Keresés

Részletes keresés

M6TTL Creative Commons License 2005.06.27 0 0 26
kódot
Előzmény: M6TTL (25)
M6TTL Creative Commons License 2005.06.27 0 0 25
A négyjegyű kódott honnan szedted?
Előzmény: BCruiser (24)
BCruiser Creative Commons License 2005.06.27 0 0 24

a 1,5 eurós terhelésről...

vettem egy könyvet az e-bay-en... fizetésképpen a paypal.com rendszerét kinalta - illetve ajánlotta az eladó - a rendszer.

regisztráció, kártyaszám, cvc, lejárat, stb... megadva. regisztráció sikeres.

átutaltam pénzt a kártyára (ami egyébként egy webes virtuális kártya), épp annyit amennyi elég a könyv megvételére.

Majd jött ez a 1,5 eu-s cucc dolog a paypal.com-on...valami extended akármi néven.... kéri ugye a négyjegyű számot, megadom neki és közli, hogy ez nem helyes... és újrakéri...megint megadom neki.. megint nem helyes... közben figyelmeztet, hogy esetleges újabb beiráskor ha nem sikeres a négy számjegy..betiltja a kártyát a rendszerében... megadom..betiltotta.

hurrá!! épp az imént regisztráltam magam és 5 percen belül már be is tiltatta a kártyámat a saját rendszerén belül.

és természetesen mint a jógyerek minden egyes kattintásnál levonta a 1,5 eurót.... összesen 3x... 949 forint értékben. (2x371 és 1x207)... gondolom háromszor... mert ugye a 2x371 az még stimmel..de mi az 1x207 ???

természetesen bank felhiv, reklamáció lead. Fax küldve paypal.com-ra, hogy köszönöm a remek szolgáltatást amivel megszabaditottak egy ezressel és ráadásul még a kártyámat sem tudom a rendszerükben használni...

ilyenekre gondoltatok mikor megnyitottátok a topikot??

elmondhatom, hogy életem első vásárlásakor sikerült 949 forintért megvennem azt, hogy betiltattam a kártyámat a paypal.com-on:D

"billing address" - számlázási cim (cég esetében fontos)

Előzmény: CapriFun (13)
M6TTL Creative Commons License 2005.06.27 0 0 23

Németországba küldtem pénzt, de kierült, hogy a fogadó félnek csak Personal Account-ja van és nem tud fogadni közvetlenül bankkártyáról pénzt. Néhány nap mulva megerősítette a saját rendszerében ezt és "visszaküldte" a pénzt, amiről kaptam is értesítést PayPal-tól. Viszont még nem írták vissza a számlámra az összeget.

Nem tudjátok, hogy a storno után mennyivel utalja vissza a PayPal a pénzt?

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 22
Egyik topicban válaszoltak, hogy a 100 €, csak akkor érvényes ha nem hagyjuk, hogy 1,5 €-t terheljenek rá a számlára és nem tudjuk megmondani a 4 jegyű kódot. Így ellenőrzik, hogy van hozzáférésünk a számlához!
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.25 0 0 21
Jah elfelejtettem írni, hogy CIB Bank, és MC Internetkártya.
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.25 0 0 20
Na nekem tökéletesen működött elsőre minden. Megkaptam a négyjegyű kódot. Nekem ráterheltek 1,5 €-t és ráterheltek 1 $-t is. Igaz, hogy elsőnek csak max 100 €-os vásárlást lehet eszközölni?
Ghostman Creative Commons License 2005.06.25 0 0 19
akkor már jó vagy, csak kérdezd meg a bankodat mi volt a pénzlevétel fejléce. lesz benne 4 jegyu szám az kell neked
Előzmény: CapriFun (18)
CapriFun Creative Commons License 2005.06.25 0 0 18
közben kiderült hogy van függőben terhelésem, de még nem könyvelték a bankban... szóval úgy néz ki működik, csak nem kapkodják el:)
Előzmény: Ghostman (17)
Ghostman Creative Commons License 2005.06.24 0 0 17
most csináltam én is pár napja, de frankón nem emléxem, hogy mit is ír pontosan a regisztráció alatt, de sz tuti, hogy szól, hogy most be fogja terhelni 1.5 euróval.
Előzmény: CapriFun (16)
CapriFun Creative Commons License 2005.06.24 0 0 16
még nem volt terhelés... 22én regisztráltam magam estefelé. Ma eltávolítottam a kártyát és újra hozzáadtam, de még mindíg semmi reakció sehonnan... szerintem várok pár napot, azután meglátom. A licitet meg így bukom valószínű:(
Előzmény: Ghostman (15)
Ghostman Creative Commons License 2005.06.24 0 0 15
hát elvileg kell kapjál emailt a paypaltől, hogy sikerült-e levonniuk az 1.5 eurót. Hivd fel a kártyád helpdeskjét és kérdezd meg, hogy a paypaltől volt-e levonás, és ha igen akkor mondják meg a paypal előtt lévő 4 jegyü számot. Ezt a számot kell beirni a verifikációhoz
Előzmény: CapriFun (14)
CapriFun Creative Commons License 2005.06.24 0 0 14
... ez egy forint alapú kártya(HVB), dombornyomású, és a forint terhelések gond nélkül mennek rajta, de ez az 1,5EUR terhelés még sehol, pedig sürgős lenne:(
Előzmény: CapriFun (13)
CapriFun Creative Commons License 2005.06.23 0 0 13
Sziasztok!

