Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.16 0 0 356
ha jól látom a képen az optikai meghajtó felkiáltójeles az eszközkezelőben. Addíg viszont biztos nem lesz jó.
Előzmény: BISMARCK (350)
vlevi Creative Commons License 2009.06.16 0 0 355
Pedig de :)


Nem elég feltölteni, be is kell szúrni a hozzászólásba
Előzmény: lébenkanál (347)
Gyedmaroz Creative Commons License 2009.06.16 0 0 354
Az Index fóruma időnként produkál ilyent, de az a szar fórumszoft miatt van, nem júzeroldali a hiba.
Persze ettől még lehet nálad is valami hiba, ofkorz.
Előzmény: lébenkanál (347)
BISMARCK Creative Commons License 2009.06.16 0 0 352
Próbáltam, nem elég.
Előzmény: Káposzta (351)
Káposzta Creative Commons License 2009.06.16 0 0 351
nem lehet, hogy csak egy lemezt kellene belerakni?
Előzmény: BISMARCK (350)
BISMARCK Creative Commons License 2009.06.16 0 0 350
Sziasztok!
Lenne egy problémám. Lényegében eltűntek az optikai meghajtók. A bios látja, az eszközkezelő látja, de nincsenek meg. Mi lehet a gond?
sajátgépeszközkezelő
B Pali Creative Commons License 2009.06.16 0 0 349
Biztos, hogy jól csinálod?
Előzmény: lébenkanál (347)
B Pali Creative Commons License 2009.06.16 0 0 348
Kép
lébenkanál Creative Commons License 2009.06.16 0 0 347
A Windows 7 RC-ből nem lehet képeket feltölteni ide, az Index fórumba. Ugyanezt tapasztaltam az extra.blog.hu -n is.
B Pali Creative Commons License 2009.06.16 0 0 346
Én is feltettem a 7100-at az este. Régebben volt fent egy előbbi, de megrogyott a tartalmazó HDD.

Alaplapi hangchip ( Ac'97, ALC650) kivételével mindent felismert, az update sem talált hozzá drivert. Viszont a Realtektől származó Vista driver jó volt neki. Ezután mát ő is hajlandó volt "updatolni". Mondjuk 3-4 éves hardvereim vannak :(

A desktop magyar fordítása teljesen jó.

Meglepő, hogy a Media Player mindenféle avi-t mpeg-et, videót lejátszik, mindenféle kodek telepítése nélkül!
Monnyuk az .srt feliratokat még nem tudtam megetetni vele, de azt hiszem ez nem is fog menni.
scara.bosco Creative Commons License 2009.06.16 0 0 345
Látom, volt itt minden, mióta elkezdtem nyafogni a Win7 egyik számomra gondot okozó bugján, de nem volt időm visszaolvasni.
Még mindig nem oldották meg a problémát, de valamelyest sikerült kijátszanom. Csak azért írom le, hátha valakinek még jól jöhet. Kicsit körülményes, de végszükség esetére nincs jobb ötletem.

Ugye az volt a nyűgöm, hogy a Folder.jpg-t nem tette be automatikusan mappaborítónak. Annak ellenére, hogy a rejtett fileokat is felfedettem vele.
Abban az esetben működik, ha az adott mappádban csinálsz egy almappát, oda beszórsz mindent, és csak a Folder.jpg-t hagyod kint a főmappában, mint file-t, az almappa mellett. Ez csak azért gáz, mert a rendmániám miatt már így is 32 mappa mélységben is vannak adataim :-)
Mr.Dimitrij Creative Commons License 2009.06.14 0 0 344
Hali!

Ma föltettem a 7100-as RC-t és a következőket hibákat tapasztalom:

- néha ottmarad az asztalon egy mappa ablak és nem lehet semmi sem csinálni vele, csak bezárni, de azt is csak a Tálcáról, jobb klikkel

- a Tűzfal végre kezd hasonlítani egy normális tűzfalra, de hiába adok hozzá kivételeket, nem nagyon enged át semmit.

Van ezekre valami gyógymód?
locsemege Creative Commons License 2009.06.07 0 0 342
Vagy csak annyira jó, nem tartalmaz bugokat. ;)
Előzmény: DMA (341)
DMA Creative Commons License 2009.06.07 0 0 341
Á, 2000éve nem jött ki rá frissítés, új verzió sem, lyukas mint a szita!

