Ha kivesszük a szokásos csúnya szavakat, király beszámoló :))

Hajrá, LOKI!

Előzmény: ivanandras (139817)
alte Creative Commons License 2011.08.08 0 0 139818

A "portugál-spanyol területi válogatottban" tegnap mindösszesen egy spanyol lépett pályára. Az viszont lőtt egy legalább olyan szép szabadrúgásgólt, mint nálatok Bódi.

Amúgy gratulálok, Kecskeméten győzni, ráadásul emberhátrányban lőtt góllal, nagy dolog, utoljára nekünk sikerült a Szuperkupa-döntőn.:) Czvitkovics távozásával nagyot nyertetek, ez egy hajtósabb, alázatosabb Debrecen, többre is fogja vinni, mint a tavalyi.

Jöhet a CSÚCSRANGADÓ!

Előzmény: Droli1 (139802)
ivanandras Creative Commons License 2011.08.08 0 0 139817

Úristen, micsoda meccs volt és mekkora élmény :)

Kevés ennyire megérdemelt győzelmet láttam egész életemben. Az első félidőben sokkal jobban játszottunk, 3-4 góllal vezethettünk volna. Rezes ziccere nagyon fájdalmas volt, sajnos ott hiányzott a pár centi. Főleg a félidő közepére lett hatalmas előnyünk és szinte ki sem jöttek a hazaiak a térfelükről. Persze kicsit megzavarodtak, hogy már az első 15 percben két kényszerű cserét kellett végrehajtaniuk. Nálunk a középpálya feltűnően aktív és kreatív volt. Bouadla és Bódi nem ismert elveszett labdákat. Előbbi például nálam a mezőny legjobbja, nem is értettem a lecserélését. Bosszúsnak tűnt, tehát nem hiszem, hogy sérülés miatt hoztuk le. A helyére beállt Janika hozta a szokásos formáját és 0 jó megoldással játszotta végig a rá jutó 35 percet. Elképesztően alibifocit játszik és hihetetlen, mennyire nincs hasznára a csapatnak. A csapatban ezúttal is Nikolov volt a gyenge láncszem, aki még bedobást sem nagyon tudott elvégezni normálisan. Nagy dicséret illeti viszont Novakovicot, akinek volt pár igen nehéz labdája és kivétel nélkül mindent magabiztosan fogott. Többször is igen kellemetlen helyzetbe hozták őt a védők a hazatett labdákkal, de ezeket is eléggé korrektül megoldotta.

A második félidőre kicsit feljött érthető okból az Ereco, de még ekkor sem voltak igazán nyomasztó fölényben. A kiállításról amúgy sok dolgot nem tudok mondani, elég messze volt tőlünk. Mindenesetre Cukicot elég sokáig ápolták utána, szóval attól tartok, jogos volt a piros lap.

A gól pillanata pedig leírhatatlan. Akkorát ünnepeltünk, mint régen :) Látszott a srácokon és a szurkolókon is, hogy ez egy piszkosul megérdemelt és kibaszottul nagy győzelem, amit ma arattunk. A meccs után percekig ünnepeltük őket. Nagyon megérdemelték a tapsot és az éljenzést és nem elsősorban a +2 pont miatt, hanem ma is szívüket, lelküket kitették a pályára. Ha kikaptunk volna, erre a mai játékra akkor is rendkívül büszke lennék.

A bíró mellesleg egy fasz volt. Harmincszor ki kellett volna állítani Ebalát. És Bódi gólja előtti szabadrúgásnál és elfért volna egy piros a hazai játékosnál.

Itt pedig íme a gólunk a lelátóról :)

Jim75 Creative Commons License 2011.08.08 0 0 139816

Gratula a csapatnak, remek játék, tartás emberhátrányban, példamutató mentalitás - nyomtunk tíz emberrel is, csodálatos gól - bravó Ádám! Ez a csapat, ha így folytatja, sok örömet szerez még nekünk.

Most külön senkit nem emelnék ki; ami szégyenletes, az a bíráskodás, nem tudom, minek idehozni chilei hülye bírót, van itt ilyen magyar is elég.

ChrisRea Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139815

Természetesen rangadók továbbra is lesznek, mint pl a jövőre Mtk/Ute XD

Előzmény: Altamir (139814)
Altamir Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139814

Természetesen rangadók továbbra is lesznek, mint pl a jövő héten a Loki-Videoton meccs.

Előzmény: A szerethető dózsás (139812)
Altamir Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139813

Per pillanat örökrangadó nincs, mert az a Fradi-MTK. A kettősrangadó kifejezést meg a fővárosiak egymás elleni meccseire használták, de az UTE-Fradinál sosem lesz szentebb, bármilyen is legyen a bajnokság állása.

