Keresés

Részletes keresés

Chapi Creative Commons License 2023.08.20 -1 2 493811

Ésszerűtlen ilyen drágán mosógépet üzemeltetni.

A magyar foci rendkívül gazdaságtalan mosógép.

Előzmény: LStadium (493806)
taka63 Creative Commons License 2023.08.20 -1 4 493810

Igen a közvetítés teljesen rendben van. A kép, a hang, van lassítás, felkészült a kommentátor. Köszönet érte!

A baj nem azzal van ahogy látjuk, halljuk, hanem azzal amit látunk!

 

Előzmény: Goldfinger bullet (493770)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -3 2 493809

Bemondó?

 

Az ő feladata, a cserék, hosszabbítások,  szivárványos lapok és a mérkőzés állásának aktuális  közlése.

 

Nulla?

 

A csapat állandó helyzetével, miért foglalkozna? Nincs benne a munkaköri  leírásában:-)

Előzmény: Anzixx (493803)
taka63 Creative Commons License 2023.08.20 -2 1 493808

Apropó "melltartó".

A 2. csapatnál nincs rajta a srácokon meccs közben. Nehogy össze lehessen vetni a számokat az 1. csapat számaival.

Csúnya dolgok derülnének ki! 

Előzmény: action_9 (493768)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -2 1 493807

Akkor, mi a culpa?

Előzmény: Anzixx (493805)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -3 2 493806

"A "Nagy" kérdés, hogy ez miért nem érdeke látszólag senkinek?"

 

Hallottál már a pénzmosás fogalmáról?

Előzmény: Chapi (493795)
Anzixx Creative Commons License 2023.08.20 -2 1 493805

Tévedsz!

 

Ez Edvin cikkéhez volt az illusztráció:

https://hirnavigator.hu/illusztracio/5463615-a-vasasnak-vege-orokre-eltunik-a-magyar-focibol.jpg

 

 

Még ennek az edvinnek is több esze van...

Előzmény: LStadium (493802)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -1 1 493804

Jó duma, teccik...

Előzmény: Anzixx (493803)
Anzixx Creative Commons License 2023.08.20 -3 4 493803

 

Azért amellett nem kéne elsiklani, hogy Hinora megünnepelte a 150 Vasas meccsét.

Gratulálunk.

Kis öröm is öröm.

Ahogy mondani szokás, a legenda folytatódik.

 

Szivacski elérte már a 200-at, vagy a 250-et? Számolják ezt egyáltalán a stábnál, remélhetőleg van erre ember? Nehogy elfelejtsék.

Remélem, hamarosan azt is megünnepeljük, vagy tán filmet kéne csinálni a jubileumról.

 

Most is kétszer, a gólok előtt majmot csináltak belőle. Csak a szokásos.

 

Szidják itt Pekárt. Ő legalább tudta, hogy szivacski hiába van ott, nem tudja blokkolni a lövést, már ha ez lövés volt. Zseniális helyzetfelismerő képesség Pekártól, jár a taps.

Dehát tudta hogy ez lesz, anno együtt játszottak, együtt edzettek. Most csak élt a lehetőséggel.

 

 

A másik örvendetes esemény, hogy az egyenlítés után nem nulláztak a bemondók.

Pedig most lett volna szép, a lefújás után.

Előzmény: Chapi (493795)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -2 1 493802

Azért csalódott is vagy - valld be - mert a Szivaccsal nem szokott foglalkozni:-D

Előzmény: Anzixx (493799)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -3 2 493801

Tex, csalódtam benned: hogy a Te kulturádnak ez lenne a része? Én szégyelném ezt kijelenteni!

Némelyik lovadban több jóindulat van mint benne.

 

Szóval kérlek ne azonosítsál ebben a kulturánk része dumában, kikérem magamnak!

A másik hibád a hsz-ben az volt, hogy - mivel nekem válaszoltál - összevonod a Vasas labdarúgását ennek az embernek a viselkedésével, a kettőnek kb. annyi köze van egymáshoz, mint a Vasas labdarúgócsapatának a BL döntőhöz...

Előzmény: tex66 (493794)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -4 3 493800

NEM NEM és harmadszor is NEM!

Nem jól látod!!