Én is regisztráltam magam, kártyát hozzáadtam (még tegnap este), de azóta sem terheltél meg a kártyám az 1,5eur-al, így nem tudok "verified" lenni...:( nektek mennyi idő volt ez?

A másik kérdésem, hogy a "billing address" az pontosan mit takar, és mire kell nekik?
Ghostman Creative Commons License 2005.06.23 0 0 12
ok, köszi már értem
Előzmény: edk440 (10)
edk440 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 11
Költségét.
Előzmény: edk440 (10)
edk440 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 10
A kártyaszámodat kell megadnod, és minden paypales fizetéskor onnan vonódik le az összeg.

Feltéve, hogy a címzettnek olyan Paypal-accountja van, amivel tud fogadni ilyen típusú (nem a Paypal-egyenlegedből származó, hanem a kártyára terhelt) fizetést és hajlandó is vállalni annak a költésgét.
Előzmény: Ghostman (8)
Ghostman Creative Commons License 2005.06.23 0 0 9
köszi!
Előzmény: nyman (3)
Ghostman Creative Commons License 2005.06.23 0 0 8

Nos nekem a legelső problémám az, hogy nem tudom hogyan töltsem fel a paypal accountot, mert ha a ráklikkelek az ADD FUNDS-ea akkor a köv szöveget kapom:

Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account. You may, however, use other funding sources to make a PayPal payment, including credit cards and your PayPal account balance.

Akkor most hogyan fizessek vele, ha nem tudok rá kesst tölteni?

Előzmény: nyman (2)
Janibacsi Creative Commons License 2005.06.22 0 0 7

Szerintem mar ki is dolgoztak, a neve:

Fizess, Haver!

(mi meg baszunk szolgaltatni)

:o))

Jano

Előzmény: gulyasg (6)
gulyasg Creative Commons License 2005.06.22 0 0 6
Az Axelero (most már T-online) pedig már dolgozik a Pay-Pal magyar megfelelőjén.
Steve the Great Creative Commons License 2005.06.22 0 0 5
Itt is lehet már olvasni nem kevés tapasztalatot:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9042477
_ Liar _ Creative Commons License 2005.06.22 0 0 4
tényleg? remek
Előzmény: Ghostman (-)
nyman Creative Commons License 2005.06.22 0 0 3

Belinkeltem a topikot a Bankkartyas fizetes a neten c.-be is. Ugyan ez nem bankkartyas fizetes, de megkonnyiti adott esetben a kulfoldrol rendelt cuccok ellenertekenek fizeteset.

nyman Creative Commons License 2005.06.22 0 0 2
nyman Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1
na ez nagyszeru!
bindera Creative Commons License 2005.06.22 0 0 0
0 inf0
Ghostman Creative Commons License 2005.06.22 0 0 topiknyitó
Végre kis hazánkban is elérhető a paypal. Gondoltam megér egy topicot, mindenkinek lesz vele elég baja, gondja, kérdése. Ha valakinek van már vele pozitív, vagy negatív tapasztalata, bátran nyomja ide be

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!