, a klímákat nem méterezik túl, éppen hogy el tudta látni a feladatát ezekben a meleg napokban.

Bár régen volt téma, de csak most olvastam: nekem is az NGK gyertyák váltak be, a Bosh-t felejtsük el.
Granturismo nagyon jól leírta az elosztó nélküli gyújtás előnyeit-hátrányait. Gyakorlatilag megmagyarázta, hogy miért is jó az én autóm ;-)

Egyre kevesebbnek érzem az autóm erejét (velem van a baj), mit csináljak? Hová vezet ez? (A V6-os Alfákhoz, hova máshova)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!