 

Az ő IQ szintjével én csak poénkodom, nem túl ízlésesen, az biztos, de isten látja lelkemet, TŐLE VETTEM ÁT!!!!!!

Nem vagyok rá büszke, sőt kifejezetten elítélem magamat ezért néha, aki csak egy kicsit is ismer, - na nem innen, az erősen elszeparált piros-kék üvegházból, - hanem úgy igazából, az tudja, hogy most nem hegyi beszédként adom elő! Tényleg igy van. Ez egy újabb ok, amiért a népszerűségi listámon, nem az övé a "calypso zokni". Bár ezt azért nem fair ráfogni, ez 100%-ig az én hibám, ez egyértelmű!!

 

Nem buta ember ő!!

 

Ha az volna, akkor nem lenne itt miről beszélni, mert akkor ösztönből fröcsögne, állandóan visszatérő sablonokkal villogna itt és én például elintézném egy vállvonogatással.

 

Nem, ő éppen azért, mert nem(!) primitiv ember, nagyon veszélyes tud lenni, na nem ránk a "3 testőrre" hanem a kocsma nívójára színvonalára, na ebben könnyedén szerzett itt követőket is!

 

A hsz-k alapján, kivételesen, széles szókinccsel, löki  a rizsát,  néha egészséges humorral,-  azt pontozni is szoktam, képzeld még akkor is ha rajtam poénkodik -néha,  háááát, nem annyira egészségessel, jobban tenné ha ilyenkor egyenesen elküldené a francba az embert, de akkor nem lenne olyan látványos az egész.. szeret szerepelni és itt a kocsmában némi szerencséje is van, talált rá megfelelő "vevőket", akik  csapat iránti elkeseredettségüket, csalódottságukat, rajtunk hármukon vezetik le!, felesleges, mert miközben elküldenek minket egy melegebb éghajlatra, szép lassan még azt el fogja felejteni, mi volt a Vasas, szép lasan a magyar profi sportág perifériájára került csapatuk lesz és ezen az sem segít, ha ránk öntik a bánatukat" HÚÚŐÚÚ, DE FINOMAN FOGALMAZTAM:-)))

Tarthatnánk ezt szent missziónknak is, de a "mártirok:-))) , valami sportteljesítményt is érdemelnének ezért jutalmul, itt a Fáy utcában? na ez így egy nonprofit vállalkozás a részünkről:-)

 

Lelkük rajta, ezt engedik a tagok, engedik odafent is. Némelyikük  aktív részese a mocskolódásának, némelyek csak hallgatnak szelíden mert még arra sem képesek, hogy hangosan kiálljanak a leaderük mellett! Ez így nagyon kényelmes! Tudod amit engednek az nem tilos!

 

Szóval ha a minusz IQ-jával foglalkozol - még egyszer mondom, mint OV szokta vala - amivel én csak poénkodom, akkor Te is csatlakozol a stilusához. ne tedd kérlek, magadat viszed le ezzel az ő szintjére, bocs hogy belepofázok ebbe!

Na ezzel véget is ér a "pichológia elemzése" a Kocsma egy igen mértékadó (sajnos) személyiségének!

 

Előzmény: KTM-m3 (493797)
Anzixx Creative Commons License 2023.08.20 -2 0 493799

Most mutatkozik meg edvin szellemi nagysága, jóstehetsége.

 

Előzmény: KTM-m3 (493796)
KTM-m3 Creative Commons License 2023.08.20 -4 1 493798

Ha röviden szeretnék fogalmazni akkor azt mondom: Úgy sz.r a Vasas foci ahogy van. Megyünk a kijelölt helyükre a megszűnés elmúlás felé. 

Gratulalok mindenkinek aki ebben részt vesz!

KTM-m3 Creative Commons License 2023.08.20 -3 0 493797

Huu... " nem fél bites " SZERINTEM IQ SZINTJE:  - 300!!!

 

Előzmény: LStadium (493791)
KTM-m3 Creative Commons License 2023.08.20 -4 0 493796

Miért nem érdeke senkinek:  Edvin László megmondta!!!!! 

Előzmény: Chapi (493795)
Chapi Creative Commons License 2023.08.20 -1 4 493795

Középszerű NB2-es csapattá formálódtunk.