A szerethető dózsás Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139812

Nem erről volt szó. A szent kettősrangadó volt a Kecskemét  Debrecen meccshez hasonlitva.

Mi lesz  a következő párhuzam? Szima-Széchenyi? Kósa-Kossuth? (Ez talán nem is túlzás,

de baszott nagy csapda, ha rám hallgatsz nem erőlteted amig Tempóval nem konzultáltál.)

Előzmény: Altamir (139810)
ChrisRea Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139811

hmm   Origo.hu

'A félidő utolsó percében Coulibaly törlesztett, az egyik kecskeméti által leköpött debreceni csatár könyökkel találta el Cukicot, amiért kiállította a chilei játékvezető.'

Altamir Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139810

Van !  Öt fordulóból 0 pont, az kissé lejjebb van... :-)

Előzmény: A szerethető dózsás (139805)
azolcsi Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139809

letünk = lettünk

Előzmény: azolcsi (139808)
azolcsi Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139808

Mindig. Háttérzajnak használom, de ma megütötte egy mondat a fülemet:

"A Videoton után nagy szakadék van" Olyan ismerős ez a mondat. Volt már egy csapat mely azt állította magáról, hogy kinőtte az NB1-et, aztán 3 körrel a vége előtt mi letünk a bajnokok.

Van egy olyan érzésem, hogy vasárnap teltház és undorító játékvezetés lesz...

Előzmény: Mapé (139803)
szaunas Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139807

Kecskeméten a Lokira 4000 voltak kiváncsiak!

A Fradira otthon szintén négyezren.

Az Újpestre szintén otthon csak 3500-an...

(forrás: NSO)

keddlondon Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139806

Persze, hogy van, 16 csapatos az NB I, még csak a 15. helyen vagytok.

A szerethető dózsás Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139805

Tesó, van még lejjebb?

Előzmény: keddlondon (139804)
keddlondon Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139804

Na most megnéztem a gólt. Hát ettől vagyunk így elájulva?! Hát megállt a levegőben a labda! Szerintem a hosszúba akarta rúgni, csak bénán ért hozzá, bezzeg a kettős rangadókon, ott aztán voltak gólok. De ez, ez miii?

És ki ez a Bódi Áron, nehogy mán' el legyünk ájulva, fiatal, meg saját nevelés, höhöhö, most erre vágunk fel? Ugyanmár...

Ott volt Lisztes, elhozhattuk volna olcsón, ő már bizonyított, nem értem a szakvezetést.

szimaliga vazze

Mapé Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139803

Nézem ezt a harmadik félidőt, ez mindig ilyen színvonalas?

Droli1 Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139802

A vége miért, nem szereted a ZTE-t? :-)))))

Jövő héten érdekes meccsünk lesz a portugál-spanyol területi válogatott ellen. Ugyebár ők nehezebben bírják a második félidőt, mi meg kifejezetten jól bírjuk erővel... remélem, szétfutjuk őket, Bódi Andor meg ismét lő egy szabadrúgásgólt :-)

Előzmény: skiss (139800)
ivanandras Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139801
Gratulaljon a niggereinek, akik hihetetlen, h maradhattak palyan.... A biro geci modon fujt.
Előzmény: Lecsó. (139796)
skiss Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139800

De jól néz ki a tabella! Az eleje is, a vége is :-)

szaunas Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139799

...mindezt 10 emberrel!!! Grat!!!

Előzmény: Altamir (139798)
Altamir Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139798

Ma a csapat annyi pontot szerzett, amennyit az UTE, a Vasas, és a Fradi együttesen, az eddigi 4 forduló alatt összesen ! :-)) Azért ez nem semmi ! :-))

mecso Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139797

Szerintem le vagy maradva.

Az a Kalyiba, aki belesz@rt az egészbe, az tényleg emberhátrány, de aki, küzd, bírkózik, hajt, az igenis kell oda.

Vagy szerinted Elemér szerelmes belé is?

A Videoton ellen pont Ő döntött 2 éve itthon.

Előzmény: halódik (139789)
Lecsó. Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139796

Sivic: "Debrecen veszélyes volt kontrából. Száz szabadrúgásból persze, hogy egyet betalál.cGratulálok a Debrecennek."

Lecsó. Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139795

"A hazai drukkerek elégedetlenek - érthető. Tököli még a nézők közé is bement, durva szavakkal illette az egyik szurkolót. A biztonsági személyzet vezette el a KTE játékosát."

titolesz Creative Commons License 2011.08.07 0 0 139792

Nekem ezek az egy nullák a legjobbak, botrány, hogy három meccse nem kaptunk gólt.

Már most várom a jövő vasárnapot, mert ott mi csak nyerhetünk. Nulla teher, teltház, hátha bedaráljuk őket is.