:-))
Előzmény: locsemege (339)
srf Creative Commons License 2009.06.07 0 0 340
És akkor még nem beszéltünk a tíz ujjunkról, ami évezredekkel a számítógép előtt kialakult technikákat is támogat, változatlan megbízhatósággal, stabilan, 365/24 rendelkezésre állással. :)
Előzmény: locsemege (339)
locsemege Creative Commons License 2009.06.07 0 0 339
Stabilitás, biztonság vonatkozásában mindenképpen. Ami pedig az abakusz változatlan API-ját illeti, a Linuxnál is jobb.
Előzmény: Gyedmaroz (338)
Gyedmaroz Creative Commons License 2009.06.07 0 0 338
Sőt, az abakusz is átfesthető úgy, hogy a rajta végzett számolási műveletek az átfestéstől nem sérülnek. Lám, még az abakusz is jobb, mint a vinfos, ugyi.
Előzmény: locsemege (337)
locsemege Creative Commons License 2009.06.07 0 0 337
Így van. Tehát végeredményben Windows-on a legkevésbé.
Előzmény: Gyedmaroz (336)
Gyedmaroz Creative Commons License 2009.06.07 0 0 336
Ez DOS alatt is remekül működik.
Előzmény: suto (332)
Eördögh Creative Commons License 2009.06.07 0 0 335
ennyire lazán nagyon ritkán működik, de van rá nem túl bonyás technika, amivel megoldható.
Előzmény: suto (332)
srf Creative Commons License 2009.06.07 0 0 334
Előzmény: Törölt nick (333)
suto Creative Commons License 2009.06.05 0 0 332
Ellenpélda: most cseréltem vasat linux alatt. Szó szerint semmit sem kellett a szoftveren állítani, hogy menjen. Beraktam a vinyót az új gépbe, bekapcsoltam és használtam a linuxot. Net, grafikus cuccok, hang, minden ment.

Windows esetén nem biztos, hogy meg mertem volna lépni ezt. (De lehet, hogy ott is működik. :)
Előzmény: Káposzta (330)
locsemege Creative Commons License 2009.06.05 0 0 331
Biztos velem van a baj, de nekem szoktak működni ezek a dolgok. ;)
Előzmény: Káposzta (330)
Káposzta Creative Commons License 2009.06.05 0 0 330
igy van. eltavolitottam a grafikus drivert (ez mar maskor bevalt), akkor sem ment, aztan gugliztam masfel orat, turtam francia meg angol forumokat, beirtam nehany varazsparancsot, azutan elegem lett az egeszbol, mert nem ez volt az elso ilyen estem. A Windows 7 masfel ora alatt fent volt ugy, hogy meg drivereket is kellett keresni. Biztos meg tudtam volna egy nap alatt csinalni, majd ha nyugdijba megyek talan ujra megprobalom a Linuxot, de lehet hogy inkabb 18 eves celebeket fogok szopatni à la Berlusconi.
Előzmény: locsemege (329)
locsemege Creative Commons License 2009.06.05 0 0 329
És nem megcsináltad, inkább feltettél egy Windows-t... Eh, egyesek képtelenek GUI nélkül élni? Éppen erről beszélek, hogy ha az embernek vannak megfelelő ismeretei, akkor rendbe tudja tenni. Jól demonstrálod, amit írtam. Mellesleg jó néhány gépre nem is teszem fel az X-et, egy szerverre mi a fenének.
Előzmény: Káposzta (328)
Káposzta Creative Commons License 2009.06.05 0 0 328
nalam a grafikus felulet csak Linuxon szokott elszallni frissites installalaskor, legutobb amikor 9.04-es Ubuntura probaltam az elozo verziorol atterni, ezzel be is telt a pohar es azota Windows 7 van fent.
Előzmény: locsemege (326)
suto Creative Commons License 2009.06.05 0 0 327
Szia, nem ez volt a hiba. Rendszergazdaként futtattam és úgy nem ment.
Előzmény: srf (322)
locsemege Creative Commons License 2009.06.05 0 0 326
Persze. Csak ugye éppen a celebshow helyett lehetne tanulni számítástechnikai, jogi, biológiai alapismereteket. Néhány éve még azt sem tudtam, mit jelent a celeb szó, és milyen jól megvoltam nélküle, s most sem gondolom, hogy az egy hasznos tudás volna számomra, hogy ki kivel szakított hány hónappal az eljegyzése előtt. Ugyanolyan kutya közönséges emberpalánták, mint bármelyikünk. Viszont az az ismeret, hogy tudom, hogyan tárolódnak a partíciók a HDD-n, milyen a hierarchikus felépítése a filerendszernek, milyen parancsok állnak rendelkezésemre command line interface felületen, lehetőséget ad például arra, hogy rendbetegyem a gépemet akkor is, ha éppen nem működik a grafikus felület valamiért, s csak konzolom van. Persze bármennyi példát hozhatnánk az élet különböző területéről.
Előzmény: Káposzta (325)
Káposzta Creative Commons License 2009.06.05 0 0 325
neked mindenben igazad van, csak azt felejted el, hogy egy napban 24 ora van amibol sokan jonehanyat alvassal meg munkaval toltenek. a szamitastechnikai tudas mellett meg szukseg lenne hasonloan mely gazdasagi, jogi, biologiai es meg ezerfele ismeretre, hogy legyen minimalis erdekervenyesito kepessegunk az elet nehany teruleten. Hogy eppen gagyi hard/szoftvert tukmalnak rad, vagy egy szerzodessel vernek at vagy a befektetesi tanacsadod szedi el a penzed vagy az orvos probal elpusztitani az mar csak reszletkerdes, valahol ugyis megszivjuk.
a ballaszttal is egyetertek, a celebrovat helyett azert lehet hasznos dolgot is csinalni vagy talnulni a maradek nehany oraban.
Előzmény: locsemege (312)
suto Creative Commons License 2009.06.05 0 0 324
Hoppá...lehet, hogy ez a baj. Gondolhattam volna, csak windows-nál még nem vagyok hozzászokva.

Kösz a válaszokat.
Előzmény: srf (322)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!