Senki nem akarja már élete meccsét játszani ellenünk, mert már nem szükséges.

Minden Vasas játékos teljesíti a szerződéses minimál kötvetelményt, részt vesz az edzésen és a meccsen.

Csak annyit hajt a csapat, amennyi kellemes, nem megeröltető.

Akaratgyenge, motíválatlan, céltalanul focizó társaság, akik úgy tűnik így is pénzüknél vannak.

Zömében kész labdarúgók, akiket "csak" motíválni kellene és a szerény képességeikre megfelelő játékrendszert és taktikát szabni. Ebben volt nagy Rudi bácsi.

Ez a középszerű tudású keret ( csak sztárolt nevek vannak) minimális plusszal ki tudna tűnni ebből a gyenge NB2-es mezőnyből ( NM:"Minden idők legerősebb NB2-es mezőnye).

Megfelelő motívációs rendszerrel és egy rátermett edzővel ez többlet költség nélkül megvalósítható lenne.

Ebből a 2.osztályú alapanyagból is lehetne jót főzni.

A "Nagy" kérdés, hogy ez miért nem érdeke látszólag senkinek?

tex66 Creative Commons License 2023.08.20 -3 2 493794

Action a kulturank egy darabkaja. Es leis zarnam ot ennyivel. O sem tokeletes , van hova valtoznia.     Ahogy, az edzotol es vezetotol sem hallotam azt , amit most a varosi felkeszulesi merkozes vegen. Igy , az uj edzovel , uj iranyitoval ,uj elkapoval , es vedelemmel csunya vereseggel kezdo vezetoedzo : " MINDEN VELEM KEZDODIK ! JOBBAN KELL A FIUKAT FELTUZELNEM ES TOBBETT KELL TENNUNK A HETKOZI MUNKANK FOLYAMAN" . Mi ezt miert nem halljuk ? Mennyivel egeszsegesebben lehet hetfobe beleallni , nem egy olyan nyilatkozattal a  jatekos fuleben , hogy a jatekosaim nem kuzdottek futottak eleget?!  Evvel az edzo alahuzza az alkalmatlansagat.  Ahogy, penteken a beharangozoban a jatekos azt nyilatkozza " a hetvegen nyerni szeretnenk" vagy nyerni akarunk. NEM ! NYERNI FOGUNK ! MERT , AMIKOR PALYARA LEPUNK TUDJUK , A MODJAT A GYOZELEMHEZ ". Ennyi .Ez amirol mar irtam, ez a "gyozelmi kultura" Cel futbal .

Előzmény: LStadium (493791)
reztes Creative Commons License 2023.08.20 -2 3 493793

Egy pökhendi faszkalap.

Előzmény: LStadium (493791)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -3 1 493792

Tanúsíthatom, hogy némely a stadionban fellelhető építőelem tartósságának megítélésében, sok mai fiatal Vasas szimpatizáns tanulhatna tőle. ( na jó a sok, meg a fiatal jelzőt egy kicsit elkapkodtam )

Előzmény: CSABEE (493790)
LStadium Creative Commons License 2023.08.20 -5 5 493791

Olvasgatom ennek action9-nek a hozzám fűzött 1 bites (figyelem tőle lestem el!) bár nekem nagy erőfeszítésembe került leírni, ilyen szemét, megalázó, lekicsinylő dolgot leírni másról.

 

De hát túl sokat olvastam a nagy mesemondónk stílusát, a covidra már feltalálták a maszkot, rá még nem, ezért ki van neki  téve minden olyan jószándékú ember itt a fórumban, aki szeretné megosztani a gondolatatait másokkal, akik ha téved kijavítják, ha nem, akkor helyeselnek.

 

Sajnos ő a munkahelyéről ( amit egyébként pont az ilyen magafajta embereknek találtak ki )átvett, megszokott  összes negatívumot ráönti ide a fórumra, de tegye, a sleppjének tetszik, vagy legalább is úgy tesznek, ki tudja talán félnek az éles nyelvétől, na mindegy magánügy, az ő dolguk....

 

Viszont sokáig gondolkoztam vele kapcsolatban, ha ennyire idegesítem a hozzá nem értésemmel, akkor miért nem x-el ki mint taka és más nagy tudású nicktársai?

 

Azt hiszem megfejtettem, mert ha a texet, betont és engem kiixelne, akkor kinek, mivel villogna itt a hozzáértésével. Kit alázna, köpne le, majd minden hozzánk intézett válaszában? Milyen szórakozást találhatna, a továbbiakban hiszen a csatlósait, bólogatóit csak nem fikázhatja, mert hogy venné az ki magát.

 

Egyszerűen nem tudná elviselni, hogy most már nincs kibe belekötni, de mivel ez a lételeme kénytelen lenne "szemezgetni" az eddig hűséges szemekkel néző és fülekkel hallagató spanjaival.

 

Na most velem nincs akkora szerencséje, mint Betonnal és texel, én kevésbé lirai habitusú ember vagyok, ráadásul nekem könnyebb mint nekik, mert ők érzékenyek, megbánthatóak, én viszont már nem annyira, mert igaz hogy a focihoz nem értek,( hát azért erre senki se tegye fel a házát) de az emberi rosszindulathoz, pökhendiségekhez, igen, a túlzott egók megítélésében pedig PhD fokozatom van.

 

Van itt egy pár srác aki  személyesen ismer és ők tanúsíthatják, hogy mekkorákat röhögünk rajta, miközben a szemében égő szent lánggal fikázza itt le a szegény focitudatlanokat.

Szóval az igazi az lenne ha rám nyomná az x-et, de erre a fent említettek miatt nem sok esélyt látok!

Nagyon sajnálom texet és néhány egyéb "sorstársamat", de hát ők ezt megszokták, tűrik, sőt a tex hívatásának megfelelően még adja is alá a lovat:-)))

 

Na ennyi időt szántam  Mr. 1 bitre!

Eredetileg csak félbitet akartam írni, de aztán leszidtam magamat, ne hogy már most meg én szálljak alá, én kezdjem el azt, amit nála kifogásolok, most én is elkezdem az ő stílusát? Na az durva lenne..

Úgy hogy marad az 1 bit.

 

CSABEE Creative Commons License 2023.08.20 0 0 493790

Sosem gondoltam, hogy egyediek a gondolataim, vagy meglátásaim, még csak azt sem mondom, hogy szakmaiak lennének.

(Dargay Attila mondta rajzfilm-ügyben, hogy nem baj, ha lopunk, csak jótól lopjunk) :)

Előzmény: action_9 (493786)
CSABEE Creative Commons License 2023.08.20 0 0 493789

Lehet... de az eddigiekhez képest nekem felüdülés volt :)

Előzmény: action_9 (493784)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -1 0 493788

Azt láttam én is. Szégyelltem magam, h ő Vasas futballista volt.

Előzmény: CSABEE (493777)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -1 0 493787

Lövésem nincs milyen kis világot rajzolnak maguk köré.

De hisznek benne.

Nagyon.

Előzmény: Maldone (493772)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -3 0 493786

Megjelensz itt havonta egyszer, majd eltűnsz megint, aztán jössz és plagizálsz!;)

Előzmény: CSABEE (493771)
Maldone Creative Commons License 2023.08.20 0 3 493785

Az elsőre megy nagymiki kezdője.

Utána meg cserél desits. Persze abban sincs szakma, de a faszfej azt hiszi, hogy vesztes állásban már nem lehet szakmai alapon cserélni. Dehogynem...

Ez beküld mindenkit akire éppen a tekintete esik, mikor a kispad felé fordul.

Itt nem léltezik szakma!!

Előzmény: rage (493781)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -2 0 493784

Hú, nagyon sokat hibázik, nem is ismeri fel a játékosokat:)

De legalább látja amit néz.

Általában.

 

Előzmény: CSABEE (493766)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -1 1 493783

:)))

 

Pátkai meg akkor kolonc volt?

:)))

Előzmény: deme65 (493765)
action_9 Creative Commons License 2023.08.20 -3 0 493782

Kollektív büntetés.

Ez az álmod.

 

Ha te nem érted a sportágat, más se értse és értheti.

Persze.

Előzmény: LStadium (493742)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!